Strategija asian handicap – Susipažinkite iš arčiau ir įvaldykite vieną iš populiariausių statymų sistemų

Skirtingų statymų sistemų yra tikrai nemažai, o profesionalūs žaidėjai dažnai naudoja tokias, apie kurias sunku surasti kokios nors informacijos, nes su patirtimi jie statymų strategiją pritaiko prie savęs. Vis tik, jeigu pažvelgtume į pačias populiariausias statymų sistemas, lažybų strategija asian handicap yra viena iš populiariausių. Jeigu jūs norite su šia statymų sistema susipažinti iš arčiau, mes kviečiame jus skaityti šios strategijos apžvalgą, kurioje pateiksime visą svarbiausią informaciją – kokia tai strategija, kaip naudoti bei pateiksime pavyzdžius.

Geriausi bukmekeriai asian handicap statymų strategijai
# Lažybų Bendrovės Rungtynės Pranašumas Koeficientas Laimėtas statymas Aplankyti
1
7bet
ChelseaArsenal -1.75+1.75 2.652.25 Pergalė 2+ įvarčiaisPergalė arba lygiosios 7bet apžvalga
2
Optibet
JuventusMilan -1.75+1.75 5.351.13 Pergalė 2+ įvarčiaisPergalė arba lygiosios Optibet apžvalga
3
21bets
Bayern MunchenBorussia Dortmund -1.50+1.50 1.802.50 Pergalė 2+ įvarčiaisPergalė arba lygiosios 21bets netrukus

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Lažybų strategija asian handicap – Kas tai ir kuo ji išsiskiria iš kitų?

Jeigu jūs dar tik pradedate domėtis sporto lažybomis, didelė tikimybė, kad azijietiško pranašumo strategija jums nebuvo girdėta. Nors palyginus su kitomis strategijomis, ši neatrodo labai sudėtinga ir ji yra daug artimesnė su pačiais statymais. Pavyzdžiui, Martingale sporto statymų strategija yra susijusi su tuo, kaip ir kokio dydžio statymai atliekami, tuo tarpu strategija asian handicap yra tiesiogiai susijusi su statymų pasiūla, kurią galima rasti skirtingose lažybų bendrovėse internete. Galima sakyti, kad ši strategija yra itin susijusi su pasiekiama pasiūla, todėl norėdami pilnai išnaudoti jos privalumus, jums reikia tokios bendrovės, kuri turėtų itin plačią sporto statymų pasiūlą.

Lažybų strategija asian handicap

Šios strategijos metu statymai yra atliekami ant azijietiško pranašumo kategorijoje esančių baigčių. Jeigu jau su sporto lažybomis teko susidurti ir nagrinėjote skirtingas baigtis, tikriausiai matėte pranašumo statymus. Kai kurie žaidėjai azijietišką pranašumą maišo su europietišku pranašumu. Nors statymai yra labai panašūs, esminis skirtumas tarp jų yra toks, kad azijietiškame pranašume jums yra galimybė atgauti visą statymo sumą arba dalį jo, tuo tarpu europietiškame pranašume tokios galimybės nėra, kadangi čia yra trečia statymo baigtis – lygiosios, tai reiškia, kad baigsis lygiai tam tikru pasirinktu pranašumu.

Jeigu jums kyla klausimas, kas yra asian handicap, tai šioje dalyje turėjote rasti atsakymą. Jeigu norite gauti informacijos daugiau – kviečiame skaityti toliau. Kalbant apie pačią azijietiško pranašumo strategiją, ji susijusi su šiais statymais todėl, kad visi statymai strategijos metu atliekami būtent už azijietišką pranašumą. Tai suteikia žaidėjams galimybę visada atlikti statymus su aukštu koeficientu, kuris, priklausomai nuo bendrovės gali siekti 1.85 – 1.95.

Elementarus pavyzdys yra jeigu žaidžia didelę tikimybę laimėti turinti komanda, už kurios pergalę yra tik 1.10 koeficientas, tuo tarpu už kitą komandą krepšinio rungtynėse koeficientas 7.00, azijietiškas pranašumas suteikia galimybę atlikti statymą šiose rungtynėse su 1.90 koeficientu, tiesiog tokiu atveju reikia pasirinkti ar rungtynių favoritė laimės daugiau nei 13 taškų skirtumu ar ne.

