Unibet mobile apžvalga – Visa svarbiausia informacija lošiantiems mobiliuoju telefonu

Unibet nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Unibet yra visiems gerai žinoma lažybų bendrovė, kuri ne kartą buvo išrinkta kaip geriausia bendrovė internete. Nieko keisto, kad sparčiai populiarėjant lošimams internetu, bendrovės stengiasi sukurti kuo geresnes sąlygas savo žaidėjams.

Rodyti daugiau

Unibet daugelis žino ne tik dėl plačios statymų pasiūlos, daug skirtingų funkcijų, bet ir itin malonaus ir patogaus naršymo. Naršymas šios bendrovės svetainės malonus tiek pilnoje versijoje kompiuteriu, tiek mobiliuoju telefonu. Unibet app pritaikytas tiek „iOS“, tiek „Android“ operacinėms sistemoms. Jeigu niekada prie šios bendrovės nebuvote prisijungę mobiliuoju telefonu arba ieškote daugiau informacijos – esate puikioje vietoje. Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti visą svarbiausią informaciją apie Unibet mobile lažybas!

Rodyti mažiau
Unibet peržiūra mobiliesiems
Unibet
1.0
  • Tiesioginės lažybos su daugybe galimybių
  • Didžiulė lažybų rinkos įvairovė
  • „Unibet“ suteikia premijas iki 100%
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Unibet mobile lažybos – Su mobiliu telefonu atlikite statymus dar greičiau ir patogiau

Jeigu į Unibet svetainė užeitumėte kompiuteriu ir mobiliuoju telefonu, tai vaizdą matytumėte šiek tiek kitokį. Dėl to baimintis tikrai nereikia – statymų pasiūla ir visų funkcijų pasiekiamumas tikrai nepakitęs ir tiek mobiliuoju, tiek kompiuterine versija galėsite atlikti savo norimą statymą. Prie savo paskyros mobiliuoju telefonu galima taip pat prisijungti tais pačiais prisijungimo duomenimis. Unibet mobile svetainė pagrinde skiriasi savo išvaizda ir naršymo patogumu. Prisijungę kompiuteriu mes galime naršyti dideliame ekrane, todėl čia viskas telpa be jokių sunkumų, tuo tarpu mobili svetainė yra labiau suspausta ir supaprastinta.

Žaidėjai, kurie dažnai naudojasi kompiuterine versija ir staiga įsijungia mobiliuoju telefonu, gali šiek tiek sutrikti, kadangi išdėstymas yra truputį kitoks. Tačiau, šiek tiek skyrus laiko galima labai greit priprasti ir tada naršymas mobiliuoju bus daug patogesnis nei kompiuteriu. Reikia nepamiršti ir tai, kad galima atsisiųsti Unibet mobiliąją programėlę, tačiau jeigu nenorite to daryti – jums tikrai nėra būtina. Prisijungti prie savo paskyros, atlikti statymus, įnešti pinigus ar atlikti išmokėjimą galima ir tiesiog prie paskyros prisijungus mobilaus telefono naršyklės pagalba.

„Unibet“ lažybų programa mobiliesiems

Jeigu mobiliuoju telefonu dažnai naršote internete, tikriausiai ne kartą jau esate pastebėję, kad mobiliosios svetainių versijos yra labai panašios – vaizdas labiau suspaustas, šone yra meniu juostos pasirinkimas, iš kur galima patekti į kitus puslapius. Lygiai taip pat ir Unibet mobile svetainės versijoje. Patogus dalykas naršant mobiliuoju telefonu yra paieškos funkcija, kurioje įvedę komandą arba lygą, galėsite iš karto patekti į tų rungtynių sporto pasiūlą. Norint atlikti statymus mobiliuoju telefonu, dažniausiai tai norisi padaryti greitai ir patogiai, todėl būtent ši paieškos funkcija leidžia taip ir padaryti.

Dar vienas puikus dalykas yra tai, kad prie paskyros prisijungus mobilaus telefono naršykle, jūs galėsite ne tik atlikti įprastus veiksmus, bet pasinaudoti ir statymų gyvai galimybėmis. Jums nereikės parsisiųsti Unibet app, kad būtų galima stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas. Jas galima žiūrėti prie paskyros prisijungus ir tiesiog per mobilią naršyklę. Dėl to, žaidėjai dar labiau mėgsta savo paskyrą valdyti mobiliuoju, kadangi prisijungti dažniausiai galima bet kur ir bet kada.

