888 mobile apžvalga – Greitas ir patogus būdas atlikti statymus keliaujant

888sport nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

888 lažybų bendrovė yra gerai žinoma ir patikima bendrovė, kuri turi tiek kazino, tiek pokerio svetaines. Šį kartą plačiau pakalbėsime apie sporto lažybų svetainę, kuri puikiai veikia ir yra pritaikyta ne tik pilnoje versijoje kompiuteriu, tačiau ir mobiliems telefonams.

Rodyti daugiau

Jei dar nežinojote, žaidėjai gali prisijungti prie 888 ne tik per mobiliojo telefono žiniatinklio programėlę, bet ir parsisiuntę 888 programėlę, kuri prieinama "Android" ir "iOS" operacinėms sistemoms. Tai leidžia žaidėjams dar patogiau ir lengviau ne tik atlikti statymus, bet ir naršyti po savo paskyrą. Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti visą svarbiausią informaciją apie 888 sporto lažybų bendrovės pasiekiamumą mobiliuoju telefonu.

Rodyti mažiau
888sport peržiūra mobiliesiems
888sport
1
  • Pinigų grąžinimo galimybė
  • Lažybos žirgų lenktynėse
  • Daugybė sporto lažybų statistikos
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

888 mobile lazybos – Prie savo paskyros prisijunkite vos keliais paspaudimais

888 sporto lažybų svetainė buvo sukurta 2008 metais, todėl tai tikrai nėra nauja bendrovė, kurių dabar tikrai netrūksta. Ilgametę patirtį sukaupusi bendrovė nieko keisto, kad nemažai dėmesio ir investicijų skiria į 888 mobiliąją programėlę. Dabar prie šios bendrovės svetainės galima prisijungti net trimis skirtingais būdais – pilna versija kompiuteriu, mobilaus telefono naršykle arba atsisiuntus mobilią programėlę. Tai iš karto padidina žaidėjų pasirinkimo laisvę ir kiekvienas savo paskyrą valdyti gali taip, kaip jam yra patogiausia. Taip pat, žaidėjai nebėra pririšti prie kompiuterių, su telefonu ir interneto ryšiu jie gali atlikti statymą iš bet kurios pasaulio vietos.

Jeigu palygintume pačią svetainę atidarius mobiliuoju telefonu ir kompiuteriu, ji be jokių abejonių šiek tiek skirtųsi, tačiau svarbiausia, kad funkcionalumas ir galimybės yra tokios pačios. Tikriausiai ne kartą esate susidūrę su interneto svetainėmis, kurios yra optimizuotos mobiliems telefonams – jos dažniausiai šone turi meniu juostą, pats ekranas yra daug mažesnis, todėl ir informacijos telpa mažiau.

Tačiau, šiais laikais tai yra labai normalu ir pagirti galima šią bendrovę už tai, kad savo svetainę mobiliems telefonams jie yra pritaikę puikiai. 888 mobile lazybos mobiliuoju turi tikrai ne ką blogesnę patirtį nei kompiuteriu, o daugumai žaidėjų kaip tik mobiliuoju atlikti statymus patinka labiau.

888sport lažybų programa mobiliesiems

Žinoma, šiais laikais dominuoja „iOS“ ir „Android“ operacinės sistemos mobiliesiems, todėl nieko keisto, kad parsisiųsti 888 mobiliąją programėlę galima į telefonus su šiomis operacinėmis sistemomis. Apie kiekvieną programėlę, kaip ją atsisiųsti ir kokie jos išskirtinumai pakalbėsime šiek tiek vėliau, todėl kviečiame skaityti ir toliau bei sužinoti visą jums rūpimą informaciją.

Pats programėlės įsirašymo procesas tikrai nėra sudėtingas, todėl vos po kelių minučių galėsite savo paskyrą valdyti mobiliuoju telefonu. Tikrai nereikia išsigąsti, kad žaidėjams būtina atsisiųsti mobilią programėlę. To daryti tikrai nereikia, nes svetainė puikiai veikia kaip mobiliesiems įrenginiams optimizuota darbalaukio svetainės versija.

Minėjome, kad svetainės funkcionalumas mobiliuoju telefonu visai nenukenčia ir tai yra vienas iš pagrindinių dalykų, kodėl žaidėjai dažniau renkasi statymus atlikti mobiliuoju nei kompiuteriu. Atlikti statymą mobiliuoju kartais net užtrunka mažiau laiko, kadangi viskas išdėstyta labai patogiai. Taip pat, galima naudotis paieškos langeliu, kuriame įvedę komandos pavadinimą ar lygą, jūs iš karto galėsite susipažinti su statymų pasiūla. Kadangi vaizdas mobilaus telefono ekrane yra labiau koncentruotas, visą svarbiausią informaciją matysite iš karto savo ekrane ir nereikės blaškytis po didelį kompiuterio ekraną.