Būtent dėl to, azijietiškas pranašumas tampa vienu iš pagrindinių statymų pasirinkimu. Asian handicap paaiškinimas tikrai nėra sudėtingas, nebent pradžioje gali atrodyti šiek tiek keblu, tačiau patys žaidėjai susidūrę su šiuo statymų labai greitai jį perpranta. Pranašumas reiškia, kad komanda tam tikru taškų ar įvarčių skirtumu pralaimės/laimės rungtynes, priklauso nuo to, kokią statymo baigtį pasirinksite.

Asian handicap formulė – Prieš atlikdami statymus atlikite skaičiavimus

Žaidėjams, kurie tik pradeda naudoti azijietiško pranašumo statymus, dažnai gali kilti problemų bandant suprasti, kokia yra statymų reikšmė ir kokio rezultato reikia, kad jų statymas būtų sėkmingas. Jeigu mes kalbame apie krepšinio rungtynes, tuomet čia viskas labai paprasta, tačiau žvelgiant į futbolo rungtynes, čia pasirinkimas yra daug didesnis ir žaidėjai kartais pasimeta. Konkrečius statymus su pavyzdžiais aptarsime kitoje dalyje, ten galėsite savo akimis pamatyti, kokio rezultato reikia, kad jūsų statymas būtų sėkmingas. Asian handicap skaičiavimas tikrai nėra sudėtingas, kelis kartus atlikę statymą, jūs iš karto viską suprasite.

Kalbant apie šią statymų strategiją, reikia būtinai paminėti tai, kad vienas iš pagrindinių šios strategijos aspektų yra aukšti koeficientai. Jau minėjome, kad kartais rungtynėse už nugalėtoją koeficientai būna labai nelygus, todėl azijietiškas pranašumas yra tai, kas leidžia atlikti statymą su aukštu koeficientu ir taip padidinti savo laimėjimą, jeigu statote už rungtynių favoritą, kadangi tik už pergalę koeficientas yra labai mažas ir žvelgiant į ilgą laikotarpį, vienas kitas pralaimėjimas, gali būti nuostolingas lyginant su minimaliais laimėjimais už rungtynių favoritą.

Asian handicap formulė

Galbūt, jūs mėgstate statyti už komandas, kurios nėra rungtynių favoritės ir už jas koeficientai būna daug didesni. Tokiu atveju, gali tekti pralaimėti ne vieną statymą, kol pagaliau ne rungtynių favoritė laimės ir jums sugrįš ankstesnė pralaimėtų statymų suma. Strategija asian handicap šiuo atveju jums gali būti itin naudinga, kadangi jums statydami už ne rungtynių favoritę, jūsų statymas gali būti sėkmingas, jeigu ta komanda pralaimės. Tokiu atveju jūsų laimėjimas bus mažesnis, tačiau atsiras stabilumas, proporcingas statymas, o būtent apie tai ir yra ši strategija.

Lygiai tą patį pritaikyti galima ir statymams už rungtynių favoritus. Futbolo rungtynėse labai dažnai už favoritą būna 1.40-1.50 koeficientas ir pergalės atveju laimėjimas tikrai nebūtų toks, kuris ilgame laikotarpyje užtikrintų pelną. Tuo tarpu šiose rungtynėse atlikę azijietiško pranašumo statymą -1 arba -1.5 jūsų laimėjimas bus kur kas didesnis, statymai pasidarys stabilūs ir ilgame laikotarpyje yra puiki strategija pasiekti pelną. Asian handicap skaičiuoklė jums gali padėti pamatyti, koks jūsų laimėjimas laukia priklausomai nuo statymo sumos bei kokio rezultato reikia, kad statymas būtų sėkmingas.

Skirtingų statymų pavyzdžiai ir paaiškinimas

Vienas iš svarbiausių dalykų naudojantis lažybų strategija asian handicap yra statymų perpratimas ir žinojimas, kas ką reiškia. Jeigu krepšinio rungtynėse pranašumas skaičiuojamas tikrai nesudėtingai, tai futbolo rungtynėse gali kilti keblumų. Pirmiausia pradėsime nuo krepšinio, kadangi tai populiariausia sporto šaka Lietuvoje, o ir statymai nėra sudėtingi. Taigi, jeigu žaidžia A komanda prieš B komandą ir yra duodamas -10 arba +10 rungtynių azijietiškas pranašumas, jums reikia, kad komanda laimėtų daugiau nei 10 taškų arba nepralaimėtų daugiau nei 10 taškų – priklauso nuo to, kokį statymą pasirinksite.

