Lažybos internetu gyvai – Išskirtiniai Lietuvos bendrovių

Sporto lažybos Lietuvoje susilaukia labai didelio dėmesio, o pagrindinės sporto šakos yra krepšinis, futbolas ir tenisas. Kadangi yra didelis susidomėjimas sporto lažybos, tai ir statymų gyvai kategorija yra nuolat naudojama. Visose Lietuvoje veikiančiose bendrovėse galima atlikti statymus gyvai, todėl žaidėjai be jokių sunkumų gali žiūrėti mėgstamas rungtynes ir tuo pačiu atlikti statymą mobiliuoju telefonu. Sporto lažybos gyvai yra tai, apie kalbėsime šiame straipsnyje. Išskirtiniai bonusai, koeficientai ir pasiūla, galimybės stebėti tiesiogines transliacijas – visą informaciją rasite šiame straipsnyje.

Geriausios lažybų gyvai bendrovės 2024
# Lažybų Bendrovės Tiesiogiai Statymai gyvai Įvertinimas Aplankyti
1
Drip
5.0
€150
Statymai gyvai
 • Krepšinis
 • Futbolas
 • E-sportas
 • Tenisas
 • Ledo ritulys
5.0
Apsilankyk dabarDrip apžvalga netrukus
2
Starda
5.0
-
Statymai gyvai
 • Futbolas
 • Tenisas
 • Krepšinis
 • Biliardas
 • Tinklinis
5.0
Apsilankyk dabarStarda apžvalga netrukus
3
7bet
5.0
-
Statymai gyvai
 • Krepšinis
 • Futbolas
 • E-sportas
 • Tenisas
 • Ledo ritulys
5.0
Apsilankyk dabar7bet apžvalga
4
Sol
4.5
-
Statymai gyvai
 • Krepšinis
 • Futbolas
 • E-sportas
 • Tenisas
 • Ledo ritulys
4.5
Apsilankyk dabarSol apžvalga netrukus
5
Betsafe
4.5
-
Statymai gyvai
 • Futbolas
 • Tenisas
 • Krepšinis
 • Biliardas
 • Tinklinis
4.5
Apsilankyk dabarBetsafe apžvalga

Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+

6
OPTIBET
4.5
-
Statymai gyvai
 • Futbolas
 • Tenisas
 • Krepšinis
 • Biliardas
 • Tinklinis
4.5
Apsilankyk dabarOPTIBET apžvalga
7
21bets
4.0
-
Statymai gyvai
 • Futbolas
 • Tenisas
 • Krepšinis
 • Biliardas
 • Tinklinis
4.0
Apsilankyk dabar21bets apžvalga netrukus
8
Snatch
4.0
-
Statymai gyvai
 • Futbolas
 • Tenisas
 • Krepšinis
 • Biliardas
 • Tinklinis
4.0
Apsilankyk dabarSnatch apžvalga netrukus
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
TOPsport

Ši bendrovė yra lažybų pradininkė Lietuvoje, šiuo metu turi didžiausią lažybų punktų tinklą Lietuvoje ir teikia labai kokybiškas lažybų paslaugas internetu. Šioje bendrovėje lažybų gyvai pasiūla dažnai būna daug platesnė nei pasiūla prieš rungtynes. „TOPsport“ bendrovėje galima turėti atskirą piniginę skirtą lažyboms gyvai. Bendrovės puslapyje yra tvarkaraštis, kuriame surašytas visų tiesioginių transliacijų laikas.

Betsafe

Vienoje iš geriausių lažybų bendrovių Lietuvoje galima ne tik atlikti statymus gyvai, bet ir stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas. Rungtynės tiesiogiai transliuojamos ne tik iš stipriausių lygų ir populiariausių rungtynių, tačiau galima rasti ir žemesnio lygio transliuojamas rungtynes. Atlikus statymą gyvai, „Betsafe“ bendrovėje galima pasinaudoti „cash-out“ funkcija.

Bonusas naujokams: -

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+

OlyBet

Šioje bendrovėje statymų gyvai kategorija niekuo nenusileidžia pasiūlai pateikiamai prieš rungtynes. Daugumoje rungtynių galima stebėti tiesioginį statistikos atnaujinimą, taip pat, tam tikras rungtynes galima stebėti ir gyvai. Itin plati NBA statymų gyvai kategorija, kadangi bendrovė yra oficiali NBA lažybų partnerė Lietuvoje. Atlikus statymą gyvai, galima pasinaudoti „cash-out“ funkcija.

