Over/under strategija – Sužinokite kaip išnaudoti šią statymų kategoriją

Over/under arba lietuviškai daugiau/mažiau statymai yra viena iš populiariausių sporto pasiūlos kategorijų. Galima sakyti, kad beveik kiekvienoje sporto šakoje, kiekvienose varžybose bei rungtynėse galima rasti daugiau/mažiau statymų. Būtent dėl to, lažybų strategija over/under yra naudojama itin dažnai, o ją daugiausiai naudoja jau patyrę žaidėjai. Mes kviečiame skaityti toliau ir susipažinti su svarbiausia šios strategijos informacija – nuo ko pradėti, į ką reikia atkreipti dėmesį, kaip turi pasibaigti rungtynės, kad jūsų statymas būtų sėkmingas ir žinoma – atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus.

Geriausi sporto lažybų bukmekeriai over/under statymams atlikti

# Lažybų Bendrovės Išmokėjimas Mobilusis Įvertinimas Aplankyti
1
5.0
Išmokėjimas:
99.54%
Mobilusis:
5.0
Apsilankyk dabar Drip apžvalga netrukus
2
5.0
Išmokėjimas:
95.48%
Mobilusis:
5.0
Apsilankyk dabar Starda apžvalga netrukus
3
5.0
Išmokėjimas:
99.23%
Mobilusis:
5.0
Apsilankyk dabar 7bet apžvalga
4
4.5
Išmokėjimas:
99.23%
Mobilusis:
4.5
Apsilankyk dabar Sol apžvalga netrukus
5
4.5
Išmokėjimas:
97.24%
Mobilusis:
4.5
Apsilankyk dabar Betsafe apžvalga

Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+

6
4.5
Išmokėjimas:
98.87%
Mobilusis:
4.5
Apsilankyk dabar OPTIBET apžvalga
7
4.0
Išmokėjimas:
95.48%
Mobilusis:
4.0
Apsilankyk dabar 21bets apžvalga netrukus
8
4.0
Išmokėjimas:
95.48%
Mobilusis:
4.0
Apsilankyk dabar Snatch apžvalga netrukus
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Kas yra over/under – Pirmi žingsniai susipažįstant su strategija

Jeigu sporto lažybose nesate naujokas, tuomet statymai daugiau/mažiau tikriausiai nėra naujovė, tačiau net ir patyrę žaidėjai ne visada žino, kokia tai statymų kategorija arba kaip šiuos statymus išnaudoti maksimaliai. Pirmiausia reikėtų susipažinti su pačia statymų kategorija, todėl nuo to ir pradėsime. Statymus daugiau/mažiau galima rasti beveik visose rungtynėse, tai gali būti statymai už labai skirtingus dalykus, todėl vienose rungtynėse net už kelis statistikos rodiklius galite atlikti šį statymą. Pagal pavadinimą irgi turėtų būti aišku už ką yra statoma, todėl žaidėjai, kurie susiduria su šiais statymais, greitai juos perpranta.

Lažybų strategija over/under

Pavyzdžiui, pasižiūrėkime į krepšinio rungtynes, daugiau/mažiau statymą galima atlikti už tai, kiek A komanda įmes taškų, kiek B komanda įmes taškų, kiek abi komandos įmes taškų. Taip pat, šis statymas gali būti išskaidytas į pirmą kėlinį, į pirmą bei antrą rungtynių pusę, todėl statyti už daugiau/mažiau kiek komanda pelnys taškų galite kiekviename kėlinyje. Taip pat, šis statymas yra taikomas ir žaidėjų asmeninėje statistikoje – daugiau/mažiau gali būti naudojama statant už žaidėjo taškus, atkovotus kamuolius, atliktus rezultatyvius perdavimus, įmestus tritaškius ir dar daugybę kitų statistinių rodiklių. Kaip matote, kas yra over/under suprasti tikrai nėra sudėtinga.

Dabar, kai over/under paaiškintas jums turėtų būti aiškiau, kodėl šis statymas yra viena iš populiariausių sporto lažybų statymų strategijų. Kadangi pasirinkimas yra itin didelis, o koeficientai, priklausomai nuo sporto lažybų bendrovės, yra tikrai labai aukšti – 1.85 – 1.95, o toks koeficientas žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą turi didesnes galimybes atnešti pelną. Žaidėjai dar šiuos statymus renkasi todėl, kad jie žino, jog kiekvienos rungtynėse galės matyti tokius aukštus koeficientus, pavyzdžiui, lyginant su rungtynių nugalėtoju – čia koeficientai būna labai skirtingi. Taip pat, šie statymai turi pliusų atsižvelgiant į tai, kad net jeigu jūsų komanda pralaimėjo, statymas daugiau/mažiau gali būti vis tiek sėkmingas.

