Futbolas lažybos internetu 2024 – Visos žinios, kurių jums reikia

Futbolas yra pati populiariausia sporto šaka pasaulyje, todėl nieko keisto, kad Lietuvoje būtent futbolo statymų atliekama itin daug. Lažybų bendrovės supranta, kad nors Lietuvoje futbolo lygis ir nėra aukštas, šia sporto šaka susidomėjimas yra itin didelis, dėl to yra kuriamos puikios sąlygos statymams atlikti. Jeigu jums kyla klausimas, kaip lažintis dėl futbolo arba norite sužinoti daugiau apie šios sporto šakos statymus – esate puikioje vietoje, kadangi būtent čia aptarsime visą svarbiausią informaciją. Čia pakalbėsime apie geriausias lažybų bendroves statymams atlikti, kur galima atlikti statymus gyvai bei stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas.

Geriausios futbolo lažybų svetainės 2024
Lažybų Bendrovės Detalės Lygos Aplankyti
7bet
5.0
Detalės
  • Greitas pinigų išmokėjimas
  • Bet builder statymų funkcija
Champions League
Serie A
Ligue 1
Apsilankyk dabar 7bet Apžvalga
OPTIBET
5.0
Detalės
  • Aplicativo móvel funcional
  • Promoções Especiais & Bônus
Champions League
Premier League
A Lyga
Apsilankyk dabar OPTIBET Apžvalga
21bets
5.0
Detalės
  • Lažybos už daugiau nei 35 000 sporto renginių.
  • Galimas platus mokėjimo būdų pasirinkimas.
La Liga
Serie A
Premier League
Apsilankyk dabar 21betsnetrukus
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Geriausios futbolo lažybų svetainės

Betsafe

Betsafe – Tai yra viena iš pačių populiariausių sporto lažybų bendrovių Lietuvoje ir nieko keisto, kad čia atlikti futbolo statymus yra puiki vieta. Populiariausiose futbolo rungtynėse čia galima rinktis iš daugiau nei 1500 skirtingų statymų, todėl pasirinkimas tikrai labai didelis ir norimą statymą ras net ir patys išrankiausi žaidėjai. Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad čia statymus galima atlikti mobilaus telefono programėle, o statymų gyvai kategorijoje jūsų laukia ir tiesioginės rungtynių transliacijos. Bendrovė taip pat reaguoja į įdomiausius sporto įvykius bei pritaiko išskirtinius pasiūlymus.

Bonusas naujokams: -

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+

Bet365

bet365 – Tai visiems gerai žinoma lažybų bendrovė, kurioje jūs visada rasite ne tik norimą statymą, bet ir rungtynes. Galima sakyti, kad šioje bendrovėje yra pati didžiausia futbolo statymų pasiūla. Jeigu gerai žinomose bendrovėse statymus galima atlikti už populiariausias futbolo lygas, tai bet365 bendrovėje tai galėsite padaryti net ir itin žemose bei mažai dėmesio susilaukiančiose lygose. Ši bendrovė gali pasiūlyti puikiai veikiančią statymų gyvai sistemą su tiesioginėmis rungtynių transliacijomis, taip pat, labai patogų naršymą mobiliuoju telefonu.

Tik nauji žaidėjai. Iki 25€ nemokamiems statymams. Užsiregistruokite, įneškite 5€ arba daugiau į savo paskyrą ir bet365 padvigubins įnešimą nemokamais statymais, kai atliksite tokios pačios vertės statymus ir bus gauti rezultatai. Taikomos minimalių koeficientų/statymų ir mokėjimo metodų išimtys. Grąžinimai neįtraukiami į nemokamus statymus. Taikomi laiko limitai, nuostatos ir sąlygos.

Betfair

Betfair – Tai viena iš įdomiausių bendrovių, todėl, kad ji turi lažybų biržą, kurioje žaidėjai statymus gali atlikti tarpusavyje. Dėl to, šioje bendrovėje statymų gausa yra tikrai labai didelė, o ir koeficientai labai konkurencingi. Betfair dažnai reaguoja į populiariausius sporto įvykius, todėl čia galima rasti įvairių išskirtinių bonusų. Kalbant apie futbolo statymus – čia galima stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas, naudotis „Bet Builder“ funkcija bei atlikti išskirtinius, tik Betfair bendrovėje esančiais dienos statymais – kombinacijomis.

Kaip atlikti statymus futbolo rungtynėse

Jeigu dar niekada neteko susidurti su futbolo statymais internete, tai čia rasite visą svarbiausią informaciją nuo ko pradėti, kaip atlikti statymus, kokie yra populiariausi pasirinkimai. Futbolo lažybos internetu yra itin populiarios, todėl atlikti statymą šioje sporto šakoje tikrai nebus sudėtinga.

