OlyBet Lithuania - Populiariausia lažybų bendrovė Baltijos šalyse

OlyBet nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

OlyBet LT yra ne tik populiariausia lažybų bendrovė Baltijos šalyse, tačiau ir oficiali NBA lažybų partnerė bei ilgalaikė gerai Lietuvoje žinomos Kauno „Žalgirio“ komandos pagrindinė rėmėja.

Rodyti daugiau

Šioje apžvalgoje mes detaliai pažiūrėsime į visus pagrindinius bendrovės aspektus, aptarsime registracijos procesą, įvertinsime klientų aptarnavimo darbo kokybę ir kokiais pasiūlymais bendrovė kviečia prisijungti naujus žaidėjus bei bando išsaugoti esamus. Visa informacija yra peržiūrėta atsakingai ir jums pateikiamas nešališkas šios lažybų bendrovės įvertinimas.

Rodyti mažiau
OlyBet
1
  • Naujiems klientams galinga pradžia!
  • Statyk gyvai ir gauk freebet
  • Padidinti koeficientai sporto įvykiams!
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

Greita ir patogi OlyBet registracija

Apsilankius oficialiame OlyBet puslapyje, viršuje dešiniame kampe galima rasti registracijos mygtuką. Paspaudus užsiregistruoti, jūs būsite nukelti į registraciją, kur reikės užpildyti savo asmeninę informaciją. Pirmame lange jums reikės pateikti savo kontaktinę informaciją – šalis, el. paštas, slaptažodis.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad reikia pasirinkti ir sutarties galiojimo terminą. Pasirinkti galite 1, 5 metus arba neribotą laiką. Šis terminas reiškia, kad tiek laiko jūs laikysitės bendrovės sąlygų ir bendrovė įsipareigoja teikti jums savo paslaugas, terminui pasibaigus, paskyra bus uždaryta arba reikės pasirašyti naują sutartį su lažybų bendrove. Taip pat, labai svarbu įvesti teisingą savo mobilaus telefono numerį, nes antrame registracijos žingsnyje, jums reikės jį aktyvuoti.

OlyBet
  • Registracijos būdas: Smart ID, Mobile ID, Standartinis
  • Asmeninė informacija: Vardas, slaptažodis, pilietybė
  • Tapatybės patvirtinimas: nuotrauka

Taip pat, pirmame registracijos žingsnyje reikia įrašyti ir OlyBet nuolaidos kodą. Visus pasiūlymus galima rasti bendrovės puslapyje, o naujokams visada būna pateikiami keli skirtingi variantai, todėl norint aktyvuoti jūsų pasirinktą OlyBet bonusą, jums būtina registracijos metu įrašyti kodą, kad sistema galėtų jį aktyvuoti. Viską užpildę, jūs būsite perkelti į antrą registracijos žingsnį, kur patvirtinus telefono numerį, jums reikės įvesti savo asmeninę informaciją. Čia irgi labai svarbu suvesti visą informaciją teisingą, nes paskutiniame žingsnyje jūsų laukia tapatybės patvirtinimas.

Kaip patvirtinti tapatybę OlyBet - pateikus asmeninę informaciją, jums reikės įkelti tapatybę patvirtinantį dokumentą. Tai gali būti pasas, vairuotojo pažymėjimas arba asmens tapatybės kortelė. Įkėlus vieną iš šių dokumentų, klientų aptarnavimo specialistai patikrins ar duomenys atitinka registracijos formoje pateiktus duomenis ir dažniausiai, pagalbos darbo metu, kelių valandų bėgyje jūsų paskyra bus pilnai aktyvuota.

Prieš pilnai užbaigiant registraciją, mes rekomenduojame susipažinti su OlyBet reglamentu – čia pateikiama visa svarbiausia informacija apie tai, kaip yra vykdomos lažybos, kokių sąlygų turi laikytis bendrovė ir klientai, kada yra anuliuojami statymai ir visa kita informacija, su kuria gali būti, kad susidursite ateityje. Susipažinę su reglamentu, jūs visada žinosite savo teises bei tuo pačiu nekils netikėtų nesklandumų.

