Bet365 Lietuvoje - Kaip prisiregistruoti bet365?

Bet365 nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

bet365 žino visi su sporto lažybomis susiję žaidėjai, todėl nieko nenustebinsiu pasakydamas, kad tai yra didžiausia lažybų bendrovė Lietuvoje. Aš šioje bendrovėje randu tai, ko kitose lažybų bendrovėse nėra arba dar tik po truputį atsiranda.

Rodyti daugiau

Mane labai žavi tai, kad čia galima atlikti statymus už labai silpnas ir nepopuliarias tiek Lietuvos, tiek kitų pasaulio šalių lygas. Būtent plati statymų pasiūla yra viena iš priežasčių, kodėl taip mėgstu šią bendrovę. Skaitydami šią apžvalgą rasite tai, kas man labiausiai patinka apie šią bendrovę – pavyzdžiui, kokius mokėjimo metodus naudoju.

Rodyti mažiau
Bet365 įmonės informacija
Tik nauji žaidėjai. Iki 25€ nemokamiems statymams. Užsiregistruokite, įneškite 5€ arba daugiau į savo paskyrą ir bet365 padvigubins įnešimą nemokamais statymais, kai atliksite tokios pačios vertės statymus ir bus gauti rezultatai. Taikomos minimalių koeficientų/statymų ir mokėjimo metodų išimtys. Grąžinimai neįtraukiami į nemokamus statymus. Taikomi laiko limitai, nuostatos ir sąlygos.
Bet365
1
  • Skirtingos lažybų rinkos
  • Geriausias sporto pasirinkimas
  • Tiesioginiai sporto renginiai
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
Tik nauji žaidėjai. Iki 25€ nemokamiems statymams. Užsiregistruokite, įneškite 5€ arba daugiau į savo paskyrą ir bet365 padvigubins įnešimą nemokamais statymais, kai atliksite tokios pačios vertės statymus ir bus gauti rezultatai. Taikomos minimalių koeficientų/statymų ir mokėjimo metodų išimtys. Grąžinimai neįtraukiami į nemokamus statymus. Taikomi laiko limitai, nuostatos ir sąlygos.
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

bet365 registracija – Greita, patogu ir saugu

Bet365
  • Registracijos būdas: Smart ID, Mobile ID, Standartinis
  • Asmeninė informacija: Vardas, slaptažodis, pilietybė
  • Tapatybės patvirtinimas: Tapatybės kortelė

Pamenu, kai registravausi į šią bendrovę, visas procesas buvo greitas ir patogus. Ši bendrovė pasižymi labai dideliu saugumu, todėl iš savo žaidėjų prašo daugiau informacijos. Vis tik, žinodamas, kad žaidžiu daug apsaugos savo žaidėjams skiriančioje bendrovėje, man tikrai nebuvo sunku užpildyti visą informaciją ir pateikti reikalaujamus dokumentus, kurie buvo – tapatybę patvirtinantis dokumentas ir adreso patvirtinimas. Įkėlęs šiuos dokumentus į sistemą, aš galėjau pilnai pradėti naudotis bendrovės teikiamomis paslaugomis.

Kalbant apie patį registracijos procesą, tai turėjau įvesti visą asmeninę bei kontaktinę informaciją apie save ir dar papildomai sugalvoti slaptą keturių skaičių slaptažodį, kuri reikia kartas nuo karto panaudoti, kai noriu susisiekti su pagalba, pakeisti tam tikrą informaciją ar atlikti kitus su savo paskyra susijusius veiksmus.

Iš to ką pats turėjau pereiti norėdamas pradėti naudotis šios bendrovės paslaugomis, rekomenduoju prieš registruojantis pasiruošti visą informaciją, kad procesas būtų greitesnis ir malonesnis. Atlikti statymus galima ir nepatvirtinus paskyros, bet pastebėjau, kad kai norėsiu išsimokėti pinigus, vis tiek reikės įkelti visus dokumentus, todėl nieko nelaukęs, pilnai aktyvavau paskyrą.

