Unibet Lietuva – Visa svarbiausia informacija apie lažybų bendrovę

Unibet nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Unibet yra viena iš kokybiškiausių lažybų bendrovių, kurioje galima žaisti žaidėjams iš Lietuvos. Nors bendrovė nėra lietuviška, labai smagu, kad puslapis turi lietuvišką versiją, todėl žaidėjai gali be jokių problemų atrasti savo mėgstamiausius statymus bei naršyti visame lažybų bendrovės puslapyje.

Rodyti daugiau

Puslapis turi išskirtinį dizainą mobiliems telefonams, todėl jeigu mėgstate statymus atlikti bet kur ir bet kada, ši lažybų bendrovė tam puikiai tinka. Šioje apžvalgoje mes pateiksime visą svarbiausią informaciją apie Unibet Lietuvoje – sporto pasiūla, registracijos procesas, mokėjimo metodai ir kita.

Rodyti mažiau
Unibet
1.0
  • Tiesioginės lažybos su daugybe galimybių
  • Didžiulė lažybų rinkos įvairovė
  • „Unibet“ suteikia premijas iki 100%
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1.0
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1.0
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

Nuo ko pradėti: Unibet registracija

Dažnai žaidėjai atradę sau tinkamas lažybų bendroves galvoja, nuo ko pradėti ir kaip nieko nepraleisti. Norėdami sporto statymus atlikti šioje bendrovėje, jums pirmiausia reikės užsiregistruoti. Užeiti į bendrovės oficialų puslapį galima per Unibet alternatyvią nuorodą, o puslapio viršuje, dešinėje pusėje iš karto matysite registracijos mygtuką. Visas registracijos procesas užima keturis žingsnius. Pirmame žingsnyje jums reikės pateikti savo asmeninę informaciją – vardą, pavardę, lytį, el. paštą bei gimimo datą.

Unibet
  • Registracijos būdas: Smart ID, Mobile ID, Standartinis
  • Asmeninė informacija: Vardas, slaptažodis, pilietybė
  • Tapatybės patvirtinimas: nuotrauka

Antrame žingsnyje jums reikės pateikti savo kontaktinę informaciją – pilną adresą ir telefono numerį. Registracijos procese žingsnių gali atrodyti nemažai, tačiau jie labai trumpi ir paprasti. Įvedę savo adresą bei telefono numerį, trečiame žingsnyje jums reikės susikurti savo slaptažodį bei saugumo klausimą. Norėdami, kad jūsų paskyra būtų saugi, susikurkite kuo sudėtingesnį slaptažodį. O kad vėliau nekiltų nesklandumų, kai bandysite pasikeisti savo slaptažodį arba kitą informaciją, atidžiai pasirinkite apsauginį klausimą bei jo atsakymą, kadangi tai yra vienintelis iš būdų atgauti savo paskyrą ar pasikeisti svarbią anketos informaciją.

Paskutiniame žingsnyje jums reikės pasirinkti, ar norite gauti reklaminius pranešimus. Tik norime priminti, kad su šiais reklaminiais pranešimais dažnai ateina išskirtiniai pasiūlymai žaidėjams, todėl, jeigu norite nepraleisti nei vieno bonuso ir žinoti visą naujausią bei svarbiausią bendrovės informaciją, rekomenduojame sutikti gauti reklaminius pranešimus – jeigu matysite, kad jie jums nereikalingi, jų bet kada galima atsisakyti. Taip pat, paskutiniame žingsnyje reikės pažymėti, kad jūs esate pilnametis bei sutinkate su bendrovės sąlygomis ir nuostatomis.

Užbaigę registracijos procesą, jūs galėsite pradėti naudotis Unibet paslaugomis, tačiau, rekomenduojame nieko nelaukti ir pilnai aktyvuoti savo paskyrą. Jums reikės įkelti dokumentą, kuris patvirtins jūsų tapatybę, taip pat – adreso patvirtinimą. Įkėlę į sistemą šiuos dokumentus, jūs galėsite savo paskyra naudotis be jokių apribojimų – atlikti įnešimą, dalyvauti lažybose bei bet kada atlikti pinigų išmokėjimą.

