7bet apžvalga – Populiariausios sporto šakos ir greitas pinigų išmokėjimas

7bet yra vos 2021 metais pradėjusi veikti lažybų bendrovė Lietuvoje, tačiau iš karto savo žaidėjams suteikė puikias sąlygas atlikti statymus tiek prieš rungtynes, tiek joms prasidėjus. Vienas iš didžiausių bendrovės pliusų yra iš karto atliekami pinigų išmokėjimai, taip pat 7 bet turi labai patogią mobilią svetainę, viskas kraunasi itin greitai.

Rodyti daugiau

Atlikti statymus galima ne tik krepšinio ar futbolo rungtynėse, bet ir kitose pačiose įvairiausiose sporto šakose. Skaitykite toliau ir iš arčiau susipažinkite su svarbiausiais bendrovės kriterijais – mokėjimo metodais, statymų pasiūla, licencija ir kita.

Rodyti mažiau
  • Greitas pinigų išmokėjimas
  • Bet builder statymų funkcija
  • Populiariausi mokėjimų metodai Lietuvoje
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 5
Sąskaitos papildymas: 4.8
Pinigų išmokėjimas: 4.9
Valiutos: 5
Programinė įranga: 5
Paprastumas: 5

7bet LT registracija – Susikurkite paskyrą per kelias minutes

Norint pradėti atlikti statymus 7 bet bendrovėje, pirmiausia, jums reikės susikurti asmeninę paskyrą. Iš karto paminėti galima tai, kad registracijos procesas čia labai nesudėtingas ir prisijungimą prie savo paskyros turėsite vos per kelias minutes arba dar greičiau. Viskas priklauso nuo to, kokį registracijos būdą pasirinksite – įprastą registracijos formą, „Smart-ID“ ar registraciją su mobiliuoju parašu. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad „Smart-ID“ arba mobiliuoju parašu registracija pasiekiama tik žaidėjams Lietuvoje.

7bet
  • Registracijos būdas: Registracijos forma, Smart-ID, mobilus parašas
  • Asmeninė informacija: Vardas, pavardė, gimimo data, adresas, el. paštas, tel. numeris
  • Tapatybės patvirtinimas: Pasas, asmens tapatybės kortelė

Jeigu jums jau yra tekę žaisti internetinėje lažybų bendrovėje, tuomet registracijos procesas čia jūsų niekuo nenustebins. Įprastos registracijos metu reikės pateikti savo asmeninę bei kontaktinę informaciją – vardą, pavardę, gimimo datą. Svarbu, kad registracijos metu būtumėte atidūs, nes vėliau paskyrą reikės patvirtinti asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu ir jeigu nesutaps įvesti duomenys, jūsų paskyra nebus aktyvuota. Būtent dėl šios priežasties registracija įprastu būdu yra kiek ilgesnė nei naudojantis „Smart-ID“ ar mobilaus parašo paslaugomis.

Jeigu pažvelgtume į pačią bendrovę ir jos teikiamas paslaugas, 7bet atsiliepimai rodo, kad būtent registracijos procesas yra vienas iš bendrovės pliusų – viskas pateikta labai patogiai, o atlikti statymą galima vos per kelias minutes nuo svetainės atsidarymo. Jeigu naudojatės „Smart-ID“ paslaugomis, paskyrą susikursite greičiau nei per minutę, svarbiausia, turėti galimybę kodo patvirtinimui. Registruojantis šiuo būdu, nepamirškite, kad ir ateityje jungiantis prie paskyros reikės nuolat aktyvuoti „Smart-ID“ kodą.

