Lažybų internetu strategijos – Susipažinkite ir išbandykite naujas sistemas

Sporto statymai Lietuvoje populiarėja jau 20 metų, todėl nieko keisto, kad žaidėjai nuolat ieško įvairios informacijos, kuri gali padėti atlikti sėkmingesnius statymus. Lazybu strategijos yra tai, apie ką diskutuojama daugiausiai, kadangi tai vienas iš būdų tapti labiau disciplinuotu žaidėju, atlikti sėkmingesnius statymus ir svarbiausia – padidinti laimėjimo galimybes. Šiame straipsnyje mes trumpai aptarsime populiariausias lažybų internetu strategijas. Pačių strategijų yra tikrai nemažai ir žaidėjai dažniausiai išsirenka tai, kas jiems labiausiai tinka ir patinka. Kviečiame susipažinti ir atrasti naują būdą sėkmingų statymų link.

Geriausios bendrovės lažybų internete strategijoms
# Lažybų Bendrovės Populiarios rinkos Cash-out Aplankyti
1
Drip
1x2, bendri įvarčiai Apsilankyk dabar Drip apžvalga netrukus
2
Starda
1x2, bendri įvarčiai Apsilankyk dabar Starda apžvalga netrukus
3
7bet
1x2, bendri įvarčiai Apsilankyk dabar 7bet apžvalga
4
Sol
1x2, bendri įvarčiai Apsilankyk dabar Sol apžvalga netrukus
5
Betsafe
1x2, bendri įvarčiai Apsilankyk dabar Betsafe apžvalga

Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+

6
OPTIBET
Azijietiškas pranašumas Apsilankyk dabar OPTIBET apžvalga
7
21bets
1x2, bendri įvarčiai Apsilankyk dabar 21bets apžvalga netrukus
8
Snatch
1x2, bendri įvarčiai Apsilankyk dabar Snatch apžvalga netrukus
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Lažybų strategijos ir kita svarbi informacija naujokams

Nors sporto statymai gali atrodyti labai patrauklūs ir įtraukiantys, viskas nėra taip paprasta. Žaidėjai pradžioje dažniausiai net nežino nuo ko pradėti ir pirmus statymus atlieka pagal draugų patarimus arba patys bando susipažinti su skirtingomis baigtimis. Priklausomai nuo to, kokią lažybų bendrovę pasirinksite, gali būti, jog atsidarę norimas rungtynes jis pamatysite daugiau nei 500 skirtingų statymų ir tada tikrai gali būti per daug sudėtinga išsirinkti. Arba kaip tik – dauguma statymų atrodyti labai nesudėtingai ir galite iš pirmo žvilgsnio tuo apsigauti.

Lažybų internetu strategijos

Nauji žaidėjai pirmiausia turėtų susipažinti su pagrindiniais terminais – jie ne tik naudojami sporto lažybų bendrovėse, bet dažnai jie minimi pateikiant įvairią statymų informaciją. Todėl, jeigu norite domėtis daugiau, gali būti sudėtinga suprasti apie ką yra kalbama.

Dažniausiai statymai atliekami yra už rungtynių nugalėtoją, kas yra gana aišku, tačiau suminis daugiau/mažiau arba azijietiškas pranašumas ne kiekvienam žaidėjui yra aiškus terminas, o tuo labiau reikia suprasti, kaip šis statymas veikia. O tai tikrai nėra vieninteliai terminai, kurie yra naudojami kalbant apie sporto lažybas, todėl kviečiame skaityti mūsų straipsnius ir taip susipažinti su svarbiausiais terminais ir sporto lažybų žodynu.

Sporto lažybų strategijos tiesiogiai susijusios su skirtingais statymais, kai kurios iš jų taikomos tik vienai statymų grupei, todėl prieš susipažįstant su strategijomis, reikia pažinti įvairias statymų grupes. Jau minėjome, kad priklausomai nuo pasirinktos bendrovės, gali būti, jog statymų pasirinkimas bus itin didelis.

Kiekvienas naujas žaidėjas turėtų žinoti, kad pirmiausia reikia susipažinti su skirtingais statymais ir kaip tą statymą atlikti, o tik tada atlikti pirmuosius žingsnius. Taip pat, didelis statymų pasirinkimas susideda ir iš to, kad tai daryti galima ne tik jūsų mėgstamoje sporto šakoje, bet pačiose įvairiausiose. Todėl, vienas iš pirmųjų patarimų būtų, statymus, bent jau pradžioje, atlikti toje sporto šakoje, kurią suprantate.

Profesionalūs lažybų patarimai naujiems žaidėjams yra labai svarbu, kadangi tai puiki galimybė pradėti savo kelionę lošimuose sėkmingai. Labai daug žaidėjų viską išgyvena bandydami savaip ir tai kartais kainuoja tikrai nemažus pinigus, kadangi iki tol, kol atsiranda patirtis, žaidėjai pralaimi nemažai pinigų. Kad pradžia būtų sėkmingesne, jums reikia ne tik nusistatyti statymų biudžetą bei jo laikytis, bet ir susirinkti kuo daugiau profesionalios informacijos. Kviečiame skaityti mūsų sporto lažybų gidą, kuriame rasite daug naudingos informacijos – nuo terminų, skirtingų sporto šakų ir kokie yra statymai iki geriausių lažybų strategijų aptarimo.