Sąskaitos papildymas ir greitas laimėjimų išmokėjimas

Man, tikriausiai kaip ir daugumai žaidėjų, labai svarbu, kokius mokėjimo metodus lažybų bendrovė turi. Šioje bendrovėje žaidžiu naudodamas bet365 alternatyvią nuorodą, todėl pinigų įmokėjimai ir išmokėjimai yra itin aktualu. Vienas iš mėgstamiausių mokėjimo metodų man yra elektroninės piniginės, todėl šiuo būdu dažniausiai ir atlieku įmokas. Pinigai įnešami iš karto, o pinigų išmokėjimas greičiausias lyginant su kitais mokėjimo būdais. Kitas variantas, kuriuo pildau savo lažybų sąskaitą yra kreditinė kortelė. Mažiausia papildymo suma, kuria gali pasipildyti kiekvienas žaidėjas yra tikrai nedidelė, todėl, galiu paskyrą pasipildyti be jokių didelių įsipareigojimų.

Kalbant apie laimėjimų išmokėjimą, tai darau tais pačiais mokėjimo metodais, kuriais ir pildau sąskaitą. Į kreditinę kortelę pinigai ateina įprastu apmokėjimo apdorojimo laiku, o man patinka dar ir tai, kad išmokėjimo suma kaip ir įnešimo suma nėra didelė. Tai reiškia, kad nebūtina išsitraukti didelių sumų ir jeigu noriu, galiu išsitraukti vos kelis eurus. Verta paminėti ir išankstinio apmokėjimo kortelių mokėjimo metodą, apie jį esu daug girdėjęs, tačiau dažnai nenaudoju, nes vis pasirenku sau labiau įprastus metodus, vis tik, žaisdamas čia pabandžiau atlikti išmokėjimą šiuo mokėjimo metodu ir pinigai itin greitai.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

Premija naujiems žaidėjams be bet365 premijos kodo

Jau minėjau, kad šią bendrovę stipriai vertinu dėl labai plačios pasiūlos sporto statymuose, tačiau, tai tikrai nėra vienintelis dalykas, kodėl šioje bendrovėje mėgstu atlikti statymus. Kita priežastis yra premijos ir kiti pasiūlymai žaidėjams. Kai registravausi į šią bendrovę, nereikėjo jokio bet365 premijos kodo, kad galėčiau pasinaudoti naujiems žaidėjams skirtu pasiūlymu. Bonusas nebuvo toks didelis, kokius galima rasti kitose bendrovėse, bet ir sąlygos nebuvo labai įpareigojančios. Vis tik, smagiausia yra tai, kad bendrovė išvis turi kažkokį pasiūlymą žaidėjams, nes į tokią bendrovę registravausi tikrai ne dėl bonuso naujiems žaidėjams.

Bet365

Išskirti šioje bendrovėje norėčiau pasiūlymus esamiems žaidėjams. Netgi sakyčiau, kad ši bendrovė išsiskiria tuo, kad pasiūlymai esamiems žaidėjams yra geresni nei naujokams. Žaidėjai iš Lietuvos prisijungę su bet365 veidrodine nuoroda, gali pasinaudoti tikrai neįspūdingu naujiems žaidėjams skirtu bonusu. Tuo tarpu tarp esamiems žaidėjams skirtų pasiūlymų visada randu tai, kas mane dar labiau įtraukia atlikti čia statymus bei naudotis įspūdingai plačia statymų pasiūla. Kalbant apie išskirtinius pasiūlymus naujokams bei esamiems žaidėjams, būtina paminėti ir tai, kad visi šie pasiūlymai turi savo sąlygas bei nuostatas.

Man patinka, kad šioje bendrovėje yra daug pasyvių bonusų esamiems žaidėjams, kuriais galiu pasinaudoti nieko papildomo nedarydamas. Pavyzdžiui, vienas iš tokių pasiūlymų yra taikomas NBA rungtynėse. Kai komanda, už kurią atlieku statymą, rungtynėse laimi 20 taškų, mano statymas iš karto tampa sėkmingu. Tokioje kaip NBA lygoje, kur net ir 20 taškų ne visada garantuoja pergalę, toks bonusas žaidėjams man tikrai patinka, kelis kartus tai man atnešė papildomas pergales.

Išbandykite plačiausią lažybų pasiūlą internete

Per daug metų esu išbandęs daug skirtingų lažybų bendrovių, bet tokios pasiūlos statymams dar niekur nesu matęs. Nesvarbu tai aukščiausio lygio rungtynės ar mažiau populiaraus sporto lygos rungtynės, pasiūla tikrai bus plati šiose rungtynėse. Aš labai mėgstu krepšinio statymus, todėl šioje bendrovėje itin daug atlieku statymų ant pačių įvairiausių baigčių krepšinio rungtynėse.

bet365 linkai leidžia prie bendrovės prisijungti be jokių apribojimų ir tuomet pradedu ieškoti geriausio dienos pasirinkimo. Krepšinio statymuose daug dėmesio skiriu asmeniniai žaidėjų statistikai, kadangi šioje bendrovėje galiu atlikti statymus ne tik už tai, kiek taškų įmes žaidėjas, bet ir atkovos kamuolių bei atliks rezultatyvių perdavimų.

