Lažybos internete – Bendrovių premijos ir kiti pasiūlymai Lietuvoje

Bonusai ir kiti pasiūlymai yra vienas iš pagrindinių dalykų į ką žaidėjai atkreipia dėmesį renkantis bendrovę. Tai žinodamos, bendrovės vis daugiau ir daugiau dėmesio skiria išskirtiniems pasiūlymams, kurie leistų pritraukti daugiau naujų žaidėjų ir išlaikyti esamus. Būtent pasiūlymai esamiems žaidėjams mums ir kelia didžiausia susidomėjimą, nes bonusai naujokams daugumoje bendrovių yra beveik vienodi, tuo tarpu atsinaujinantys pasiūlymai esamiems žaidėjams yra tai, kas leidžia bendrovėms itin išsiskirti. Šiame straipsnyje mes pakalbėsime apie Lietuvos lažybų bendrovių pasiūlymus bei supažindinsime su visomis bonusų formomis.

Geriausios bukmekerių premijos 2024 m
# Bendrovė Informacija apie premiją Įvertinimas Aplankyti
1
Drip
5.0
€150
Informacija apie premiją
 • Peržaidimas 5x
 • min 1.40
5.0
Apsilankyk dabarDrip apžvalga netrukus
2
Starda
5.0
-
Informacija apie premiją
 • Peržaidimas 6x
 • min 1.80
5.0
Apsilankyk dabarStarda apžvalga netrukus
3
7bet
5.0
-
Informacija apie premiją
 • Peržaidimas 5x
 • min 1.40
5.0
Apsilankyk dabar7bet apžvalga
4
Sol
4.5
-
Informacija apie premiją
 • Peržaidimas 5x
 • min 1.40
4.5
Apsilankyk dabarSol apžvalga netrukus
5
Betsafe
4.5
-
Informacija apie premiją
 • Peržaidimas 6x
 • min 1.80
4.5
Apsilankyk dabarBetsafe apžvalga

Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+

6
OPTIBET
4.5
-
Informacija apie premiją
 • Peržaidimas 5x
 • min 1.40
4.5
Apsilankyk dabarOPTIBET apžvalga
7
21bets
4.0
-
Informacija apie premiją
 • Peržaidimas 6x
 • min 1.80
4.0
Apsilankyk dabar21bets apžvalga netrukus
8
Snatch
4.0
-
Informacija apie premiją
 • Peržaidimas 6x
 • min 1.80
4.0
Apsilankyk dabarSnatch apžvalga netrukus
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
TOPsport

Kiekvienam naujam šios bendrovės vartotojui yra skiriami lojalumo programos taškai, kuriuos galima keisti į įvairius bonusus. Taip pat, TOPsport savo žaidėjams suteikia galimybę pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais, kurių metu galima gauti ne tik nemokamų statymų ar pinigų, kuriuos galima panaudoti lažyboms, bet ir laimėti įvairių prizų.

Betsafe

Kiekvienas naujas šios lažybų bendrovės vartotojas turi galimybę pasinaudoti naujoko bonusu, kurio metu naujokams yra padidinamas pirmas įnašas iki 100€ ir tuo pačiu dar suteikiami trys nemokami statymai po 10€. Šioje bendrovėje yra daugybę pasiūlymų esamiems žaidėjams, o tarp pasiūlymų galima rasti ne tik tuos paprastus bonusus, bet ir įvairius turnyrus, kurių metu žaidėjai gali laimėti skirtingas sumas pinigų.

Bonusas naujokams: -

Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+

OlyBet

Šios bendrovės naujokai gali mėgautis pirmo įnašo iki 100€ padvigubinimu. Taip pat, OLYBET išsiskiria tuo, kad turi nuolat atsinaujinančių pasiūlymų esamiems žaidėjams. Kadangi ši bendrovė yra oficiali NBA lažybų partnerė ir pagrindinė „Žalgirio“ rėmėja, tai tarp pasiūlymų dažnai būna įvairių bonusų iš „Žalgirio“ rungtynių bei NBA lygos.