Kas yra statymų strategijos/sistemos – Nuo ko pradėti

Jeigu sporto lažybose esate naujokas, tikriausiai apie konkrečias statymų strategijas ar sistemas girdėti neteko, tačiau, jeigu sporto lažybomis užsiimate jau kurį laiką, didelė tikimybė, kad apie tai galėjote girdėti. Internete apie įvairias strategijas informacijos galima rasti tikrai labai daug, kartais net per daug – gali būti, jog skaitote apie nepatikrintas ir nepatikimas strategijas, todėl renkantis informaciją apie išbandytas lažybų strategijas, labai svarbu, kad mokėtumėte teisingai atsirinkti informaciją.

Mūsų svetainėje galite rasti ne tik įvairių bendrovių apžvalgas, bet ir visą reikiamą informaciją norint būti sėkmingesniu žaidėju, čia mes dalinamės tik saugia ir patikrinta informacija.

Pagrindinis sporto lažybų strategijų arba sistemų tikslas yra ilgame laikotarpyje uždirbti daugiau. Sistema vien iš savęs jau duoda nuorodą, kad tai nėra vienkartinis statymas arba trumpalaikis dalykas, sistema nurodo, kad jos reikės laikytis, būti disciplinuotu žaidėju ir tada galima tikėtis sėkmės sporto lažybose.

Lažybų internetu sistemos

Strategijos gali būti labai skirtingos, todėl prieš pradėdami jas naudoti, turėtumėte įvertinti savo galimybes, kadangi vienoms reikia turėti labai didelį banką, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti strategijos potencialą, kitos strategijos yra paprastesnės, tačiau patinka ne visiems žaidėjams. Rekomenduojame pradžioje išbandyti statymais mažomis sumomis ir atrasti tai, kas jums labiausiai veikia.

Didelė tikimybė, kad esate girdėję apie tokią statymų sistemą – Martingale. Ši statymų sistema naudojama ne tik sporto lažybose, ji itin didelio populiarumo susilaukia kazino žaidimuose, ypač ruletėje. Šios sistemos principas labai paprastas – kiekvieną kartą po pralaimėto statymo, jūs turite dvigubinti savo statymo sumą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ji puikiai veikia tada, kai koeficientas yra 2.00, todėl ir yra dažnai naudojama ruletės žaidime. Kaip žinote, sporto lažybose pagrindiniai statymai dažniausiai būna apie 1.90-1.95 koeficientą, todėl, naudojantis šia sistema, ilgame laikotarpyje gali būti sunku maksimaliai išnaudoti pelno galimybes.

Žinoma, strategijų yra daug daugiau – pavyzdžiui, statymai tik už suminius daugiau/mažiau, statymai tik už azijietišką pranašumą. Viskas labai priklauso nuo to, kokio stiliaus žaidėjas esate. Labai svarbu susikoncentruoti ties viena statymų grupe, kadangi su kiekvienu atliktu statymu jūs ne tik laikotės sistemos, bet įgaunate patirtį ir galite pamatyti, kodėl statymas buvo sėkmingas arba ne.

Jeigu atliekate statymus už suminį daugiau/mažiau, jums gali tekti daugiau domėtis kas teisėjauja rungtynėms, kokios yra oro sąlygos, jeigu tai sportas po atviru dangumi, tuo tarpu statant už azijietišką pranašumą, labai svarbu, kokia yra žaidėjų savijauta, komandos atmosfera ir kokius rezultatus paskutiniu metu komanda demonstruoja.

Patarimai iš patyrusių lošėjų – Į ką reikia atkreipti daugiausiai dėmesio

Galima sakyti, kad dažniausiai patyręs lošėjas statymą rinksis visai kitaip nei tas, kuris ką tik pradėjo užsiimti sporto lažybomis. Sporto lazybu strategijos ne veltui yra sukurtos patyrusių žaidėjų, kurie prie lažybų praleido tikrai ne vienerius metus. Nauji žaidėjai dažnai vaikosi savo mėgstamas komandas ir įsivelia į kovą su emocijomis, tuo tarpu patyrę žaidėjai dažniausiai mato tik skaičius, statistiką ir žino, kaip atsirinkti teisingą informaciją, kuri gali turėti įtakos rungtynėms. Išbandytos lažybų strategijos yra tai, kas leidžia naujiems žaidėjams sumažinti atotrūkį nuo patyrusių žaidėjų.

Kiekvienas profesionalus lošėjas gali turėti savo asmeninę sistemą, kurią gali parekomenduoti kitiems, tačiau nereiškia, kad ji jums veiks. Prisiaukinti strategiją gali užtrukti šiek tiek laiko, svarbiausia suprasti, ką darote. Daug lengviau būna sėkmingai naudoti sistemą, jeigu tai darote savo mėgstamoje arba toje sporto šakoje, kurią suprantate. Lošimų industrija yra labai plati, todėl ir pačių sistemų yra tikrai nemažai, gali būti, kad jums teko girdėti arba net išbandyti šias strategijas – Martingale, proporcingas statymas, vienodų sumų statymai, Fibonacci sistema ir daugybė kitų.