7 bet paskyros papildymas – Populiariausi mokėjimo metodai Lietuvoje

Dabar žaidėjai rinkdamiesi lažybų bendrovę vis daugiau dėmesio skiria mokėjimų metodų pasirinkimui. Jeigu anksčiau pagrinde naudojamos buvo „Visa“ ir „Mastercard“ mokėjimo kortelės bei bankiniai pavedimai, tai dabar elektroninės piniginės ar išankstinio apmokėjimo kortelės tampa vis labiau ir labiau populiaresnės. Iš karto paminėti galima tai, kad 7bet lažybų bendrovėje nėra pasiekiamos kriptovaliutos ir taip yra dėl Lietuvoje galiojančių įstatymų. Tačiau, dauguma kitų populiariausių mokėjimo metodų čia rasite.

7bet

Pasipildyti paskyrą 7 bet lažybų bendrovėje galėsite elektroninėmis piniginėmis – „Skrill“, „Paysera“, bankiniais pavedimais – „Swedbank“, „SEB“, „Revolut“, „Luminor“, „Šiaulių bankas“, „Citadele“, „Medicinos bankas“. Taip pat, pasinaudoti galima „Apple Pay“ bei „Perlas“ terminalo paslaugomis, o dar vienas įnešimo būdas yra grynais pinigais 7bet lažybų bendrovės punkte. Bankiniu pavedimu minimali įnešimo suma siekia vos 3€, todėl tikrai nekils didelių nesklandumų norint pasipildyti paskyrą. Minimali įnešimo suma su „Skrill“ arba „Apple Pay“ yra 10€.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pinigų išmokėjimas pasiekiamas tik tuo pačiu mokėjimo metodu, kuriuo ir pildėte savo paskyrą. Taip yra todėl, kad bendrovė laikosi pinigų plovimo prevencijos. Dėl to, prieš atlikdami sąskaitos papildymą, įsitikinkite, kad ir pinigų išmokėjimas jums bus patogus tuo pačiu metodu. Vienas iš didžiausių 7bet Lietuva pliusų yra tai, kad pinigų išmokėjimas atliekamas beveik iš karto – tai reiškia, kad pinigai jūsų banko sąskaitą ar elektroninės piniginės paskyrą pasieks vos per kelias minutes.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

7bet bonus ir kiti pasiūlymai žaidėjams

Lazybos bendroves internete savo žaidėjams itin dažnai suteikia pačias įvairiausias premijas ir kitus pasiūlymus. Naujiems žaidėjams dažniausiai būna suteikiamos pačios didžiausios premijos, kurių metu galima pirmą sąskaitos įnešimą padidinti net kelis kartus. Vis tik, svarbu žinoti, kad premijos ir jų dydžiai priklauso nuo pačių bendrovių, todėl skirtingose lažybų bendrovės pasiūlymai žaidėjams gali būti vis kitokie.

Tarp populiariausių sporto lažybų premijų galima paminėti nemokamus statymus bei specialius pasiūlymus, kurių metu yra padidinami statymų koeficientai. Taip pat, bendrovės dažnai turi savo lojalumo programas ar VIP klubus, kur aktyviausiems žaidėjams yra suteikiamos papildomos naudos. Tačiau, svarbiausias dalykas yra tai, kur lažybų bendrovė vykdo savo veiklą. Pavyzdžiui, kadangi 7 bet bendrovė turi Lietuvoje išduotą lošimų licenciją, žaidėjams nėra pasiekiamos jokios 7bet akcijos.

Pagal Lietuvoje galiojančius lošimų įstatymus, premijos ir kiti lošimus skatinantys pasiūlymai yra draudžiami. Dėl to, šiuo metu 7bet bonus naujiems ir esamiems žaidėjams nėra suteikiamas. Tai reiškia, kad šioje bendrovėje galėsite žaisti tik iš savo pinigų, be jokių papildomų premijų iš bendrovės. Žvelgiant iš kitos pusės – tai nėra blogai, kadangi jums nereikės rūpintis premijų peržaidimo reikalavimais. Galėsite statyti kiek norite ir už kokią norite statymo baigtį.