Lažybų premijos aktyvavimas – Viskas, ką reikia žinoti

Žaidėjams dažnai kyla klausimas, kaip aktyvuoti bonusą, ką reikia padaryti, kad būtų galima naudotis pasiūlymų. Šioje dalyje pakalbėsime apie tai, kaip yra aktyvuojami visi bonusai. Pradėkime nuo naujokų bonuso – dažniausiai šias premijas reikia aktyvuoti registracijos metu įvedus premijos kodą. Dažnai lažybų bendrovės turi kelis pasiūlymus naujokams, todėl išsirinkę sau tinkamiausią pasiūlymą, jūs turite įvesti bonuso kodą, kad sistema suprastų, kurį pasiūlymą jūs norite aktyvuoti. Tad lažybų premijos registracijai reikia įvesti savo asmeninius ir kontaktinius duomenis bei išsirinktos premijos kodą.

Internetinės lažybos paaiškintos

Pasiūlymai esamiems žaidėjams dažniausiai būna be jokių premijos kodų, tokiu atveju žaidėjai susipažinę su bonuso sąlygomis ir norėdami jį aktyvuoti, tiesiog turi paspausti aktyvavimo mygtuką, kuris būna pateikiamas tame pačiame puslapyje kaip ir visa pasiūlymo informacija. Taip pat, yra ir tokių bonusų, kurie aktyvuojasi automatiškai. Vienas iš tokių pavyzdžių yra padidintas kombinuotų statymų koeficientas. Jeigu bendrovė suteikia tokį bonusą, kurio metu kombinuoto statymo koeficientas bus didesnis, tai dažniausiai jis automatiškai ir padidėja, o žaidėjams daryti nieko papildomo nereikia.

Dar vienas variantas, kurio metu galima aktyvuoti premijas yra elektroniniu laišku atsiųsti pasiūlymai. Tai gali būti asmeniniai pasiūlymai esamiems žaidėjams, kurių bendrovės puslapyje, bonusų skiltyje nėra parašytų. Tai gali būti vienkartiniai pasiūlymai žaidėjams pasinaudoti nemokamu statymu. Kartais tokie laiškai būna siunčiami žaidėjams, kurie jau ilgą laiką nesinaudojo bendrove ir taip bendrovė nori priminti apie save arba kaip tik aktyviems žaidėjams atsiunčiamas unikalus lažybų pasiūlymas.

Pasinaudokite naujokų bonusu geriausiose lažybų bendrovėse

Galima sakyti, kad naujokų bonusas yra populiariausias pasiūlymas beveik visose lažybų bendrovėse. Pirmos įmokos lažybų premija yra suteikiama visose geriausiose bendrovėse ir tai vienas iš pagrindinių būdų, kaip galima privilioti naujus žaidėjus prisijungti.

Dažniausiai naujokų bonusas yra suteikiamas būtent pirmo įnašo metu, kai yra padidinamas įnašas. Bendrovės pirmą įnašą dažniausiai padvigubina iki 100-200€. Tai reiškia, kad po registracijos atlikę pirmą įnašą, jūs galėsite pradėti mėgautis bendrovės paslaugomis sąskaitoje turėdami dvigubai didesnę pinigų sumą. Tai puiki galimybė ne tik bendrovėms prisivilioti naujus žaidėjus, bet ir patiems žaidėjams įsivažiuoti į lažybas, susipažinti su statymais. O labiau patyrusiems žaidėjams, tai puiki proga pasinaudoti galimybe ir pasimėgauti papildomai suteiktais pinigais.