Over/under statymų paaiškinimas – Kokio rezultato reikia sėkmingam statymui

Jeigu jau teko susidurti su šia statymų kategorija, tikriausiai matėte, kad skaičius daugiau/mažiau gali būti labai skirtingas. Jeigu pažiūrėtume į futbolo rungtynes, čia galima matyti daugiau/mažiau 2.5, 3.5 ar 1.5. Žvelgiant į krepšinį, skaičiai skirtis gali kiekvienose rungtynėse, todėl nors over/under paaiškintas buvo anksčiau, čia aptarsime grynai statymų pavyzdžius ir kokio rezultato reikia, kad jūsų statymas būtų sėkmingas.

Pirmiausia pasižiūrėkime į futbolo rungtynes, čia dažniausiai galima matyti tokius skaičius: 1.5, 2.5, 3.5, 4.5, tačiau, galima matyti ir tokius skaičius: 1, 2, 3, 4. Jeigu pirmu atveju, kur po taško yra .5 kaip ir viskas aišku, tai kai yra paprasti skaičiai, žaidėjams gali kilti nesklandumų. 1.5 statyme daugiau reiškia, kad jums reikia, jog būtų pelnyti bent 2 įvarčiai, tuo tarpu 1.5 mažiau – kad būtų pelnytas 1 arba nei vieno įvarčio.

Over/under statymų paaiškinimas

Jeigu statymas yra daugiau 2, tokiu atveju jums tinka 0 arba 1 įvartis, jeigu pelnyti lygiai 2 įvarčiai, tuomet jūsų statymo suma yra grąžinama arba statymas pralaimėtas. Grąžinama, jeigu statymas atliekamas azijietiškame daugiau/mažiau, kitu atveju, jūs statydami už mažiau 2 turite galimybę statyti ir lygiai už 2 įvarčius.

Gali būti ir taip, kad jūs pamatysite tokį statymą: daugiau 2.75, tai yra azijietiškas daugiau/mažiau statymas, kuris reiškia, kad jeigu bus pelnyti 2 įvarčiai – jūsų statymas bus pralaimėtas, jeigu pelnyti 3 įvarčiai – puse statymo laimėta, puse statymo grąžinta, jeigu 4 įvarčiai – jūsų statymas yra sėkmingas. 2.75 statymas reiškia, kad jūs atliekate du statymus viename – už daugiau 2.5 ir už daugiau 3.

Žvelgiant į daugiau/mažiau krepšinio rungtynėse – viskas yra daug paprasčiau. Čia dažniausiai matote skaičių ir daugiau reiškia, kad bus pelnyta daugiau taškų, tuo tarpu mažiau – kad bus pelnyta mažiau taškų. Pavyzdžiui, statymas yra, kad A komanda pelnys daugiau nei 82.5 taškus, jeigu rungtynių metu buvo pelnyti 82 taškai – jūsų statymas pralaimėtas, jeigu pelnyti 83 taškai arba daugiau – statymas laimėtas.

Gali būti ir taip, kad bus statymas daugiau 83 taškai – tokiu atveju, jeigu statymas atliekamas azijietiškame daugiau/mažiau jums statymas yra grąžinamas, jeigu tai buvo europietiškas daugiau/mažiau, jūs turite galimybę statyti, kad bus pelnyti lygiai 83 taškai ir jeigu statėte už daugiau/mažiau, o pelnyta buvo lygiai 83 – jūsų statymas pralaimėtas.

Daugiau/mažiau statymai gyvai – Ką reikia žinoti

Jeigu statymus atliekate patikimoje ir populiarioje sporto lažybų bendrovėje, tuomet be jokių abejonių statymų gyvai kategorijoje rasite platų daugiau/mažiau pasirinkimą. Kai kurios bendrovės netgi suteikia žaidimo metu statyti už asmeninę žaidėjų statistiką, kas yra gan naujas, tačiau žaidėjams labai patinkantis dalykas. Galima sakyti, kad dėl to, jog yra galimybė už šią statymų kategoriją statyti ir gyvai, ši statymų strategija turi dar didesnį pasisekimą ir populiarumą.

