Betsafe Lietuva Apžvalga - Gerai Žinoma Lažybų Bendrovė

Šioje apžvalgoje jus supažindinsime su geriausia ir populiariausia lažybų bendrove Lietuvoje. Detaliai aptarsime visas bendrovės funkcijas bei galimybės ir supažindinsime su registracijos procesu.

Rodyti daugiau

Taip pat, pasižiūrėsime, kodėl Betsafe LT yra laikoma geriausia bendrove – kokie laukia pasiūlymai žaidėjams, ar yra galimybė stebėti rungtynes gyvai, kokios klientų aptarnavimo specialistų darbo valandos ir žinoma pakalbėsime apie tai, kuo išsiskiria lažybų pasiūla iš kitų bendrovių ir ką galima čia rasti tokio, kur daugiau niekur nėra. Visa tai ir dar daugiau šioje mūsų dar vienoje lažybų bendrovės apžvalgoje.

Rodyti mažiau
Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+
Betsafe
5
  • Live lažybos
  • e-sporto statymais
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 4
Sąskaitos papildymas: 5
Pinigų išmokėjimas: 5
Valiutos: 4.6
Programinė įranga: 5
Paprastumas: 5

Betsafe registraciją - viskas, ką reikia žinoti

Naršyti po lažybų bendrovės puslapį, ieškoti tam tikros sporto įvykių pasiūlos bei pažiūrėti, kokie yra bendrovės puslapiai galima ir be registracijos, tačiau, norint pasinaudoti visomis galimybės, kaip ir visur kitur, reikia užsiregistruoti. Čia mes plačiai aptarsime, kas laukia registracijos procese ir kokius dokumentus reikėtų pasiruošti iš anksto, norint, kad atlikti statymą būtų galima čia ir dabar.

Įdomu tai, kad registruotis galima trimis skirtingais būdais. Lietuviams leidžiama registruotis pasinaudojant „Smart ID“ ir „Mobile ID“ paslaugomis ir žinoma, galima rinktis standartinį registracijos būdą.

Pasirinkę įprastą registracijos metodą, jūs būsite nukreipti į kitą puslapį, kur jums reikės įvesti savo vartotojo vardą, slaptažodį ir pasirinkite savo pilietybę, o tada iš karto iššoks papildomi laukeliai, kuriuose reikės užpildyti visą savo informaciją.

Betsafe
  • Registracijos būdas: Smart ID, Mobile ID, Standartinis
  • Asmeninė informacija: Vardas, slaptažodis, pilietybė
  • Tapatybės patvirtinimas: nuotrauka

Užpildę visą asmeninę informaciją apie save, jūs busite perkelti į paskutinį žingsnį – tapatybės patvirtinimą. Prieš einant į paskutinį žingsnį mes rekomenduojame pasitikrinti ar užpildyta informacija yra teisinga ir nepadarėte jokių klaidų. Kadangi norint žaisti Betsafe lažybų bendrovėje jums reikės patvirtinti savo tapatybę, visa įvesta informacija turi būti teisinga, todėl norint išvengti nesklandumų, neįveskite neteisingos informacijos.

Jeigu kyla klausimas, kaip Betsafe patvirtinti tapatybę, tai galite būti ramūs, tai padaryti labai paprasta. Trečiame registracijos žingsnyje, jums reikės pasirinkti vieną iš tapatybės patvirtinimo būdų.

Kaip matote nuotraukoje, tapatybę patvirtinti tikrai nebus sudėtinga, kadangi galima išsirinkti vieną iš jums labiausiai priimtinų būdų. Ilgiausias būdas, bet daugumai priimtinas – tiesiog nuvažiuoti į lažybų punktą ir ten bus užbaigta jūsų registracija. Tačiau kiti būdai tikrai labai nesudėtingi ir kitose registruodamiesi į kitą lažybų bendrovę, tikriausiai jau esate išbandę vieną iš šių variantų.

Kitas svarbus dalykas į kurį reikia atkreipti dėmesį yra Betsafe taisyklės. Registracijos metu rekomenduojame persiskaityti taisykles ir susipažinti su tuo, ko galima tikėtis iš šios bendrovės. Taisyklėse yra surašyta ir tai, ko iš jūsų tikisi bendrovė, kokie veiksmai yra galimi ir negalimi. Kad išvengtumėte nesklandumų, peržvelkite taisykles ir pasiruoškite pilnavertiškam žaidimui.