Naujoko bonuso forma gali būti ir kitokia – nemokami statymai. Jeigu ne pirmo ar pirmų kelių įnašų padvigubinimas, tai dažniausiai kita pasitaikanti premijos forma yra nemokami statymai. Nemokami statymai gali nepriklausyti nuo to, kokio dydžio yra jūsų pirmas įnašas – tokiu atveju jūs tiesiog gaunate fiksuotą kiekį nemokamų statymų su tam tikra statymo verte. Tačiau, gali būti, kad bendrovė suteiks jums nemokamų statymų iki tam tikros sumos tiek, koks bus atliktas jūsų pirmas įnašas. Pavyzdžiui, atlikote 100€ įnašą, tai jums bus suteikti 10 nemokamų statymų, o vieno statymo vertė 10€.

Visi bonusai turi skirtingus reikalavimus ir apribojimus

Daugiau patyrę žaidėjai jau, tikriausiai, ne kartą yra susidūrę su pačiais įvairiausiais apribojimais bei sąlygomis, kurias iškelia bendrovės, jeigu yra aktyvuojamas bonuso pasiūlymas. Šioje dalyje mes supažindinsime jus su pagrindiniais apribojimų punktais, čia rasite informaciją, į ką prieš aktyvuojant bonusą pirmiausia reikėtų labiausiai atkreipti dėmesį. Prieš aptardami pagrindinius ribojimus, mes tikrai rekomenduojame aktyvuojant bonusą susipažinti su jo sąlygomis ir reikalavimais.

Lažybos internete premijos Lietuvoje

Pagrindinė sąlyga, kuri yra beveik visuose naujokų bonusuose – pinigų peržaidimas. Ką tai reiškia – jeigu lažybų premijos metu jums buvo padvigubintas pirmas įnašas ir dabar savo balanse turite ne 100€, bet 200€, o peržaidimo reikalavimas yra 10 kartų, tai jums reikės atlikti statymų už 2000€, norint išsigryninti laimėjimą arba tiesiog bonuso metu suteiktus pinigus naudoti be jokių apribojimų. Nereikėtų išsigąsti anksčiau laiko – peržaidimo kiekis skiriasi nuo bendrovių ir jeigu vienoje bendrovėje tai padaryti reikia 10 kartų, kitoje gali užtekti peržaisti tik 5 kartus. Mes norime, kad jūs susipažintumėte su šiuo peržaidimo terminu ir aktyvuodami bonusą, žinotumėte, ką tai reiškia, o tuo pačiu galėtumėte ir palyginti pasiūlymus tarpusavyje.

Peržaidimo kiekis nėra vienintelis dalykas į ką reikia atkreipti dėmesį. Peržaidimas turi ir savo atskiras taisykles su kuriomis reikia susipažinti, nes kitaip jūsų statymai nebus įskaičiuojami į peržaidimą. Minimali statymo suma ir minimalus koeficientas yra pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti.

Pavyzdžiui, mažiausias koeficientas gali būti 1.60 ir nesvarbu, tai paprastas statymas ar kombinuotas. Gali būti ir taip, kad statymų kombinuoti negalima – dažniausiai tokia sąlyga yra keliama nemokamuose statymuose, tačiau, tokio statymo koeficiento dydis gali būti 1.30. Ribojimai gali būti uždėti ir ant statymo dydžio. Statymo limitas gali būti 50€, tai reiškia, jeigu atlikote statymą, kurio suma yra 80€, į bonuso peržaidimą skaičiuosis tik 50€. Kalbant bendrai apie peržaidimą, svarbiausia atkreipti dėmesį į peržaidimo kiekį, minimalų koeficientą, ir statymo sumą.

Atkreipti dėmesį reikėtų ir į kitas keliamas sąlygas. Pavyzdžiui, Lietuvoje veikiančios bendrovės gali neaktyvuoti jūsų bonuso, jeigu sąskaita bus papildyta elektronine pinigine. Tam tikrose bendrovėse tai yra parašyta prie bonuso sąlygos. Jeigu norite, kad vėliau nekiltų nesklandumų ir nereikėtų spręsti problemų su klientų aptarnavimo specialistais, mes tikrai rekomenduojame susipažinti su sąlygomis, jas perskaityti ir pasižiūrėti ar tikrai viską galėsite įvykdyti. Atkreipkite dėmesį ir į datą. Kiekvienas bonusas turi savo galiojimo laiką, tad jeigu neįvykdysite sąlygų per tam tikrą laiką, bonuso metu laimėti pinigai bus anuliuojami.