OPTIBET

Viena iš inovatyviausių bendrovių Lietuvoje. Šioje bendrovėje suteikiamos puikios galimybės stebėti įvairias rungtynes tiesiogiai. Čia nuolat galima rasti gyvai vykstančių rungtynių iš įvairių sporto šakų. Statymų gyvai kategorijoje dažnai galima rasti didesnę pasiūlą nei prieš rungtynes, bendrovė taip pat pasižymi aukštais koeficientais ir „cash-out“ funkcija.

Bonusas naujokams: -

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Kuo statymai gyvai yra geriau nei lažybos prieš rungtynes

Lažybos gyvai yra statymų kategorija, kurioje galima atlikti statymus reaguojant į tai, kas tuo metu vyksta rungtynėse. Lažybų bendrovės statymuose gyvai nuolat atnaujinta koeficientus, kurie yra tiesiogiai susiję su koeficientais prieš rungtynes. Pavyzdžiui, jeigu A komanda prieš rungtynės buvo favoritė penkiais taškais ir po dviejų kėlinių rezultatas yra lygus, atliekant statymą gyvai, jūs tiesiog už A komandos pergalę gausite tokį patį koeficientą kaip prieš rungtynes su penkių taškų pranašumu.

Tiesioginės internetinės sporto lažybos

Statymai gyvai labiausiai tuo ir žavi žaidėjus, kad čia galima gauti daug geresnius koeficientus nei prieš rungtynes. Vis tik, reikia nepamiršti fakto, kad jeigu viena iš komandų rungtynes pradėjo daug geriau nei buvo tikėtasi, tokių koeficientų kaip prieš rungtynes jau nebebus.

Vienas iš pagrindinių dalykų, kuo statymai gyvai yra geriau nei lažybos prieš rungtynes – platesnės galimybės. Atliekant statymus gyvai galima reaguoti į tai, kas vyksta aikštelėje. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių pavyzdžių – žaidėjų traumos.

Nuo traumų niekas nėra apsaugotas ir mes niekada atlikdami statymus prieš rungtynes negalvojame, kad vienas iš žaidėjų patirs traumą arba dėl tam tikrų priežasčių negalės tęsti rungtynių, tuo tarpu stebint rungtynes tiesiogiai ir pamačius, kad žaidėjas dėl traumos ar dėl kitų veiksnių negali tęsti rungtynių, galima labai greitai reaguoti ir atlikti statymą. Taip, bendrovės į tai irgi reaguoja, tačiau jos reaguoja skaičiais – kiek tas žaidėjas buvo vertas komandai ir kaip pasikeis žaidimas, tuo tarpu vaizdas aikštėje kartais parodo daug daugiau.

Pramoga yra dar vienas dalykas, kurį išskiria žaidėjai kalbėdami apie statymus gyvai. Sporto lažybos gyvai žaidėjams suteikia daug išskirtinių emocijų. Stebėdami rungtynes tiesiogiai, žaidėjai gali atlikti pačius įvairiausius statymus ir taip dar labiau įsitraukti į rungtynes. Būna ir tokių atvejų, kai statymas atliktas prieš rungtynes jau būna nesėkmingas per pirmas rungtynių minutes, tuomet žaidėjai ieško naujų galimybių įsitraukti į rungtynes ir reaguodami į tai, kas vyksta rungtynėse atlieka statymą, kuris laimėjimo atveju leistų pamiršti pralaimėtą statymą, atliktą prieš rungtynes.

Ir vienas iš svarbiausių dalykų, kodėl statymai gyvai yra geriau, tai dėl išskirtinės pasiūlos. Žaidėjai, kurie mėgsta atlikti statymus už mažiau populiarias lygas dažnai neturi galimybės atlikti statymų prieš rungtynes, tuo tarpu joms tik prasidėjus, jos atsiranda lažybų gyvai kategorijoje ir yra suteikiama galimybė bent jau atlikti pagrindinius statymus už rungtynių nugalėtoją, pranašumą bei taškų suminius daugiau/mažiau. Įdomu ir tai, kad kartais net ir aukščiausių lygų rungtynėse statymuose gyvai atsiranda papildomų statymų, pavyzdžiui, asmeninė žaidėjų statistika, kiek žaidėjas pelnys taškų.