Pasinaudokite plačia statymų pasiūla skirtingų sporto šakų lygose

Be jokių abejonių statymų pasiūla šioje bendrovėje yra vienas iš pagrindinių pliusų. Nors žaidėjams nėra pasiekiami 7bet bonus, čia atlikti galima pačius įvairiausius statymus. Skirtingose sporto šakose galima lažintis ne tik už rungtynių nugalėtoją, pranašumą ar suminį daugiau/mažiau, tačiau galima statyti ir už asmeninę žaidėjų statistiką bei pasinaudoti specialia „Bet Builder“ funkcija, kuri leidžia kombinuoti skirtingas baigtis iš tų pačių rungtynių.

Lažybos NLK su 7bet

Pavyzdžiui, NBA krepšinio rungtynėse, 7bet Lietuva suteikia galimybę statyti už asmeninę žaidėjų statistiką – kiek pelnys taškų, kiek įmes tritaškių, kiek atkovos kamuolių, kiek atliks rezultatyvių perdavimų, kokia bus atkovotų kamuolių, atliktų rezultatyvių perdavimų ir pelnytų taškų suma. Taip pat, galima statyti, ar žaidėjas atliks dvigubą bei trigubą dublį. Pažymėti galima ir papildomą funkciją, kurios metu galima statyti, kuris žaidėjas pelnys daugiau taškų, kuris žaidėjas bus rezultatyviausias rungtynėse ir daugybė kitų pasirinkimų susijusių su asmenine žaidėjų statistika.

Jeigu pažvelgtume į futbolo rungtynes, čia pasirinkimas irgi nėra mažas. Be populiariausių baigčių, čia galima statyti už tai, kuris žaidėjas pelnys įvartį, kiek bus keliama kampinių, kiek bus parodyta geltonų kortelių bei kuris žaidėjas gaus geltoną kortelę, ar rungtynėse bus parodyta raudona kortelė, ar bus suteiktas 11 m baudinys. Taip pat, galima rasti ir papildomų statymų, tokių kaip – kokia bus kamuolio kontrolė, kas laimės pirmą kėlinį ir rungtynes, kiek bus smūgių į vartų plota ir kita.

Mūsų sudaryta 7bet apžvalga nėra tik tam, kad sužinotumėte, kokie galimi statymai ar kaip pasipildyti kazino paskyrą. Sudarinėdami apžvalgą mes stengiamės pateikti kuo daugiau naudingos informacijos ir vienas iš dalykų, į kurį kreipiame dėmesį yra naršymas bei suteikiamas patogumas žaidėjams. Dėl to, norime pagirti bendrovę ne tik už puikią statymų pasiūlą, bet ir už tai, kad statymus atlikti galima tikrai gana patogiai. Naršant statymų pasiūloje, paspaudus ant norimos baigties, ji iš karto atsiras dešiniajame kampe esančiame statymų bilietėlyje.

Šios lažybų bendrovės bilietėlyje galėsite matyti pasirinkto statymo koeficientą, jeigu tai kombinuotas statymas, tuomet keičiant įvykius iš karto atsinaujins ir bendras koeficientas. Įvedę statymo sumą, iš karto matysite, koks yra potencialus laimėjimas. Norėdami išimti įvykį iš statymų bilietėlio, tiesiog paspauskite X ir įvyks bus pašalinamas. Atlikti statymą 7bet LT lažybų bendrovėje tikrai nebus sudėtinga.


Visos populiariausios sporto šakos 7bet lažybų pasiūloje

Atlikti statymus šioje lažybų bendrovėje galėsite ne tik už krepšinį, futbolą, tenisą ar ledo ritulį, bet ir už Lietuvoje mažiau populiarumo susilaukiančias sporto šakas – beisbolą, kriketą, regbį, golfą, biatloną, skvošą, vandensvydį, gėlų futbolą, lakrosą, padelį ir daugybę kitų sporto šakų. 7bet atsiliepimai rodo, kad plati statymų pasiūla žaidėjams itin patinka ir dėl to lažybų bendrovė tikrai vertinama. Dėl to, jeigu ieškote lažybų bendrovės, kur galėtumėte lažintis už ne standartines sporto šakas Lietuvoje, ši lažybų bendrovė yra tikrai geras pasirinkimas.