Patogus Betsafe pinigu ismokejimas išmokėjimas

Dažniausiai sekantis veiksmas po registracijos yra sąskaitos papildymas. Tai padaryti galite pačiais įvairiausiais ir populiariausiais mokėjimo metodais Lietuvoje – elektronine pinigine („Skrill“, „NETELLER“, „Paysera“), bankiniu pavedimu („Swedbank“, „SEB“, „Danske Bank“, „Luminor“, „Šiaulių Bankas“) ir vienas iš patogiausių būdų – „Perlo“ terminaluose. Pildant paskyrą „Perlo“ terminaluose, kuriuos galima rasti beveik visuose prekybos vietose, reikia turėti paskyros kortelę, kurią padavus kasininkei, jums bus papildyta paskyra.

Kadangi pasipildyti sąskaitą galima visais Lietuvoje populiariausiais mokėjimo būdais, tad problemų kilti tikrai neturėtų. Kitas svarbus aspektas kalbant apie sąskaitos papildymą yra tai, kad minimali papildymo suma yra tik 3€. Tai tikrai nedidelė suma, kuri neverčia žaidėjų įsipareigoti. Daugumoje lažybų bendrovių minimali sąskaitos papildymo suma yra daug didesnė, todėl smagu, kad Betsafe suteikia tokią galimybę savo žaidėjams. Taip pat, svarbu žinoti, kad sąskaitos papildymas atliekamas akimirksniu. Jeigu sąskaitą pildote pirmą kartą, gali šiek tiek užtrukti, tačiau visi kiti sąskaitos papildymai tuo pačiu mokėjimo metodu yra įvykdomi akimirksniu, tad ilgo laukimo čia tikrai nebus.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

Betsafe pinigų išmokėjimas yra labai patogus, todėl tikrai neturėtų kilti jokių nesklandumų. Taip pat, kai atliekate išmokėjimą, kol Betsafe patvirtins išmoką, jūs galite atšaukti išmokėjimą. Kai išmokėjimas yra patvirtinamas, atšaukti jo negalima ir pinigai jau keliauja į jūsų pasirinktą sąskaitą.

Pasimėgaukite išskirtiniais statymų pasiūlymai

Itin plati sporto varžybų pasiūla yra viena iš Betsafe vizitinių kortelių. Lietuviai daugiausiai statymų atlieka už krepšinio ir futbolo rungtynes, todėl būtent šioms sporto šakoms pasiūla šioje bendrovėje yra išskirtinė.

Tai yra viena iš tų bendrovių, kurioje galima atlikti statymus už asmeninę žaidėjų statistika krepšinio rungtynių pasiūloje. Žaidėjų statistiką sunku būna rasti ne tik Lietuviškose bendrovėse, bet ir užsienio, todėl Betsafe yra labai vertinama dėl šios galimybės. Kalbant apie žaidėjų statistiką reikėtų paminėti ir tai, kad statyti galima ne tik kiek žaidėjas įmes taškų, bet yra ir papildomų statymų: kiek atkovos kamuolių, kiek atliks rezultatyvių perdavimų, kiek įmes tritaškių bei dar išskirtinių statymų pritaikytų kai kuriems žaidėjams.

Tikrai ne kiekvienose krepšinio rungtynėse yra galimybė atlikti statymus už žaidėjų statistiką, bet NBA rungtynėse ir Eurolygoje tokia galimybė jau atsiranda vis dažniau ir dažniau.

Lietuvos komandos įvairiuose turnyruose taip pat sulaukia papildomo dėmesio ir platesnės pasiūlos nei kitos rungtynės. Platesnę pasiūlą Lietuvos komandoms sudaryti mėgsta dauguma lažybų bendrovių, todėl nieko keisto, kad ir Betsafe paruošia papildomą pasiūlą lietuviškoms komandoms, kurios žaidžia Europos turnyruose.

Žvelgiant į futbolą, įdomiausiuose turnyruose pasiūla begalinė. Čia galima už pačius įvairiausius pavienius statymus – kiek bus kampinių, kurią minutę bus parodyta pirma kortelė, kiek bus įvarčių, tai pagrindiniai statymai, tačiau yra daugybė kitų statymų, kuriuos sudaro keli statymai viename, pavyzdžiui, rungtynėse bus tam tikras kiekis įvarčių, tam tikras kiekis kortelių ir bus lygiosios. Tokie statymai turi labai didelius koeficientus, tačiau žaidėjai mėgsta kartas nuo karto paieškoti tokių įdomių statymų, nes tada rungtynes stebėti būna daug įdomiau.