Futbolas lažybos internetu

Galima sakyti, kad beveik visos sporto lažybų bendrovės turi tikrai labai plačią futbolo statymų kategoriją, ypač kalbant apie populiariausius statymus ir gerai žinomas futbolo lygas bei turnyrus. Pagrindiniai statymai yra panašūs ir į kitas sporto šakas, todėl, jeigu esate susidūrę su krepšinio, teniso ar kitais statymais, atlikti statymą už futbolą bus tik lengviau.

Statymų pasirinkimas yra labai platus ir tai priklauso nuo to, kokioje sporto lažybų bendrovėje turite paskyrą. Populiariausi pasirinkimai yra rungtynių nugalėtojas, pranašumas, kiek bus įvarčių per rungtynes, kiek bus geltonų kortelių, kampinių bei tikslus rezultatas. Galima sakyti, kad būtent šie statymai susirenka didžiausią dalį iš visų atliktų statymų, tačiau, žinoma, tai tikrai nėra vieninteliai pasirinkimai. Statymų gali būti labai daug – koks žaidėjas įmuš įvartį, koks bus rezultatas tam tikrą rungtynių minutę, kiek bus atlikta keitimų per rungtynes, kada bus įmuštas pirmas įvartis ir dar daug kitų pasirinkimų.

Kilus klausimui, kaip lažintis dėl futbolo rungtynių, pirmiausia jums reikėtų susipažinti su pateikta rungtynių pasiūla. Susipažinkite su skirtingais statymais ir pabandykite koncentruotis tik ties keliais pasirinkimais, nebandykite būti tikslus kiekvienoje statymų kategorijoje. Su laiku jūs pastebėsite, kaip atrandate savo mėgstamiausius statymus ir pamatysite, kad labiau pradeda suprasti konkrečias statymų rūšis. Kai kurie žaidėjai visą dėmesį skiria analizuodami tai, kiek bus geltonų kortelių per rungtynes, tuo tarpu kiti žaidėjai atlieka statymus tik už rungtynių nugalėtoją ir pranašumą. Atradę savo stipriausią pusę, galėsite būti sėkmingesniu žaidėju.

O jeigu norite tiesiog atlikti statymą ir šiuo metu futbolo lažybų strategijos jūsų nedomina, tuomet jums reikėtų susikurti paskyrą vienoje iš lažybų bendrovių, atsidaryti norimas futbolo rungtynes, susipažinti su pasiūla ir pasirinkti norimą statymą. Pasirinkus statymą jis iš karto bus įdėtas į statymo bilietą, įvedę norimą statymo sumą, galėsite patvirtinti ir jūsų statymas bus sėkmingai atliktas.

Žinoma, galima daryti ir kombinuotus statymus, tokiu atveju į bilietą galite įsidėti kelis įvykius iš skirtingų rungtynių. Futbolo lažybų statymų sistemos yra labai skirtingos, todėl priklausomai nuo to, kokia jums priimtinesnė, pagal tai ir turėtumėte atsirinkti statymus.

Prisijunkite prie linksmybių su futbolo statymais gyvai ir tiesioginėmis transliacijomis

Niekam nėra naujiena, kad futbolas yra populiariausia sporto šaka pasaulyje, todėl būtų keista, jeigu lažybų bendrovės nesistengtų suteikti kuo geresnių sąlygų šios sporto šakos statymams atlikti. Statymų gyvai kategorija yra tai, kas sparčiai populiarėja ir žaidėjams suteikia vis daugiau galimybių. Jeigu anksčiau dažniausiai būdavo galima statymuose gyvai lažintis tik už rungtynių nugalėtoją bei kiek bus įmušta įvarčių, tai šiuo metu vykstant rungtynėms gyvai, žaidėjai gali atlikti labai daug skirtingų statymų – kai kuriose bendrovėse jie beveik nesiskiria nuo pasiūlos prieš rungtynes.

Futbolo statymais gyvai

Pusę laiko lažybos yra statymai, kurių metu spėjama, kas bus pirmo kėlinio nugalėtojas arba kiek bus įvarčių per pirmą kėlinį. Labai dažnai žaidėjai, kurių pirmos pusės statymas būna nesėkmingas, įsitraukia į statymus gyvai ir ieško geriausio varianto antram rungtynių kėliniui. Jeigu jus domina futbolo lažybų patarimai, tuomet tikriausiai jau esate susidūrę su šia strategija, kuomet atliekamas statymas už pirmą kėlinį, o per pertrauką tarp kėlinių, ieškomas kitas statymas antram kėliniui. Žaidėjai, kurie aktyviai atlieka statymus gyvai, mėgaujasi bendrovėmis, kurios suteikia galimybę stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas.