Lažybos internetu gyvai ir pagrindinės šios kategorijos funkcijos

Pirmiausia pradėti reikėtų nuo to, kad gyvų lažybų koeficientai nuolat keičiasi. Jeigu žiūrėtume į krepšinio ar kitos dinamiškos sporto šakos rungtynes, tai kiekvieną ataką koeficientas gali būti vis kitoks. Dėl to, statymuose gyvai koeficientai nuolat keičiasi ir žaidėjai dažnai rizikuoja laukdami to momento, kai galima atlikti statymą su geriausiu koeficientu.

Futbolo rungtynėse koeficientai taip greit nesikeičia, tačiau įmuštas įvartis gali visus koeficientus apversti aukštyn kojomis, todėl tai irgi reikėtų turėti omenyje. Futbolo rungtynėse statymai dažnai būna užrakinami, kai rungtynėse yra pavojinga situacija, tuo tarpu krepšinyje beveik bet kurią rungtynių sekundę galima atlikti statymą.

Geriausios sporto rinkos, susijusios su tiesioginiais lažybomis

Atlikus statymą gyvai, geriausiose lažybų bendrovėse yra iš karto suteikiama „cash-out“ funkcija. Ši funkcija leidžia atlikti ankstesnį pinigų išmokėjimą. Suma, kurią jums leis išsimokėti bendrovė priklauso nuo to, koks tuo metu yra duodamas koeficientas už jūsų įvykį. Jeigu jūsų statymas jau beveik laimėtas, jums bus galima išsimokėti beveik visą pinigų sumą, tuo tarpu, jeigu jūsų statymui šansų būti sėkmingam beveik nėra, tai ir išsimokėti jums leis tik labai mažą procentą statytos sumos.

„Cash-out“ funkcija gerai pasiteisina tada, kai yra atliekamas statymas didele suma ir norima užsitikrinti bent minimalų laimėjimą. Taip pat, galima reaguoti į pasikeitusius įvykius aikštėje, kurie galimai turi įtakos jūsų baigčiai ir nieko nelaukiant atlikti pinigų išmokėjimą.

Kai kuriose bendrovėse galima rasti tiesioginių transliacijų tvarkaraštį, o tai itin patogu žaidėjams susiplanuoti, kurios rungtynės bus transliuojamos. Taip pat, labai daug rungtynių statymų gyvai kategorijoje yra nuolat atnaujinamas rungtynių rezultatas. Jeigu tai aukštesnio lygio rungtynės, didelė tikimybė, kad bus pateikiama daugiau statistikos, ne tik rezultatas, jeigu tai žemesnio lygio rungtynės, tikėtina, kad bus atnaujinamas tik rungtynių rezultatas. Ši funkcija patogi tuo, kad nereikia ieškoti, koks yra rungtynių rezultatas, o jį tiesiogiai galima stebėti statymų gyvai kategorijoje, net jeigu ir nėra atliekamas statymas gyvai.

Gali kilti klausimas, kaip lažintis gyvai, kai koeficientai nuolat keičiasi ir nėra galimybės normaliai atlikti statymo. Kad nebūtų tokios problemos, daugumoje bendrovių galima įsijungti „greitąjį statymą“, angliškai tai vadinama „Quick bet“. Ši funkcija leidžia atlikti statymą iš karto. Kai kuriose bendrovėse tam yra suteikiama daugiau nustatymų – nusistatyti norimą koeficientą, nusistatyti sumą, kuri bus naudojama greitajame statyme. Kai kuriose bendrovėse viskas labai paprasta, įvedi norimą sumą ir paspaudi ant koeficiento, kurį tuo metu matai ir bendrovė iš karto atliks statymą su jūsų tuo metu pažymėtu koeficientu.

Išskirtinės gyvų lažybų premijos

Viena iš populiariausių premijų lažybose internete yra naujoko bonusai, tačiau vis daugiau ir daugiau bendrovės skiria dėmesio esamiems žaidėjams. Tarp pasiūlymų esamiems žaidėjams galima pamatyti ir bonusų, kurie yra skirti statymams gyvai. Tai gali būti nebūtinai nuolaida statymams gyvai, tačiau, gali būti, kad bonuso sąlygos susijusios su statymais gyvai. Tokie pasiūlymai skatina žaidėjus išbandyti statymų gyvai kategoriją, o žaidėjams, kuriems tokie statymai yra artimi, puiki proga pasididinti savo šansus laimėti ir pasinaudoti puikiais pasiūlymais.

