888sport Lietuvoje – Vienos iš geriausių lažybų bendrovės apžvalga

888sport nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

888sport lažybų bendrovė internete išsiskiria savo profesionalumu ir puikia pasiūla savo žaidėjams. Šioje bendrovėje galima atlikti statymus ne tik už populiariausias sporto šakas bei lygas, bet ir už daug mažiau populiarumo susilaukiančias sporto šakas ir lygas.

Rodyti daugiau

Smagu, kad ši bendrovė stengiasi tobulėti visuose aspektuose, todėl žaidėjams suteikia ne tik plačią sporto lažybų pasiūlą, bet ir galimybę pasipildyti sąskaitą pačiais įvairiausiais metodais, naudotis puikiai mobiliems telefonams pritaikytu puslapiu ir daugybę kitų dalykų. Būtent apie tai šioje apžvalgoje plačiai ir pakalbėsime.

Rodyti mažiau
888sport
1
  • Pinigų grąžinimo galimybė
  • Lažybos žirgų lenktynėse
  • Daugybė sporto lažybų statistikos
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1.5
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1.5
Paprastumas: 1.5

Nuo ko pradėti – Greita 888sport registracija

Jeigu kyla klausimas kaip prisijungti 888sport lažybų bendrovėje, tai pirmiausia jums reikės užsiregistruoti. Registracijos procesas nėra ilgas, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad viską reikės daryti anglų kalba, kadangi puslapis neturi lietuviškos versijos. Tai nebus sudėtinga anglų kalba, kadangi reikės pateikti asmeninę ir kontaktinę informaciją, todėl žodžiai tikrai nėra sudėtingi, o jeigu kažko nesuprasite, galite išsiversti pasinaudodami vertėju internete.

888sport
  • Registracijos būdas: Smart ID, Mobile ID, Standartinis
  • Asmeninė informacija: Vardas, Elektroninis paštas, Gimimo data
  • Tapatybės patvirtinimas: nuotrauka

Iš viso 888sport registraciją sudaro trys pagrindiniai žingsniai. Pirmame reikės įvesti savo vardą, pavardę, šalį, elektroninį paštą, gimimo datą ir lytį. Antrame žingsnyje jums reikės susikurti prisijungimo vardą, kitaip dar vadinamą slapyvardį, sugalvoti savo slaptažodį bei atsakingai pasirinkti vieną iš apsauginių klausimų, į kurį reikės atsakyti, norint pakeisti tam tikrą informaciją apie save arba sprendžiant su pagalba problemas susijusias su jūsų paskyra, todėl klausimą ir atsakymą pateikite atsakingai.

Na, o paskutiniame – trečiame žingsnyje jums reikės pateikti savo pilną adresą, telefono numerį ir pasirinkti, kokia valiuta norėsite žaisti. Valiutą pasirinkti galėsite vieną iš trijų – eurus, dolerius ir svarus. Valiutą pasirinkite atsakingai, nes jeigu žaisite doleriais, o pinigus pervedinėsite eurais, vėliau gali tekti mokėti valiutos keitimo mokestį ir taip visada atliekant sąskaitos papildymą bei išmokėjimą turėsite papildomai susimokėti.

Užbaigę registracijos procesą galėsite prisijungti naudodamiesi 888sport alternatyvia nuoroda bei pradėti naudotis lažybų bendrovės paslaugomis, bet jeigu norite, kad jūsų paskyra būtų pilnai aktyvuota ir ateityje neturėtumėte jokių apribojimų, galėtumėte atlikti pinigų išmokėjimą, jums reikės patvirtinti savo tapatybę, o tai norint padaryti, reikės į sistemą įkelti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei adreso patvirtinimą. Registracijos metu įvesdami savo adresą, pagalvokite ar turite, kokį nors dokumentą, kuriuo galėsite patvirtinti, kad tai tikrai jūsų adresas.

Ypač daug skirtingų mokėjimo metodų sąskaitai pasipildyti bei laimėjimams išmokėti

Lietuvoje žaidėjai yra įpratę naudoti standartinius ir vienus iš populiariausių mokėjimo metodų – kreditinę kortelę, bankinį pavedimą ar elektroninę piniginę. Šioje bendrovėje sąskaitą pasipildyti galima irgi šiais mokėjimo metodais, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad yra dar daugiau skirtingų būdų, kaip tai galima padaryti.