A komanda +10 reiškia, kad komanda negali pralaimėti daugiau nei 10 taškų, norint, kad statymas būtų sėkmingas. Jeigu rungtynės baigiasi 70-79, jūsų statymas yra sėkmingas. Jeigu rungtynės baigiasi 70-80, tuomet statymas prilyginamas ir jums grąžinama visa pinigų suma, tai yra didelis azijietiško pranašumo statymo privalumas. Tuo tarpu, jeigu rungtynės baigiasi 70-81, o statėte A komanda +10, tuomet statymas yra nesėkmingas. Kitu atveju, B komanda -10 reiškia, kad ji turi laimėti daugiau nei 10 taškų, 80-70 rungtynių rezultatas reiškia, kad statymo suma jums bus grąžinta, 81-70 – statymas laimėtas, 79-70 – statymas pralaimėtas.

Su krepšinio rungtynėmis tai tikrai nėra sudėtinga ir asian handicap formulė čia net nėra reikalinga, tačiau atliekant statymus už futbolą, tikrai ne vienas žaidėjas pasidaro formulę, pagal kurią žino, kokio rezultato jam reikia, kad statymas būtų sėkmingas. Futbolo rungtynėse azijietiškas pranašumas yra skirstomas ketvirčiais – 0.25, 0.5, 0.75, 1, 1.25, 1.5, 1.75, 2 ir taip toliau. Taigi, ką kiekvienas iš šių statymų reiškia ir kokio rezultato jums reikia.

  • +0.25 – Jeigu jūsų komanda laimi rungtynes – statymas sėkmingas ir laimite pilną sumą pinigų. Jeigu rungtynės baigiasi lygiosiomis, tuomet puse statymo yra grąžinama, puse statymo laimėta. Jeigu rungtynes jūsų komanda pralaimi – statymas pralaimėtas.
  • -0.25 – Jeigu jūsų komanda laimi rungtynes – statymas sėkmingas ir laimite pilną sumą pinigų. Jeigu rungtynės baigiasi lygiosiomis – tuomet puse statymo yra grąžinama, puse statymo pralaimėta. Jeigu jūsų komanda rungtynes pralaimi – statymas pralaimėtas.
  • +0.5 – Jeigu jūsų komanda laimi rungtynes – statymas laimėtas, jeigu rungtynės baigiasi lygiosiomis – statymas laimėtas, jeigu jūsų komanda pralaimi – statymas pralaimėtas.
  • -0.5 – Jeigu jūsų komanda laimi rungtynes – statymas sėkmingas ir laimite visą sumą pinigų, jeigu rungtynės baigiasi lygiosiomis – statymas nesėkmingas ir pralaimite visą statymą, jeigu jūsų komanda pralaimi – statymas pralaimėtas.
  • +0.75 – Jeigu jūsų komanda laimi – statymas sėkmingas, jeigu rungtynės baigiasi lygiosiomis – statymas sėkmingas, jeigu jūsų komanda pralaimi 1 įvarčio skirtumu – puse statymo grąžinama, puse statymo pralaimėta.
  • -0.75 – Jeigu jūsų komanda laimi 2 įvarčių skirtumu – statymas laimėtas, jeigu laimi 1 įvarčio skirtumu – puse statymo laimėta, puse grąžinama, jeigu lygiosios arba jūsų komanda pralaimi – statymas pralaimėtas.
  • +1 – Jeigu jūsų komanda pralaimi 2 arba daugiau įvarčiais – statymas pralaimėtas, jeigu jūsų komanda pralaimi 1 įvarčio skirtumu – statymas grąžinamas, jeigu rungtynės baigiasi lygiosiomis arba jūsų komanda laimi – statymas sėkmingas.
  • -1 – Jeigu jūsų komanda laimi 2 įvarčiais arba daugiau – statymas sėkmingas, jeigu laimi 1 įvarčio skirtumu – statymas grąžinamas, jeigu rungtynės baigiasi lygiosiomis arba jūsų komanda pralaimi – statymas pralaimėtas.

Ši lentelė jums turi padėti suprasti, koks yra asian handicap skaičiavimas. Nepamirškite, kad statymas gali būti ir +3.75 ir -2.75. Tačiau tokiu atveju pagrinde reikia atkreipti dėmesį, koks yra pirmas skaičius ir tada pridėti arba atimti įvarčių skaičių. Jeigu -1.5 reiškia, kad komanda turi laimėti bent 2 įvarčių skirtumu, tai -3.5 reiškia, kad turi laimėti bent 4 įvarčių skirtumu. Dabar asian handicap paaiškintas, todėl tikime, kad jums suprasti, koks statymas ką reiškia bus daug paprasčiau.

