OPTIBET LT apžvalga – Viena iš pažangiausių lažybų bendrovių Lietuvoje

OPTIBET LT iš kitų bendrovių išsiskiria savo minimalistiniu stiliumi bei solidžiu dizainu. Apsilankius jų puslapyje nepamatysi per visą ekraną šviečiančių reklamų ir daug užpildyto turinio, čia viskas pateikta labai apgalvotai, todėl naršymas yra labai patogus.

Rodyti daugiau

Toks minimalistinis stilius patinka daugumai žaidėjų, o šioje apžvalgoje mes pažiūrėsime ir į kitus aspektus, kurie leidžia šiai bendrovei išsiskirti iš kitų. Bonusai ir kiti pasiūlymai žaidėjams, mokėjimo metodai, pagalbos darbo laiko, sporto pasiūla – apie šiuos bei kitus aspektus rasite visą informaciją mūsų apžvalgoje.

Rodyti mažiau
OPTIBET
4.7
  • Aplicativo móvel funcional
  • Promoções Especiais & Bônus
  • Usar criptomoedas populares
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 5
Sąskaitos papildymas: 4.8
Pinigų išmokėjimas: 4.9
Valiutos: 5
Programinė įranga: 5
Paprastumas: 5

OPTIBET registracija – viskas nuo pradžios iki pabaigos

Norint naudotis vienomis iš geriausios bendrovės Lietuvoje paslaugomis, pirmiausia reikia susikurti paskyrą. Registracija tikrai nėra sudėtinga, svarbiausia prie savęs turėti visus reikiamus dokumentus, kad būtų galima viską padaryti vienu metu. Kaip jau minėjome, kadangi puslapyje naršyti tikrai paprasta, užėjus į OPTIBET puslapį, dešiniame kampe viršuje iš karto matysis registracijos mygtukas.

Tik paspaudus registruotis, jūs pamatysite, kad sistema sako, jog registracija užima vos du paprastus žingsnius ir tai yra tiesa. Pirmame žingsnyje reikės įvesti tik el. paštą, adresą ir OPTIBET nuolaidos kodą, žinoma – jeigu norite aktyvuoti naujoko bonusą. Svarbu įvesti veikiantį elektroninį paštą, nes į ateis PIN kodas, kurį reikės įvesti antrame registracijos žingsnyje.

OPTIBET
  • Registracijos būdas: Smart ID, Mobile ID, Standartinis
  • Asmeninė informacija: Vardas, slaptažodis, telefono numerį
  • Tapatybės patvirtinimas: nuotrauka

Antrame registracijos žingsnyje jums reikės įvesti savo asmeninę ir kontaktinę informaciją – telefono numerį, vardą, pavardę, gimimo datą, asmens kodą, adresą. Įvesta informacija turi būti teisinga, nes viską užpildžius jums reikės patvirtinti savo tapatybę. Jeigu kyla klausimas – kaip patvirtinti OPTIBET tapatybę – tai šioje bendrovėje nėra jokių sudėtingų procesų, viskas kaip ir visur – užpildžius registracijos formą, jums reikės įkelti dokumentą, kuris patvirtintų jūsų tapatybę.

Prieš užbaigiant registracijos procesą, mes rekomenduojame perskaityti OPTIBET taisykles. Susipažinimas su taisyklėmis leis žinoti, ko galima tikėtis iš šios bendrovės bei kaip yra reaguojama į tam tikrus dalykus. Pavyzdžiui, kokiu atveju jums bus grąžinami pinigai, kai bus nukeltos rungtynės, galbūt, kai rungtynės bus nukeltos, jūsų statymas persikels į naują rungtynių datą. Kiekviena bendrovė turi savo taisykles, todėl su jomis susipažinti tikrai rekomenduojama tam, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Valdykite savo laimėjimus paprastai ir greitai

Kiekvienam žaidėjui įdomu, kokiais mokėjimo metodais jis gali pasipildyti bei išsimokėti laimėjimus iš lažybų bendrovės sąskaitos. OPTIBET pinigų išmokėjimas nėra sudėtingas, todėl iš karto norime jums nuraminti, kad su šia bendrove nesklandumų tikrai nekils.