Iš karto atliekamas sąskaitos papildymas ir greiti išmokėjimai

Žaidėjams vis labiau ir labiau darosi aktualu greitas pinigų išmokėjimas. Dabar žaidėjai dažnai turi net po kelias skirtingas lažybų bendrovių sąskaitas, nuolat ieško geresnių koeficientų ir kur labiausiai apsimoka atlikti statymą. Dėl šios priežasties žaidėjai labai vertina tas bendroves, kurios leidžia pinigus įsidėti iš karto bei yra greitai atliekami pinigų išmokėjimai. Unibet Lietuvoje žaidėjams leidžia sąskaitą pasipildyti šiais metodais – bankiniu pavedimu, kreditine kortele bei elektronine pinigine. Tai yra populiariausi mokėjimo metodai Lietuvoje, todėl žaidėjai sąskaitą gali pasipildyti be jokių problemų.

Ši lažybų bendrovė leidžia papildymą atlikti ir kita valiuta, tačiau tokiu atveju bus taikomas valiutos keitimo mokestis, tad norint išvengti papildomų mokesčių, mes rekomenduojame sąskaitą pildyti lietuviams patogiausia valiuta – eurais. Visais mokėjimo metodais atliekami sąskaitos papildymai atliekami iš karto, tad norėdami statymą atlikti čia ir dabar, neturėsite jokių problemų, nes pinigai iš karto bus jūsų sąskaitoje ir galėsi atlikti norimą statymą.

Norėdami sąskaitą pasipildyti elektronine pinigine, mažiausia įmokos suma yra 15€, bankiniu pavedimu bei kreditine kortele - 10€. Išmokėjimai, deja, bet nėra atliekami taip greitai kaip įmokos, tačiau trukmė standartinė kaip ir kitose lažybų bendrovėse. Elektronine pinigine išmokėjimai rašoma, kad atliekami per 12 valandų, tačiau realybė yra tokia, kad dažniausiai jie atliekami daug greičiau. Kreditine kortele išmokėjimas įvykdomas per 1-3 darbo dienas, o į banko sąskaitą pinigai atkeliauja per 3-5 darbo dienas.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

KKaip atlikti pinigų išmokėjimą:

Naujokų bonusui nereikia Unibet premijos kodo

Žaidėjai dairydamiesi į naujas lažybų bendroves visada patikrina, koks yra siūlomas naujoko bonusas. Ši lažybų bendrovė irgi turi bonusą, kuris visada yra siūlomas naujiems žaidėjams. Pasiūlymas tikrai nėra pats geriausias, tačiau jį visada galima rasti šiame puslapyje.

Daugelį metu pagrindinis pasiūlymas naujokams nesikeičia, o jis yra – 100% premija iki 50€. Tai reiškia, kad jeigu sąskaitą pasipildote 30€, jums Unibet suteikia dar 30€ papildomai, jeigu sąskaitą pasipildote 50€ arba daugiau, bendrovė papildomai suteikia maksimalią bonuso sumą – 50€. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pinigų negalėsite išgryninti tol, kol neįvykdysite reikalavimų. Norint, kad bonuso metu suteikta suma būtų pervesta į tikrų pinigų balansą, jums reikės bonuso sumą pastatyti 10 kartų. Tai reiškia, jeigu gavote maksimalią 50€ sumą, jums reikės atlikti statymų už 500€.

Unibet

Norint pasimėgauti šios bendrovės bonusais bei kitais pasiūlymais, jums gali tekti pasinaudoti Unibet veidrodine nuoroda. Kadangi puslapis Lietuvoje yra blokuojamas, šios nuorodos suteikia galimybę prisijungti prie oficialaus bendrovės puslapio be jokių apribojimų ir pilnai naudotis visomis paslaugomis, tarp kurių ir išskirtiniai bonusai esamiems žaidėjams.

