Betsafe mobile – Lažybos jums patogiausioje vietoje

Betsafe yra viena iš nedaugelio lažybų bendrovių Lietuvoje, kuri turi savo mobilią programėlę. Smagu tai, kad nors ši bendrovė turi programėlę, savo mobilią puslapio versiją vis tiek padariusi aukščiausios kokybės.

Rodyti daugiau

Tokiu atveju žaidėjai nėra įsipareigoję atsisiųsti programėlės, jeigu nori naudotis Betsafe paslaugomis. Būtent šioje apžvalgoje pakalbėsime ne tik apie Betsafe mobiliąją programėlę, bet ir apie mobilią puslapio versiją. Kokiomis funkcijomis galima naudotis, ar patogu naršyti ir kiti pliusai bei minusai.

Rodyti mažiau
Betsafe peržiūra mobiliesiems
Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+
  • Live lažybos
  • e-sporto statymais
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Išskirtinė Betsafe mobili puslapio versija

Kaip jau minėjome, ši bendrovė turi savo mobilią programėlę, tačiau šioje dalyje visą dėmesį skirsime mobiliam puslapiui. Pirmiausia, reikėtų pradėti nuo to, kad mobiliuoju telefonu žaidėjai gali naudotis visomis funkcijomis kaip ir pilnoje puslapio versijoje. Tai reiškia, kad mobiliuoju telefonu kiekvienas gali susikurti paskyrą, atlikti pinigų įnešimą bei išmokėjimą, naršyti pilnoje pasiūloje ir net susisiekti su pagalba gyvu susirašinėjimu.

Visos galimybės yra suteikiamos žaidėjams ir toks kokybiškas puslapis tikrai susilaukia didelio dėmesio iš žaidėjų. Smagu tai, kad nors ir yra Betsafe app, žaidėjai vis tiek gali naudotis visomis funkcijomis telefono naršyklėje ir nėra įpareigoti atsisiųsti programėlę.

Betsafe lažybų programa mobiliesiems

Kodėl svarbu, kad lažybų bendrovės turėtų savo puikiai veikiančius mobilius puslapius? Viena iš pagrindinių priežasčių yra tai, kad šiais laikais vis daugiau ir daugiau žmonių daugiau laiko praleidžia prie mobilaus telefono nei prie kompiuterio, kai kurie žmonės išvis neturi kompiuterio, nes jis jiems yra nereikalingas, kai rankoje yra išmanusis telefonas. Kokybiška ir profesionali puslapio versija leidžia tiek pritraukti, tiek išlaikyti žaidėjus, kadangi jie visus savo statymus atlieka mobiliuoju telefonu. Būtent Betsafe mobile lažybos yra ta priežastis, kodėl reikalingas kokybiškas puslapis.

Itin didelė dalis žmonių atlieka statymus gyvai, o šioje kategorijoje labai patogu naršyti mobiliuoju telefonu, nes per kompiuterio ekraną ar televizorių yra žiūrimos rungtynės. Tokiu atveju galima tiek stebėti tiesioginę transliaciją, tiek naršyti pasiūloje ir bandyti atrasti geriausią statymo variantą. Kokybiški ir profesionalūs mobiliems telefonams pritaikyti puslapiai yra tai, ko žaidėjai šiais laikais reikalauja iš lažybų bendrovių. Kalbant apie Betsafe, juos galima pagirti už tai, kad net ir turėdami mobilią programėlę, jie itin daug dėmesio skiria mobilaus puslapio veiklai.