Tačiau, pirmiausia pakalbėkime apie tai, kokiais būdais galima pasipildyti sąskaitą. Kaip ir kitose bendrovėse Lietuvoje, tai padaryti galima visais populiariausiais mokėjimo metodais – Lietuvoje veikiančiais bankais – „Swedbank“, „SEB“, „Luminor“, „Nordea“, „Paysera“. Taip pat, kreditinėmis kortelėmis – „Visa“ ir „Mastercard“ ir žinoma, elektroninėmis piniginėmis – „Skrill“, „NETELLER“, „Paysera“. Pildant paskyros sąskaitą, nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai, todėl kiek pinigų pervesite, tiek ir atsidurs jūsų paskyros sąskaitoje.

OPTIBET

Mažiausia suma, kuria galite pasipildyti sąskaita bankiniu pavedimu arba kreditine kortele yra 5€, tuo tarpu elektronine pinigine – 10€. Svarbu žinoti ir tai, kad jūsų paskyros vardas ir pavardė turi sutapti su jūsų sąskaitos vardu ir pavarde, kitaip sakant, galima pasipildyti tik savo paskyrą.

Norint atlikti pinigų išmokėjimą, tai padaryti galima tais pačiais mokėjimo metodais kaip ir pasipildant sąskaitą. Minimalios išmokėjimo sumos yra – bankiniu pavedimu arba į kreditinę kortelę 10€, į elektroninę piniginę - 20€. Atliekant išmokėjimą, nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai. Pinigai jūsų sąskaitą pasieks priklausomai nuo to, kokiu mokėjimo metodu naudojatės. Jeigu pinigus išsimokėjote į elektroninę piniginę, pinigai atkeliaus iš karto, kai išmokėjimas bus patvirtintas bendrovės darbuotojų. Į banko sąskaitą atkeliauja per vieną dieną po patvirtinimo, tuo tarpu į kreditinę kortelę per 1-3 darbo dienas.

Taip pat, svarbu žinoti, kad pinigų patvirtinimas gali užtrukti iki 24 valandų, gali nutikti ir taip, kad OPTIBET iš jūsų pareikalaus papildomų dokumentų, tai gali būti – tapatybę patvirtinantis dokumentas, gyvenamą vietą įrodantis dokumentas, mokėjimo kortelės patvirtinimas, elektroninės piniginės patvirtinimas ir IBAN. Šių dokumentų užklausa gali ateiti tada, kai bendrovė norės įsitikinti, kad nėra vykdoma jokia nelegali veikla.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

OPTIBET bonusais džiugina tiek naujus, tiek esamus žaidėjus

Bonusai ir kiti pasiūlymai yra viena iš smagiausių dalių. Mes nuolat tikriname įvairias lažybų bendroves bei žiūrime į pasiūlymus, kuriuos jie teikia savo žaidėjams. Kai kurie bonusai gali atrodyti labai viliojančiai, tačiau po jais slepiasi sudėtingos sąlygos. Patikrinus OPTIBET pasiūlymus, galima sakyti, kad ši bendrovė suteikia puikias galimybes savo žaidėjams pasidžiaugti papildoma pagalba bei dar labiau įtraukti į bendrovės veiklą. Ypač smagu tai, kad bonusais gali džiaugtis ne tik naujokai, bet ir esami žaidėjai. Įvairios papildomos galimybės esamiems žaidėjams leidžia būti ištikimiems bendrovės žaidėjais.

Šioje bendrovėje naujokai nuolat gali džiaugtis premijos pasiūlymu. Šiuo metu OPTIBET suteikia naujiems žaidėjams nemokamų statymų iki 150€, tai priklauso nuo to, kiek pinigų įnešite pirmuoju sąskaitos papildymu. Registracijos metu galite sąskaitą papildyti 10€, o vėliau atlikti papildomų įnešimų ir vis tiek gausite nemokamų statymų. Tai puiki galimybė žaidėjams, kurie nenori per vieną kartą iš karto įnešti didelės sumos į lažybų bendrovės paskyrą.