Sąskaitos papildymas ir laimėjimų išmokėjimas populiariausiais mokėjimo metodais

Pasipildyti bendrovės sąskaitą Lietuvoje žaidžiantiems žaidėjams problemų tikrai niekada nekils. Šios bendrovės sąskaitą galima pasipildyti pačiais populiariausiais ir galima sakyti – mėgstamiausiais žaidėjų mokėjimo metodais. Pirmiausia, kaip ir kitose Lietuvoje veikiančiose bendrovėse, sąskaitą pasipildyti galima Lietuvoje veikiančiais bankais – „Swedbank“, „SEB“, „Luminor“, „Medicinos Bankas“, „Citadele“, „Danske Bankas“, „Šiaulių Bankas“, „LKU“. Taip pat, pasipildyti galima ir kreditinėmis kortelėmis – „Visa“, „Maestro“, „Mastercard“. Tarp mokėjimo metodų yra ir dvi populiariausios elektroninės piniginės – „Skrill“ ir „Paysera“.

Sąskaitos papildymas atliekamas akimirksniu ir be jokių papildomų mokesčių. Tačiau, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad OlyBet premijos kodas gali nesuveikti, jeigu sąskaitą pasipildėte elektronine pinigine. Tai yra paminėta bonusų sąlygose ir nuostatose.

Norėdami atlikti laimėjimų išmokėjimą, galite būti ramūs – OlyBet pinigų išmokėjimas vyksta tais pačiais mokėjimo metodais. Lietuvoje veikiantys bankai, kreditinės kortelės ir elektroninės piniginės – visi šie mokėjimo metodai yra galimi norint atlikti pinigų išmokėjimą. Atliekant išmokėjimą svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad į kreditines korteles ir banko sąskaitas pinigai keliauja nuo 1 iki 5 darbo dienų, tuo tarpu į elektroninę piniginę pinigai gali atkeliauti ir valandos bėgyje, tačiau, dažniausiai žaidėjai pinigų sulaukia tos pačios dienos metu. Norint išmokėti pinigus į elektroninę sąskaitą, išmokėjimo suma yra didesnė nei į banko sąskaitą.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

Išskirtiniai OlyBet bonusai naujiems ir esamiems žaidėjams

Bonusai ir kiti pasiūlymai yra viena iš mėgstamiausių dalių žaidėjams. Tikrai dauguma žaidėjų ieško skirtingų bendrovių ir nuolat pasitikrina, kokių pasiūlymų jie turi savo žaidėjams. OlyBet LT savo žaidėjams visada turi išskirtinių nuolaidų ir svarbiausia yra tai, kad bonusais gali džiaugtis ne tik nauji žaidėjai, bet ir esami.

Pirmiausia aptarkime bonusus naujokams – šioje bendrovėje visada galima rasti bonusą, kuris yra skirtas tik naujokams. Todėl, mes visada rekomenduojame prieš registruojantis pasitikrinti premijas ir įsiminti jūsų pasirinktos premijos OlyBet nuolaidos kodą. Registracijos metu įvedus kodą ir papildžius sąskaitą, jūs galėsite iš karto naudotis premijos suteiktais privalumais. Svarbu atminti tai, kad norint aktyvuoti premiją, sąskaitą reikia papildyti ne elektronine pinigine. Dažniausiai suteikiamas naujokų bonusas lažybų mėgėjams yra pirmo įnašo padidinimas. Šiuo metu bendrovė naujokams padidina pirmą įnašą iki 100€.