Nors bonusas naujokams tikrai nėra labai ypatingas, esamiems žaidėjams ši bendrovė bonusų tikrai negaili. Lažybų mėgėjai šioje bendrovėje gali gauti įvairių nemokamų statymų, kuriuos gali panaudoti statymų gyvai kategorijoje. Taip pat, lojaliems žaidėjams yra suteikiami ir paprasti nemokami statymai, kuriuos galima panaudoti ne tik statymų gyvai kategorijoje. Smagu tai, kad esamiems žaidėjams siūlomi bonusai dažniausiai būna su labai lengvais apribojimais, kurie būna uždedami tam, kad žaidėjas gautų pasiūlymą. O atlikus statymą, laimėjimo atveju, dažniausiai visi pinigai yra iš karto pervedami į bendrą sąskaitą, be jokių peržaidimo reikalavimų.

Unibet taip pat sugalvoja ir įvairių smagių pasiūlymų savo žaidėjams. Pavyzdžiui, gruodžio mėnesiais šioje bendrovėje galima dalyvauti advento kalendoriaus žaidime, kurio metu kiekvieną dieną yra pateikiamas vis kitoks pasiūlymas žaidėjams. Tokios akcijos žaidėjus dar labiau įtraukia į bendrovės veiklą ir leidžia tapti ištikimais žaidėjais. Nors tokie pasiūlymai būna labai paprasti, vis tiek smagu yra gauti dėmesio iš lažybų bendrovės ir tuo pačiu turėti galimybę be jokios rizikos atlikti statymą ar sudalyvauti, kokiame nors žaidime.

Atlikite statymus išskirtinai didelėje pasiūloje

Unibet žaidėjų vertinamas pagrinde dėl to, kad šioje lažybų bendrovėje yra išskirtinė pasiūla. Čia galima rasti ne tik visus svarbiausius sporto įvykius, bet ir daug įvykių iš mažesnių lygų, kurios dažnai neturi savo pasiūlos lažybų bendrovėse. Verta išskirti tai, kad šioje bendrovėje yra labai plačios pasiūlos, tai reiškia, kad galėsite atlikti statymą ne tik už rungtynių nugalėtoją ar kitus pagrindinius statymus, bet ir turėsite galimybę naršyti ypatingoje pasiūloje. Unibet linkai kuriami tam, kad žaidėjai be jokių apribojimų galėtų prisijungti prie oficialaus puslapio ir atlikti statymus vienoje iš geriausių pasiūlų.

Krepšinio statymuose beveik visada galima atlikti statymus už žaidėjų asmeninę statistiką. Tai yra statymų rūšis, kurios labai trūksta lietuviškose lažybų bendrovėse. Taip, krepšinio rungtynių yra labai daug ir tikrai ne kiekvienose galima rasti statymų už žaidėjus, tačiau, bent jau stipriausiuose Europos turnyruose galima pasinaudoti tokia galimybe ir žinoma – NBA lygoje. Čia žaidėjų asmenine statistika yra itin plati – galima statyti ne tik už žaidėjų pelnomus taškus, bet ir už atkovotus kamuolius, blokus, rezultatyvius perdavimus, perimtus kamuolius ir kita.

Futbolo statymuose išsirinkti statymą kartais gali būti per daug sunku, nes pasiūla tiesiog nesibaigia. Čia dažniausiai rasite pačių įvairiausių statymų tiek pirmam kėliniui, tiek antram, tiek pilnam rungtynių laikui – kuris žaidėjas įmuš pirmą įvartį, kiek bus įvarčių įmušta tam tikrą minutę, kas tam tikrą minutę laiminės rungtynėse. Kampiniai, įvarčių kiekis, tikslus rezultatas, kortelių statymai – visada tai yra pasiekiama. Jeigu jums Unibet prisijungimas atrodo sudėtingas, tai pagalvokite apie tai, kokią galimybę turėsite naršydami tokioje plačioje sporto rungtynių pasiūloje.

Prie visų šių galimybių reikia išskirti ir „cashout“ funkciją. Išankstinis apmokėjimas šioje bendrovėje veikia puikiai, didžioji dalis statymų turi šią funkciją, todėl atlikę statymą, visada savo statymų istorijoje galite stebėti, kokią sumą šiuo metu galite išsimokėti. „Cashout“ funkcija yra taikoma tiek kombinuotiems statymams, tiek paprastiems, todėl nesvarbu, kokį statymą atliksite, dažniausiai turėsite galimybę stebėti, kokia yra situacija su jūsų atliktu statymu.