OPTIBET

Esamiems žaidėjams yra atskiri pasiūlymai, o jie tikrai nėra prasti. Šiuo metu bendrovėje vyksta įspūdinga akcija, kurios metu žaidėjai gali laimėti automobilį! Nors akcijos galiojimo laikas nėra ilgas, tik keli mėnesiai, tačiau tai tik vienas iš pavyzdžių, kokiais prizais bendrovė džiugina savo žaidėjus. Be automobilio, jie gali laimėti iPhone bei „Apple“ iWatch. Žaidėjai, norėdami dalyvauti šiame konkurse, turi atlikti statymus ir kaupti bilietus, kurie vėliau dalyvaus loterijoje.

Be tokio pasiūlymo žaidėjams, bendrovė suteikia ir papildomų bonusų – galima gauti nemokamų statymų arba padidinti savo kombinacijos koeficientą. Norint pasinaudoti šiais pasiūlymais, žaidėjams nereikia vesti jokių OPTIBET premijos kodų, užtenka paspausti dalyvauti.

Lažybų bendrovėms visada yra kur tobulėti ir tai yra tikrai normalu. Ši bendrovė turi dar ką papildomo pasiūlyti savo žaidėjams ateityje, tai yra lojalumo bei VIP programos. Šiuo metu tokių programų bendrovėje nėra. Kad ir kokie puikūs pasiūlymai būtų esamiems bei naujiems žaidėjams, lojalumo programos visada yra smagios žaidėjams, nes jie gali papildomai laimėti įvairių prizų, tarp kurių būna ir bendrovės atributikos.

Ne tik aukšti koeficientai, bet ir plati pasiūla

Sporto pasiūla ir koeficientai yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos teikia lažybų bendrovė. Šiais laikais bendrovių tikrai nemažai, todėl žaidėjai dažnai renkasi pagal tai, kuri bendrovė turi geriausius koeficientus arba išskirtinę pasiūlą. Dažnai nutinka ir taip, kad tam tikra bendrovė turi savo stipriąsias sporto šakas, kuriose pasiūla būna didesnė nei kitose bendrovėse. Tokiu atveju tikrai verta susikurti papildomą paskyrą. OPTIBET lažybų bendrovė neišsiskiria itin plačia pasiūla, tačiau gali pasižymėti aukštais koeficientais.

Kaip ir minimalistinis puslapio dizainas, tai panašiai ir sporto pasiūla – čia rasite svarbiausius įvykius ir pagrindinius rungtynių statymus, kurie tuo pačiu bus ir gan aukštais koeficientais. Žinoma, čia be jokių problemų galima atlikti statymą už pagrindinius pasirinkimus – rungtynių nugalėtojas, pranašumas, kiek bus pelnyta taškų, kiek bus įvarčių, kampinių, geltonų kortelių, kas pelnys įvartį. Tačiau, norėtųsi, kad būtų daugiau statymų iš asmeninės žaidėjų statistikos krepšinio rungtynėse. Pranašumai irgi dažniausiai būna pateikiami tik keli. Jeigu jūs dažniausiai atliekate statymus už pagrindinius statymus ir jums aktualu yra koeficientai, tai OPTIBET yra puikus pasirinkimas ir tikrai verta turėti čia savo paskyrą.

Atlikti statymą bendrovėje tikrai nėra sudėtinga, ne kartą jau gyrėme šios bendrovės puslapio dizainą, tad tą patį galima pasakyti ir apie statymų atlikimą. Naršydami pasiūloje jūs tiesiog paspaudžiate ant norimo statymo ir jums iš karto susikuria lažybų bilietėlis, norėdami pridėti dar papildomų statymų, jūs tai galite padaryti be jokių sunkumų ir iš karto susikurs kombinuotas statymas, beliks įrašyti norimą statymo sumą ir užtvirtinti statymą.

