Privatumo politika

Ši politika ir paslaugų teikimo sąlygos galioja jums, šios svetainės vartotojui, ir lazybosinternetu.net, šios svetainės savininkui ir teikėjui. Lazybosinternetu.net labai rimtai žiūri į jūsų privatumą. Ši politika taikoma duomenų naudojimui, kurie yra surinkti mūsų arba jūs pateikėte patys, naudodamiesi šia svetaine. Atidžiai perskaitykite šią privatumo politiką.

Privatumo politikos taikymas

Ši privatumo politika taikoma tik lazybosinternetu.net ir vartotojų veiksmams šioje svetainėje. Ši privatumo politika nėra taikoma jokioms svetainėms, kurias galima pasiekti iš šio puslapio įskaitant, bet neapsiribojant, bet kokiomis nuorodomis, kurias mes galime pateikti į socialinės medijos puslapius.

Duomenų surinkimas

Mes renkame skirtingą informaciją iš savo vartotojų:

Savanoriška informacija: mes renkame informaciją, kurią jūs suteikiate savanoriškai. Pavyzdžiui, kai jūs atsakote į mūsų pranešimus, komunikuojate su mumis el. paštu arba pasidalinate papildoma informacija apie save.

Įrenginio informacija: mes renkame tam tikro tipo ryšio detales ir informaciją apie jūsų įrenginį, programinę ar techninę įrangą, kuri gali jus identifikuoti. Pavyzdžiui, unikalūs identifikatoriai (UDID, IMEI, MAC adresas), naršyklės pirštų atspaudai, ID adresas ir geografinės vietos duomenys.

Duomenų naudojimas

Trečiųjų šalių puslapiai ir paslaugos

Lazybosinternetu.net laikas nuo laiko gali pasinaudoti kitų šalių paslaugomis, kurios padės tvarkyti tinklapio veikimui būtinus procesus. Šių paslaugų teikėjai neturi prieigos prie tam tikros asmeninės informacijos, kurią pateikia šio puslapio vartotojai.

Nuorodos į kitus puslapius

Šis puslapis laikas nuo laiko gali pateikti nuorodas į kitus puslapius. Mes nekontroliuojame tų svetainių ir neatsakome iš tų svetainių turinį. Ši privatumo politika nepersikelia į kitus puslapius. Prieš pradedant naudotis kitais puslapiais, mes rekomenduojame perskaityti jų privatumo politiką ar kitus pareiškimus.

Puslapio funkcionalumas

Norint naudotis pilnomis puslapio funkcijomis, jums gali reikėti pateikti tam tikrus duomenis.

Jūs galite apriboti interneto naršyklės slapukų naudojimą. Norėdami daugiau informacijos, žiūrėkite žemiau (slapukai).

Slapukai

Šis puslapis gali patalpinti ir pasiekti tam tikrus slapukus jūsų kompiuteryje.

Lazybosinternetu.net naudoja slapukus tam, kad pagerintų jūsų patirtį naudojantis šiuo puslapiu.

Lazybosinternetu.net kruopščiai ir atsargiai atrinko šiuos slapukus ir ėmėsi priemonių, kurios užtikrina, kad jūsų privatumas visada būtų apsaugotas ir gerbiamas.

Visi šiame puslapyje naudojami slapukai yra naudojami pagal galiojančius ES slapukų įstatymus.

Prieš puslapiui patalpinant slapukus jūsų kompiuteryje, jums bus parodyta pranešimo juosta, kurioje bus sutikimo prašymas nustatyti slapukus.Suteikdami sutikimą dėl slapukų talpinimo, jūs leidžiate lazybosinternetu.net jums teikti geresnę patirtį ir paslaugas. Jeigu norite, jūs galite atsisakyti slapukų talpinimo, tačiau, tam tikros puslapio funkcijos gali neveikti visiškai taip, kaip turėtų.

Savo naršyklėje jūs galite įjungti arba išjungti slapukus. Pagal numatytus nustatymus, dauguma interneto naršyklių priima slapukus, bet tai galima pakeisti. Daugiau informacijos ieškokite naršyklės pagalbos kategorijoje.

Jūs bet kada galite ištrinti slapukus, tačiau, jūs galite prarasti informaciją, kuri leidžia greičiau ir efektyviau pasiekti puslapį, įskaitant ir asmeninius puslapio nustatymus.

Nepilnamečiai

Lazybosinternetu.net nėra skirta asmenims, jaunesniems nei 18 metų ir vaikams mažau nei 13 metų, mes sąmoningai nerinksime asmeninės informacijos iš nepilnamečių. Jeigu mes pastebėsime, kad vartotojo amžius yra mažiau nei 18 metų, mes pašalinsime jo ar jos informaciją iš savo failų. Mes pasiliekame teisę bet kuriame puslapio naudojimo etape reikalauti amžiaus patvirtinimo.

Su lazybosinternetu.net galite susisiekti elektroniniu paštu.

open
Top