Fibonacci sistema

Viena iš statymų sistemų, kurią itin mėgsta žaidėjai yra vadinama žirklėmis arba kryžiavimu. Tai statymų sistema, kurios metu atlikus statymus, jūs bet kuriuo atveju turėsite pelną. Tačiau, norint pasinaudoti šia sistema, jums reikės turėti daugybę skirtingų sporto lažybų paskyrų, kadangi statymus reikės atlikti tarp skirtingų bendrovių.

Pagrindinė esmė – ieškoti statymų su tokiais koeficientais, ant kurių pastačius skirtingas pinigų sumas, nesvarbu, kaip pasibaigtų rungtynės, jūs būtumėte vis tiek pliuse. Ši sistema egzistuoja todėl, kad sporto lažybų bendrovės atskirai valdo savo koeficientus, kai kurios bendrovės nespėja jų pakeisti arba atsiranda kitų priežasčių, kodėl atsiranda galimybė sukryžiuoti statymus.

Nors šioje dalyje apie geriausios lazybu strategijos užsimename tik keliais sakiniais, pilną informaciją apie statymų sistemas, kaip jas naudoti, nuo ko pradėti ir taip toliau, rasite atskiruose strategijų puslapiuose mūsų statymų gide. Profesionalūs lažybų patarimai bet kuriam žaidėjui yra naudingi, o bet kuris profesionalas naujas žaidėjui pasakytų, kad nesvarbu, kokią sistemą ar strategiją naudosite, jeigu tai darysite neteisingai arba nesilaikysite kitų, papildomų taisyklių, kaip, pavyzdžiui, banko valdymas, jums vis tiek anksčiau ar vėliau, gali nepasisekti. Dėl to, labai svarbu turėti bendrą supratimą apie sporto lažybas.

Asian handicap – Azijietiško pranašumo statymų sistema

Azijietiškas pranašumas, galima sakyti, kad yra vienas iš populiariausių statymų, kadangi jo dėka, nesvarbu kokios komandos žaistų, galima atlikti statymą su pagrindiniu 1.90-1.95 koeficientu. Šio statymo esmė – jūsų pasirinkta komanda laimės tam tikru taškų/įvarčių skirtumu arba nepralaimės, kadangi statymą atlikti galima į abi puses. Jeigu tai yra krepšinio statymas, jūs galite matyti tokį pasirinkimą -10 A komanda arba +10 B komanda. Kadangi šių statymų koeficientai yra tikrai aukšti, statant tolygias sumas už kiekvieną pasirinktą statymą, ilgame laikotarpyje yra didelė tikimybė turėti pelną.

Suminio daugiau/mažiau statymai — Susipažinkite iš arčiau

Tai dar viena statymų rūšis, kuri kartu su azijietišku pranašumu susilaukia daugiausiai dėmesio, kadangi čia pagrindiniai statymai irgi turi potencialiai aukštą koeficientą, kurį galima išnaudoti statymų strategijose. Šis statymas žaidėjams jau iš pavadinimo dažnai būna daug aiškesnis, kadangi statoma už tai, ar komanda/komandos/žaidėjai įmes/pelnys daugiau arba mažiau taškų/įvarčių. Ši statymų sistema susilaukia dėmesio todėl, kad irgi galima atlikti tolygius statymus proporcingomis pinigų sumomis. Lažybos internetu strategijos yra neatsiejama šios statymų rūšies dalis.

Kelly Criterion — Mokslinis lošimo metodas

Tai yra matematinė formulė, kuri padeda nustatyti statymo dydį. Ji dažnai naudojama ne tik lošimuose, bet ir investavime bei kitose su skaičiais susijusiose srityse. Ji populiari tuo, kad ilgame laikotarpyje gali atnešti didesnį pelną. Norint apskaičiuoti statymo sumą yra naudojama formulė K%=(bp–q)/b. Plačiau apie tai, ką ši formulė reiškia ir kaip ja naudotis, galite sužinoti apsilankę šios strategijos puslapyje, kur pateikiame daug platesnę informaciją.

Sužinokite daugiau apie Martingale

Apie Martingale statymų sistemą daug kalbėti tikriausiai nereikia, tai yra viena iš populiariausių ir geriausiai žinomų sistemų. Apie ją jau šiek tiek buvome užsiminę, tačiau tai be jokių abejonių yra viena iš geriausių lažybų strategijų. Ji turi vieną labai paprastą taisyklę – po kiekvieno pralaimėjo dvigubinti statymo sumą, statymui laimėjus – grįžti į pradinę statymo sumą. Norėdami su šia statymų sistema susipažinti plačiau, skaitykite mūsų pilną Martingale statymų sistemos gidą.

Drip
Premija: 150 €
4.7
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Starda
Premija: -
4.5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

7bet
Premija: -
5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

open
Top