Pagirti bendrovę reikėtų už tai, kad čia veikia išankstinio išmokėjimo funkcija – „cash-out“. Šiuo išankstiniu pinigų išmokėjimu OPTIBET bendrovėje galima pasinaudoti savo statymų istorijoje. Vykstant rungtynėms, jūs galite matyti, kokią pinigų sumą galite pasiimti čia ir dabar. Ši „cash-out“ funkcija yra puikus būdas užsitikrinti laimėjimą arba pabandyti išgelbėti savo statymą ir išsimokėti panašią sumą, kuri buvo pastatyta. Tai puikiai dera prie to, kad šioje bendrovėje dauguma žaidėjų atlieka pagrindinius statymus, nes jų koeficientai išsiskiria iš kitų bendrovių, atlikus tokį statymą didele suma, žaidėjai dažnai nori turėti ir „cash-out“ funkciją, kuri leistų įsitraukti į rungtynes ir kontroliuoti savo statymą.

Sporto pasiūloje atraskite visus svarbiausius įvykius

Jau šiek tiek buvo užsiminę apie tai, kad šioje bendrovėje yra visi pagrindiniai statymai su aukštais koeficientais. Tad žvelgiant giliau, galime pasakyti, kad čia rasite visas pagrindines sporto šakas bei jų pagrindinius turnyrus ir lygas. Be krepšinio, futbolo, teniso ir ledo ritulio, čia gausu kitų sporto šakų – beisbolas, tinklinis, rankinis, amerikietiškas futbolas, autosportas, bendis, biatlonas, boksas, futsalas, golfas ir dar daug kitų sporto šakų.

Čia galima atlikti statymus už loterijas, politinius ir pramoginius įvykius. Lietuvoje populiariausia sporto šaka yra krepšinis, tačiau statymuose daug dėmesio susilaukia ir futbolas su tenisu. OPTIBET bendrovėje visoms šioms sporto šakoms suteikia didelę pasiūlą, kurioje tikrai rasite visus svarbiausius šių sporto šakų įvykius.

Smagu ir tai, kad vis populiarėjantis e-sportas irgi turi savo kategoriją. Čia galima atlikti statymus už populiariausius žaidimus bei jų turnyrus – „Dota 2”, „CS:GO“, „Overwatch“, „League of Legends“. Pačių rungtynių pasiūla nėra didelė, tačiau galima rasti visus pagrindinius statymus su tikrai aukštais koeficientais. E-sportas populiarumas Lietuvoje ir visame pasaulyje vis didėja, todėl galima tikėtis ir dar daugiau naujovių šioje kategorijoje.


Atlikę statymus stebėkite rungtynes gyvai

Tiesioginis rungtynių stebėjimas yra labai populiarus, todėl bendrovės, kurios suteikia tokią galimybę iš karto gauna didelį pliusą nuo žaidėjų ir tuo pačiu mūsų. Mes norime pagirti bendrovę už tai, kad čia galima ne tik dalyvauti OPTIBET live lažybose, bet tuo pačiu ir stebėti tiesiogines transliacijas, kurių čia būna tikrai nemažai. Stebėti galima pačiais įvairiausias sporto šakas – krepšinį, futbolą, tenisą. Dėl šios galimybės tikrai daug žaidėjų renkasi šią bendrovę ir itin stipriai įsitraukia į statymą gyvai, kadangi stebint rungtynes galima atlikti įvairias įžvalgas, kurios vėliau atneša sėkmę statymuose.

Jeigu nėra tiesioginės rungtynės transliacijos, tai statymuose gyvai visada žaidėjai matys rungtynių statistiką. Kalbant apie pačią pasiūlą rungtynių gyvai, tai čia galima rasti visas pagrindines rungtynes, o rungtynių statymų pasiūla niekuo nenusileidžia dar prieš rungtynes pateiktai pasiūlai. Kai kuriose rungtynėse galima net rasti didesnę pasiūla statymų gyvai kategorijoje nei, kad buvo pasiūla prieš rungtynes. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad reikalinga OPTIBET registracija, jeigu norite stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas.


OPTIBET Lithuania – statymai mobiliuoju telefonu vos keliais paspaudimais

Mobiliosios programėlės yra tikrai labai patogios, todėl lažybų bendrovės, kurios turi savo programėles gauna labai didelį pliusą. Deja, bet OPTIBET mobilios programėlės neturi. Tačiau, pagirti šią bendrovę galima už tai, kad mobilaus telefono naršyklėje puslapis veikia be jokių priekaištų. OPTIBET prisijungimas ir kitos funkcijos pasiekiamos be jokių nesklandumų, tai reiškia, kad viską, ką galite padaryti pilnoje puslapio versijoje, galite daryti ir mobiliuoju telefonu – atlikti statymą, pasipildyti sąskaitą ar net susisiekti su pagalba gyvu susirašinėjimu.