Plati ne tik sporto, bet ir e-sporto pasiūla

Amerikietiškas futbolas, beisbolas, krepšinis, boksas, kriketas, smiginis, futbolas, rankinis, ledo ritulys – galima būtų vardinti ir vardinti. Tai yra vienos iš pagrindinių sporto šakų, kuriose galima atlikti statymą naudojantis Unibet bendrove. Sporto pasiūla šioje bendrovėje labai didelė, todėl net ir visiškai skirtingų sporto šakų mėgėjai, čia atras sau tinkamiausius pasirinkimus. Tuo ši bendrovė ir žavi, kad nesikoncentruoja tik į kelias pagrindines sporto šakas, bet stengiasi turėti kuo daugiau pasiūlymų ir mažiau populiarumo susilaukiančioms sporto šakoms.

Jeigu jūs esate sparčiai augančio e-sporto mėgėjas, tai šioje bendrovėje galėsite ne tik atlikti statymus už įvairiausius žaidimus, bet ir stebėti tiesiogines transliacijas iš įvairių turnyrų. „Counter-Strike: GO“, „Dota 2”, „Starcraft”, „FIFA“ ir kiti žaidimai yra pasiekiami šioje bendrovėje. Taigi, atlikę Unibet registraciją, jūs turėsite galimybę atlikti statymus ne tik už populiariausias sporto šakas Lietuvoje, bet ir įsitraukti į e-sportą, kuris nuolat tobulėja, o kartu plečiasi ir žaidimų statymų pasiūla.


Prisijungę Unibet veidrodine nuoroda, stebėkite tiesiogines sporto transliacijas

Tiesioginės transliacijos yra neatsiejama Unibet bendrovės dalis. Čia galima stebėti ne tik aukščiausio lygio rungtynes, bet ir daug žemesnių lygų bei mažiau populiarų sporto šakų tiesiogines transliacijas.

Dėl šios priežasties šioje bendrovėje statymų gyvai kategorija yra labai populiari. Žaidėjai čia dažnai stebi rungtynes ir tuo pačiu atlieka statymus, kurie turi dar ir „cashout“ funkciją. Galima sakyti, kad statymų gyvai mėgėjai, šioje bendrovėje gali mėgautis pilnu šios kategorijos paketu.

NBA, Eurolygos, Europos taurės, Čempionų lygos, Anglijos, Ispanijos, Italijos, Vokietijos, Kroatijos bei daugybės kitų aukščiausių futbolo lygų rungtynes galima stebėti tiesiogiai. Jeigu galimybės stebėti rungtynių tiesiogiai nėra, tuomet dažniausiai bus galima stebėti nuolat atnaujinamą statistiką bei tuo metu vykstančius veiksmus aikštėje ar stadione. Mažame langelyje, galima stebėti, kur šiuo metu yra kamuolys bei kokia yra atakos stadija. Tai puiki galimybė žaidėjams pateikti naujausią informaciją, kadangi kartais sužinoti, kas tuo metu vyksta rungtynėse žaidėjams būna labai svarbu.


Unibet mobiliuoju telefonu – Atlikite statymus bet kur ir bet kada

Jeigu jums svarbu, kad lažybų bendrovės puslapis puikiai veiktų mobiliuoju telefonu arba turėtų savo mobilią programėlę, tai Unibet šiuo atveju gali pasiūlyti pačią aukščiausią kokybę. Jeigu jums kyla klausimas, kaip prisijungti Unibet mobiliuoju telefonu, tai pagrindinis atsakymas būtų – pasinaudoti veidrodinėmis nuorodomis. Jos padės prisijungti prie oficialios puslapio versijos ir mėgautis visomis galimybėmis, kurios suteikiamos ir pilnoje puslapio versijoje.

Smagu tai, kad Unibet puslapis mobiliuoju telefonu veikia ne tik puikiai, bet išsiskiria ir nuostabiu dizainu. Valdymas yra labai patogus, todėl dažnai žaidėjai renkasi mobilią puslapio versiją net ir turėdami galimybę prisijungti prie savo paskyros pilna versija kompiuteriu. Ypač patogu naršyti statymų gyvai kategorijoje, todėl žaidėjai stebėdami rungtynes gyvai, gali be jokių sunkumų atlikti norimus statymus.