Gaukite tiesioginių lažybų premijas internetu

Būna ir tokių pasiūlymų, kurių pagrindinė sąlyga – atlikti statymą prieš rungtynes ir bus suteikiamas nemokamas statymams lažybose gyvai. Kai kurie žaidėjai tokiais pasiūlymais pasinaudoja itin gudriai ir susikuria savo lažybų gyvai strategiją. Naujokams statymų gyvai bonusų beveik niekada nebūna, tačiau esami žaidėjai turėtų stebėti bonusų ir kitų nuolaidų kategoriją, nes ten tikrai pasirodo įvairių pasiūlymų.

Pavyzdžiui, šiuo metu „OlyBet“ bendrovė siūlo pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu esamiems žaidėjams, kurio metu bendrovė suteiks nemokamą statymą. Viskas, ką reikia daryti, tai „OlyBet“ puslapyje aktyvuoti bonusą ir tada kiekvienam žaidėjui atskirai bus pateikiamas išskirtinėmis sąlygomis suformuotas bonusas. Bendrovė jums pasakys, kokio dydžio statymus reikia atlikti statymų gyvai kategorijoje ir atlikus penkis statymus, jūs gausite nurodytos vertės nemokamą statymą.

Toks „OlyBet“ bendrovės pasiūlymas yra vienas iš įdomesnių, kuriuos suteikia bendrovės savo žaidėjams. Aktyvavus pasiūlymą, žaidėjas dar labiau įsitraukia į statymų gyvai kategoriją, gali stebėti tiesiogines transliacijas bei tuo metu vykdyti bonuso iškeltas sąlygas. Tarp pasiūlymų esamiems žaidėjams gali pasirodyti ir tokių pasiūlymų, kurių metu suteikiamas nemokamas statymas tik statymų gyvai kategorijoje. Galima sakyti, kad ši premijos rūšis gali turėti labai skirtingas sąlygas ir nėra standartinis bonusas.

Kaip lažintis gyvai vos keliais mobilaus telefono paspaudimais

Statymai gyvai mobiliuoju telefonu niekuo nesiskiria nuo pilnos versijos. Lietuvoje veikiančiose bendrovėse gyvų lažybų koeficientai mobilioje versijoje ir pilnoje yra tokie patys, pasiūla irgi tokia pati. Visos Lietuvoje veikiančios bendrovės yra puikiai pritaikiusios savo puslapius telefonams, keletas bendrovių turi net ir savo programėles.

Dėl šios priežasties žaidėjai be jokių sunkumų gali atlikti statymus gyvai savo telefonais. Dėl šios kategorijos žaidėjai itin dažnai naudoja mobilius telefonus, nes labai dažnai rungtynės būna stebimos kompiuterio ekrane, tad atliekant statymą mobiliuoju telefonu nereikia išjungti transliacijos.

Taip pat, atliekant statymus mobiliuoju telefonu atsiranda daugiau galimybių, nes atlikti statymus galima bet kur. Nemažai žmonių tai išbando stebėdami rungtynes gyvai – stadionuose arba arenose. Stebint rungtynes gyvai, žaidėjams nereikia laukti, kol sistemoje atsinaujins statistika ir bus pakeistas rungtynių rezultatas, viską matydami savo akimis, jie gali dar tiksliau atlikti savo statymą.

Mobiliuoju telefonu statymuose gyvai galima dalyvauti ir tuomet, kai nėra galimybės prisėsti prie kompiuterio. Keliavimo metu ar kažkur einant, visada galima prisijungti prie šios kategorijos ir atlikti statymą. Tikrai rekomenduojame pabandyti prie savo paskyros prisijungti mobiliuoju telefonu ir pamatysite, kaip tai yra patogu.

Tiesioginės sporto transliacijos geriausiose lažybų bendrovėse Lietuvoje

Tiesioginės rungtynių transliacijos yra vis labiau populiarėjantis dalykas Lietuvoje. Žaidėjai tikrai mėgsta stebėti rungtynes ir kai yra galimybė tai daryti, jie dar labiau įsitraukia į statymus gyvai. Šiuo metu vis daugiau ir daugiau bendrovių prie savo paslaugų įtraukia ir tiesioginį rungtynių stebėjimą, todėl ir pati kategorija susilaukia dar didesnio susidomėjimo.