Žinoma, lygiai taip pat, kaip ir su azijietišku pranašumu, atlikti statymus daugiau/mažiau gyvai reikia labai atsargiai. Ne veltui dauguma žaidėjų yra pasidalinę į dvi grupes – vieni stato tik prieš rungtynes, kiti tik gyvai.

Apie statymų gyvai kategoriją reikia žinoti tai, kad čia daugiau/mažiau statymus reikia atlikti ne tik atsižvelgiant į tai, kas tuo metu vyksta rungtynėse, bet prisiminti, o geriausia – turėti prie savęs ir pasiūlą, kuri buvo prieš rungtynes. Žaidėjai dažnai apsigauna pamatę, kad per pirmą kėlinį krepšinio rungtynėse komandos ar komanda įmeta labai daug taškų ir pagalvoja, kad visose rungtynėse mes tokiu dideliu tempu, nors dažniausiai bent vienas kėlinys būna daug ramesnis ir viskas stabilizuojasi, todėl statymai atlikti gyvai gali būti neracionalūs, tuo tarpu patyrę žaidėjai kaip tik pasinaudoja tokiais puikiais kėliniais ir atlikdami statymą už mažiau, jie dažniausiai laimi.

Galima sakyti, kad strategijos over/under nauda yra ta, kad visada – tiek prieš rungtynes, tiek statymų gyvai kategorijoje jūs rasite statymų su aukštu koeficientu, kas leidžia stabilizuoti statymų sumas, atlikti proporcingus statymus ir taip ilgame laikotarpyje išsilaikyti laiminčiu žaidėju.

Kitas svarbus dalykas – jeigu prieš rungtynes jūsų analizė rodo, kad rungtynėse turi būti mažiau įvarčių/taškų, tai to ir laikykitės. Net jeigu buvo praleistas greitas įvartis, tai dar nereiškia, kad rungtynių tempas pasikeis ar jūsų analizė buvo neteisinga. Taip, pralaimėti yra logiška ir normalu, tačiau jeigu nekeitinėsite savo nuomonės, o prie jos liksite iki rungtynių galo – ilgame laikotarpyje tai turi atsipirkti.

Profesionalūs patarimai naudojantis over/under strategija

Lažybų strategija over/under turi tikrai didelį populiarumą, tačiau nereikia apsigauti tuo, kad naudojantis šia statymų strategija, jūs be jokių pastangų pasieksite pelną. Pirmiausia, reikėtų nepamiršti, kad apie pelną galvoti reikėtų tik ilgame laikotarpyje, kadangi sporto lažybos ne veltui yra vadinamos maratonu, o ne sprintu. Čia jums gali pasisekti arba kaip tik nepasisekti pirmus kelis kartus, tačiau nereiškia, kad ilgame laikotarpyje jūs negalite pasiekti pelno. Prieš pradedant naudoti šią strategiją, jums reikia užsibrėžti ateities planus – kokio dydžio pelno siekiate, kokia yra jūsų statymo suma, per kiek laiko norėtumėte pasiekti pelną.

Pagal pirminius planus, galite pasiskaičiuoti, kokiu procentu jūs turite atlikti sėkmingus statymus, yra sakoma, kad užtenka laimėti 55% statymų ir ilgame laikotarpyje jūs pasieksite pelną. Tačiau, jeigu jūsų užsibrėžta laimėjimo suma yra didesnė, gali būti, kad arba jums reikės atlikti daugiau statymų nei įprastai, padidinti statymo sumą arba laimėti didesniu procentu. Tačiau, nepamirškite, kad statymo suma negali viršyti jūsų galimybių, nepamirškite, kad statymams skirta pinigų suma neturi varžyti jūsų paprasto gyvenimo ir lošimui skirti pinigai turi būti iš atliekamų pinigų.

Over/under strategija profesionalūs patarimai

Over/under strategija turi savo daug pliusų ir jūs turėtumėte tuo pasinaudoti. Jeigu jums patinka atlikti statymus gyvai arba turite galimybę stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas – pasinaudokite šia galimybe. Pradžioje skirkite laiko susipažinimui su pasiūla, stebėkite rungtynes, veiksmą jose ir kaip keičiasi pasiūla – su laiku pamatysite, kad statymai gyvai yra labai susiję su statymais prieš rungtynes, todėl labai svarbu su pasiūla susipažinti dar prieš rungtynes. Jeigu matote, kad rungtynių tempas nesikeičia jau kelis kėlinius, o galbūt, kažkuris svarbus žaidėjas susirinko daug pražangų arba buvo pašalintas iš rungtynių – tai be jokių abejonių atsilieps ir statymui daugiau/mažiau.

