Tenisas lazybos internetu – Atraskite svetaines statymams ir patarimus mūsų gide

Nors teniso lygis Lietuvoje ir nėra labai aukštas, turime tik kelis geriau žinomus tenisininkus, vienas iš jų – R.Berankis, tačiau, kalbant apie šios sporto šakos susidomėjimą atliekant įvairius statymus, Lietuvoje susidomėjimas tikrai yra. Galima sakyti, kad tenisas yra trečia pagal populiarumo sporto šaka, kuri eina po krepšinio ir futbolo. Teniso statymai susilaukia itin daug dėmesio tuomet, kai vyksta didžiausi turnyrai, tuomet ne tik iš žaidėjų susidomėjimas padidėja, bet ir lažybų bendrovės suteikia išskirtinių premijų. Kviečiame jus skaityti toliau ir sužinoti visą svarbiausią informaciją apie statymus ant teniso – kur geriausia statyti, kokie yra statymai ir nuo ko pradėti.

Geriausias teniso lažybų svetaines Lietuvoje 2024
Lažybų Bendrovės Detalės Lygos Aplankyti
7bet
5.0
Detalės
  • Greitas pinigų išmokėjimas
  • Bet builder statymų funkcija
US Open
Wimbledon
WTA
Apsilankyk dabar 7bet Apžvalga
OPTIBET
5.0
Detalės
  • Aplicativo móvel funcional
  • Promoções Especiais & Bônus
ATP
US Open
Wimbledon
Apsilankyk dabar OPTIBET Apžvalga
21bets
5.0
Detalės
  • Lažybos už daugiau nei 35 000 sporto renginių.
  • Galimas platus mokėjimo būdų pasirinkimas.
US Open
ATP
WTA
Apsilankyk dabar 21betsnetrukus
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Išbandykite geriausias teniso lažybų svetaines Lietuvoje

Betsafe

Betsafe – Tai viena iš populiariausių lietuviškų lažybų bendrovių, kuri savo populiarumą susikūrė savo žaidėjams teikdami puikias sąlygas atliekant statymus – aukšti koeficientai, mobili programėlė, tiesioginės transliacijos, statymai gyvai ir dar daug visko. Teniso mėgėjai čia gali statyti tiek prieš mačo pradžią, tiek mačui prasidėjus. Čia rasite ne tik aukščiausio lygio turnyrus, bet ir daug mažesnius – ATP Challenger, ITF turnyrai ir dar daug visko. Be jokių abejonių čia galima statyti ir už „Davis Cup“ turnyrus, kuriuose dalyvauja ir Lietuvos rinktinė.

Bonusas naujokams: -

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+

Bet365

bet365 – Jeigu ieškote lažybų bendrovės, kurioje galėtumėte statyti už visus vykstančius teniso mačus ir jums nekyla klausimas, kaip lažintis dėl tenisas, tai bet365 yra būtent tai, ko ieškote. Ši bendrovė išsiskiria tuo, kad savo žaidėjams suteikia galimybę atlikti statymus net ir už pačias žemiausias lygas. Žaidėjai, kurie dar tik pradeda statyti už tenisą gali neišnaudoti šios bendrovės stiprybės, tačiau dideli teniso fanai šioje bendrovėje gali jaustis labai gerai, kadangi niekada nereikės pergyventi dėl mačo, už kurį nėra galimybės atlikti statymo. Čia be jokių abejonių yra ir statymų gyvai kategorija su tiesioginėmis transliacijomis.

Tik nauji žaidėjai. Iki 25€ nemokamiems statymams. Užsiregistruokite, įneškite 5€ arba daugiau į savo paskyrą ir bet365 padvigubins įnešimą nemokamais statymais, kai atliksite tokios pačios vertės statymus ir bus gauti rezultatai. Taikomos minimalių koeficientų/statymų ir mokėjimo metodų išimtys. Grąžinimai neįtraukiami į nemokamus statymus. Taikomi laiko limitai, nuostatos ir sąlygos.

OlyBet

OlyBet – Nors ši lažybų bendrovė yra žinoma kaip oficiali NBA ir NHL lažybų partnerė Lietuvoje, ji be jokių abejonių kreipia dėmesį ir į kitas sporto šakas, o tenisas yra viena iš jų. Čia galėsite statyti už „Wimbledon“ kvalifikacinius mačus, WTA, ATP turnyrus ir be jokių abejonių pačius didžiausius teniso renginius. Savo žaidėjams ši bendrovė turi puikiai veikiančią statymų gyvai kategoriją, o naršymas mobilaus telefono naršyklėje niekuo nenusileidžia pilnai versijai kompiuteriu, dėl to, statymus galėsite atlikti bet kada ir bet kur.