Pasidžiaugti galima už tai, kad Lietuvoje veikiančios bendrovės suteikia savo žaidėjams stebėti tiesiogines futbolo rungtynes. Tikrai ne visas rungtynes galima stebėti gyvai, tačiau priklausomai nuo bendrovės, rungtynių transliacijas galima matyti iš labai įvairių lygų. Kai kurios bendrovės turi savo tvarkaraščius, kuriuose galima matyti, kokios rungtynės bus transliuojamos gyvai – tai puikus būdas susiplanuoti laiką iš anksto ir pasiruošti rungtynių stebėjimui. Statymuose gyvai dažnai naudojama ir pirmojo tikslo strategija.

Drip
Premija: 150 €
4.7
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Starda
Premija: -
4.5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

7bet
Premija: -
5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Populiariausi futbolo įvykiai Lietuvoje ir pasaulyje

Lietuvoje futbolo lygis nėra aukštas ir vietinės lygos susilaukia tikrai nedaug susidomėjimo, tačiau geriausios futbolo lažybų svetainės suteikia galimybę lažintis ir už Lietuvos futbolo lygas – aukščiausią ir antrą pagal pajėgumą. Taip pat, galima rasti statymų ir vykstant taurės varžyboms. Vis tik, lietuviai daug dėmesio skiria populiariausioms futbolo lygoms Europoje, čia daug statymų atliekama iš Ispanijos, Vokietijos, Italijos, Anglijos lygų. Ypač daug dėmesio susilaukia Anglijos aukščiausia lyga, kuri yra ir tiesiogiai transliuojama įvairiuose lietuviškuose televizijos kanaluose.

Lietuvos A lyga

Tačiau, futbolo lažybų patarimai dažnai sako, kad reikia daugiau dėmesio skirti ne aukščiausioms futbolo lygoms, bet žemesnėms. Kadangi apie jas bendrovės turi mažiau informacijos ir yra sudėtingiau nustatyti tikslius koeficientus. Vis tik, Lietuvoje žaidėjai už futbolą dažniausiai stato dėl įdomumo, todėl atlikti statymą ir stebėti aukščiausio lygio rungtynes yra daug smagiau. Pavyzdžiui, puse laiko lažybos įtraukia į pirmą rungtynių kėlinį – aukščiausio lygio rungtynėse galima tikėtis mažiau staigmenų, o ir žaidimo lygis yra daug patrauklesnis.

Be jokių abejonių daugiausiai dėmesio Lietuvoje skiriama futbolui tuomet, kai vyksta pasaulinio lygo turnyrai. Kalba eina apie pasaulio arba Europos futbolo čempionatus. Tuo metu statymų yra atliekama itin daug, o kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje žiūrovai stengiasi stebėti kiekvienas rungtynes bei tuo pačiu atlikti pačius įvairiausius statymus. Futbolo lažybų statymų sistemos pritaikomos šiems čempionatams, kadangi čia kiekvienos rungtynės yra labai svarbios ir žaidėjai įvertindami motyvacijos faktorių gali atlikti sėkmingus statymus.

Pasigerinkite savo laimėjimo galimybes su mūsų statymų patarimais

Futbolo rungtynių pasiūla dažniausiai būna labai didelė, todėl žaidėjams, ypač naujokams lažybose gali būti labai sudėtinga išsirinkti norimą statymą. Didelė pasiūla gali klaidinti žaidėjus, jiems atsiranda noras atspėti kiekvieną skirtingą baigtį. Futbolo lažybų strategijos sako, kad jūs neturėtumėte bandyti laimėti kuo daugiau skirtingų statymų – geriau išsirinkite vieną geriausią rungtynių statymą ir viskas. Labai didelė tikimybė, kad jūsų pasirinkti skirtingi statymai bus tarpusavyje susiję, todėl prieš atlikdami statymą, gerai pagalvokite ar tai tikrai verta dvigubos, o gal net trigubos rizikos, gal tiesiog geriausia būtų atlikti statymą už rungtynių nugalėtoją.

Futbolo lazybu statymu sistemos

Pirmojo įvarčio strategija dažnai naudojama labiau patyrusių žaidėjų rate, kadangi sukaupta ilgametė patirtis leidžia jiems atpažinti skirtingas komandas bei susidaryti nuomonę, ko galima tikėtis iš rungtynių. Jeigu jūs į futbolo statymus žiūrite kaip į pramogą, tuomet pirmo įvarčio statymas gali atrodyti tikrai smagiai, tačiau profesionalūs žaidėjai naudoja įvairias strategijas, kurios leidžia jiems atlikti geriausią statymą. Prieš atlikdami savo pasirinkimą, jūs turėtumėte sau atsakyti, kodėl atliekate šį statymą – ar tai yra jūsų mėgstama komanda, ar suradote naudingos informacijos, ar tai yra tiesiog jūsų nuojauta.