888 Android – Mobili programėlė tiesiai iš svetainės

888 yra viena iš labiausiai žinomų lažybų bendrovių, todėl nieko keisto, kad jie daug dėmesio skiria ne tik į sporto pasiūla, bonusus, bet ir į kitus aspektus, kurie leidžia žaidėjams jaustis daug patogiau ir mėgautis geriausia lažybų patirtimi. Jau galėjote suprasti, kad ši bendrovė turi savo mobilią programėlę, kuri pritaikyta „iOS“ ir „Android“ operacinėms sistemoms. Parsisiųsti 888 mobiliąją programėlę skirtą būtent „Android“ telefonams yra tikrai labai nesudėtinga. Tai padaryti galima tiesiai iš šios lažybų bendrovės svetainės. Paspaudę ant specialios nuorodos, galėsite iš karto atsisiųsti programėlę į telefoną. Mobilią programėlę rekomenduojama naudoti tiems žaidėjams, kurie nori prie savo paskyros prisijungti kuo greičiau, yra aktyvus ir per dieną bent po kelis kartus prisijungia prie savo paskyros. Pasinaudodami specialiomis mobilaus telefono ir programėlės funkcijomis, jūs galite prie savo paskyros prisijungti, pavyzdžiui, su „Face ID“.

O tai reiškia, kad jums nereikės įvesti savo prisijungimo duomenų, kiekvieną kartą norint prisijungti prie savo paskyros. Taip pat, su mobilia programėle naršymas yra ne tik šiek tiek patogesnis, bet ir greitesnis. Prisijungę mobilaus telefono, jūs netyčia galite uždaryti lažybų bendrovės puslapį, uždarinėdami kitus puslapius arba pačią naršyklę.

Taip pat, atkreipti dėmesį reikėtų į ta, kad galima įsijungti papildomus pranešimus, kurie jums pirmiesiems leis sužinoti apie specialius 888 bendrovės pasiūlymus. Juos iš karto galite gauti į savo mobilų telefoną arba prisijungę prie savo paskyros mobiliąją programėle, pamatysite juos pranešimų skiltyje. Nors programėlė tikrai nėra privaloma, jeigu norite mobiliuoju mėgautis šios bendrovės paslaugomis, rekomenduojama yra bent jau išbandyti 888 APK programėlę ir įsitikinti patiems.

888 iOS – Lažybų bendrovės paskyra su jumis visur ir visada

Kaip ir „Android“, taip ir „iOS“ operacinei sistemai yra sukurtas 888 iPhone app, kurį galima atsisiųsti tiesiog atsidarius „App Store“. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad Lietuvoje prieigos prie šios programėlės nėra, kadangi Lietuvoje yra blokuojamos užsienyje veikiančios bendrovės. 888 „iOS“ operacinei sistemai sukurtą programėlę galima atsisiųsti kitose šalyse, todėl norint pasinaudoti šia programėle, reikia pasižiūrėti, kokia yra „App Store“ bei jūsų nustatyta vietovė.

Kaip ir „Android“, taip ir šiai operacinei sistemai pritaikyta programėlė veikia puikiai, turi išskirtinių funkcijų, tokių kaip prisijungimas su „Face ID“, pranešimų aktyvavimas ir kita, kurios leidžia dar labiau pagerinti sporto lažybų patirtį. Atkreipti dėmesį galima ir į tai, kad viena iš 888 mobilios programėlės funkcijų yra galimybė stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas statymų gyvai kategorijoje. Tai reiškia, kad jums nereikės rūpintis, kur galima pasižiūrėti norimas rungtynes, jeigu ši bendrovė jas transliuos tiesiogiai, tuomet tiesiog įsijungę 888 app, jūs galėsite tiek atlikti statymus, tiek stebėti rungtynes.

Mobiliuoju telefonu aktyvuokite visus bendrovės bonusus

Statykite 888sport programą mobiliesiems

Kai kurios sporto lažybų bendrovės žaidėjams už tai, kad jie atsisiunčia 888 mobiliąją programėlę suteikia papildomų naudų. Dažniausiai tai būna nemokamas statymas arba išskirtinė premija. Taip bendrovės nori paskatinti žaidėjus išbandyti jų programėles, o kartais užtenka tiesiog prie paskyros prisijungti mobiliuoju, nebūtina net siųstis programėlės. Deja, 888 neturi tokių išskirtinių pasiūlymų, tačiau suteikia jums visišką laisvę naudotis visais aktyviais pasiūlymais naujiems ir esamiems žaidėjams. Norint prisijungti prie savo paskyros, jums nereikia atsisiųsti 888 programėlės - tai galite padaryti internetinėje programėlėje mobiliajame telefone, tačiau visos premijos jums prieinamos tiek programėlėje, tiek mobiliojoje versijoje.