Šis minimalistinis puslapio dizainas puikiai pasiteisina mobiliuoju telefonu. Dažnai įsijungus kurios nors bendrovės puslapį mobiliuoju telefonu galima pasiklysti tarp įvairių reklamų bei išmėtyto turinio, tuo tarpu įsijungus šios bendrovės puslapį viskas pateikiama labai patogiai, o svarbiausia – nėra jokių funkcijų apribojimų. Jeigu mėgstate mobiliuoju telefonu atlikti statymus gyvai, tai be jokių problemų tai galėsite daryti ir naudodamiesi šia bendrove.


Išskirtinis puslapio dizainas ir funkcionalumas

Šioje apžvalgoje jau ne kartą negailėjome teigiamų žodžių apie šios bendrovės puslapį. Tai tik dar kartą galime patvirtinti, kad OPTIBET turi puikų puslapį ne tik iš vaizdinės pusės, bet ir iš techninės.

Pradedant nuo OPTIBET prisijungimo, kuris yra labai patogus ir greitas bei užbaigiant pinigų išmokėjimų. Viskas atliekama labai greitai, o svarbiausia – nėra sudėtinga atrasti. Ne kartą esame matę, kaip kai kurios bendrovės paslepia tam tikras funkcijas, pavyzdžiui, norint atlikti pinigų išmokėjimą, reikia eiti į savo paskyrą, į piniginės valdymą ir taip dar kelis kartus paspausti mygtukus, kol pagaliau prieisite prie pinigų išmokėjimo, tuo tarpu šioje bendrovėje visi veiksmai pasiekiami vos keliais paspaudimais.


Žaidėjų apsauga ir saugumas – OPTIBET prioritetas

Dažnai žaidėjai nepagalvoja apie tai, kaip svarbu yra atkreipti dėmesį į tai, kokią licenciją turi bendrovę ir kaip saugu ten žaisti. Dažniausiai apie tai žaidėjai pagalvoja tik tada, kai susiduria su tam tikrais nesklandumais. Naudodamiesi šios bendrovės paslaugomis, galite būti ramūs ir jaustis saugiai. Pagal OPTIBET reglamentą, bendrovė ne tik jums iškelia taisykles, bet yra išsikėlusi ir sau, kurių turi laikytis. Kadangi bendrovė turi Lietuvoje išduotą licenciją, jos veiklą prižiūri lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos. Ši tarnyba užtikrina, kad veikla būtų vykdoma sąžiningai ir legaliai.

Pagal OPTIBET taisykles, galima matyti, kad kartais gali reikti įkelti papildomus dokumentus norint atlikti pinigų išmokėjimą, taip yra todėl, kad bendrovė laikosi pinigų plovimo prevenciją. Ši lažybų bendrovė užtikrina, kad žaidėjai bei jų asmeninė informacija yra saugi ir yra užšifruota, jeigu įvyktų įsilaužimas į bendrovės duomenų sistemą, kad nebūtų galima pavogti asmeninių žaidėjų duomenų.


OPTIBET pagalba – greitas ir kokybiškas aptarnavimas

Mes tikrindami lažybų bendroves visada susisiekiame ir su klientų aptarnavimo specialistais, kad galėtume įvertinti jų darbo kokybę. Šiuo atveju apie pagalbą galime pasakyti tik gražius žodžius. Su pagalba susisiekėme gyvu susirašinėjimu, uždavėme kelis klausimus apie OPTIBET pinigų išmokėjimą, atsakymus gavome labai greitai, todėl tikrai rekomenduojame su pagalba susisiekti gyvu susirašinėjimu, jeigu turėsite kažkokių nesklandumų.