OlyBet

Kadangi OlyBet yra oficiali Kauno „Žalgirio“ komandos rėmėja, labai dažnai galima rasti įvairių premijų susijusių su „Žalgirio“ rungtynėmis. Tai gali būti pasiūlymai tiek naujiems, tiek esamiems žaidėjams. Taip pat, esami žaidėjai gali nuolat pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis, tarp kurių yra – kombinacijų koeficientų padidinimas, galimybė gauti nemokamus statymus ir kitos įvairios nuolaidos.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad aktyvuojant šiuos pasiūlymus nereikia jokio OlyBet premijos kodo, kai kurie pasiūlymai aktyvuojasi automatiškai arba reikia paspausti „dalyvauti“. Daug žaidėjų apie lažybų bendrovę atsiliepia teigiamai, kai yra kalbama apie jos bonusus. Smagu, kai bendrovės dėmesį rodo ne tik naujiems, bet ir esamiems žaidėjams. OlyBet yra oficiali NBA lažybų partnerė, todėl, kai vyksta NBA sezonas irgi galima gauti įvairių pasiūlymų iš stipriausios krepšinio lygos.

Deja, bet čia nėra jokios lojalumo programos ar VIP klubų, kuriuose žaidėjai galėtų mėgautis išskirtiniais pasiūlymais. Lietuvoje veikiančiose bendrovėse tai kol kas nėra labai populiaru ir tik keletas bendrovių savo žaidėjams suteikia galimybes dalyvauti šiose programose. Nors lojalumo programos ir nėra, nereikia nuvertinti bendrovės pastangų, kurios akivaizdžiai matomos nuolatiniuose pasiūlymuose savo esamiems žaidėjams.

Išskirtiniai statymai ir jų gausa – Atlikite statymą patogiai ir greitai

Šioje apžvalgoje jau minėjome, kad bendrovė yra oficiali NBA lažybų partnerė, todėl vykstant NBA sezonui, šioje bendrovėje galima rasti išskirtinių statymų NBA rungtynėms. Jeigu jums patinka krepšinis ir ieškote lažybų bendrovės, kurioje būtų plati krepšinio pasiūla, tai čia yra puiki vieta tam. OlyBet registracija tikrai nėra sudėtinga, todėl, mes rekomenduojame turėti atsidarius šios bendrovės paskyrą ir pasinaudoti išskirtiniais NBA ir kitų krepšinio lygų pasiūlomis.

Lietuvoje trūksta bendrovių, kuriose būtų galima atlikti statymus krepšinio rungtynėse už asmeninę žaidėjų statistiką. Šioje lažybų bendrovėje NBA ar Eurolygos rungtynių pasiūlose galima rasti statymus už žaidėjų statistiką ir tai yra vienas iš geriausių dalykų kalbant apie šios bendrovės pasiūlą.

Žinoma, šioje bendrovėje nėra plati tik krepšinio pasiūla. Be jokios abejonės čia galima atlikti statymus už populiariausius futbolo pasirinkimus – kampiniai, įvarčių kiekis, tikslus rezultatas. Visose aukščiausio lygio rungtynėse galima rasti plačią pasiūlą. Smagu tai, kad futbolo rungtynėse taip pat kaip ir krepšinio yra platus pranašumo pasirinkimas. Tad futbolo rungtynėse galima atlikti statymą ne tik už rungtynių nugalėtoją, tačiau ir kokiu pranašumu bus laimėtos rungtynės, o gal kaip tik – kokiu skirtumu kita komanda nepralaimės.

Futbolo rungtynių pasiūloje galima rasti ne tik standartinių statymų, bet ir įdomesnių pasirinkimų – įvarčių intervalas, rungtynių nugalėtojas ir įvarčių kiekis, kuris žaidėjas pelnys įvartį. Pasiūloje yra europietiški ir azijietiški pranašumai ne tik visoms rungtynėms, bet ir atskirai pirmam bei antram kėliniui.

Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad OlyBet bendrovėje yra „cash-out“ kuruojanti sistema. Tai reiškia, kad tam tikruose statymuose žaidėjai gali pamatyti funkciją, kuri leis padaryti išankstinį pinigų išmokėjimą. Pačio statymo atlikimas yra labai paprastas – naršant pasiūloje, jums tereikia paspausti ant norimo statymo ir iš karto bus sukuriamas lažybų bilietėlis, kuriame įrašius statymo sumą galima užtvirtini statymą. Norint atlikti kombinuotą statymą, tereikia pasirinkti kitą norimą statymo variantą ir jis bus įkeltas į tą patį bilietėlį. Jeigu įvykių kombinuoti galimybės nėra, iš karto bus apie tai pranešta sistemos.