Profesionalus dizainas, kokybiškas bei patogus naršymas

Jeigu dar nesate susidūrę su šia bendrove ir norite pamatyti, kaip atrodo kokybiškas lažybų bendrovės puslapis internete, tikrai rekomenduojame pasinaudoti Unibet linkais ir pamatyti, kas yra aukšta kokybė. Kaip jau minėjome, puslapyje galima naršyti lietuvių kalba, todėl tai dar labiau palengvina visą valdymą ir suteikia daugiau patogumo žaidėjams. Prisijungimą ir registraciją galite rasti iš karto atėję į šį puslapį, šalia yra galimybė pasirinkti puslapio kalbą skirtingomis kalbomis.

Kairėje pusėje yra pateikiama visa pasiūla, čia nesunkiai galite susirasti savo mėgstamiausius statymus pagal sporto šaką bei lygą. Atsidarius rungtynes, jūs matysite svarbiausią informaciją – statymų variantus bei paskutinę komandų statistiką. Pasirinkus norimą statymą, jums iš karto susikurs statymo bilietas, kurį bet kada galėsite sumažinti bei padidinti. Naršymo kokybė šiame puslapyje yra tikrai aukšto lygio.


Žaisdami Unibet bendrovėje jauskitės saugiai

Kaip žinote, Lietuvoje yra blokuojamos bendrovės, kurios neturi lietuviškos licencijos. Dėl šios priežasties norint žaisti šioje bendrovėje, reikia Unibet alternative link. Su alternatyvia nuoroda galima prisijungti prie oficialaus bendrovės puslapio, užsiregistruoti ir mėgautis teikiamomis bendrovės paslaugomis. Nors ši bendrovė ir neturi lietuviškos licencijos, joje žaisti vis tiek yra labai saugu. Bendrovė turi Maltoje išduotą licenciją, kuri yra viena iš labiausiai vertinamų licencijų visoje Europoje.

Unibet dirba su „EGBA“, „RGA“, „eCORGRA“, taip pat, yra tiesioginis bendradarbiavimas su „Gambling Therapy“, „GamCare“ – su bendrovėmis, kurios palaiko atsakingą lošimą. Tai reiškia, kad ir pati bendrovė rūpinasi, kad žaidėjai žaistų atsakingai. Šioje bendrovėje jūsų duomenys yra apsaugoti bei užšifruoti, todėl net ir įvykus blogiausiam scenarijui, jūsų duomenų niekas negalės atskleisti. Nors bendrovės ir neprižiūri lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, kad čia būtų žaisti saugu, o bendrovė nevykdytų nelegalios veiklos užtikrina Maltos lošimų priežiūros tarnyba.


Su Unibet pagalba bendraukite lietuviškai

Jeigu jums naršant šioje bendrovėje iškilo papildomų klausimų arba susidūrėte su nesklandumais, visada galite susisiekti su pagalba, kuri dirba visą parą. Paspaudus ant pagalbos, pirmiausia jūs matysite DUK skiltį, kurioje yra labai daug naudingos informacijos apie naujausią informaciją, paskyros valdymą, registraciją, bonusus, įnešimus ir išmokėjimus, atsakingą lošimą, sporto lažybas ir dar daugybę kitų kategorijų.

Jeigu šioje skiltyje nerado atsakymo į savo klausimą, tuomet galite su pagalba susisiekti gyvu susirašinėjimu arba parašyti elektroninį laišką. Džiugu dėl to, kad su pagalba galima bendrauti lietuvių kalba. Tai reiškia, kad žaidėjai iš Lietuvos gali ne tik naršyti lietuviškoje puslapio versijoje, bet ir su pagalba kalbėti lietuviškai. Tai yra dar viena priežastis, kodėl Unibet prisijungimas nėra sudėtingas.