Statymų kortelė atrodo labai patogiai, nėra sudėtinga susigaudyti tarp kombinuotų statymų, o viskas atrodo taip:

Pagrindiniame lange matote pagrindinius statymus, kuriuos vieno mygtuko paspaudimu galima pridėti prie statymų kortelės. Taip pat, svarbu žinoti, kad Betsafe suteikia galimybę padaryti „cash-out“. Atlikus statymą ir nuėjus į statymų istoriją, jūs galite matyti vykstančius statymus ir tam tikri statymai turi ankstinio išmokėjimo funkciją. Kitas malonus dalykas yra tai, kad Betsafe kartais itin greitai perveda laimėjimus – jeigu rungtynės dar nėra pasibaigusios, bet pavyzdžiui, jau yra įmušti tiek įvarčių, kiek buvo jūsų atliktame statyme, jūs jau galite tikėtis gauti laimėjimą.

Pasimėgaukite tiek krepšinio, tiek e-sporto statymais

Betsafe lažybų bendrovėje atlikti statymus galima už pačius įvairiausius sporto įvykius, tarp kurių yra ir e-sportas. Įdomu tai, kad e-sporto pasiūla čia kartais būna platesnė nei kitų sporto šakų rungtynės. Pavyzdžiui, „CS:GO“ pasaulio turnyruose čia galima statyti už pačius įvairiausius įvykius – kiek bus geimų pirmame žemėlapyje, kiek bus sužaista iš viso raundų, pranašumas, pirmų penkių raundų rezultatas ir t.t. Kadangi e-sporto pasiūla šioje bendrovėje labai plati ir jeigu jūs mėgstate atlikti statymus už e-sportą, rekomenduojame kartas nuo karto patikrinti Betsafe premijos kodus, kurie kartais būna pritaikyti būtent e-sportui.

Nors Lietuvoje populiariausios sporto šakos yra krepšinis, futbolas ir tenisas, vis daugiau dėmesio susilaukia ir jau minėtas e-sportas. Šios sporto šakos susilaukia daugiausiai dėmesio iš žaidėjų, todėl ir pasiūla šioms sporto šakoms yra didžiausia. Tačiau, tai nereiškia, kad kitos sporto šakos yra užmirštos, šioje bendrovėje galima atlikti statymus už pačias įvairiausias sporto šakas ir populiariausius jų turnyrus.


Atlikę statymą, stebėkite rungtynes gyvai

Šioje bendrovėje galima ne tik atlikti statymus gyvai, bet ir žiūrėti tam tikras rungtynes. Betsafe live lažybos yra labai plati kategorija, kurioje daugybė skirtingų rungtynių su plačia pasiūla. Smagu tai, kad vis daugiau ir daugiau rungtynių galima stebėti gyvai.

Seniau galimybė stebėti buvo tik tam tikras NBA rungtynes, tačiau dabar galima rasti ir teniso mačų bei futbolo rungtynių, dėl šios priežasties ir statymai gyvai tapo dar patrauklesni. Įdomu tai, kad statymų gyvai pasiūla kartais būna platesnė nei prieš rungtynes, ypač žemesnio lygio teniso turnyruose ir žemesnėse futbolo lygose, tad jeigu mėgstate atlikti statymus už ne itin populiarias lygas, Betsafe statymuose gyvai galėsite tai padaryti.

Ši bendrovė tikrai daug dėmesio skiria į gyvas transliacijas, kai kurios iš jų būna ir su gyvu komentavimu, o tai tikrai nėra įprastas dalykas lažybų bendrovėse. Rungtynes gyvai galima stebėti ne tik iš aukščiausių lygų, bet kaip tik nemažai transliacijų yra iš žemesnių lygų, kur nėra tokių didelių televizijos kontraktų ir lažybų bendrovė gali lengviau susitarti dėl rungtynių transliacijų.


Betsafe prisijungimas mobiliuoju telefonu

Jeigu mėgstate atlikti statymus mobiliuoju telefonu, tai Betsafe turi tai, ko trūksta daugumai lažybų bendrovių – mobilią programėlę. Programėlę galima atsisiųsti tiek į „iOS“, tiek į „Android“ operacinę sistemą, o pradėjus naudoti, prisijungti prie paskyros bus daug lengviau ir greičiau. Naudojimasis mobiliąja programėle labai patogus, todėl tikrai rekomenduojame pasinaudoti šia galimybe.

Jeigu naudotis programėle nenorite, bendrovės puslapis puikiai pritaikytas naršymui ir mobiliuoju telefonu, viskas veikia labai panašiai kaip programėlėje, skirtumas tik tas, kad prisijungti reikia naudojantis mobilaus telefono naršykle. Naudojantis programėle, prisijungiant sutaupysite sekundes, kurios gali būti esminės norint atlikti statymą gyvai.