Plati pasiūla ne tik sporto rungtynėse, bet ir e-sporte

Lažybų bendrovės statymų pasiūloje galima rasti ne tik populiariausias sporto šakas – krepšinį, futbolą, ledo ritulį, tenisą, tinklinį, rankinį, amerikietišką futbolą, bet ir daugybę kitų sporto šakų – dartai, snukeris, boksas, biatlonas, dviračių lenktynės, paplūdimio tinklinis. Šioje bendrovėje yra ir politikos bei pramogų statymai. Ko nėra šioje bendrovėje, tai virtualaus sporto. Ši kategorija Lietuvoje dar nėra populiari ir ja pasimėgauti galimybės nėra ne tik OlyBet bendrovėje.

Smagu tai, kad vis labiau pasaulyje populiarėjantis e-sportas savo kategoriją turi ir šioje lažybų bendrovėje. Čia galima atlikti statymus už populiariausius žaidimus bei turnyrus – „Counter-Strike: Global Offensive“, „League of Legends“, „Dota 2“, „StarCraft 2”. Naršyti tarp šių statymų yra labai paprasta, nes OlyBet turi atskirą e-sporto kategoriją, kurioje galima grupuoti statymus pagal žaidimą. Atlikti statymus galima ne tik už nugalėtoją, bet ir už įvairius pranašumus, žemėlapio raundų skaičius.

Krepšinis Lietuvoje yra populiariausia sporto šaka, todėl be jokių abejonių OlyBet bendrovėje šios šakos pasiūla yra tikrai labai didelė. Tačiau, kai kalbama yra apie statymus, prie populiariausios sporto šakos reikėtų paminėti ir futbolą. Apžvelgus šių sporto šakų pasiūlą, galima sakyti, kad ši bendrovė tikrai turi, ką pasiūlyti savo žaidėjams ir turėti šios bendrovės paskyrą tikrai verta.


Stebėkite rungtynes gyvai ir dalyvaukite OlyBet live lažybose

Statymų gyvai kategorija yra viena iš žaidėjų mėgstamiausia. Šioje kategorijoje kartais yra galimybė rinktis iš platesnės rungtynių pasiūlos nei ji buvo prieš rungtynes, ypač silpnesnėse lygose. Tačiau ir aukščiausių lygų rungtynėse pasiūla būna labai plati ir nuolat atnaujinama. Visada galima matyti rungtynių statistiką, o tai leidžia sutaupyti laiko ir toje pačioje vietoje matyti, kas vyksta rungtynėse ir atlikti statymą.

OlyBet savo vartotojams suteikia galimybę stebėti rungtynes tiesiogiai. Deja, bet tikrai ne visos rungtynės yra transliuojamos. Pamatyti kartais galima žemesnių lygų futbolo rungtynes arba kaip tik aukšto lygio įvairių sporto šakų rungtynes. Vis tik, transliacijos gyvai nėra stiprioji bendrovės pusė. Tikrai norėtųsi, kad būtų suteikiama daugiau galimybių stebėti tiesiogines transliacijas, tada ir statymų gyvai kategorija taptų dar populiaresnė.


OlyBet prisijungimas – Valdykite savo paskyrą mobiliuoju telefonu

OlyBet prisijungimas mobiliuoju telefonu yra toks pats kaip ir pilnos versijos, tai reiškia, kad tiek mobiliuoju telefonu, tiek ir pilna bendrovės versija jūs galite laisvai naudotis be jokių apribojimų. Mobiliuoju telefonu savo naršyklėje prisijungti galima keliais mygtukų paspaudimu, o prisijungus prie paskyros atlikti visus tuos pačius veiksmus kaip ir pilnoje bendrovės puslapio versijos. OlyBet puslapis yra puikiai pritaikytas mobiliems telefonams, juo galima net pasinaudoti gyvu susirašinėjimu su pagalba. Deja, bet mobilios programėlės bendrovė neturi, tad norint prisijungti prie savo paskyros mobiliuoju telefonu, vienintelis būdas yra naudojantis mobilaus telefono naršykle.

