Apie mus - Kas mes tokie?

Mūsų komandą sudaro trys lažybų profesionalai, kurie didelę dalį savo gyvenimo laiko skiria lažyboms ir sporto stebėjimui. Persiskaitę trumpą aprašymą apie kiekvieną komandos narį žinosite, ko galima iš mūsų tikėtis ir kokios yra stipriosios pusės. Visi trys esame sukaupę didelę patirtį, kurią perduosime per įvairias apžvalgas ir patarimus.

Simas Andriukaitis

Simas Andriukaitis - Lazybosinternetu.net
Simas Andriukaitis

Aš esu Simas, mano mėgstamiausia sporto šaka yra krepšinis. Šią sporto šaką man labiausiai patinka tiek žiūrėti, tiek prognozuoti, todėl esu profesionalus krepšinio ekspertas. Daugiausiai dėmesio skiriu visiems gerai žinomai NBA lygai. Nemažai laiko praleidžiu stebėdamas ir Europos krepšinį, be pagrindinių turnyrų Europoje – „Eurolygos“, „EuroCup“ ir „Čempionų lygos“, domiuosi Graikijos, Lietuvos ir Italijos krepšinio lygomis. Tai nėra pačios stipriausios lygos Europoje, tačiau turiu sukaupęs didelį žinių bagažą apie šių šalių komandas, o ir lažybų bendrovės į šias lygas kreipia šiek tiek mažiau dėmesio nei į pagrindines ir stipriausias krepšinio lygas.

Aš profesionaliai lažybomis užsiimu jau daugiau nei 15 metų ir savo patirtį perteiksiu įvairiuose straipsniuose, apžvalgose. Per visą šį laiką esu išbandęs įvairias strategijas, todėl jau žinau, kurios man veikia geriausiai ir į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį. Kalbant apie pačias lažybas, aš nesu tas žaidėjas, kuris ieško didelių koeficientų ir gali pasigirti dideliu vienkartiniu laimėjimu, tačiau mano geriausias rezultatas pasiektas buvo 2014-2015 metais, šio sezono statistiką pabaigiau su 71% statymų taiklumu.

Nemažai dėmesio skiriu statymams gyvai, bet pagrindiniai ir pelningiausi statymai visada būna atliekami prieš rungtynes. Daug dėmesio skiriu į komandos sudėtį ir aklai nededu prieš komandas, kurios turi traumuotų žaidėjų, kadangi susitraumavus vienam, atsiranda daugiau laiko kitam žaidėjui ir tas x faktorius kartais gali net nulemti rungtynes. Labai daug dėmesio skiriu į komandos atmosferos analizavimą, kadangi, mano manymu, tai aspektas, kurį lažybų bendrovių algoritmams yra labai sunku apskaičiuoti.

Tomas Petrulis

Tomas Petrulis - Lazybosinternetu.net
Tomas Petrulis

Aš esu Tomas ir mano stipriausia pusė sporto lažybose yra futbolas. Šioje sporto šakoje esu jau labai daug metų, kai buvau jaunas žaidžiau futbolą, tačiau baigus mokyklą futbolo žaidimas liko tik hobiu, tačiau visas sukauptas žaidimo žinias perkėliau į lažybas ir rungtynių analizavimą.

Mėgstamiausios futbolo komandos neturiu, nes turiu kelis mėgstamus žaidėjus, kuriems pakeitus futbolo komandą savo simpatijas perkeliu į naują komandą. Taip pat, prisirišimas prie vienos futbolo komandos, gali pakenkti atliekant statymus, kadangi į mėgstamą komandą mes žiūrime kiek kitomis akimis ir nemaža dalis žaidėjų dėl to pralaimi pinigus. Aš per daugelį metų supratau, kaip atskirti lažybas ir simpatijos jautimą komandoms, tad su jumis tikrai turėsiu kuo pasidalinti.

Mėgstamiausios futbolo lygos yra Ispanija, Italija, Vokietija ir Anglija. Tikriausiai šis pasirinkimas nieko nenustebino, nes tai yra stipriausios futbolo lygos Europoje. Bet aš analizuodamas šių šalių futbolą nemažai dėmesio skiriu ir antroms bei trečioms lygoms, kadangi ten staigmenų ir gerų statymų būna daugiau nei pagrindinėse lygose, apie kurias lažybų bendrovės turi labai daug informacijos ir rasti klaidų ar itin vertingų statymų būna daug sudėtingiau. Taip pat, turiu daug draugų žurnalistų gyvenančių Meksikoje, tad Meksikos futbolas man irgi yra labai artimas. Sukaupta patirtis rodo, kad ilgalaikėje perspektyvoje pelną neša tik pavieniai statymai, kadangi futbole koeficientai didesni nei kitose sporto šakose, stengiuosi atlikti statymus už 1.93-2.00 koeficientą. Dėl įdomumo kartą į savaitę atliekų labai smulkų statymą už didelę kombinaciją ir mano didžiausias laimėjimas buvo bilietėlis su 513 koeficientu.

Šarūnas Krumpys

Šarūnas Krumpys - Lazybosinternetu.net
Šarūnas Krumpys

Aš esu Šarūnas ir mano mėgstamiausios sporto šakos yra futbolas ir tenisas. Laisvalaikiu žaidžiu tenisą, tačiau labiau mėgstu jį analizuoti ir stebėti, kadangi niekada nepasieksiu tokio lygio kaip geriausi šios sporto šakos atstovai. Analizuodamas tenisą ir atlikdamas statymus daug dėmesio skiriu statymams gyvai, kadangi per daugiau nei 10 sukauptą patirtį žinau kaip reaguoti į teniso mače besikeičiančius veiksmus ir ko galima tikėtis iš vieno ar kito tenisininko.

Į futbolą žiūriu atvirkščiai, čia pagrindinius statymus atlieku prieš rungtynes ir statymus gyvai renkuosi daug rečiau. Be abejo mėgstu žiūrėti stipriausias Europos futbolo lygas, tačiau ieškodamas geriausių statymų, daug dėmesio skiriu ir silpnesnėms lygoms – Kroatijos, Belgijos, Olandijos, Lenkijos futbolo lygoms. Šiose lygose galima rasti daugiau staigmenų ir tuo pačiu pasinaudoti informacija, apie kurią nėra kalbama labai garsiai.

Pavyzdžiui, apie stipriausias Europos lygas galima rasti informaciją įvairiomis kalbomis, čia žurnalistai skiria daug dėmesio analizuodami ir laukdami įdomiausių rungtynių, tuo tarpu apie žemesnes lygas informacijos yra daug mažiau ir tuo galima pasinaudoti, norint atlikti pelningus statymus. Mano geriausi metai buvo 2017-2018 metais, kuriuos užbaigiau su 62% pataikymu ir vidutiniškai su 1,97 koeficientu.

open
Top