Išskirtinis ir profesionalus puslapio dizainas

Tik atėjus į puslapį iš karto galima pamatyti, kad tai nėra eilinė lažybų bendrovė. Profesionalumas ir kokybė matosi nuo pirmų paspaudimų ir viso puslapio išdėliojimo. Naršyti labai patogu, kadangi aiškiai yra pateikiama visa pasiūla, puslapio viduryje galima matyti pagrindines naujienas ir pasiūlymus, todėl nereikia kiekvieną kartą atskirtai tikrinti nuolaidų kategorijos.

Betsafe registracija labai nesudėtinga, užėjus į puslapį aiškiai matoma, kur galima prisijungti arba užsiregistruoti, turint visus dokumentus, registraciją galima užbaigti per penkias minutes ir pradėti naudotis bendrovės paslaugomis. Jeigu jums aktualu tik e-sporto statymai arba lažybos gyvai, šiame puslapyje labai lengvai galima išflirtuoti šią pasiūlą ir ji nesimaišo su kitais statymais, todėl sutaupant daug laiko, galima nesunkiai naršyti tik jums aktualioje sporto pasiūloje.


Saugus lošimas Betsafe lažybų bendrovėje

Tikriausiai visi žinote, kad saugumas ir apsauga lažybų bendrovėje yra vienas iš svarbiausių dalykų. Dėl to žaisdami šioje bendrovėje jums niekada nereikės pergyventi, kadangi Betsafe turi ne tik Maltos licenciją, bet ir Lietuvos. Bendrovės veiklą prižiūri lošimų priežiūros tarnyba prie finansų ministerijos, bendrovė yra nuolat tikrinama, kad veikla būtų sąžininga ir legali. Betsafe reglamente galima rasti visą informaciją apie duomenų saugojimą. Užsiregistruodami į bendrovę ne tik jūs turite laikytis įsipareigojimų, bet ir bendrovė privalo užtikrinti jūsų informacijos saugumą ir jūsų privatumą.

Taip pat, Betsafe bendradarbiauja kartu su lošimų priežiūros tarnyba ir nebenoriu-losti.lt organizacija, kuri padeda spręsti dėl lošimų iškilusias problemas. Ši bendrovė skatina saugų lošimą, todėl yra įvairių funkcijų, kurios leidžia nusistatyti įvairius limitus arba užšaldyti savo sąskaitą dienai, savaitei ar kitam fiksuotam laikui.


Betsafe klientų aptarnavimo specialistai

Pagalba yra tai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį registruojantis į lažybų bendrovę. Daugumoje užsienio bendrovių nėra galimybės su pagalba susikalbėti lietuviškai, todėl kai kuriems žaidėjams tai gali būti didelė problema. Šioje bendrovėje visos jūsų problemos bus sprendžiamos lietuvių kalba, todėl galite būti ramūs.

Klientų aptarnavimo darbo laikas yra kiekvieną dieną nuo 08:00 iki 01:00. Lietuvoje nei vienoje lažybų bendrovėje nėra klientų aptarnavimo specialistų, kurie dirbtų visą parą, todėl galima pasidžiaugti, kad šioje bendrovėje aptarnavimo laikas tikrai gan ilgas. Susisiekti su pagalba galima gyvu susirašinėjimu, paskambinti arba parašyti elektroninį laišką. Mes gyvame susirašinėjime uždavėme kelis klausimus ir gavome labai greitą ir malonų atsakymą, todėl galime sakyti, kad aptarnavimas čia tikrai profesionalus.

Jeigu naktį neturite galimybės susisiekti su pagalba, rekomenduojame pasižvalgyti į dažniausiai užduodamų klausimų skiltį, kurioje yra daug išsamių atsakymų.

Kompanijos informacija
Pavadinimas Betsafe
Adresas Igno Šimulionio g. 5, LT-04330 Vilnius
Įkūrimo data 2006
Licencija Licencijuojama Lietuvos Lošimų priežiūros tarnyba, licencijos Nr. 0088. Turi ir Maltos licenciją
Telefono numeris +370 700 33309
El. pašto adresas info@betsafe.lt
Susisiekimo forma Ne
Gyvas susirašinėjimas Taip

Betsafe lažybų bendrovės apibendrinimas

Pilnai apžvelgus šią bendrovę galima matyti, kodėl ji yra laikoma geriausia bendrove Lietuvoje. Puiki pasiūla tiek prieš rungtynes, tiek lažybose gyvai. Atlikus statymą gyvai, yra galimybė stebėti rungtynes. Patogų valdymą dar malonesniu padaro mobili programėlė, kurią galima atsisiųsti į „iOS“ ir „Android“ operacines sistemas. Ilgai dirbanti pagalba yra visada pasiruošusi padėti savo žaidėjams.