Unibet Android – Išskirtinė mobili programėlė

Lažybų bendrovės, kurios turi mobilias programėlės dažnai išsiskiria iš kitų tuo, kad savo žaidėjams suteikia dar daugiau patogumo. Šiais laikais, kai visko norisi čia ir dabar, mobilus telefonas yra neatsiejama dalis gyvenime, todėl mobiliosios programėlės yra itin vertinamos. Parsisiųsti Unibet mobiliąją programėlę nėra sudėtinga – tai galima padaryti tiesiogiai iš Unibet svetainės. Tačiau, atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad ne kiekvienoje šalyje jos yra pasiekiamos. Lietuvoje, kaip žinote, užsienyje veikiančios bendrovės yra blokuojamos, todėl ir atsisiųsti mobilią programėlę gali kilti šiek tiek keblumų.

Pati Unibet „Android“ aplikacija yra tikrai labai patogi. Pirmiausia atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad galima išsisaugoti savo prisijungimo duomenis ir kiekvieną kartą jungiantis prie savo paskyros, jums nereikės suvedinėti prisijungimo duomenų. Tai ne tik padės jums sutaupyti laiko, kai, pavyzdžiui, norėsite atlikti statymą gyvai, tačiau tuo pačiu prideda ir saugumo. Rekomenduojama yra sugalvoti itin sudėtingą prisijungimo slaptažodį ir kadangi jo nereikės kiekvieną kartą įvesti, o jis bus išsaugotas, taip padidinsite savo paskyros saugumą.

Unibet
Unibet „Android“ programa

Unibet iOS – Atlikite statymus bet kur ir bet kada

Kaip ir „Android“, taip ir Unibet „iOS“ aplikacija veikia puikiai ir naršymą sporto statymų pasiūloje padaro dar patogesnį ir malonesnį. Verta paminėti tai, kad naršymas programėlėje yra greitesnis nei prisijungus mobilaus telefono naršykle. Programėlė veikia greičiau ir yra patvaresnė. Taip, žaidėjai ne visada mėgsta siųstis kažką papildomai į telefoną, tačiau tai užtrunka vos kelias minutes. Parsisiųsti Unibet app skirtą „iOS“ operacinei sistemai galima per „App Store“, tačiau irgi reikia atkreipti dėmesį tiek į jūsų, tiek į nustatytą programėlės vietovę.

Viena iš Unibet mobiliosios programėlės funkcijų yra tai, kad prisijungti galite su savo veido atvaizdu. Jeigu esate „iOS“ vartotojai, tai tikriausiai jau tai žinote ir esate susidūrę su kitomis programėlės, kur galite prisijungti arba kažką aktyvuoti tiesiog savo veido atvaizdu. Lygiai taip pat ir čia, prie savo Unibet paskyros žaidėjai gali prisijungti tiesiog nuskenavę savo veidą ir jiems nereikia kiekvieną kartą įvedinėti prisijungimo duomenų – tai ne tik sutaupo laiko, bet ir padeda apsaugoti paskyrą nuo įsilaužimų.

Žaidėjai, kurie naudoja Unibet app gali įsijungti papildomus pranešimus, kurie jiems leidžia pirmiesiems sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus. Šioje lažybų bendrovėje netrūksta įvairių premijų ir kitų pasiūlymų tiek naujiems, tiek esamiems žaidėjams, todėl norint jų nepraleisti, galima įsijungti pranešimus, kad apie kiekvieną naują pasiūlymą, jums programėlė primintų. Tai reiškia, kad jums gali ateiti pranešimas Unibet iPhone telefone arba įsijungę programėlę iš karto pamatysite prie žinučių skilties, kad yra kažkokių naujovių. Paspaudę galėsite matyti visus naujus pasiūlymus. Tai padeda sutaupyti laiko, kadangi kiekvieną kartą nereikia patiems tikrinti, ar yra kažkas naujo, kuo būtų galima pasinaudoti. Tokiu atveju iš karto visus pranešimus apie naujoves pamatysite pirmi.

Unibet
Unibet „iOS“ programa

Sporto lažybų bonusai mobiliuoju telefonu

Galbūt, teko susidurti su lažybų bendrovėmis, kurios savo žaidėjams žaidžiantiems mobiliuoju telefonu turi išskirtinių pasiūlymų. Tai vis dažniau taikoma praktikoje, kai skirtingos bendrovės nori pristatyti savo naujus produktus skirtus mobiliesiems arba paskatinti žaidėjus atsisiųsti jų mobilias programėles. Už tai, kad jie atsisiunčia programėlę ir prisijungia prie paskyros, bendrovės gali suteikti arba išskirtinę premiją arba suteikti galimybę pasinaudoti premija, kuria negali pasinaudoti žaidėjai žaidžiantys pilna versija kompiuteriu.