Nepamirškite, kad strategijos over/under nauda yra ta, kad čia visada yra vienodi koeficientai – pasinaudokite tuo ilgame laikotarpyje. Nebandykite atlikti statymų už didesnius arba mažesnius koeficientus, nes tai gali išbalansuoti jūsų proporcingus statymus. Šios statymų strategijos pagrindinis tikslas ir yra nuolat atlikti tolygius statymus. Laikydamiesi disciplinos, jūs ilgame laikotarpyje galite pasiekti pelną. Jeigu norite didinti statymo sumą, nusistatykite laikotarpį, po kurio keisite sumą. O jeigu pakeitėte sumą, po kelių nesėkmingų statymų neturėtumėte grįžti prie senos sumos. Todėl, prieš keisdami statymo sumą, įvertinkite savo galimybes.

Drip
Premija: 150 €
4.7
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Starda
Premija: -
4.5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

7bet
Premija: -
5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Dažniausiai užduodami klausimai

Bendrai pasakyti, kuris statymas yra geresnis negalima, kadangi tai priklauso nuo to, kokios komandos žaidžia, koks rungtynių tempas ir dar daug visko. Jeigu jūs statote už daugiau, jūs tikitės, kad rungtynės bus rezultatyvios, greito tempo. Jeigu statote už mažiau – tikitės, kad bus atvirkščiai. Pagal viską, lažybų bendrovės yra paskaičiavusios, kad tai būtų 50/50 situacija, todėl tik žaidėjų įžvalgos gali nulemti, kurį statymo variantą pasirinkti.
Jeigu futbolo rungtynėse atlikote statymą, kad bus mažiau nei 3 įvarčiai, bet rungtynėse buvo pelnyti lygiai 3 įvarčiai, priklausomai nuo to, kokį statymą atlikote, jums pinigai bus grąžinti arba statymas pralaimėtas. Šiuo atveju azijietiškas mažiau jums statymą grąžintų, kadangi azijietiškuose statymuose galima statyti tik už daugiau/mažiau, tuo tarpu jeigu tai buvo europietiškas daugiau/mažiau statymas, čia būna pasirinkimas ir kad bus lygiai 3 įvarčiai, todėl tokiu atveju statymas pralaimėtas.
Jūsų laimėjimas priklauso nuo to, kokią pinigų sumą statote ir koks yra statymo koeficientas. Pavyzdžiui, jūsų statymo suma yra 100€, o daugiau/mažiau statymo koeficientai dažniausiai būna nuo 1.85 iki 1.95, priklausomai nuo lažybų bendrovės. Sėkmingo statymo atveju, jūs laimėsite 185€ - 195€. 100€ yra jūsų statymo suma, o 85-95€ pelnas.
Priklausomai nuo to, kokioje sporto šakoje ir sporto lažybų bendrovėje atliekate statymą, daugiau/mažiau gali skaičiuotis ir pratęsimo metu, bet gali ir nesiskaičiuoti. Futbolo rungtynėse daugiau/mažiau statymas pratęsime nesiskaičiuoja niekada, tuo tarpu krepšinio rungtynėse visada skaičiuojasi ir pratęsimas, nebent sporto lažybų bendrovė turi išskirtines sąlygas, dėl kurių yra skaičiuojamas tik pagrindinis rungtynių laikas. Dėl to, prieš atliekant statymą, svarbu yra pasiskaityti sporto lažybų bendrovės reglamentą.
Šis statymas reiškia, kad bus pelnyti mažiau nei 4 įvarčiai. Mažiau 3.5 pelnyti įvarčiai gali būti statomi bendrai visose rungtynėse arba už tam tikrą komandą, taip pat – pirmoje arba antroje pusėje. Tačiau nepriklausomai nuo statymo rūšies, jeigu nėra pelnyta įvarčių, arba pelnytas 1, 2, 3 – jūsų statymas sėkmingas, jeigu 4 arba daugiau – tuomet statymas pralaimėtas.
open
Top