Prieš atliekant bet kokius statymus, visada reikia turėti omenyje savo lažyboms skirto banko valdymą. Futbolo lazybu statymu sistemos visada apima punktą apie tai, kaip svarbu valdyti banką ir žaisti iš tų pinigų, kurie yra skirti lošimui. Nebandykite ant vieno statymo statyti viso turimo banko, pralaimėjimo atveju nebeturėsite iš ko statyti. Jeigu jūsų lošimams skirtas bankas nėra didelis – geriau žaiskite su mažesnėmis sumomis, pasinaudokite bendrovių suteikiamomis premijomis – taip įgausite patirties, pamatysite savo stipriąsias puses, atrasite mėgstamus statymus ir tuomet galėsite pradėti didinti savo statymo sumą.

Kad ir kokią informaciją rasite internete, turėtumėte visada patikrinti šaltinius. Jeigu ieškote informacijos apie komandų žaidėjus, jų traumas ir kitą informaciją, visada žiūrėkite, kad tai būtų pateikta oficialiuose šaltiniuose. Nepatikrindami informacijos patikimumo, galite save susiklaidinti. Jeigu norite stipriai įsitraukti į rungtynes ir išanalizuoti kaip įmanoma labiau, nepamirškite patikrinti oro sąlygų – per lietų žaidimo tempas būna kitoks, padidėja klaidų tikimybė. Taip pat, atkreipkite dėmesį į tai, kas teisėjaus rungtynėms. Kiekviena papildoma detalė jums gali padėti atlikti sėkmingą statymą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip. Galima pagirti lietuviškas lažybų bendroves už tai, kad savo žaidėjams ne tik suteikia galimybę atlikti statymus gyvai, bet ir stebėti tam tikras tiesiogines rungtynių transliacijas. Užėmę į bendrovės statymų gyvai kategoriją, jūs galite prie rungtynių matyti nupiešta televizoriuką, tai reiškia, kad rungtynės yra transliuojamos tiesiogiai. Taip pat, kai kurios bendrovės turi tvarkaraštį, kur galima iš anksto matyti, kokias rungtynes bus galima stebėti gyvai.
Populiariausias statymas futbolo rungtynėse yra už nugalėtoją, tačiau dėl labai skirtingų koeficientų, didelio populiarumo susilaukia rungtynių pranašumo statymas. Taip pat, kiek bus įvarčių. Galima sakyti, kad šie trys pagrindiniai statymai susirenka didžiąją dalį statymų. Tačiau, tai nereiškia, kad nereikėtų atkreipti dėmesio į kitus futbolo statymus – kiekvienas žaidėjas atranda sau labiausiai patinkančius pasirinkimus.
Jeigu norite pradėti statyti už futbolo rungtynes, pirmiausia jums reikia turėti sporto lažybų bendrovės paskyrą. Išsirinkę sau patinkančią bendrovę ir susikūrę paskyrą, galėsite pradėti naršyti po futbolo pasiūlą. Jums tuomet reikėtų susipažinti su skirtingomis statymų reikšmėmis bei atrasti jums labiausiai patinkantį statymą. Atlikę savo pasirinkimą, tiesiog paspauskite ant statymo ir jis bus įkeltas į lažybų kortelę, įveskite norimą sumą ir statymas bus atliktas.
Tikrai taip. „Cash-out“ funkcija nepriklauso nuo sporto šakos, tai priklauso nuo to, ar lažybų bendrovė suteikia žaidėjams tokią funkciją. Dažniausiai „cash-out“ funkcija yra taikoma tuomet, kai žaidėjai atlieka statymus gyvai, tačiau yra ir labai daug skirtingų lažybų bendrovių internete, kurios beveik kiekvienam statymui suteikia išankstinio išmokėjimo funkciją. Prieš užsiregistruodami į bendrovę, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, ar bendrovėje yra „cash-out“ funkcija.
Tai yra viena iš populiariausių statymų rūšių. Azijietiškas pranašumas leidžia jums atlikti statymą su pasirinktos komandos pranašumu, pavyzdžiui, jeigu jūsų statymas yra A komanda -1, tai reiškia, kad sėkmingam statymui reikia, jog A komanda laimėtų 2 įvarčių skirtumu, jeigu komanda laimi lygiai vienu skirtumu, jūsų statymas bus grąžintas, o tai ir yra pagrindinė azijietiško pranašumo esmė.
open
Top