Unikalus lažybų pasiūlymas – Premija be jokio įnašo

Pasitaikantys daug rečiau, bet itin stipriai žaidėjų mėgstami bonusai yra tie, kuriems nereikia jokio įnašo. Lietuvoje veikiančiose bendrovėse tokiu pasiūlymu dažniausiai pasinaudoti gali tik esami žaidėjai, tačiau, daugiausiai pagyrų šis bonusas susilaukia tada, kai yra suteikiamas naujokams. Šio bonuso esmė, kad yra suteikiamas bonusas, kuriam nereikia atlikti jokio įnašo. Tokiu atveju žaidėjai neturi įsipareigoti lažybų bendrovei ir įnešti savų pinigų. Žinoma, šio bonuso sumos arba nemokami statymai būna daug mažesni nei tie, kurių metu yra padvigubinami pirmi įnašai. Premijose be jokio įnašo dažniausiai yra suteikiami keli nemokami statymai, kurie leistų žaidėjams išbandyti lažybų bendrovę.

Norint aktyvuoti šį bonusą, dažniausiai užtenka užsiregistruoti į lažybų bendrovę. Kartais reikia prie mokėjimo metodo pridėti savo kreditinę kortelę, bet atlikti pinigų įnešimo nereikia. Sąlygos šiek tiek gali priklausyti nuo pačios bendrovės, tačiau esmė išlieka tokia pati. Skirtis gali ir pagrindinės sąlygos, kai kuriuose bonusuose jums yra suteikiamas nemokamas statymas, o laimėjimo atveju pinigai yra jūsų – tai reiškia, kad galite juos išsimokėti arba toliau naudotis lažybų bendrovės paslaugomis. Kai kurios bendrovės gali uždėti apribojimus ir laimėjimo atveju dar tą laimėtą sumą peržaisti tam tikrą kiekį kartų.

Pasinaudokite nemokamais statymais geriausiuose lažybų bendrovių puslapiuose

Nemokamas statymas dažnai yra vadinamas kaip geriausias lažybų bonusas. Taip sakoma yra todėl, kad nemokamo statymo apribojimai dažniausiai yra daug lengvesni ir žaidėjai lengviau įvykdę visas sąlygas gali lengviau išsimokėti laimėjimą arba tęsti tolimesnį žaidimą lažybų bendrovėje. Taip pat, nemokami statymai yra dažnai siūlomi esamiems žaidėjams, o naudojantis šiuo pasiūlymu, žaidėjams nereikia rizikuoti savais pinigais.

Laimėjimo atveju, jums į sąskaitos balansą yra pervedamas laimėjimas, pralaimėjimo atveju jūs tiesiog pralaimite nemokamą statymą, o ne pinigus esančius balanse. Esamiems žaidėjams šis bonusas patinka tuo, kad jį aktyvuoti dažniausiai būna labai paprasta. Kartais užtenka tiesiog paspausti aktyvuoti, kartais bendrovė siūlo nesėkmingą statymą pakeisti nemokamu statymu, jeigu atliksite statymą tam tikrose rungtynėse.

Pagrindiniai skirtumai tarp nemokamų statymų bonuso ir įnašo padidinimo yra apribojimuose. Taip pat, galima sakyti, kad pirmos įmokos lažybų premija yra dažniau naudojama naujokų bonusuose, tuo tarpu nemokami statymai dažniau siūlomi esamiems žaidėjams. Pagrindiniai apribojimų skirtumai tokie, kad nemokamo statymo sąlygos dažniausiai būna daug paprastesnės, yra ir tokių atvejų, kai nemokamo statymo laimėjimo atveju viskas lieka žaidėjui ir jam nereikia daryti jokio peržaidimo.