Išskirti reikia ir e-sporto skiltį, kuri 7 bet lažybų bendrovėje yra labai aukšto lygio. Atlikti statymus galima už pačius populiariausius žaidimus – „Call of Duty“, „Rainbow Six“, „Dota 2”, „Valorant“, „Kings of Glory“, „Starcraft“, „Warcraft 3”, „League of Legends“, „Counter-Strike:GO“. Taip pat yra ir sportinių žaidimų skiltis, kur galima statyti už „FIFA“ ar „NBA 2K” žaidimus ir įvairius jų turnyrus.

Populiariausios sporto šakos 7bet lažybų bendrovėje:

7bet Nacionalinė Krepšinio Lyga – Antra stipriausia krepšinio lyga Lietuvoje

Atskiro paminėjimo verta nacionalinė krepšinio lyga, kuri yra antra stipriausia krepšinio lyga Lietuvoje. Gana nemažo susidomėjimo susilaukianti lyga suteikia komandoms galimybę ne tik žengti į stipriausią Lietuvos krepšinio lygą – LKL, bet tuo pačiu ir palaiko krepšinio populiarumą mažesniuose Lietuvos regionuose. Didžioji dalis 7bet NKL komandų yra įsikūrusios mažesniuose Lietuvos miestuose, o tai puiki galimybė vietiniams gyventojams gyvai pamatyti jaunuosius Lietuvos talentus.

NKL lygą išskirti reikia todėl, kad oficialus lygos rėmėjas yra 7 bet. Lažybų bendrovė parėmė lygą bei tapo pagrindiniu rėmėju, kas leidžia matyti bendrovės pavadinimą einantį kartu su lygos pavadinimu. Dabar antroji stipriausia krepšinio lyga Lietuvoje vadinama 7bet NKL. Tai dar vienas svarbus aspektas, kuris prideda ne tik didesnio žinomumo, bet tuo pačiu ir didesnio pasitikėjimo pačia bendrove. Toks įvairių sporto šakų rėmimas tik parodo bendrovės profesionalumą.

Puiki lažybų pasiūla ne tik prieš rungtynes, bet ir statymų gyvai kategorijoje

Lazybos internetu gyvai yra neatsiejama internetinių lošimų bendrovių dalis, kadangi vis daugiau ir daugiau žaidėjų nori turėti galimybę atlikti statymus gyvai. Be jokių abejonių 7 bet savo žaidėjams suteikia galimybę statyti rungtynėms jau prasidėjus, o kitas didelis pliusas yra tai, kad tam tikras rungtynes galima stebėti ir tiesiogiai. Tai reiškia, kad dar prieš atlikdami arba jau atlikę statymą, galėsite tiesiogiai stebėti rungtynes ir matyti, kokia yra reali situacija – tai gali padėti priimti geresnį sprendimą atliekant norimą statymą.

Kaip ir prieš rungtynes, taip ir lažybų gyvai kategorijoje, atlikti statymą galima pačiose įvairiausiose sporto šakose. 7bet LT savo žaidėjams suteikia galimybę naudotis itin patogia lažybų gyvai skiltimi tiek kompiuteriu, tiek ir mobiliuoju. Jeigu nėra tiesioginės rungtynių transliacijos, tuomet galima stebėti atnaujinamą statistiką. Atsidarę statymų gyvai skiltį, prie tam tikrų rungtynių galėsite matyti nupieštą televizorių – jis reiškia, kad yra tiesioginė transliacija. Stebėti galėsite tiek krepšinio, futbolo, tiek ir stalo teniso, ledo ritulio bei kitų sporto šakų mačus.