Bet365

Be statymų ant asmeninės žaidėjų statistikos, daug pasirinkimų yra ir kitose kategorijose, pavyzdžiui, šioje bendrovėje labai mėgstu tai, kad yra platūs pranašumo bei suminio taškų kiekio pasirinkimai. Jeigu pagrindinis statymas yra a komandos pergalė daugiau nei 8 taškų skirtumu, tai čia bus galimybė atlikti statymą ir a komandos pergale 2, 3, 4, 5, 6 ir dar daugiau taškų skirtumu.

Futbolo statymuose pasirinkimų randu dar daugiau. Nors daugiau dėmesio skiriu krepšinio statymams, futbolo pasiūlą irgi dažnai pažiūrinėju vien iš įdomumo, kokių statymų bendrovė prigalvojo. Be jokios abejonės čia galima atlikti statymus už visas pagrindines baigtis, tačiau dar daugiau pasirinkimų yra kitose baigtyse, pavyzdžiui, koks žaidėjas pelnys įvartį, kiek tam tikras žaidėjas pelnys įvarčių, ar bus parodyta raudona kortele, koks rezultatas bus tam tikrą minutę, kokia komanda laiminės antro kėlinio viduryje, kiek bus kampinių pirmame bei antrame kėlinyje.

Taip pat, čia galima rasti ir iš karto sudarytų kombinuotų statymų, kuriuose yra tiek pelnyti įvarčiai, tiek kortelių ar kampinių skaičiai. Išskyriau šias dvi sporto šakas, tačiau daugumoje sporto šakų, bet365 bendrovė turi išskirtinę pasiūlą statymams, todėl net neabejoju, kad savo mėgstamiausioje sporto šakoje, jūs rastumėte šioje bendrovėje tokius statymus, kokių kitose bendrovėse nėra. Ir dar norėčiau paminėti, kad šioje bendrovėje yra puikiai veikianti „cashout“ funkcija.

Ypač platus skirtingų sporto šakų pasirinkimas

Jau minėjau, kad daugiausiai dėmesio skiriu krepšinio ir šiek tiek futbolo statymams, tačiau mane žavi tai, kad šioje bendrovėje yra tiek daug sporto šakų, kad kai kurias iš jų matau pirmą kartą. Jeigu jūs mėgstate mažiau žinomas sporto šakas arba esate didelis sporto gerbėjas ir jums aktualūs statymai skirtingose sporto šakose, tai remdamasis savo patirtimi, galiu pasakyti, kad šioje bendrovėje, tikrai rasite statymus bet kokioje sporto šakoje. Stalo tenisas, tinklinis, tenisas, moto sportas, snukeris, ledo ritulys, salės futbolas, kriketas, australiškas futbolas ir daugybę kitų sporto šakų, kuriose rasite ne tik pagrindinius statymus, bet ir daugybę kitų pasirinkimų.

Mane vis labiau ir labiau dominti pradeda sparčiai kylantis e-sportas, kadangi galiu atlikti statymus už žaidimus, kuriuos ir pats kartas išbandau, todėl būna labai įdomu stebėti, kaip kiti žaidėjai žaidžia įvairius e-sporto žaidimus ir tuo pačiu tikėtis, kad bus sėkmingas statymas. Atlikti statymus galima už populiariausius e-sporto žaidimus. Tokios žaidimų pasiūlos nesu matęs jokiose kitose sporto lažybų bendrovėse.


bet365 prisijungimas suteikia galimybę stebėti tiesiogines transliacijas

Be plačios statymų pasiūlos, tiesioginės rungtynių transliacijos yra dar viena pagrindinė priežastis, kodėl mėgstu atlikti statymus šioje bendrovėje. Šia bendrove naudojuosi jau labai senai ir man atrodo, kad ši bendrovė yra tiesioginių transliacijų sporto lažybų bendrovėse pradininkė. Stebėti čia galima įvairių sporto šakų lygų rungtynes – nuo pačių stipriausių ir populiariausių lygų, iki antrų ir trečių įvairių pasaulio šalių lygų. Jeigu tiesioginės rungtynių transliacijos nėra, tuomet aš visada randu išsamią rungtynių statistiką, kuri yra nuolat atnaujinama, taip pat, dažnai stebiu, kokia yra situacija rungtynėse.