Nemokami „Betfair“ statymai

Dažniausiai nemokamo statymo sąlygos yra keliamos prieš gaunant bonusą, pavyzdžiui, reikia atlikti tam tikros sumos statymą tam tikrose rungtynėse ir tada žaidėjams bus padovanotas nemokamas statymas, tuo tarpu įnašo padidinimo bonusus paprasčiau gauti – tiesiog atlikti įnašą, tačiau po to atsiranda visi apribojimai ir reikalavimai.

Kitos lažybų internete premijos

Be pirmo įnašo bonuso, nemokamų statymų ar bonuso be įnašo yra ir daugybę kitų pasiūlymų, kurie suteikiami dažniausiai jau esamiems lažybų bendrovės žaidėjams. Šioje dalyje jus plačiai supažindinsime su kitomis galimomis bonusų formomis. Šiais pasiūlymais galite pasinaudoti geriausiose lažybų bendrovėse. Dažniausiai šių pasiūlymų sąlygos būna labai paprastos, viskas į ką reikia atkreipti dėmesį yra sekti bendrovės pasiūlymų kategoriją arba užsiprenumeruoti el. laiškus, kad visus pasiūlymus gautumėte į savo el. paštą.

Išskirtiniai tam tikro įvykio pasiūlymai

lažybų bendrovės dažnai suteikia įvairius pasiūlymus tam tikroms rungtynėms. Pavyzdžiui, „OLYBET“ yra oficiali Kauno „Žalgirio“ rėmėja, todėl šioje bendrovėje galima dažnai rasti išskirtinius pasiūlymus „Žalgirio“ rungtynėms. Tai gali būti suteikiamas nemokamas statymas arba padidintas koeficientas naujiems žaidėjams. Tokie pasiūlymai dažniausiai būna suteikiami daug susidomėjimo susilaukiančioms rungtynėms, įvairių čempionatų finalams.

Kombinacijos apdraudimas

Tai yra tokia pasiūlymo forma, kurios metu žaidėjams yra suteikiama galimybė pasinaudoti kombinacijų apdraudimu. Sąlygos skirtingose bendrovėse gali keistis, tačiau dažniausiai bendrovės siūlo grąžinti statymo sumą arba suteikti nemokamą statymą, jeigu pralaimėtas kombinuotas statymas atitiks visas sąlygas. Dažniausiai iškeliama sąlyga yra – jeigu 1 įvykis iš penkių yra nesėkmingas, bendrovė grąžina kombinuoto statymo pinigus. Svarbu atkreipti dėmesį ir į kitas sąlygas – kokie turi būti mažiausi koeficientai, statymo suma, gali būti ribojimas uždėtas ir ant statymų pasirinkimo bei lygų ar turnyrų.

Pinigų grąžinimas

Šio pasiūlymo sąlygos labai paprastos, dažniausiai reikia atlikti įvairių statymų už tam tikrą sumą pinigų ir jums sugrįš tam tikras procentas nuo pralaimėtos sumos. Tai gali būti taikoma skirtingoms kategorijoms, pavyzdžiui, už atliktus statymus gyvai kategorijoje, tam tikrą savaitės dieną jums sugrįš keli procentai pralaimėtos sumos.

Lažybos internete pinigų grąžinimas
Atsinaujinimo bonusas

Angliškai šis bonusas yra vadinamas reload bonus. Šis pasiūlymas dažnai yra suteikiamas tik aktyviems žaidėjams, todėl, gali būti, kad pasiūlymą galite gauti tik į elektroninį paštą, kadangi jis nėra viešai prieinamas. Šio pasiūlymo pagrindinis tikslas - skatinti žaidėjus būti aktyviais bendrovės vartotojais, už tai jiems yra suteikiamas šis pasiūlymas. Šio pasiūlymo metu dažniausiai žaidėjams yra padidinamas įnašas, pavyzdžiui, kiekvieną pirmadienį atlikus sąskaitos papildymą iki tam tikros sumos, bendrovė jums padovanos tam tikrą procentą nuo sumos ir galėsite mėgautis papildoma bonuso suma.