Peržvelgus bendrovės pilną versiją ir mobilią versiją, galima pasakyti, kad tam tikros vietos mobiliuoju telefonu yra net patogesnės. Pavyzdžiui, naršyti sporto statymų pasiūloje mobiliuoju telefonu yra patogiau, nes naršant pilnoje versijoje, tam tikrų statymų pavadinimai būna matomi nepilnai, tuo tarpu mobiliuoju telefonu, viskas daug patogiau. Taip pat, mobiliuoju telefonu viskas kraunasi labai greitai. Kartais atrodo, kad viskas veikia kaip programėlėje.


Malonus naršymas puslapyje

Tikrai yra tokių bendrovių, kurių puslapius atsidarius reikia šiek tiek laiko, kol supranti, kur yra kas. OlyBet bendrovės puslapyje naršymas yra labai paprastas. Čia iš karto aiškiai pateikiamos pagrindinės kategorijos – sportas, statymai gyvai, nuolaidos, e-sportas. Atsidarius sporto pasiūlą, galima iš karto pasirinkti populiariausias sporto šakas bei sporto įvykius. Tokiu būdu nereikia ilgai naršyti pasiūloje ir ieškoti svarbiausių įvykių.

Tiek OlyBet prisijungimas, tiek registracija labai patogi. Užėjus į puslapį, jo viršuje galima rasti mygtukus registracijai ir prisijungimui. Jau turint OlyBet paskyrą, galima išsaugoti prisijungimo duomenis ir prisijungti vos kelių mygtukų paspaudimu. Galima norėti šiek tiek dizaino pataisymų naršant sporto pasiūloje, tačiau bendras puslapio vaizdas ir pasiekiamumas yra tikrai aukšto lygio.


Žaisdami OlyBet bendrovėje jauskitės saugiai

Saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuris yra nelyginamas su kitomis kategorijomis. Gali bendrovė turėti daugiau arba mažiau bonusų, gali turėti geresnius koeficientus, tačiau saugumas yra tai, į ką kiekvienas žaidėjas privalo atkreipti dėmesį. Šios bendrovės puslapyje galima matyti, kad bendrovė turi Lietuvoje išduotą licenciją, tai reiškia, kad lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos prižiūri, kad bendrovės veikla būtų sąžininga ir legali.

Pagal OlyBet reglamentą, galima matyti, kad bendrovė yra įsipareigojusi saugoti klientų duomenis. Todėl, jūs turite teisę žinoti, kad ne tik jūs turite laikytis OlyBet taisyklių, bet ir bendrovė turi vykdyti savo įsipareigojimus. Kad vartotojų duomenys būtų saugomi, bendrovė naudoja „SSL“. Taip pat, bendrovė palaiko atsakingą lošimą, todėl visada galite susisiekti su pagalba, kuri jus nukreips į įvairias organizacijas arba jūsų pageidavimu užšaldys jūsų paskyrą periodui, kuriam pageidausite.


Kokybiškas ir greitas OlyBet klientų aptarnavimo specialistų darbas

Apžvelgdami bendroves mes visada susisiekiame su jų pagalba, kad patikrintume, kaip klientų aptarnavimo specialistai dirba bei bendrauja su klientais. Susisiekėme ir uždavėme kelis klausimus apie OlyBet pinigų išmokėjimą – atsakymas buvo pateiktas labai greitai, eilėje laukėme vos kelias sekundes. Todėl, iš savo patirties galime pasakyti, kad pagalba dirba nuoširdžiai ir yra pasiruošusi atsakyti į visus jūsų rūpimus klausimus.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pagalba nedirba visą parą. Susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais galima kiekvieną dieną nuo 09:00 iki 00:00 valandos. Gyvas susirašinėjimas, elektroninis paštas bei skambutis – tai yra būdai, kaip galima susisiekti su pagalba. Be jokių abejonių, su pagalba galima bendrauti lietuvių kalba. Jeigu iškilo nesklandumų ir pagalba nedirba, rekomenduojame patikrinti puslapyje pateikiamus dažniausiai užduodamus klausimus, jeigu atsakymo nerandate – rašykite elektroninį laišką.