Statykite „Unibet“ programą mobiliesiems

Atsisiuntę Unibet mobiliąją programėlę jūs turėsite prieigą prie visų esamų bonusų ir kitų pasiūlymų. Tačiau, išskirtinio pasiūlymo žaidėjams mobiliuoju telefonu, deja, bet nėra. Džiugu, kad žaidėjai nėra atskirti ir nors nėra papildomų pasiūlymų, jie bet jokių sunkumų gali pasinaudoti visais aktyviais pasiūlymais, kurių čia yra tikrai labai daug. Premijos naujiems žaidėjams, išskirtiniai pasiūlymai tam tikroms sporto rungtynėms, statymai be rizikos ir kita. Kaip minėjome anksčiau, su Unibet apk mobiliems telefonams ir įjungtais pranešimais jūs niekada nepraleisite jokių pasiūlymų.

Unibet mobiliuoju apibendrinimas – Pliusai, minusai ir rekomendacijos

Parsisiųsti Unibet mobiliąją programėlę nors ir nėra sudėtinga, norint atlikti statymus mobiliuoju to daryti nėra privaloma. Kai žaidėjai turi galimybę rinktis, tuomet jie jaučiasi daug geriau ir laisviau. Jeigu lažybų bendrovės verčia žaidėjus atsisiųsti mobilią programėlę, juos tai gali atgrasyti ir jie, tikėtina, kad pasirinks kitą bendrovę. Tuo tarpu Unibet savo žaidėjams suteikia ne tik laisvę rinktis, tačiau itin aukštos kokybės produktą tiek atsisiuntus programėlę, tiek prie savo paskyros prisijungus mobilaus telefono naršykle. Tiesą sakant, prisijungus mobilaus telefono naršykle, jūs matysite labai panašų vaizdą kaip ir mobilioje programėle.

Unibet mobiliosios programėlės funkcijos palengvina ne tik statymų atlikimą, bet ir padeda sutaupyti laiką arba nepamiršti tam tikrų rungtynių. Įvairūs priminimų nusistatymai, pranešimų įsijungimai jums gali padėti sekti visas naujienas ir tuo pačiu nepraleisti norimų rungtynių. Tiek programėlėje, tiek prisijungę mobilaus telefono naršykle, jūs galite stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas. Žaidėjai kartais susimaišo ir galvoja, kad atsisiuntus programėlę reikęs susikurti naują paskyrą – to tikrai daryti nereikės, kadangi tiek kompiuteriu, tiek mobiliuoju prie savo paskyros prisijungti galima tais pačiais prisijungimais.

Ši lažybų bendrovė yra rekomenduojama todėl, kad turi itin plačią statymų pasiūlą. Čia galima atlikti statymus tiek už populiariausias sporto šakas, tiek už mažiau žinomas. Pačioje pasiūloje galima rasti ne tik pagrindinius statymus, bet ir papildomus, kurie suteikia žaidėjams dar daugiau galimybių. Čia rasite tiek ilgalaikius, tiek statymus gyvai. O svarbiausia, kad mobiliuoju telefonu jūs galėsite naudotis visomis funkcijomis kaip ir pilnoje versijoje. Todėl, be jokių sunkumų tiek pasipildysite, tiek atliksite pinigų išmokėjimą. Stebėsite savo laimėtus statymus, atliksite naujus ir tik panaudoję pamatysite, kokio aukšto lygio produktas tai yra.

Dažniausiai užduodami klausimai

Unibet lažybų bendrovė turi atskiras mobilias programėles „iOS“ ir „Android“ operacinėms sistemoms. Jeigu mobilią programėlę norite atsisiųsti į „Android“ telefoną, tuomet tai galima padaryti tiesiogiai iš lažybų bendrovės svetainės. Paspaudę ant specialios nuorodos jų svetainėje iš karto atsisiųsite programėlę į telefoną. Tuo tarpu „iOS“ vartotojai atsisiųsti Unibet mobilią programėlę gali pasinaudodami „App Store“.
Tikrai taip. Prie savo paskyros prisijungę su Unibet mobilia programėle, jūs galėsite pasinaudoti visais aktyviais bonusais tiek naujiems, tiek esamiems žaidėjams. Nors papildomų bonusų prisijungus mobiliuoju nėra, jums nebus uždėti jokie ribojimai naudojantis aktyviais pasiūlymais. Taip pat, jūs galėsite įsijungti pranešimus, kurie leis apie naujus pasiūlymus sužinoti pirmiesiems.
Prie savo paskyros su Unibet mobilia programėle prisijungti galima tais pačiais prisijungimo duomenimis kaip ir pilnoje svetainės versijoje kompiuteriu. Jeigu jau turite Unibet paskyrą, tuomet jums reikia tiesiog atsisiųsti programėlę ir prisijungti. Jeigu neturite, tuomet mobilioje programėlėje reikės susikurti paskyrą. Mobiliuoju telefonu galima prisijungti dar greičiau, kadangi, galima aktyvuoti „Face ID“ funkciją, kuri prie paskyros leis prisijungti akimirksniu.
open
Top