Teniso statymai – Kaip atlikti ir nuo ko pradėti

Jeigu dar niekada nesate atlikę šios sporto šakos statymo ir jums kyla klausimas, kaip lažintis dėl teniso, tuomet esate tinkamoje vietoje, kadangi būtent čia apie tai ir pakalbėsime. Jeigu jau esate susidūrę su sporto lažybomis, tik kitose sporto šakose, tai su teniso statymais viskas veikia labai panašiai – pasiūloje išsirenkate norimą statymą, paspaudžiate ant jo, įvedate norimą statymo sumą ir patvirtinate statymą. Tačiau, atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad kai kurie statymai gali atrodyti panašūs į kitų sporto šakų, tačiau tuo pačiu gali jus ir suklaidinti, dėl to – pirmiausia, jums reikėtų susipažinti su teniso statymų pasiūla.

Tenisas lažybos internetu

Teniso lažybos internetu pasiekiamos kiekvienoje bendrovėje, dėl to jums pergyventi tikrai nereikėtų. Gali būti, kad kai kuriose bendrovėse jūs turėsite didesnį statymų pasirinkimą, o ir pačių turnyrų bus daugiau, tačiau geriausios teniso lažybų svetainės jums suteiks tikrai visas reikiamas sąlygas, norint maksimaliai pasimėgauti šia sporto šaka. Populiariausi statymai yra mačo nugalėtojas, geimų pranašumas, kiek bus sužaista geimų, kiek bus sužaista setų. Tačiau, galima rasti ir tokių statymų kaip – kiek bus padaryta neišprovokuotų klaidų, kiek kartų kamuoliukas nusileis ant linijos ir daugybė kitų.

Teniso lažybų strategijos gali būti labai įvairios, kai kurie žmonės koncentruojasi ties mačo nugalėtojais ir ypač mėgsta statyti prieš favoritus, kiti žaidėjai niekada nestato už nugalėtoją ar panašumą, o koncentruojasi tik į sužaistus geimus – tai dar yra žinoma kaip total geimų lažybų strategija. Jeigu jūs dar tik pradeda atlikti teniso statymus, mes rekomenduojame išbandyti visko po truputį ir pasižiūrėti, kas jums patiems labiausiai patinka.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar atlikę statymą jūs žiūrite teniso mačą, galbūt, matote, kad jums sunku žiūrėti, kai žinote, kad esate pastatę už tam tikrą įvykį. Atraskite balansą, pasižiūrėkite, ką jums labiausiai patinka analizuoti ir atraskite savo mėgstamiausią statymą.

Kai kurios bendrovės turi itin didelę teniso pasiūlą ir kai kuriems žaidėjams tai gali būti kaip tik minusas, kadangi turint per didelį pasirinkimą, žaidėjai pridaro neapgalvotų statymų ir po to taip pralaimi pinigus. Jūs turėtumėte atminti, kad jums nereikia atspėti kiekvienos mačo baigties, išsirinkite iš visų vieną geriausią statymą ir taip tapsite daug sėkmingesniu žaidėju. Nepamirškite, kad statymai tarpusavyje gali būti labai susiję ir atlikę daug skirtingų statymų tikėdamiesi, kad jeigu vienas bus nesėkmingas, tai gal laimėsite kitą, galite save patį įsprausti į kampą, kur nesėkmės atveju visi statymai bus nesėkmingi.

Į atliktus statymus įsitraukite dar labiau su tiesioginėmis transliacijomis

Šiuolaikinių technologijų dėka lažybų bendrovės sparčiai tobulėja ir viena iš kategorijų, kurioje galima matyti padarytą didelį žingsnį į priekį yra statymai gyvai. Šioje kategorijoje ne tik padidėjo pasiūla, tačiau atsirado tai, kas leidžia žaidėjams dar labiau mėgautis atliktais statymais – tiesioginės teniso transliacijos. Galima sakyti, kad dėl šios priežasties teniso lažybos internetu dar labiau išpopuliarėjo, nes tai sporto šaka, kuri yra itin dinamiška, joje viskas labai greitai keičiasi ir žaidėjai būtent šioje sporto šakoje atlieka itin daug statymų gyvai, o galėdami stebėti tiesioginę transliaciją, jie turi galimybę labiau suprasti, kas tuo metu vyksta mače.