Bendrovės pagalba dirba kiekvieną dieną nuo 09:00 iki 22:00, o susisiekti galima skambučiu, gyvu susirašinėjimu arba elektroniniu paštu. Taip pat, rekomenduojame pasitikrinti bendrovės dažniausiai užduodamų klausimų skiltį, ten rasite pagrindinius atsakymus į klausimus apie vartotojo paskyrą, OPTIBET bonusus, pinigų išmokėjimą bei įmokėjimą, atsakingą lošimą ir sporto pasiūlą. Su pagalba be jokių abejonių galima bendrauti lietuvių kalba.

Kompanijos informacija
Nome OPTIBET
Endereço Gabijos g. 32, LT-06155 Vilnius, Lietuva
Fundação 2008
Licença LPT Nr. 0109
Telefone +370 52142771
E-mail pagalba@optibet.lt
Formulário para contato Ne
Chat ao vivo Taip

Apibendrinimas

Apžvelgus visus bendrovės aspektus, galima pasakyti, kad tai dar viena puiki Lietuvoje veikianti lažybų bendrovė, kuri turi savo stiprybių ir silpnybių. OPTIBET live lažybos kartu su tiesioginėmis transliacijomis nusipelno pagyrų, taip pat, aukšti koeficientai sporto lažybose. Galima būtų norėti didesnės pasiūlos, tačiau atliekant pagrindinius statymus, čia visada žaidėjai ras pagrindines rungtynes bei turnyrus.

Taip pat, būtų smagu, jeigu pagalba dirbtų visą parą, tačiau Lietuvoje visos bendrovės yra apribojusios savo pagalbos darbo laiką. Mes rekomenduojame šią bendrovę, jeigu norite aiškaus ir patogaus valdymo, turėti galimybę atlikti statymus ant aukštų koeficientų, stebėti tiesiogines transliacijas ir pasinaudoti įvairiais pasiūlymais, kurių aktyvavimui nereikia OPTIBET nuolaidos kodų.

Dažniausiai užduodami klausimai apie OPTIBET

Registracijos procesas šioje bendrovėje labai paprastas – suvedus asmeninę ir kontaktinę informaciją jums reikės įkelti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jeigu kyla klausimas kaip OPTIBET patvirtinti tapatybę – tiesiog įkelti pasą, teises arba tapatybės kortelę ir lažybų bendrovės pagalba pilnai aktyvuos jūsų paskyrą.
Tikrai taip. OPTIBET bendrovė pasižymi kaip viena iš tų bendrovių, kuri suteikia galimybę stebėti tiesiogines transliacijas. Statymų gyvai kategorijoje galima stebėti rungtynes iš skirtingų sporto šakų, viskas ko reikia, kad galėtumėte stebėti – prisijungti prie bendrovės paskyros.
Jeigu norite aktyvuoti naujoko pasiūlymą, registracijos metu jums reikia įvesti OPTIBET premijos kodą, kurį galite rasti bendrovės nuolaidų kategorijoje. Jeigu registracijos metu pamiršote įvesti kodą, mes rekomenduojame susisiekti su pagalba, kuri padės jums išspręsti šį nesklandumą ir aktyvuos premiją rankiniu būdu.
Jūsų statymo suma galėjo būti grąžinta todėl, kad neįvyko rungtynės arba jos buvo nukeltos. Pagal OPTIBET reglamentą, galima matyti, kad bendrovė pasilieka teisę grąžinti statymo sumą ir tokiu atveju, jeigu bendrovė buvo padariusi klaidą. Jeigu vis tiek neaišku, kodėl statymas buvo grąžintas, rekomenduojame susisiekti su pagalba ir ji tikrai jums atsakys į visus klausimus.
Pinigų išmokėjimai patvirtinami per 24 valandas, kai išmokėjimas patvirtinamas į elektroninės piniginės sąskaitą pinigus gausite iš karto, į banko sąskaitą per vieną darbo dieną, į kreditinę kortelę per 1-3 darbo dienas. Išmokėjimui nėra taikomi jokie mokesčiai. Gali būti, kad po išmokėjimo užklausos bendrovė paprašys jūsų papildomų dokumentų – gyvenamosios vietos patvirtinimo, elektroninės sąskaitos patvirtinimo arba mokėjimo kortelės patvirtinimo.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top