Išskirtinio mokėjimo bonusas

Tam tikros bendrovės gali suteikti bonusą, jeigu sąskaitą papildysite tam tikru mokėjimo metodu. Pavyzdžiui, Lietuvoje tam tikrose bendrovėse negalima aktyvuoti bonuso, jeigu sąskaita yra papildoma elektronine pinigine, tačiau yra tokių bendrovių, kurios kaip tik suteiks bonusą, pasinaudojus konkrečiu mokėjimo metodu.

Statymų gyvai premija

Ši premija skiriama statymų gyvai kategorija. Žaidėjai gali sulaukti pasiūlymo atlikti statymą konkrečioms rungtynėms, kol jos dar neprasidėjo ir gauti dovanų nemokamą statymą, kurį reikės atlikti jau rungtynėms vykstant. Arba – atlikti statymą rungtynėse gyvai ir pralaimėjimo atveju jums bus suteiktas nemokamas statymas.

Mobilaus telefono bonusas

Yra bendrovių, kurios turi savo mobilias programėles, todėl jos būna, kad siūlo išskirtinį bonusą savo žaidėjams – reikia atlikti statymą prisijungus prie savo paskyros mobiliąja programėle ir jums bus suteikiamas papildomas nemokamas statymas. Šio bonuso formų gali būti labai daug, pagrindinis tikslas – skatinti žaidėjus naudotis mobiliomis bendrovių versijomis.

Rekomendavimo bonusas

Labai didelė tikimybė, kad šį bonusą esate daug kur matę. Šio bonuso pagrindinis tikslas – rekomenduoti lažybų bendrovę savo draugui. Draugas registracijos metu turi įvesti jums asmeniškai sugeneruotą kodą arba užsiregistruoti per jums sukurtą puslapį. Įvykdžius visas sąlygas, jums gali būti padovanojama tam tikra pinigų suma bonuso pavidalu arba suteikiami nemokami sukimai.

Bonusų formų gali būti labai daug ir viskas priklauso tik nuo to, kokioje lažybų bendrovėje žaidžiate. Geriausias lažybų bonusas kiekvienam žaidėjui yra vis kitoks, todėl bendrovių nuolaidų kategorijoje tikrai rasite skirtingų pasiūlymų. Mes rekomenduojame nuolat sekti šią kategoriją geriausiuose bendrovių puslapiuose ir tikrai atrasite jums tinkančių pasiūlymų variantų. Svarbiausia, kiekvieną kartą prieš aktyvuojant bonusą – perskaitykite sąlygas ir taisykles.

Geriausiose bendrovėse suteikiama galimybė dalyvauti lojalumo bei VIP programose

Lojalumo programos yra labai gerbiamos ir žaidėjai išskirtinai vertina tas bendroves, kuriose tokios programos yra. Lojalumo bei VIP programos vertinamos todėl, kad dalyvavimas jose dažniausiai būna labai paprastos, o laikui bėgant žaidėjai gali pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais ir gauti arba įvairių premijų arba už sukauptus lojalumo taškus nusipirkti įvairių daiktų. Šios programos yra visiškai individualios ir jos priklauso nuo bendrovių. Jeigu nemokamo statymo arba naujoko bonusų pasiūlymai tarp bendrovių būna labai panašūs, tai lojalumo programos gali būti visiškai skirtingos.