Pagirti galime kiekvieną lažybų bendrovę Lietuvoje, kadangi visose jose tam tikrus turnyrus galima stebėti tiesiogiai – kai kuriose bendrovėse transliacijų daugiau, kai kuriose mažiau, tačiau svarbiausia, kad tokia galimybė yra. Smagu ir tai, kad kai kurios bendrovės turi savo transliacijų gyvai tvarkaraščius, kuriuose galima iš anksto pamatyti, kas bus transliuojama ir taip susiplanuoti savo laiką. Kai kurios tenisas lazybu statymu sistemos yra neatsiejama dalis nuo gyvų transliacijų, todėl kai kuriems žaidėjams tai puiki galimybė ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir pasinaudojant teniso lažybų strategijos žiniomis, pasididinti savo laimėjimą.

Drip
Premija: 150 €
4.7
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Starda
Premija: -
4.5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

7bet
Premija: -
5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Populiariausi teniso įvykiai Lietuvoje ir pasaulyje

Tikriausiai tik didžiausi teniso fanai itin domisi įvairiais kvalifikacijų mačais, stebi žemo rango ATP, ITF, WTA turnyrus, tačiau tuomet, kai vyksta didžiausi renginiai, net ir mažiau besidomintys šia sporto šaka ieško galimybės ne tik stebėti šiuos mačus, bet ir atlikti tam tikrus statymus. Teniso lažybų patarimai dažnai sako, kad pelningiausia yra atlikti statymus už mažiau populiarius turnyrus, kadangi apie juos galima susirinkti daugiau informacijos, tačiau vykstant „Wimbledon“, „Roland Garros“ turnyrams, kuriuose žaidžia geriausi pasaulio tenisininkai dažnai yra naudojama total geimų lažybų strategija, kadangi nėra abejojama žaidėjų motyvacija ir kartais būna lengviau atlikti sėkmingą statymą.

Davis Cup

Lietuvoje teniso susidomėjimas nėra didelis, kadangi čia ne tik nėra gerų sąlygų šiai sporto šakai, bet ir turnyrų vyksta labai nedaug. Daugiausiai dėmesio tenisas gauna tada, kai vyksta „Davis Cup“ ir žaidžia Lietuvos rinktinė, kurioje dažniausiai ryškiausia žvaigždė būna R. Berankis. Be šios taurės turnyro, lietuviai daug dėmesio vietiniams mačams neskiria dėmesio ir laukia tų turnyrų, kuriuose galėtų pamatyti geriausius pasaulio tenisininkus. Tačiau, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad didieji teniso fanai pasinaudoja teniso lažybų statymų sistemomis ir skiria nemažai dėmesio ITF turnyrams, kuriuose dažnai galima išvysti jaunesnius tenisininkus, kurie turi potencialo kilti į aukštesnį lygį.

Teniso lažybų patarimai – Padidinkite savo laimėjimo galimybes

Jau minėjome apie kelias statymų strategijas, tačiau pakalbėti reikėtų ir apie kitą, dažnai naudojamą teniso sets lažybų strategiją. Ji itin dažnai naudojama tuomet, kai žaidžia ryškus mačo favoritas ankstyvoje turnyro stadijoje, tuomet yra tikimasi, kad jis norės pasitaupyti jėgas ir laimėti užtikrintai rezultatu 2-0. Tokiu atveju žaidėjai labai dažnai stato už favoritą, kad jis būtent ir laimės mačą 2-0. Žinoma, reikėtų nepamiršti, kad visada pasitaiko netikėtumų, todėl nereikėtų atlikti statymo aklai, o visada pasistengi susirinkti daugiau informacijos, kadangi favoritas kartais žaidžia prieš labai perspektyvų jauną žaidėją, kuriam tai puiki proga save parodyti.

Teniso lažybų patarimai

Kaip ir kitose sporto šakose, taip ir teniso statymuose jūs turėtumėte laikytis banko valdymo taisyklių. Tenisas yra labai greitas, dinamiškas ir įtraukiantis, todėl žaidėjai atlieka labai daug statymų gyvai, kadangi čia galima statyti už tai, kas laimės kitą padavimą. Tačiau šiuo klausimu jūs turėtumėte būti labai atsargūs, kadangi nekontroliuodami savo turimo banko, galite jį labai greitai pralaimėti. Jeigu dar tik pradedate atlikti teniso statymus ir esate naujokas, mes rekomenduojame statyti mažesnėmis sumomis tol, kol perprasite skirtingus statymus, susipažinsite su šia sporto šaka ir pajausite, kad suprantate, ką darote.