Drip
Premija: 150 €
4.7
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Starda
Premija: -
4.5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

7bet
Premija: -
5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Azijietiško pranašumo statymai gyvai – Ką reikia žinoti

Viena iš azijietiško pranašumo statymų strategijų apima statymus gyvai. Tai puiki galimybė pasipelnyti, kai rungtynėms prasidėjus favorite laikyta komanda prasileidžia greitą įvartį ir vis dar turi bent 70 minučių ne tik laimėti rungtynes, bet tai padaryti 2 įvarčių skirtumu. Žinoma, labai priklauso nuo komandų lygio ir koeficientų, tačiau azijietiško pranašumo statymai sporto lažybų gyvai kategorijoje yra ne ką mažiau populiarūs nei prieš rungtynes. Nors žaidėjai, kurie naudoją azijietiško pranašumo statymo strategiją dažniausiai atlieka statymus prieš rungtynes ir į statymus gyvai nelenda, kadangi tai gali išderinti visą strategiją, o asian handicap skaičiuoklė skirta būtent statymams prieš rungtynes.

Asian handicap statymai gyvai

Vis tik, yra nemažai žaidėjų, kurie kaip tik statymus atlieka tik gyvai. Rungtynėms prasidėjus jie seka vaizdą, kadangi dabar labai daug sporto lažybų bendrovių internete suteikia galimybę stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas, kas yra puiki galimybė norint atlikti sėkmingesnius statymus. Žaidėjai sekdami vaizdą aikštėje, dažnai pagal jį atlieka statymą. Kaip ir prieš rungtynes, taip ir rungtynių metu azijietiškas pranašumas suteikia galimybę atlikti statymą su aukštu koeficientu, kuris ilgame laikotarpyje padidina pelno galimybes.

Jeigu prieš rungtynes A komandai davė -2.5 įvarčio pranašumą, tačiau kiek netikėtai rungtynių pradžioje komanda praleido įvartį, didelė tikimybė, kad dabar su tokiu pačiu koeficientu galima atlikti statymą, tačiau pranašumas bus jau -1.5, aktyviems žaidėjams, kurie gali skirti laiko stebėti rungtynes tiesiogiai, gali būti reikalinga asian handicap skaičiuoklė ir statymams gyvai. Nors ji veikia lygiai taip pat, tačiau žaidėjams būna patogiau turėti viską atskirose vietose, kad nesimaišytų. Taip pat, būkite atidūs, kadangi kartais pasiūla būna pateikta labai klaidingai, pranašumas gali būti skaičiuojamas bendro rungtynių rezultato, arba nuo to momento, kai statymas yra atliekamas, pavyzdžiui -1.5 pranašumas laimint 1-0, tai reiškia, kad reikia rezultato 3-0, o ne 2-0, kad statymas būtų sėkmingas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu statymus atliekate tikrais pinigais, tuomet ir laimėti galite tikrų pinigų. Azijietiško pranašumo strategija jums negarantuoja laimėtų pinigų, tačiau tai viena iš strategijų, kuri ilgame laikotarpyje gali padidinti jūsų laimėjimo galimybes. Azijietiško pranašumo statymai turi aukštą koeficientą, todėl galima statyti tolygias, proporcingas sumas, kas padaro stabilumą atliekant statymus.
+0.5 azijietiško pranašumo statymas futbolo rungtynėse reiškia, kad norint, jog statymas būtų sėkmingas, jūsų komanda turi nepralaimėti. Jeigu jūsų komanda rungtynes laimės – statymas sėkmingas, jeigu lygiosios – statymas sėkmingas, jeigu rungtynes pralaimės – statymas nesėkmingas.
Azijietiškas pranašumas jums suteikia galimybę atgauti puse arba pilną statymo sumą, tuo tarpu europietiškas pranašumas tokios galimybės nesuteikia, nes čia atliekant statymą reikia rinktis iš trijų variantų – kad komanda laimės daugiau nei 1 įvarčio skirtumu, kad komanda pralaimės daugiau nei 1 įvarčio skirtumu arba, kad komanda laimės lygiai 1 įvarčio skirtumu arba, kad pralaimės lygiai 1 įvarčio skirtumu.
Taip, azijietiško pranašumo statymus galima atlikti ir sporto lažybose gyvai, todėl ir šių statymų strategiją ten galima naudoti. Galima sakyti, kad žaidėjai yra pasidalinę į dvi grupes, vieni pagrinde atlieka statymus prieš rungtynes ir jau į statymus gyvai nelenda, tuo tarpu kiti žaidėjai kaip tik pagrinde statymus atlieka rungtynėms prasidėjus, matant vaizdą ir galbūt, netikėtą rezultatą rungtynių pradžioje.
open
Top