888sport bendrovėje sąskaitą pasipildyti galite ne tik standartiniais mokėjimo metodais, bet ir šiais: „ecoPayz“, „MuchBetter“, „Trustly“, „WebMoney“. Taip pat, yra tokių metodų, kuriais galima tik papildyti sąskaitą, tačiau atlikti išmokėjimo į šiais mokėjimo metodais galimybės nėra: „Apple Pay“, „QR Code“, „Nordea“, „paysafecard“, „Yandex.Money“ ir dar daugybę kitų, mažiau Lietuvoje žinomų mokėjimo metodų.

Norint pasipildyti sąskaitą, reikėtų žinoti ir limitus. Jie šioje bendrovėje nėra dideli, todėl pildant paskyrą kreditine kortele ar elektronine pinigine, mažiausia papildymo suma turi būti 10€. Smagu tai, kad norint atlikti išmokėjimą, suma gali būti dar mažesnė. Atliekant išmokėjimą kreditine kortele, „Skrill“, „NETELLER“ mažiausia suma yra tik 3€. Bankiniu pavedimu – 10€. Sąskaitos papildymai atliekami iš karto, tačiau išmokėjimai šioje bendrovėje užtrunka šiek tiek ilgiau nei įprastai.

Išmokėjimo patvirtinimai į „Skrill“ ar „NETELLER“ užtrunka 1-2 dienas, kuomet bendrovė patvirtina išmokėjimo užklausą, jie keliauja į jūsų elektroninės piniginės sąskaitą, todėl iš viso gali tekti palaukti net 4-5 dienas. Tuo tarpu atliekant išmokėjimą kreditine kortele, pats patvirtinimas gali užtrukti net iki 5 dienų, todėl iš viso pinigų gali tekti palaukti iki 8 dienų.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

Aktyvuokite naujiems žaidėjams skirtą pasiūlymą su 888sport promo code

Šioje bendrovėje užsiregistravę nauji žaidėjai negali pasidžiaugti ypač dideliais bonusais. 888sport lažybų bendrovė nesuteikia naujokams milžiniško pirmo įnašo padidinimo, tačiau labai geromis sąlygomis galima pasinaudoti nemokamų statymų bonusais. Daugeliui žaidėjui toks pasiūlymas gali atrodyti per mažas ir per paprastas, tačiau tikrai yra nemaža žaidėjų dalis, kuri mieliau pasirinktų šį bonusą, kadangi lengvos įgyvendinimo sąlygos neįpareigoja sudėtingų sąlygų įvykdymui.

888sport

Viskas ką reikia padaryti, tai užsiregistravus atlikti sąskaitos papildymą bent 10€, įvesti 888sport premijos kodą ir atlikti statymą su minimalia 10€ suma ant didesnio nei 1.50 koeficiento. Įvykdžius šia sąlygas, žaidėjas gaus tris 10€ vertės statymus. Svarbu atkreipti, kad jeigu sąskaitą pasipildysite elektronine pinigine, jums bonusas nebus aktyvuojamas.

Nors naujoko bonusas nėra didelis, jis labai paprastas ir žmonės dėl to jį mėgsta. Žaidėjai gavę tris nemokamus statymus, juos gali atlikti ant bet kokio statymo ir laimėjimo atveju, laimėjimo suma atitenka žaidėjui, kuris gali iš karto atlikti pinigų išmokėjimą. Pavyzdžiui, 10€ nemokamas statymas statomas ant 1.90 koeficiento, laimėjimo atveju 9€ yra pervedami į žaidėjo sąskaitą ir jis su jais gali elgtis be jokių apribojimų – statyti toliau arba atlikti išmokėjimą.

Bonusais bei kitais išskirtiniais pasiūlymais pasidžiaugti gali ne tik nauji žaidėjai, bet ir esami. Šioje bendrovėje žaidėjams nuolat yra siūlomos įvairios premijos, pavyzdžiui, kiekvieną sekmadienį 5€ nemokamas statymas ant NFL rungtynių. Kitas pavyzdys, laimėkite statymą su didesniu nei 5.00 koeficientu ir bendrovė jums suteiks 5€ nemokamą statymą. Tokie pasiūlymai žaidėjus įtraukia į bendrovės veiklą.

Galima sakyti, kad ši bendrovė išsiskiria pasiūlymais, kurių sąlygos ir apribojimai yra tikrai nesudėtingi, nors patys pasiūlymai ir nėra labai dideli. Prie bendrovės prisijungti ir pasinaudoti pasiūlymais galite pasinaudodami 888sport veidrodine nuoroda.