Kaip parsisiųsti Betsafe app į „Android“ telefoną

„Android“ ir „iOS“ yra populiariausios operacinės sistemos mobiliuose telefonuose, todėl nieko keisto, kad šioms sistemoms yra sukurtos atskiros mobilios programėlės. Žaidėjai, norėdami parsisiųsti Betsafe mobiliąją programėlę į „Android“ telefoną, tai padaryti gali apsilankę oficialiame bendrovės puslapyje. Atsisiųsti programėlę galima dviem būdais – kompiuteriu bei mobiliuoju telefonu.

eigu norite tai padaryti naudodamiesi kompiuteriu ir pilna puslapio versija, jums reikia atidaryti lažybų bendrovės puslapį ir nueiti į puslapio apačią. Pačioje apačioje, dešiniajame kampe yra reklamuojamas Betsafe app. Ten galite pasirinkti atsisiųsti „Android“ arba „iOS“ programėlę, paspaudę ant „Android“ jūs programėlę galėsite atsisiųsti į kompiuterį ir tada įkelti į telefoną arba kitas variantas – tiesiog mobiliuoju telefonu nueiti į Betsafe puslapį ir per ten iš karto programėlę atsisiųsti į telefoną.

Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+

Betsafe Android programėlė veikia puikiai, o naršyti joje yra daug patogiau nei mobiliuoju puslapiu. Taip, puslapis mobiliajame telefone irgi labai patogus, tačiau, kai įsijungi mobilią programėlę, atrodo, kad esi daug labiau įsitraukęs į programėlės veiklą. Viskas kraunasi daug greičiau, todėl naršymas yra patogesnis, galima vos kelių mygtukų paspaudimu pasiekti pačias svarbiausias funkcijas, todėl susitaupo laikas naršant ir ieškant kaip atlikti pinigų įnešimą ar pasitikrinti paskutinio statymo rezultatą.

Betsafe mobilios programėlės funkcijos yra tokios pačios kaip ir pilnoje versijoje, todėl be jokių sunkumų mobiliuoju telefonu galėsite daryti viską, ką leidžia pati bendrovė – pilnas paskyros valdymas, prieiga prie pasiūlos bei susisiekimas su pagalba.

Puikus mobilios programėlės dizainas „iPhone“ telefonuose

Kaip jau minėjome, ši bendrovė savo mobilią programėlę turi ir „iOS“ operacinei sistemai, todėl visi „iPhone“ vartotojai gali be jokių sunkumų naudotis viena iš nedaugelio lažybų bendrovių programėle Lietuvoje. Parsisiųsti Betsafe app į „iPhone“ galima per „App Store“. Mobilaus telefono naršyklėje nuėję į oficialų bendrovės puslapį, galite rasti nuorodą į „App Store“ puslapio apačioje, taip pat, dažniausiai mobili programėlė puslapyje yra reklamuoja puslapio viršuje, todėl tik atėję į puslapį mobiliuoju telefonu iš karto matysite mygtuką, kurį paspaudus būsite nukreipti į „App Store“, kur galima bus atsisiųsti programėlę.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad norint atsisiųsti programėlę, reikia, kad „App Store“ būtų nustatyta Lietuvos šalis. Kitu atveju atsisiųsite nepilną programėlės versiją, kurioje viskas bus tas pats kaip ir prisijungus prie mobilios naršyklės.

Betsafe iPhone telefone galite naudoti tiek naršyklėje, tiek mobilioje programėlėje. Mes tikrai rekomenduojame išbandyti programėle ir pasidžiaugti viena iš nedaugelio lažybų programėle Lietuvoje. Naudotis programėle verta ne tik todėl, kad pasirinkimas nėra didelis, bet ir todėl, kad ji veikia tikrai kokybiškai. Naudodamiesi programėle jūs daug greičiau galėsite atrasti norimus statymus, nes naršymas yra kokybiškesnis ir greitesnis.

Įsitraukimas į azartinius lošimus gali sukelti priklausomybę! 18+

Programėlės apačioje yra greitųjų mygtukų juosta, kur bet kada galėsite paspausti ir būsite nukreipti į pagrindinį ekraną, lažybų bilietėlį, paiešką, pinigų įnešimą bei paskyros valdymą. Dabar Betsafe mobile lažybos gali būti dar įdomesnės ir patogesnės, nes atsisiuntę programėlę prieigą prie savo paskyros ir statymų visada turėsite savo kišenėje.