Pati sporto pasiūla statymuose gyvai irgi yra labai plati, čia naudojuosi ir „cashout“ funkcija, kuri leidžia atlikti išankstinį apmokėjimą. Jeigu jums kyla klausimas kaip prisijungti bet365, tai aš naudoju veidrodinę nuorodą, kuri leidžia prisijungti prie oficialios bendrovės puslapio versijos ir mėgautis visais teikiamais malonumais, tarp kurių yra ir statymų gyvai kategorija. Jeigu jums patinka labai žemo lygio sporto lygos ir nerandate pasiūlos prieš rungtynes, tai iš patirties galiu pasakyti, kad turėtumėte patikrinti statymų gyvai kategoriją, nes joje atsiranda tokių rungtynių, kurių nėra pateikiama prieš rungtynes.


bet365 mobile - Statymus atlieku bet kur ir bet kada

Šiais laikais neįsivaizduoju lažybų bendrovės, kurioje negalėčiau statymų atlikti mobiliuoju telefonu. bet365 bendrovėje statymus labai dažnai atlieku mobiliuoju telefonu, nes tai daryti yra tiesiog patogiau. Labai norėčiau pagirti bet365 mobilų puslapį, kadangi jame naršydamas jaučiuosi kaip mobilioje programėlėje. Jeigu reikėtų pasakyti pavyzdį, kuris mobilus puslapis yra man vienas iš geriausių, tai šios bendrovės puslapis būtų tikrai vienas iš variantų. Naudojantis bet365 mobile puslapiu galima ne tik atlikti visas pagrindines funkcijas kaip ir pilnoje versijoje, bet, mano nuomone, galima naudotis dar patogesne puslapio versija nei pilnoje versijoje.


Išskirtinis puslapio dizainas, puiki naršymo kokybė ir funkcionalumas

Dažniausiai esu įpratęs matyti paprastus lažybų bendrovių puslapius, kurie niekuo neišsiskiria, tiesiog turi daug skirtingų funkcijų, tuo tarpu bet365 puslapis, mano nuomone, yra visiškai išskirtinis. Čia visas naršymas yra kaip programėlėje, o ne paprastame puslapyje ir tai mane labai žavi. Tokia puslapio versija kraunasi daug greičiau nei kitų lažybų bendrovių puslapiai. Man patinka ne tik tai, kad jis yra išskirtinis, bet ir todėl, kad viską surasti labai patogu.

Visada galima pasinaudoti paieškos funkcija, kurioje įvedus komandos pavadinimą, lygą ar sporto šaką, iš karto išmeta viską, kas su tuo susiję. bet365 prisijungimas irgi labai paprastas – tik užėjus į puslapį, iš karto viršuje galima rasti prisijungimą prie savo paskyros.


bet365 užtikrina saugią žaidimo aplinką

Man saugumas lažybų bendrovėje yra svarbiausias dalykas. Tikrai nenorėčiau žaisti tokioje bendrovėje, kuri bet gali užsidaryti, kiltų nesklandumų su mano laimėjimais arba turėčiau problemų norėdamas įgyvendinti bonusų sąlygas ar pinigų išsimokėjimo procese. bet365 alternative puslapis nukreipia į oficialią bendrovės puslapio versiją, kuri yra visiškai saugi ir apsaugota. Bendrovė turi UKGC išduotą licenciją, taip pat, matau, kad bendrovė bendradarbiauja su didžiausiomis atsakingo lošimo organizacijomis.

Bendrovė daug dėmesio kreipia į saugumą, todėl ir iš žaidėjų prašo įvairių patvirtinimų. Mes kaip žaidėjai duodami daug informacijos šiai bendrovei, tikimės, kad ji viską saugos ir mums atsakys aukšto lygio apsauga. Visi duomenys šioje bendrovėje yra užšifruoti, todėl net jeigu ir kažkas nutiktų, aš žinau, kad mano visa informacija yra saugi.


Su pagalba susisiekti galima bet kuriuo paros metu

Su pagalba man netenka bendrauti dažnai, bet jeigu iškyla, kokių nors nesklandumų, visada galiu su ja susisiekti, nes dirba visą parą. Prieš susisiekiant su pagalba dažnai į savo klausimą atsakymą randu plačioje dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje, čia yra atskiros temos apie pinigų įnešimą, išmokėjimą, statymų atlikimą ir kitą informaciją.