7bet mobilioje svetainėje statymus atlikti galėsite bet kuriuo paros metu

Šiais laikais būtų sunku įsivaizduoti lošimų bendrovę, kuri savo žaidėjams nesukurtų galimybės atlikti statymų mobiliuoju. Deja, aplikacija neprieinama – 7bet download neįmanoma, tačiau svetainė puikiai optimizuota mobiliesiems telefonams. O tai reiškia, kad be jokių sunkumų bet kur ir bet kada galėsite prisijungti prie savo paskyros ir atlikti norimą statymą.

Kadangi 7bet atsisiusti į mobilų telefoną galimybės nėra, prie savo paskyros prisijungti turėsite mobilaus telefono naršyklėje. Mobiliuoju galėsite naudotis visomis tomis pačiomis paslaugomis kaip ir kompiuteriu – atlikti statymus, pasipildyti paskyrą, susisiekti su pagalba ir kita. Nors 7bet programa šiuo metu žaidėjams nėra pasiekiama, tai tikrai nesutrukdys statymais mėgautis mobiliuoju telefonu.


Patogus ir greitas naršymas 7bet lažybų bendrovės svetainėje

Kadangi lošimų bendrovių pasirinkimas internete yra itin didelis, pagal skirtingus kriterijus jas galima palyginti labai nesunkiai. Mūsų sudaryta 7bet apžvalga apima ne tik pačius populiariausius kriterijus, bet ir tuos, apie kuriuos žmonės gali net nepagalvoti. Vienas iš jų – svetainės dizainas ir naršymo patogumas. Atsidarius šios bendrovės svetainę, iš karto pagirti galima už tai, kad ji nėra perkrauta nereikalinga informacija, viską galima susirasti labai patogiai, o svarbiausia – greitai. Kadangi 7bet programele nėra pasiekiama, tai ir mobili svetainės versija turi veikti be priekaištų, o taip šioje bendrovėje ir yra.


7bet lažybų bendrovė yra saugi ir sąžininga vieta statymams atlikti

Saugumas yra svarbiausias dalykas renkantis internetinę lošimų bendrovę. Niekas nenori žaisti ten, kur gali kilti nesklandumų atliekant pinigų išmokėjimą arba žaidėjai yra apgaudinėjami įvairiais būdais. Dėl to, renkantis lošimų bendrovę visada atkreipkite dėmesį į licenciją ir kitas saugumą užtikrinančias priemones. Žaisti 7 bet lažybų bendrovėje yra tikrai saugu, kadangi ji ne tik turi Lietuvoje išduotą lošimų licenciją, bet ir svetainėje yra įdiegtas SSL sertifikatas.

Kitas svarbus dalykas – 7bet rekvizitai rodo visą svarbiausią įmonės informaciją. Kadangi tai Lietuvoje registruota bendrovė, apie ją galima rasti daug informacijos – nuo darbuotojų skaičiaus iki kontaktinės informacijos. Visa tai prideda dar daugiau pasitikėjimo ir saugumo, kadangi žaisti tokioje bendrovėje yra maloniau nei tokioje, apie kurią negalima rasti jokios informacijos. Taip pat, žaidėjų saugumą užtikrina gerai žinomi mokėjimų tiekėjai bei bendradarbiavimas su atsakingo lošimo organizacijomis.


Su lažybų bendrovės pagalba iškilusias problemas spręskite lietuvių kalba

Dar vienas 7 bet lažybų bendrovės pliusas yra tai, kad su pagalba galima susisiekti lietuviškai. Tai reiškia, kad visus iškilusius nesklandumus galėsite išspręsti lietuviškai. Jeigu lygintume šią lažybų bendrovę su užsienyje veikiančiomis bendrovėmis, tai lietuvių kalba yra didelis pliusas. Vis tik, atkreipti dėmesį reikia į tai, kad pagalba nedirba visą parą. Su šios lažybų bendrovės klientų aptarnavimo specialistais susisiekti galima kiekvieną dieną nuo 07:00 val. iki 01:00 val.