Su tiesioginėmis rungtynių transliacijomis padidėjo ir gyvų lažybų premijų noras, nes vis daugiau žaidėjų išbando šią kategoriją. Visų rungtynių stebėti tiesiogiai galimybės nėra, tačiau lažybų bendrovės randa kitų būdų, kuriais gali perteikti statistiką bei kas vyksta aikštėje. Apie tai ir pakalbėsime šioje dalyje.

Bendras rungtynių vaizdas – šiuo atveju statymų gyvai kategorijoje paspaudus ant rungtynių galima matyti nuolat atnaujinamą išplėstinę rungtynių statistiką, pavyzdžiui, futbolo rungtynėse yra rodoma kiek ir kokių kortelių komanda turi, kiek buvo kelta kampinių bei atlikta keitimų. Krepšinio rungtynėse yra rodoma pataikymo statistika, atkovoti kamuoliai, rezultatyvūs perdavimai ir žinoma – rungtynių rezultatas.

Prie visa to, galima stebėti kur šiuo metu yra kamuolys ir kas atlieka ataką. Krepšinio rungtynėse yra rodomas kiekvienas veiksmas – koks metimas buvo išmestas, ar pavyko pataikyti, kas atkovojo kamuolį, pražangos. Futbolo rungtynėse rodoma kur yra kamuolys, kada yra pavojinga ataka. Kitose sporto šakose irgi viskas rodoma kuo aiškiau, su visais paaiškinimais.

Tiesioginis srautas „Unibet“

Jeigu nėra tiesioginio vaizdo ir išplėstinės statistikos, dažnai galima matyti tiesiog tai, kas vyksta aikštėje. Kur juda kamuolys, kokie veiksmai yra atliekami. Tai padeda žaidėjams bent šiek tiek įsivaizduoti kas tuo metu vyksta rungtynėse. Žaidėjus toks vaizdas ypač įtraukia atkakliose rungtynių pabaigose bei teniso mačuose. Tenisą žaidėjai ypač dažnai stebi tokiu vaizdu, kurio metu tiesiog matosi, kas tuo metu servuoja, kur atsimuša kamuoliukas ir kokie seka tolimesni veiksmai. Toks vaizdo stebėjimas Lietuvoje anksčiau buvo itin populiarus, nes tiesioginių transliacijų nebūdavo tiek daug, kiek jų yra dabar.

Tiesioginės rungtynių transliacijos lažybų bendrovėse Lietuvoje tampa vis populiaresnės, žaidėjams suteikiama galimybė stebėti arba oficialias rungtynių transliacijas, arba per lažybų bendrovės televiziją, kurios dažnai būna be jokių komentatorių. Jeigu vaizdas būna paimtas iš oficialios transliacijos, tada galima būna stebėti su komentavimu.

Norint stebėti rungtynes tiesiogiai, visada žaidėjams reikia būti prisijungus ir sąskaitoje turėti bent kelis centus. Tai yra pagrindinės sąlygos, kurias reikia įvykdyti, norint stebėti rungtynes. Yra žaidėjų, kurie tiesiog turi susikūrę sąskaitą, kad galėtų stebėti rungtynes tiesiogiai, nes kai kuriose bendrovėse tiesioginių transliacijų pasiekiamumas tikrai yra labai didelis.

Populiariausios tiesioginės sporto transliacijos Lietuvos lažybų bendrovėse

Krepšinis be abejonės yra populiariausia sporto šaka Lietuvoje, tačiau lažybų pasaulyje daug dėmesio susilaukia ir kitos sporto šakos, kurios Lietuvoje nėra tokios populiarios. Dėl šios priežasties kitų sporto šakų tiesioginės transliacijos yra itin populiarios, nes Lietuvoje tiesiogiai stebėti teniso ar ledo ritulio rungtynių galimybių beveik nėra. Pagal tai, kokias rungtynes galima stebėti skirtingos lažybų bendrovėse, žaidėjai susidaro savo lažybų gyvai strategijas. Tai dar vienas įrodymas, kodėl verta turėti daugiau nei vieną aktyvią paskyrą lažybų bendrovėse – išnaudodami bendrovių stipriąsias puses, žaidėjai gali mėgautis aukščiausio lygio galimybėmis.