Tačiau, jeigu klausimas specifinis, su pagalba galiu susisiekti net keturiais skirtingais būdais – skambučiu, elektroniniu paštu, gyvu susirašinėjimu bei paštu. Susisiekimas paštu dažniausiai naudojamas siųsti svarbią asmeninę informaciją, kurią klientų aptarnavimo specialistai gali patikrinti tik gyvai. Deja, bet su pagalba lietuvių kalba susikalbėti galimybės nėra, todėl viską reikia daryti anglų kalba.

Kompanijos informacija
Pavadinimas bet365
Adresas Media Way, Stoke-on-Trent, Staffordshire, ST1 5SZ, Jungtinė Karalystė
Įkūrimo data 2000 m.
Licencija 55149 UKGC
Telefono numeris +44 1782 684757
El. pašto adresas support-eng@customerservices365.com
Susisiekimo forma Ne
Gyvas susirašinėjimas Taip

Apibendrinimas

Esu išbandęs daugybę skirtingų lažybų bendrovių, bet365 tikrai yra viena iš tų, kurią rekomenduoju išbandyti kitiems bei kurią ir pats naudosiu dar ilgai. Šioje bendrovėje galiu rasti visus norimus statymus už skirtingas sporto šakas. bet365 linkai padeda prisijungti prie oficialios bendrovės puslapio versijos ir naudotis visomis pagrindinėmis funkcijomis.

Man patinka, kad čia galima ne tik mėgautis plačia sporto pasiūla, bet ir atlikti statymus gyvai bei stebėti daugybę tiesioginių sporto rungtynių transliacijų. Nors puslapyje ir nėra lietuvių kalbos, pagrindinius dalykus tikrai galima suprasti ir angliškai. Nesudėtinga bet365 registracija suteikia galimybę kiekvienam žaidėjui mėgautis puikia lažybų bendrove, mano nuomone, turėti čia paskyrą tikrai verta.

Dažniausiai užduodami klausimai

Norėdami naudotis bet365 paslaugomis, jums reikės pasinaudoti alternatyviomis nuorodomis, kurios nuveda į oficialią lažybų bendrovės puslapio versiją. Šios nuorodos leidžia apeiti blokuojamus puslapius, kadangi ši lažybų bendrovė neturi lietuviškos licencijos. Tai nereiškia, kad naudotis šiomis nuorodomis yra nesaugu, tai yra oficialios nuorodos, kurios leidžia apeiti oficialaus puslapio blokavimą. Aš naudojuosi bet365 mirror puslapiu ir galiu naudotis visomis bendrovės funkcijomis.
Tikrai taip. Mano manymu, bet365 yra vienas iš geriausių pavyzdžių, kaip turi veikti lažybų svetainės mobiliuoju telefonu. Man asmeniškai šios bendrovės puslapis mobiliuoju telefonu toks patogus, kad aš jį daug dažniau naudoju nei pilną versiją kompiuteriu. Mobiliuoju telefonu galima ne tik atlikti statymus, bet ir stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas, dalyvauti statymų gyvai kategorijoje, atlikti pinigų įnašą bei išmokėjimą.
Deja, bet ši bendrovė neturi puslapio lietuvių kalba, todėl reikės naudotis standartine angliška versija. Taip pat, su pagalba irgi nėra galimybės susisiekti lietuvių kalba. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad norint naudotis vienos iš geriausių lažybų bendrovių paslaugomis internete, reikės prisitaikyti prie anglų kalbos.
Tikrai taip. Aš naudodamasis šios lažybų bendrovės paslaugomis esu išbandęs daugybę skirtingų statymų ir dalis jų buvo atlikti ant e-sporto. Galima atlikti statymus už šių žaidimų organizuojamus turnyrus.
Iš savo patirties galiu pasakyti, kad atlikti pinigų išmokėjimą bet365 lažybų bendrovėje galima įprastais mokėjimo metodais. Tikrai be jokių problemų galima tai padaryti kreditine kortele, aš pats naudoju elektroninę piniginę, nes man patinka trumpa apmokėjimo apdorojimo trukmė. Taip pat, čia galima rasti išankstinio apmokėjimo kortelių mokėjimo metodą bei bankinius pavedimus.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top