Šioje bendrovėje pasiūlymų tikrai netrūksta – čia galima rasti išskirtinių bonusų tam tikroms sporto rungtynėms, čia nuolat organizuojami įvairūs turnyrai, kurių metu galima laimėti įvairių piniginių prizų. Žaidėjai, kurie nori nepraleisti šios bendrovės pasiūlymų, pasinaudoja išskirtine funkcija 888 mobile programėlėje, kuri leidžia gauti pranešimus apie išskirtinius naujus pasiūlymus. Tai yra puiki funkcija, dėl kurios 888 mobile lazybos tampa dar patogesnės ir malonesnės.

888 mobiliuoju telefonu apibendrinimas – Kodėl verta išbandyti ir ką galima pagerinti

Be jokių abejonių 888 mobiliąją programėlę išbandyti yra tikrai rekomenduojama, tačiau žaidėjai turi suprasti, kodėl verta ją atsisiųsti, kodėl verta ją išbandyti ir ką reikia žinoti, prieš ją atsisiunčiant. Šiame straipsnyje pateikėme visą pagrindinę informaciją, kuri leidžia susidaryti nuomonę, ko galima tikėtis iš šios programėlės. Be to, kad naršymas bus greitesnis, kad galėsite stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas, įsijungti pranešimus specialiems pasiūlymams, atlikti pinigų įnešimą ir išmokėjimą, svarbiausia yra tai, kad prie savo paskyros jūs galėsite prisijungti bet kur ir bet kada, kur tik yra interneto ryšys.

888 yra patikima, ilgus metus veikianti bendrovė, todėl visai nereikia nerimauti dėl saugumo. Kaip tik atsisiuntę mobilią programėlę, jūs galėsite labiau apsaugoti savo paskyrą, kadangi prie jos prisijungti galėsite pasinaudodami „Face ID“ arba „Touch ID“ funkcijomis. Galima sakyti, kad tai yra puikus pavyzdys, kokios yra 888 mobiliąją programėlę funkcijos.

Taip, jeigu lygintume su kompiuterio ekranu, vaizdas telefone yra mažesnis, į ekraną telpa mažiau informacijos, tačiau atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kaip viskas greitai kraunasi. Kai kuriems žaidėjams mobiliuoju naudotis patinka daug labiau, kadangi kompiuteriu naudojantis svetainė šiek tiek stringa, nes neatlaiko visos informacijos. Tuo tarpu mobiliuoju telefonu viskas yra užkraunama greitai ir tiksliai.

Kuo 888 bendrovė savo žaidėjus galėtų nustebinti dar labiau, tai nebent pridėdami papildomų pasiūlymų žaidėjams su mobiliuoju telefonu. Iš vienos pusės tai suprantama, kadangi bendrovė nenori nuskriausti žaidėjų, kurie naudojasi svetainė kompiuteriu ir tai gali atrodyti šiek tiek nesąžininga. Tačiau, bent minimalus paskatinimas žaidėjams, kurie atsisiunčia 888 mobile programėlę ir prisijungia prie paskyros būtų vis tiek teigiamas ėjimas iš bendrovės.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikrai taip. Prie savo paskyros prisijungę mobiliuoju telefonu arba kompiuteriu jūs neprarandate šios lažybų bendrovės suteikiamų funkcijų. Tiek mobiliuoju, tiek kompiuteriu galima naudotis tomis pačiomis funkcijomis, todėl ir tiesiogines rungtynių transliacijas stebėti galėsite prie savo paskyros prisijungę su mobiliuoju telefonu arba dar papildomai atsisiuntę mobilią programėlę.
Atsisiųsti 888 mobiliąją programėlę galima tiesiogiai iš lažybų bendrovės svetainės, jeigu tai yra „Android“ operacinei sistemai skirta programėlė arba iš „App Store“, jeigu tai skirta „iOS“ operacinei sistemai. Pats atsisiuntimas ir programėlės įrašymas užtrunka tikrai labai nedaug, todėl žaidėjai, kurie nori pajausti aukščiausią kokybę, dažniausiai išbando 888 mobilią programėlę. Tačiau, verta žinoti, kad prie paskyros galima prisijungti ir tiesiog mobiliuoju telefonu be papildomų atsisiuntimų.
Mobiliuoju telefonu atlikti pinigų išmokėjimą iš 888 lažybų bendrovės paskyros galima tokiais pačiais būdais kaip ir pilnoje versijoje kompiuteriu. Prie savo paskyros prisijungę mobiliuoju, jums reikia pasirinkti pinigų išmokėjimą, pasirinkti jums labiausiai tinkantį metodą ir atlikti pinigų išmokėjimą. Ar tai darysite kompiuteriu, ar mobiliuoju, tam nėra jokios įtakos, todėl galite būti ramūs – mobiliuoju atliksite pinigų išmokėjimą be jokių sunkumų.
open
Top