Plati statymų pasiūla, išankstinis išmokėjimas – Viskas vienoje vietoje

Beveik visose geriausiose lažybų bendrovėse internete galima atlikti statymų už įvairias sporto šakas, tačiau svarbiausia žaidėjams yra tai, kokios yra galimybės atliekant statymus ir kokia plati yra tų sporto šakų pasiūla. 888sport lažybų bendrovė savo žaidėjams gali pasiūlyti plačią pasiūlą į kurią įeina ne tik pagrindiniai statymai – rungtynių nugalėtojas, pranašumas, suminis bendrų taškų skaičius daugiau arba mažiau, bet ir papildomų statymų, kurie pagrindine ir žavi žaidėjus bei bendrovėms leidžia tarpusavyje kažkuo išsiskirti.

Pavyzdžiui, krepšinio statymuose galima atlikti statymą už žaidėjo asmeninę statistiką, Eurolygos rungtynėse galima rasti pagrindinių komandos žaidėjų taškų sumas, už kurias galima statyti, kad žaidėjas įmes daugiau arba mažiau.

888sport linkai leidžia prisijungti prie šios bendrovės be jokių nesklandumų ir mėgautis išskirtine futbolo pasiūla. Pavyzdžiui, aukščiausio lygio rungtynėse – Anglijos „Premier League“ rungtynėse galima rasti daugiau nei 350 skirtingų statymų, tarp kurių yra patys įvairiausi statymai – koks rezultatas bus tam tikrą minutę, kas įmuš pirmą įvartį, kuris žaidėjas įmuš tris įvarčius, ar bus parodyta raudona kortelė ir daugybė kitų variantų.

Galima rasti net ir bendrovės sudarytus statymų kombinacijas, pavyzdžiui: daugiau nei 1.5 įvarčių rungtynėse ir daugiau nei 7.5 kampiniai arba abi komandos įmuš ir abi komandos gaus bent po vieną kortelę. Tokių ir kitų įdomių statymų yra labai daug, todėl kiekvienas žaidėjas atras čia savo mėgstamiausius statymus.

Kitas svarbus dalykas, kurį reikėtų paminėti kalbant apie statymų galimybės yra „cashout“ funkcija. Šioje bendrovėje tai padaryti galima daugumoje statymų, ypač atlikus statymą gyvai. „Cashout“ funkcija leidžia žaidėjams atlikti išankstinį išmokėjimą, o suma, kurią žaidėjas galės išsimokėti priklauso nuo to, kokia yra statymo baigtis ir kaip statymui sekasi – jeigu jis turi daug šansų būti sėkmingas, žaidėjas gali išsimokėti didelę dalį statymo, jeigu statymui šansų, kad bus sėkmingas mažiau, išsimokėjimo suma bus mažesnė nei buvo pastatyta ant statymo. Tai puiki galimybė pabandyti išgelbėti savo statymo sumą arba užsigarantuoti bent jau minimalų laimėjimą ir pasiimti pinigus anksčiau.

Mėgaukitės sporto, e-Sporto bei virtualaus sporto statymais

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl gerai vertinama yra 888sport lažybų bendrovė yra sporto statymų pasiūla. Šioje bendrovėje galima rasti ne tik populiariausias sporto šakas bei jų lygas, bet ir daug mažiau populiarumo susilaukiančias sporto šakas, pavyzdžiui: moto sportas, dviračių sportas, rankinis, smiginis, vandensvydis ir kitos sporto šakos. Čia netgi galima atlikti statymus už amerikietiškas imtynes „WWE“.

888sport prisijungimas prie lažybų bendrovės leidžia atlikti statymus ne tik sporto, bet ir e-Sporto kategorijoje. Tai viena iš sparčiausiai augančių kategorijų, todėl žaidėjai vis dažniau ir dažniau atlieka statymus už įvairius žaidimus bei jų organizuojamus turnyrus. Čia galima atlikti statymus už „Counter-Strike: GO“, „Dota 2”, „Overwatch“ ir kitus populiariausius e-Sporto žaidimus.

Taip pat, jeigu norite išbandyti kol kas nedidelį populiarumą turinčią virtualaus sporto kategoriją, tai irgi galėsite padaryti 888sport bendrovėje, tačiau paspaudę ant virtualaus sporto, jūs būsite nukreipti į 888sport kazino puslapį, kuriame ir yra virtualaus sporto kategorija. Šioje kategorijoje galima atlikti statymus už įvairiausias sporto šakas – žirgų, šunų, mašinų lenktynes, futbolo rungtynes ir kitus įdomius žaidimus.