Su 7bet lažybų bendrovės klientų aptarnavimo specialistais susisiekti galima el. paštu – 777@7bet.lt, skambučiu: +370 651 77773 bei gyvu susirašinėjimu. Sudarinėdami šią apžvalgą, susisiekėme su lažybų bendrovės pagalba bei uždavėme kelis klausimus. Galime patvirtinti, kad atsakymus gavome greitai, o pats bendravimas buvo malonus ir kokybiškas.

Kompanijos informacija
Nome 7bet
Adresas Olimpiečių g. 15-1, LT-09237 Vilnius
Įkūrimo data 2021
Licença Lošimų priežiūros tarnyba prie Finansų ministerijos, leidimo nr.: DIE-246
Telefone +370 651 77773
El. pašto adresas 777@7bet.lt
Susisiekimo forma Ne
Gyvas susirašinėjimas Taip

Apibendrinimas

Apibendrinant, būtina išskirti pagrindinius lošimų bendrovės pliusus – labai greitą pinigų išmokėjimą ir plačią sporto statymų pasiūlą, ypač krepšinio rungtynėse. Nors tai gana nauja lažybų bendrovė Lietuvoje, ji jau dabar yra priskiriama prie pačių geriausių ir tai tik patvirtina bendrovės profesionalumą ir siekį suteikti kuo geresnes sąlygas. Kaip ir kitos lažybų bendrovės, taip ir čia galima rasti tam tikrų minusų.

Pavyzdžiui, nėra mobilios programėlės arba pagalba nedirba visą parą, tačiau vertinant bendrai, tai tikrai nėra tie dalykai, dėl kurių nereikėtų atkreipti dėmesio į 7bet lažybų bendrovę. Atliekant čia statymus, visada galėsite būti tikri, kad esate saugioje ir sąžiningoje vietoje.

DUK

Taip, 7bet lažybų bendrovėje galima atlikti statymus gyvai. Lažybų pasiūla prieš rungtynes ir statymų gyvai kategorijoje skiriasi, tačiau už pagrindines baigtis statymus galėsite atlikti ir jau rungtynėms prasidėjus. Didelis pliusas yra tai, kad statymų gyvai kategorijoje pasiekiamos tiesioginės rungtynių transliacijos, tai reiškia, kad tam tikrus mačus ar varžybas galėsite stebėti tiesiogiai.
Pasipildyti 7bet lažybų bendrovės paskyrą galima bankiniais pavedimais – „Swedbank“, „SEB“, „Revolut“, „Luminor“, „Medicinos bankas“, „Šiaulių Bankas“ bei elektroninėmis piniginėmis – „Skrill“, „Paysera“. Taip pat, pasiekiami ir papildomi sąskaitos papildymo metodai – „Apple Pay“, „Perlas“ terminalu bei grynais pinigais 7bet lažybų punktuose.
Su 7bet lažybų bendrovės pagalba susisiekti galima gyvu susirašinėjimu, skambučiu - +370 651 77773 bei el. paštu - 777@7bet.lt. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pagalba nepasiekiama bet kuriuo paros metu. Klientų aptarnavimo specialistai dirba kiekvieną dieną nuo 07:00 val. iki 01:00 val. Taip pat, didelis bendrovės pliusas, kad su pagalba galima bendrauti lietuviškai.
Deja, bet 7bet lažybų bendrovė mobilios programėlės šiuo metu neturi. Tačiau, atlikti statymus bei naudotis kitomis paslaugomis galima mobilaus telefono naršykle. Prie savo paskyros prisijungę mobiliuoju galėsite pasipildyti paskyrą, susisiekti su pagalba bei stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas.
7bet lažybų bendrovės paskyrą susikurti galima keliais skirtingais būdais – įprasta registracijos forma arba pasinaudoti „Smart-ID“ bei mobiliojo parašo paslaugomis. Registracijos procesas labai greitas ir nesudėtingas, todėl savo asmeninę paskyrą turėsite vos per kelias minutes.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top