OPTIBET“ savo tiesioginių transliacijų sąraše turi aukščiausio lygio rungtynes iš ledo ritulio, krepšinio, teniso ir badmintono sporto šakų. Šioje bendrovėje galima stebėti tiek aukščiausių lygų (NHL, „Seria A“, „ATP1000”, “US Open”, Eurolygą) tiek žemesnių lygų – Baltarusijos, Čekijos futbolo lygas, Islandijos krepšinio lygą.

Pasirinkimas tikrai labai platus, o populiariausios sporto šakos, kurios yra transliuojamos yra daugiausiai dėmesio susilaukiančios sporto šakos Lietuvoje. „TOPsport“ bendrovėje nuėjus į statymų gyvai kategoriją galima atsidaryti tvarkaraštį ir labai patogiai pasižiūrėti, kokios rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai. Šioje bendrovėje irgi galima stebėti visas populiariausias sporto šakas, prie jų dar pridėti galima ir badmintoną.

Priežastis, kodėl ne visos rungtynės yra transliuojamos lažybų bendrovėse yra licencijos. Kad būtų galima aukščiausio lygio rungtynes transliuoti tiesiogiai, lažybų bendrovėms riekia gauti licencijas. Dėl šios priežasties pasiūla kiekvienoje bendrovėje yra kitokia. Daugumoje bendrovių yra skelbiama, kokias sporto šakas bei lygas galima stebėti tiesiogiai. „Betsafe“ bendrovėje statymų gyvai kategorijoje galima matyti, koks vaizdas yra transliuojamas iš rungtynių, televizoriaus ekraniukas reiškia, kad rungtynės rodomos tiesiogiai. Jeigu nupiešta aikštė, reiškia, kad yra tik statistika iš rungtynių.

Dažniausiai užduodami klausimai apie lažybas internetu gyvai

Deja, bet rungtynių tiesiogiai neprisijungus prie savo paskyros stebėti galimybės nėra. Daugumoje bendrovių ir prisijungti prie savo paskyros neužteks, reikia sąskaitoje turėti bent kelis centus. Tad norint stebėti rungtynes, pasiruoškite, kad sąskaita nebūtų tuščia.
Mobiliuoju telefonu rungtynes stebėti galima lygiai taip pat kaip ir pilnoje puslapio versijoje. Prisijungę prie savo paskyros, nueikite į lažybų gyvai kategoriją ir susiraskite rungtynes, kurios yra transliuojamos tiesiogiai. Dažniausiai bus nupieštas televizoriaus ženkliukas. Atsidarę rungtynes jūs jas galėsite stebėti per visa mobilaus telefono ekraną.
Taip, kaip ir kitoms kategorijoms, taip ir statymams gyvai yra suteikiamos įvairios premijos. Dažniausiai šie pasiūlymai būna suteikiami esamiems žaidėjams, o pasiūlymo viena iš sąlygų gali būti, kad reikia atlikti statymą gyvai, norint, kad jums būtų suteiktas nemokamas statymas arba atlikti tam tikrą statymą ir tada bus suteikiamas nemokamas statymas statymų gyvai kategorijoje.
Koeficientai statymuose gyvai keičiasi nuolat todėl, kad sistema reaguoja į tai, kas vyksta rungtynėse. Statymų gyvai koeficientai yra susiję su tuo, kokia pasiūla buvo prieš rungtynes. Keičiantis rezultatui, keičiasi ir koeficientai. Jeigu norite atlikti statymą krepšinio rungtynėse ar kitoje dinamiškoje sporto šakoje, rekomenduojama įsijungti greitąjį statymą, kurio metu, jums tiesiog reikės paspausti ant koeficiento ir sulaukti, kol sistema patvirtins statymą. Tai yra greičiausiais ir patogiausias būdas atlikti statymą šioje kategorijoje.
Taip, atlikus statymą gyvai, dažniausiai Lietuvoje veikiančios bendrovės jums aktyvuos „cash-out“ funkciją, kurios metu jūs galėsite atlikti išankstinį išmokėjimą. Ši funkcija dažniausiai veikia būtent su statymais gyvai, nes atlikus statymą prieš rungtynes, „cash-out“ ne visada būna aktyvuojama.
Drip
Premija: 150 €
4.7
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Starda
Premija: -
4.5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

7bet
Premija: -
5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

open
Top