Kompanijos informacija
Pavadinimas Unibet
Adresas Level 6 – The Centre, Tigne Point, Sliema, TPO 0001 Malta
Įkūrimo data 1997
Licencija MGA/B2C/106/2000
Telefono numeris Ne
El. pašto adresas info@unibetsupport.com
Susisiekimo forma Ne
Gyvas susirašinėjimas Taip

Unibet apibendrinimas

Ši lažybų bendrovė išsiskiria tuo, kad žaidėjams yra pateikiama labai plati ir kokybiška ne tik sporto, bet ir e-sporto pasiūla, su tikrai aukštais koeficientais. Nors naujoko bonusas ir nėra labai didelis, jis visada yra aktyvus ir norint jį aktyvuoti, žaidėjams nereikia naudoti Unibet premijos kodo, užtenka tiesiog prieš registruojantis paspausti aktyvuoti.

Puiki mobili puslapio versija leidžia žaidėjams mėgautis statymais bet kur ir bet kada, pilnas funkcionalumas suteikia galimybę pilnai pasirūpinti savo paskyra. Pažymėti reikėtų ir tai, kad puslapyje galima naršyti lietuvių kalba, o tai itin svarbu žaidėjams iš Lietuvos. Atlikę statymus, kad rezultato laukti nebūtų nuobodu, yra didelė tikimybė, kad galėsite stebėti tiesioginę rungtynių transliaciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikrai taip. Jeigu jums galimybė dalyvauti lažybose mobiliuoju telefonu yra svarbi, tai ši bendrovė yra puikus pavyzdys kitoms bendrovėms, kaip turėtų veikti mobili puslapio versija. Mobilaus telefono naršykle įsijungus bendrovės puslapį pamatysite kokybišką dizainą bei turėsite galimybę naudotis visomis bendrovės funkcijomis. Galima sakyti, kad Unibet mobile puslapis pateisina visus lūkesčius ir leidžia ne tik atlikti statymus, bet ir stebėti tiesiogines transliacijas.
Nors bendrovė ir neturi lietuviškos licencijos, čia žaisti tikrai yra labai saugu. Bendrovė turi Maltoje išduotą licenciją, kuri turi aukšto lygio pripažinimą visoje Europoje. Unibet bendradarbiauja su įvairiomis organizacijomis bei bendrovėmis, kurios užtikrina saugius pinigų pervedimus, apsaugo vartotojų asmeninius duomenis bei padeda žaidėjams atsakingo lošimo klausimais. Jeigu žaidžiant iškilo nesklandumų, visada galima susisiekti su visą parą dirbančia pagalba ir ji užtikrins jūsų saugumą.
Prisijungti prie Unibet puslapio gali nepavykti, nes Lietuvoje yra blokuojamos bendrovės, kurios neturi lietuviškos licencijos. Vis tik, žaisti šioje bendrovėje ir turėti savo paskyrą tikrai galima. Bendrovė priima žaidėjus iš Lietuvos ir viskas, ko reikia, kad galėtumėte žaisti šioje bendrovėje yra alternatyvi nuoroda. Tai yra oficialios nuorodos, kurios žaidėjams iš Lietuvos leidžia prisijungti prie oficialaus puslapio ir naudotis visomis bendrovės teikiamomis paslaugomis.
Tikrai taip. Tiesioginės transliacijos yra neatsiejama bendrovės dalis, čia galima stebėti ne tik sportą tiesiogiai, bet ir e-sportą. Rungtynės tiesiogiai vyksta ne tik iš aukščiausių ir populiariausių lygų, bet ir žemesnių lygų bei ne tokio didelio populiarumo susilaukiančių sporto šakų. Jeigu tiesioginės transliacijos jums yra labai svarbu, mes rekomenduojame šioje bendrovėje turėti paskyrą.
Norėdami pasipildyti paskyrą, pirmiausia jums reikia atlikti Unibet prisijungimą, tada savo paskyroje pasirinkti jums tinkamiausią metodą, kurie yra – bankinis pavedimas, kreditinė kortelė bei elektroninės piniginės – „Skrill“, „NETELLER“. Pinigų įmokėjimai atliekami iš karto, todėl be jokių sunkumų galėsite pradėti žaisti. Minimali įnešimo suma yra 10€, jeigu įnešimą atliekate elektronine pinigine, tuomet mažiausia suma yra 15€.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top