Prisijunkite prie 888sport ir stebėkite tiesiogines sporto transliacijas

Sporto statymai gyvai yra viena iš mėgstamiausių žaidėjų kategorijų, kadangi čia galima atlikti statymus reaguojant į tai, kas tuo metu vyksta aikštėje, stadione ar kitose sporto vietose. Žaidėjai galėdami atlikti statymą gyvai daug labiau įsitraukia į rungtynes, palaiko komandą už kurią atlieka statymą bei tuo pačiu ieško galimybės, kaip atlikti dar geresnį statymą gyvai. Šiais laikais beveik visos sporto lažybų bendrovės internete suteikia galimybę atlikti statymus gyvai, tačiau visose jose statymų pasirinkimas ir pasiūla būna skirtinga. Prisijungus prie bendrovės su 888sport alternative link, jūs galėsite atlikti statymus už pačias įvairiausias rungtynes vykstančias gyvai.

Taip pat, labai svarbu paminėti, kad šioje bendrovėje žaidėjai gali ne tik atlikti statymus gyvai, bet ir stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas. Tokia galimybė žaidėjus dar labiau pritraukia prie statymų gyvai ir jie gali atlikę statymą gyvai iš karto tame pačiame puslapyje matyti ir vykstančias rungtynes tiesiogiai. Labai vertiname tas bendroves, kurios tobulėja ir prideda naujų dalykų, o tiesioginės transliacijos yra vienas iš pagrindinių dalykų, kurių žaidėjai ieško rinkdamiesi lažybų bendrovę.


888sport prisijungimas mobiliuoju telefonu

Šiais laikais neįmanoma įsivaizduoti geros lažybų bendrovės internete, kuri nebūtų savo puslapio optimizavus mobiliems telefonams. Dėl šios priežasties dauguma lažybų bendrovių kreipia labai daug dėmesio mobilioms puslapio versijoms, kad galėtų pasiekti kuo didesnį žaidėjų ratą.

888sport mobile puslapis suteikia visas galimybes naudotis pilnomis šios lažybų bendrovės funkcijomis, todėl be jokių apribojimų žaisdami mobiliuoju telefonu jūs galėsite atlikti pinigų įnešimą bei išmokėjimą, dalyvauti sporto statymuose gyvai, stebėti tiesiogines transliacijas bei susisiekti su lažybų bendrovės pagalba. Mobili puslapio versija turi labai patogų naršymą ir išskirtinį dizainą, kuris leidžia pasijausti taip, lyg naršoma yra mobilioje programėlėje.


Svarbiausią informaciją 888sport puslapyje atraskite greitai ir patogiai

Lažybų bendrovių internete yra labai daug ir visos jos skiriasi savo dizainu bei funkcionalumu. Lankydamiesi 888sport mobiliame puslapyje ar pilnoje puslapio versijoje kompiuteriu, jūs viską atrasite labai greitai ir patogiai. Kadangi puslapio dizainas yra kaip programėlė, kartais gali strigti tam tikros kategorijos, tačiau žiūrint bendrai, tokiame puslapyje naršyti yra įdomu ir malonu.

Visada galima vos keliais paspaudimais susisiekti su pagalba bei atrasti visus kitus svarbiausius dalykus. Puslapyje yra puikiai veikianti paieškos funkcija, kurioje įrašę komandos pavadinimą, lygą ar sporto šaką, jūs iš karto būsite ten nukreipti ir nereikės klaidžioti, jeigu dar nesate pripratę prie puslapio arba tiksliai žinote, ko ieškote.


888sport bendrovėje žaiskite saugiai

Saugumas yra vienas iš pagrindinių dalykų į ką atkreipiame dėmesį darydami lažybų bendrovių apžvalgas ir tuo pačiu tai turėtų būti vienas iš pagrindinių dalykų, į ką turėtų atkreipti žaidėjai, kai renkasi į kokią lažybų bendrovę užsiregistruoti. Mes galime patvirtinti, kad atlikę 888sport registraciją jūs tikrai galėsite mėgautis saugios lažybų bendrovės paslaugomis. Jeigu kyla klausimas, kas užtikrina šios bendrovės saugumą, tai pagrindiniai dalykai į ką reikėtų atkreipti dėmesį yra Didžiojoje Britanijoje išduota licencija, kuri yra tikrai labai aukšto lygio ir saugi.

Taip pat, galima matyti, kad bendrovė bendradarbiauja su „eCOGRA“, o tai reiškia, kad 888 yra nuolat tikrinama ir testuojama lažybų bendrovė. Bendrovės puslapyje galima rasti nuorodas į organizacijas, kurios padeda su atsakingu lošimu susijusiais klausimais – „GamStop“, „BeGambleAware“, o tai reiškia, kad bendrovė palaiko atsakingą lošimą ir nori, kad pas juos apsilankę žaidėjai jaustųsi saugiai ir maloniai.