Strategijų šioje sporto šakoje yra tikrai nemažai, viena iš jų, mūsų jau minėta, teniso sets lažybų strategija. Taip pat, žaidėjai pamatę, kad čia dažnai laimi ne favoritai, būna, kad pradeda aklai statyti už nugalėtoją su didesniu koeficientu. Tai irgi nėra geras dalykas, kadangi jums gali kelis kartus pasisekti ir atrodys, kad laimite, tačiau ilguoju laikotarpiu statymai be analizės ir didesnio įsitraukimo tikrai gerų rezultatų neatneš.

Nepatingėkite susirinkti daugiau informacijos apie žaidėjus, išsirinkite kelis tenisininkus, kuriuos norite sekti, stebėkite kaip jiems sekasi įvairiuose turnyruose ir su laiku pamatysite, kad jūsų teniso žinios pradeda augti ir taip labiau pradedate suprasti tenisininkų stipriąsias puses.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip. Priklausomai nuo to, kokioje lažybų bendrovėje turite paskyrą, jūs galėsite stebėti įvairius teniso mačus. Jeigu jums yra aktuali statymų gyvai kategorija su tiesioginėmis transliacijomis, mes rekomenduojame prieš susikuriant paskyrą lažybų bendrovėje pasidomėti ir susirasti informaciją, kokie turnyrai yra rodomi tiesiogiai, kadangi kiekvienoje bendrovėje transliacijos yra kitokios. Kai kurios bendrovės turi savo tvarkaraščius, kuriuose galima matyti, kokie artėjantys turnyrai bus transliuojami gyvai.
Keli pagrindiniai teniso statymai susilaukia daugiausiai dėmesio, tačiau šioje sporto šakoje reikėtų išskirti statymą už mačo nugalėtoją. Galima sakyti, kad tenisas yra to sporto šaka, kurioje žaidėjai labai mėgsta statyti už nugalėtojus, kurie nėra favoritai. Galbūt, taip yra todėl, kad tenisas yra ne komandinė sporto šaka ir čia viską lemia vieno žaidėjo veiksmai. Apie vieną žaidėją yra lengviau susirinkti informaciją ir atlikti sėkmingą statymą, būtent teniso mačuose dažnai galima išvysti, kaip favoritai nelaimi, todėl statymai už nugalėtoją susilaukia daugiausiai dėmesio.
Geimų pranašumas yra panašus statymas į kitų sporto šakų pranašumo statymus. Kaip žinote, per vieną setą žaidėjas gali laimėti daugiausiai 6 arba 7 geimus, o žaidžiama būna iki 2 arba 3 setų pergalės. Mačui pasibaigus yra susumuojami visi laimėti geimai ir tuomet lyginamas skirtumas. Jeigu A žaidėjas mačą laimėjo 6:4, 6:4 tai reiškia, kad jis laimėjo 12 geimų, o B žaidėjas 8, tačiau, jeigu jūsų statymas buvo už B žaidėją su +4.5 pranašumu, tuomet jis yra sėkmingas, nes tarp 12 ir 8 geimų skirtumas 4 geimai.
Pinigų išmokėjimą atlikti galite priklausomai nuo to, kokioje lažybų bendrovėje žaidžiate. Pirmiausia, norėdami atlikti pinigų išmokėjimą, jūs turite būti pilnai patvirtinę savo paskyrą. Tuomet, didelė tikimybė, kad pinigus išmokėti galėsite tik tuo pačiu mokėjimo metodu, kuriuo ir pasipildėte paskyrą. Taip yra todėl, kad vis daugiau lažybų bendrovių laikosi pinigų plovimo prevencijos ir dažniausiai pinigų išmokėti kitu mokėjimo metodu galimybės nėra. Taip pat, nuo bendrovės priklauso ir tai, kokia bus minimali pinigų išmokėjimo suma.
Tikrai būna tokių atvejų, kai vienas iš žaidėjų nebaigia mačo ir jis pasitraukia dėl traumos ar kitų priežasčių. Priklausomai nuo to, kurioje bendrovė žaidžiate, jūsų statymas bus vertinamas atitinkamai. Dėl to, labai svarbu yra susipažinti su bendrovės taisyklėmis, persiskaityti reglamentą, kadangi ten būna pateikta visa informacija, kas nutinka su jūsų statymu, jeigu žaidėjas pasitraukia iš mačo. Kartais priklauso nuo to, kiek jau buvo sužaista geimų, kartais nepriklauso nuo nieko ir jums tiesiog yra grąžinamas statymas.
open
Top