Lietuvoje ne visos bendrovės turi šias programas, tačiau „TOPsport“ bei „Betsafe“ bendrovėse dalyvauti tokioje programoje galimybė yra. „TOPsport“ bendrovėje dalyvavimas šioje programoje yra labai paprastas – kiekvieną kartą pasipildžius sąskaitą bei atlikus statymą, yra kaupiamas tam tikras kiekis taškų, kuriuos vėliau galima iškeisti į įvairius bonusus – tarp jų yra ir nemokami statymai. „Betsafe“ programoje dalyvavimas nėra toks paprastas, į šią VIP programą patenka ne visi žaidėjai, tačiau ir pasiūlymai čia yra išskirtiniai. Žaidėjai būdami šios programos dalimi gali gauti išskirtinius premijų pasiūlymus bei gali mėgautis papildoma rungtynių pasiūla statymams atlikti.

Dažniausiai užduodami klausimai apie lažybų premijas internete

Visi žaidėjai turi sau mėgstamus bonusus, kurių labiausiai laukia bei žino kaip juos panaudoti. Jeigu vertintume bendrai, geriausiais bonusais galima vadinti bonusus be įnešimo, nes juose dažniausiai yra lengviausios sąlygos, nėra didelių apribojimų ir nereikia atlikti pinigų įnešimo. Tačiau, bonuso metu suteikiama pinigų suma yra labai nedidelė, todėl patyrę žaidėjai dažniau rinktųsi naujoko bonusą, kurio metu gautų didelę sumą pinigų ir ją panaudotų statymams atlikti.
Norint pasinaudoti naujoko bonusu, jums reikia susikurti paskyrą lažybų bendrovėje, kuri suteikia tokį pasiūlymą ir įvykdyti keliamas sąlygas. Lažybų bonuso registracija dažniausiai būna labai nesudėtinga, tiesiog registracijos metu reikia įvesti bonuso kodą, o po registracijos atlikti pirmą įnašą ir taip jums bus aktyvuojamas naujoko bonusas.
Premijų saugumas priklauso nuo to, kokioje lažybų bendrovėje žaidžiate. Jeigu bendrovė turi licenciją ir joje žaisti saugu, tai ir premija bus saugi. Tačiau, prieš pasinaudojant premija, reikia patikrinti sąlygas ir pasižiūrėti ar galite jas įvykdyti. Kartais premijos įvykdymui suteikiamas labai trumpas laikas, o tai reiškia, kad neįvykdžius visų sąlygų, premijos metu laimėti pinigai bus anuliuojami.
Jeigu aktyvavote premiją ir norite ją atšaukti, tai padaryti galite susiekę su klientų aptarnavimo specialistais. Dažnai premijų atšaukti galimybės nebūna, todėl reikia laukti, kol baigsis premijai skirtas laikas arba problemą spręsti parašius pagalbai. Nepamirškite, jeigu atšauksite premiją, jums bus anuliuojama visa premijos metu laimėta pinigų suma.
Kiekviena premija gali turėti skirtingus apribojimus, tačiau dažniausiai jums reikės premijos metu gautą pinigų sumą arba laimėtą pinigų sumą nemokamo statymo metu peržaisti tam tikrą kiekį kartų. Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį, per kiek laiko turite įvykdyti visas premijos iškeltas sąlygas. Prie apribojimų reikia paminėti ir tai, kad turint aktyvų bonusą, gali kilti sunkumų norint išsimokėti pinigus, pavyzdžiui, naujoko bonuso metu, pirmas įnašas ir bonuso metu suteikiama suma suformuoja bendrą balansą ir jo negalima išsimokėti neatlikus visų sąlygų.
Dažniausiai vienu metu gali būti aktyvus tik vienas bonusas, tačiau tai priklauso nuo bonusų formos ir bendrovės. Pavyzdžiui, jeigu turite aktyvų naujoko bonusą, jūs vis tiek galėsite pasinaudoti pasyviais pasiūlymais esamiems žaidėjams, pavyzdžiui, atliekant kombinuotą statymą, bus padidinamas jo koeficientas.
Drip
Premija: 150 €
4.7
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Starda
Premija: -
4.5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

7bet
Premija: -
5
Apsilankyk dabar

*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

open
Top