Kitas svarbus Betsafe iOS programėlės dalykas yra tai, kad prie savo paskyros galite prisijungti akimirksniu. Nustatymuose galite nusistatyti, kad prie paskyros prisijungtumėte su veido atpažinimo funkcija, todėl dabar vos tik atsidarę programėlę, galėsite būti iš karto joje prisijungę. Betsafe mobiliosios programėlės nustatymuose galima įsijungti ir kitų dalykų, vienas iš jų – pranešimai. Tokiu būdu jūs gausite bendrovės pranešimus tiesiai sau į telefoną, tad turėsite galimybę žinoti visus naujausius pasiūlymus žaidėjams.

Betsafe mobiliuoju telefonu apibendrinimas

Pradėti norėtume nuo to, kad labai smagu, jog ši bendrovė yra viena iš nedaugelio Lietuvoje, kuri turi mobilią programėlę ir suteikia tokį malonų ir patogų naršymą savo žaidėjams. Betsafe mobilios programėlės funkcijos niekuo nesiskiria nuo pilnos puslapio versijos, todėl žaidėjai turi visišką laisvę rinktis, kas jiems yra patogiau ir tokiu atveju nepraras kažkokių funkcijų.

Statykite už „Betsafe“ programą mobiliesiems

Tiek mobiliuoju telefonu, tiek pilna puslapio versija žaidėjai gali be jokių problemų valdyti savo paskyrą, atlikinėti statymus ir mėgautis lažybomis. Apibendrinami norime pasakyti, kad tiek Betsafe „Android“, tiek „iOS“ programėlės veikia tikrai labai kokybiškai. Naršymas yra patogesnis nei mobilaus telefono naršyklėje, kadangi programėlėje viskas kraunasi daug greičiau, o tai ypač svarbu norint atlikti statymą gyvai.

Parsisiųsti Betsafe mobiliąją programėlę „Android“ operacinei sistemai galima tiesiogiai iš oficialaus bendrovės puslapio versijos, tuo tarpu „iOS“ operacinei sistemai skirtą programėlę atsisiųsti galima iš „App Store“. Į „App Store“ būsite nukreipti jeigu mobiliuoju telefonu užeisite į puslapio versiją ir paspausite atsisiųsti arba tiesiog atsidarę „App Store“, paieškoje įvedę bendrovės pavadinimą, ją susidarę galėsite atsisiųsti.

Atsisiuntę programėlę abejoms operacinėms sistemoms, ja naudotis galėsite iš karto – jeigu dar neturite bendrovės paskyros, galėsite užsiregistruoti, o jeigu jau turite, su tais pačiais prisijungimo duomenis galėsite be jokių sunkumų prisijungti prie savo paskyros.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikrai taip. Mobiliuoju telefonu tiek naršyklėje, tiek mobilioje programėlėje galite naudotis pilnomis bendrovės teikiamomis paslaugomis. Be jokių apribojimų galite ne tik pasipildyti sąskaitą, bet ir atlikti pinigų išmokėjimą. Naršyti lažybų pasiūloje ir atlikti statymus, valdyti savo paskyrą ir jeigu reikia – susisiekti su pagalba gyvu susirašinėjimu.
Tikrai ne, norėdami naudoti Betsafe bendrovės mobilią programėlę, jūs galite tiesiog atsisiųsti ir prie jos prisijungti jau su savo turima paskyra. Tai reiškia, kad nereikia jokios naujos registracijos ir jūsų paskyra tiek telefonu, tiek pilnoje kompiuterio versijoje bus visiškai ta pati. Matysite statymų istoriją ir galėsite tęsti savo žaidimą tiek mobiliuoju telefonu, tiek kompiuteriu.
Bonusais galite naudotis tiek mobiliuoju telefonu, tiek pilnoje puslapio versijoje. Kartais lažybų bendrovės suteikia išskirtinius pasiūlymus vartotojams, kurie lažybose dalyvauja naudodamiesi mobiliuoju telefonu. Vis tik, visi pagrindiniai bendrovės bonusai galioja tiek mobiliuoju telefonu, tiek pilna puslapio versija.
open
Top