Mes rekomenduojame šią bendrovę dėl to, kad ji turi Lietuvos licenciją, o tai užtikrina saugumą. Didelis mokėjimų metodų pasirinkimas leidžia lengvai ir greitai pasipildyti sąskaita ir tuo pačiu pasinaudoti visada aktyviais Betsafe nuolaidos kodais. Šioje bendrovėje niekada nekils jokių nesklandumų, pinigai pervedami labai greitai, o laimėjimai išmokami kartais net nepasibaigus rungtynėms.

Betsafe rašybos klaidos

Nes Betsafe prekės ženklas girdimas įvairiai ir tai lemia neteisingą Betsafe rašybą internete.

Daugelis žmonių ieško Betsafe rašydami:

Rodyti daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai apie Betsafe

Betsafe pinigų išmokėjimas yra labai patogus procesas. Pinigų išmokėjimas iš sąskaitos priklauso nuo to, kokį mokėjimo būdą pasirinksite. Jeigu išmokėjimą padarysite į elektroninę piniginę („Skrill“, „NETELLER“), tai pinigų galima tikėtis valandos bėgyje, jeigu į banko sąskaitą arba kreditinę kortelę, tai pinigai atkeliaus per 0-5 darbo dienas. Įdomu tai, kad laimėjimai čia išmokami labai greitai, galima tikėtis, kad laimingo statymo atveju pinigai jums bus pervesti dar nesibaigus rungtynėms.
Betsafe lažybų bendrovė turi dvi licencijas, kurios užtikrina, kad jų veikla būtų sąžininga ir legali. Ši bendrovė turi Maltos licenciją ir Lietuvos. Lietuvoje Betsafe stebi lošimų priežiūros tarnyba prie finansų ministerijos, ji užtikrina, kad veikla būtų saugi, todėl visi žaidėjai gali jaustis užtikrintai. Licencija yra vienas iš pagrindinių dalykų į ką reikėtų atsižvelgti registruojantis, kadangi bendrovė turi prieiga prie jūsų asmeninės informacijos.
Šioje bendrovėje jūs visada galite tikėtis pačių įvairiausių pasiūlymų. Naujokams visada yra paruošti įvairūs pasiūlymai, todėl niekada nebus taip, kad kai naujas vartotojas užsiregistruos į šią bendrovę, jis neturės galimybės pasinaudoti naujoko bonusu. Be premijų naujokams, Betsafe visada siūlo įvairius pasiūlymus esamiems žaidėjams. Šie pasiūlymai dažniausiai būna pritaikyti pagal tai, kas šiuo metu vyksta sporto pasaulyje. Jeigu tai NBA atkrintamosios, galima tikėtis pasiūlymo susijusio su NBA, jeigu šiuo metu vyksta futbolo čempionatas, didelė tikimybė, kad jūsų lauks specialus čempionatui pritaikytas pasiūlymas.
Susikurti paskyrą šioje bendrovėje labai paprasta. Atėjus į Betsafe puslapį jūs aiškiai pamatysite registracijos mygtuką, o tada jūsų lauks trys žingsniai – susikurti prisijungimo vardą ir slaptažodį, užpildyti asmeninę informaciją ir trečiame žingsnyje tapatybės patvirtinimas. Šioje bendrovėje patvirtinti tapatybę labai paprasta, kadangi tai padaryti galima iš kelių skirtingų variantų, tarp kurių yra „Smart ID“, dokumento įkėlimas arba nuvykti į lažybų punktą ir ten užbaigti registraciją.
Tikrai taip, ši bendrovė išsiskiria tuo, kad turi itin plačią pasiūla krepšinio rungtynėms ir ne tik toms, kuriose žaidžia Lietuvos komandos. Pavyzdžiui, per NBA rungtynes, o ypač per atkrintamąsias yra galimybė statyti už žaidėjų statistiką, ne tik už pelnomus taškus, bet ir už atkovotus kamuolius, rezultatyvius perdavimus ir kitą specialiai žaidėjams pritaikytą statistiką. Tokius statymus galima rasti ir Eurolygos rungtynėse.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top