Su klientų aptarnavimo specialistais susisiekite trimis skirtingais būdais

Su pagalba žaidėjai dažniausiai susisiekia labai retai, tačiau kai nutinka kažkokia problema, visada norisi gauti kuo greitesnį atsakymą bei išspręsti problemą čia ir dabar. Šioje bendrovėje su pagalba galima susisiekti bet kuriuo paros metu, kadangi ji dirba visą parą. Tačiau, jeigu norite į pagalbą pasiskambinti, ji dirba kiekvieną dieną nuo 12:00 iki 20:00.

Gyvu susirašinėjimu ir elektroniniu paštu galite susisiekti visą parą. Su pagalba norėdami susisiekti gyvu susirašinėjimu, jums reikės užpildyti trumpą kontaktinę formą, kurioje reikės pateikti informaciją apie save bei kokiu klausimu kreipiatės į pagalbą. Taip pat, svarbu atminti, kad šiame puslapyje nėra galimybės su pagalba bendrauti lietuvių kalba, todėl bendrauti reikės anglų kalba.

Kompanijos informacija
Pavadinimas 888 Holdings Public Limited Company (888)
Adresas Level G, Quantum House, 75, Abate Rigord St., Ta’ Xbiex, XBX 1120, Malta
Įkūrimo data 1997
Licencija MGA/CRP/543/2018 ; Gambling commision: 39028
Telefono numeris +44 203 478 0670
El. pašto adresas support@888sport.com
Susisiekimo forma Taip
Gyvas susirašinėjimas Taip

888sport lažybų bendrovė – puikus pasirinkimas kiekvienam

Pilnai susipažinę su šia bendrove, galime pasakyti, kad tai tikrai geras ir svarbiausia patikimas pasirinkimas kiekvienam žaidėjui, kuris ieško naujos lažybų bendrovės internete. Tai puikus pasirinkimas tiems žaidėjams, kurie nemėgsta didelių ir sudėtingų bonusų, šioje bendrovėje galima pasinaudoti labai paprastu naujokų bonusu, kurio metu yra suteikiami trys 10€ vertės nemokami statymai.

Visos bendrovės funkcijos atitinka geriausias bendroves internete – puikiai veikia mobili versija, pagalba dirba visą parą, daugybę statymų įvairiose sporto šakose. Vienintelis dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį – nėra lietuvių kalbos, todėl tiek puslapio, tiek pagalbos pagrindinė kalba bus anglų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Norint prisijungti prie 888sport lažybų bendrovės, reikia pasinaudoti 888sport mirror nuoroda, kuri nukreips jus į oficialią lažybų bendrovės puslapio versiją. Apsilankę puslapyje veidrodine nuoroda, jūs galėsite pilnai naudotis visomis bendrovės funkcijomis be jokių apribojimų, todėl galite jaustis ramiai ir mėgautis visais suteikiamais malonumais.
Pasipildyti sąskaitą šioje bendrovėje galite ne tik populiariausiais mokėjimo metodais – kreditine kortele, bankiniu pavedimu ar elektroninėmis piniginėmis „Skrill“ ir „NETELLER“, bet ir kitais mažiau populiariais mokėjimo metodais – „ecoPayz“, „Trustly“, „WebMoney“, „Apple Pay“, „Instadebit“ „QR Code“, „OXXO“, „paysafecard“ ir dar daug kitų metodų. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kai kuriais mokėjimo metodais galite tik pasipildyti sąskaitą, o išmokėti laimėjimus reikės kitu mokėjimo metodu. Beveik visais mokėjimo metodais paskyra yra papildoma iš karto.
Norėdami užsiregistruoti į 888sport lažybų bendrovę, jums reikės registracijos procesui skirti vos kelias minutes. Trijuose žingsniuose jums reikės pateikti asmeninę ir kontaktinę informaciją apie save, sugalvoti savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Svarbu atsakingai įvesti elektroninio pašto adresą ir telefono numerį, kad vėliau nekiltų nesklandumų aktyvuojant savo paskyrą.
Tikrai taip. Tiesioginės sporto transliacijos yra sparčiai populiarėjantis dalykas, nes vis daugiau ir daugiau bendrovių suteikia tokią galimybę. Šioje lažybų bendrovėje galite stebėti tiesiogines transliacijas iš skirtingų pasaulio lygų, todėl turėsite galimybę ne tik atlikti statymus gyvai, bet ir pasižiūrėti rungtynes.
Deja, bet su pagalba susisiekti lietuvių kalba galimybės nėra. 888sport linkai atves jus į lažybų bendrovės puslapį, kuris irgi nėra pasiekiamas lietuvių kalba. Tačiau, puslapyje naršyti galima anglų, rusų, ispanų, prancūzų, vokiečių, suomių, portugalų kalbomis.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top