Kompanijos informacija
Pavadinimas OlyBet
Adresas Konstitucijos prospektas 12. Vilnius, Lietuva LT09308
Įkūrimo data 2001
Licencija LPT, Nr. 0060 ir Nr. 0099
Telefono numeris +370 5214 1425
El. pašto adresas support@olybet.com
Susisiekimo forma Ne
Gyvas susirašinėjimas Taip

Galutinis OlyBet verdiktas

Apžvelgus visas svarbiausias bendrovės sritis, galima pasakyti, kad OlyBet bendrovė turi aiškių pliusų, tačiau yra ir vietų, kur galima tobulėti. Be abejo, pagrindiniai pliusai – saugumas, krepšinio, futbolo ir e-sporto pasiūla, pasiūlymai naujokams ir esamiems žaidėjams. Dėl šių vietų tikrai galima pagirti bendrovę. Krepšinio ir ypač NBA mėgėjams rekomenduojame turėti šią paskyrą, dėl išskirtinių pasiūlymų.

Puslapio valdymas patogus, tačiau yra vietų, ypač naršant pasiūloje, kai ne visur telpa statymų pavadinimai arba viskas atrodo vienoje krūvoje, todėl pasiūlos dizainas galėtų būti šiek tiek patogesnis. Taip pat, būtų galima uždėti dar didesnį pliusą bendrovei, jeigu būtų daugiau transliuojamų tiesioginių transliacijų. Greitas pinigų įmokėjimas ir galimybė išmokėti populiariausiais mokėjimo metodais, leidžia mėgautis šia bendrove be jokių nesklandumų.

Dažniausiai užduodami klausimai apie OlyBet

Registracijos metu reikia įvesti norimo pasiūlymo kodą. Taip pat, OlyBet taisyklės sako, kad bonusas nebus aktyvuojamas, jeigu sąskaita bus papildyta elektronine pinigine. Tokiu atveju rekomenduojame pasitikrinti ar tikrai visos sąlygos ir nuostatos buvo įvykdytos teisingai. Jeigu viską padarėte teisingai, bet bonuso negavote, susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais ir jie jums padės išspręsti problemą.
OlyBet puslapis pritaikytas naršymui trimis kalbomis – lietuvių, rusų ir anglų. Kalbą pasirinkti galite puslapio viršuje, dešiniame kampe prie registracijos ir prisijungimo mygtukų yra vėliavėlė. Paspaudus ant jos, iškris visos galimos puslapio kalbos.
Tikrai ne. Norint susikurti OlyBet paskyrą, tai padaryti galima vos per kelias minutes, svarbiausia turėti pasiruošus visą informaciją. Registracijos metu reikės įvesti asmeninę informaciją, aktyvuoti mobilaus telefono numerį ir tada įkelti dokumentą. Daugiau informacijos apie tai, kaip OlyBet patvirtinti tapatybę galite rasti mūsų apžvalgoje.
Deja, bet OlyBet mobilios programėlės neturi. Vis tik, puslapis yra puikiai pritaikytas naudojimui mobiliuoju telefonu. Prisijungus prie paskyros per mobilaus telefono naršyklę, jūs galėsite atlikti visas tas pačias funkcijas kaip ir pilnoje OlyBet puslapio versijoje.
Tikrai taip. OlyBet pasiūloje yra atskira kategorija skirta e-sportui. Čia galima atlikti statymus ant populiariausių žaidimų ir jų turnyrų. Atlikti statymus galima ne tik ant laimėtojų, bet yra ir įvairių papildomų statymų – kiek bus sužaista raundų, kokiu pranašumu bus laimėta.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top