CBet Lietuva apžvalga – Puikios premijos ir plati lažybų pasiūla

CBet nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

CBet iš kitų lietuviškų sporto lažybų bendrovių išsiskiria tuo, kad savo žaidėjams suteikia galimybę rinktis iš itin plačios sporto pasiūlos ir tuo pačiu mėgautis mobilia programėle. Nors CBet savo veiklą pradėjo visai neseniai – 2016 metais, jau dabar ši bendrovė yra priskiriama prie vienų iš geriausių sporto lažybų bendrovių Lietuvoje.

Rodyti daugiau

Žaidėjai čia gali mėgautis nuolat atnaujinamomis premijomis, puikia naršymo kokybe, tiesioginėmis sporto transliacijomis. Skaitykite mūsų sudarytą apžvalgą ir atraskite visą svarbiausią informaciją apie šią bendrovę.

Rodyti mažiau
CBet
1
  • Mobili programėlė
  • Tiesioginės rungtynių transliacijos
  • Maža minimali įnešimo suma
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

CBet registracija – Susikurkite paskyrą per vieną minutę

CBet
  • Registracijos būdas: Registracijos forma, Smart-ID, MobileID
  • Asmeninė informacija: Vardas, pavardė, gimimo data, asmens kodas, adresas, el.paštas, mobilaus telefono numeris.
  • Tapatybės patvirtinimas: Taip

Įprasta, kad prieš pradedant atlikti statymus lažybų bendrovėse, pirmiausia reikia susikurti paskyrą. Ne išimtis yra ir CBet bendrovė – apsilankius oficialioje svetainėje, pirmiausia reikės užsiregistruoti, tačiau, registracijos procesas čia yra itin greitas. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad galite pasirinkti vieną iš trijų skirtingų būdų, kuriuo susikursite savo paskyrą – užpildydami įprastą registracijos formą arba pasinaudodami „Smart-ID“ bei „MobileID“ paslaugomis, kurios leis paskyrą susikurti dar greičiau ir patogiau.

Pasirinkus vieną iš trijų registracijos būdų, jūsų lauks trumpi ir nesudėtingi žingsniai – asmens duomenų pateikimas ir tapatybės patvirtinimas. Priklausomai nuo to, kokį registracijos būdą pasirinksite, visus šiuos žingsnius galite atlikti vos per minutę laiko. Antrame žingsnyje jums reikės įvesti savo asmeninę informaciją – vardą, pavardę, asmens kodą, gimimo datą, adresą, mobilaus telefono numerį bei elektroninį paštą, tuo tarpu trečiame žingsnyje reikės patvirtinti tapatybę. Registruojantis įprasta forma, tapatybę galėsite papildyti vienu iš dviejų būdų.

CBet Lietuva savo žaidėjams suteikia galimybę tapatybę patvirtinti „Skype“ skambučiu su CBet klientų aptarnavimo specialistu arba pasinaudoti automatinės tapatybės patvirtinimo paslauga, kuri veikia visą parą. Pasirinkus šį būdą, jums reikės į sistemą įkelti savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei nusifotografuoti kad būtų atpažinta jūsų asmenybė. Svarbu atkreipti dėmesį, kad paskyrą tvirtinant per „Skype“, tai daryti galėsite tik klientų aptarnavimo specialistų darbo valandomis.

Pasipildykite paskyrą patogiausiais mokėjimo metodais Lietuvoje

CBet

Žaidėjams tampa vis svarbiau ir svarbiau, kad būtų galimybė paskyrą pasipildyti patogiausiais mokėjimo metodais. Dabar, kai elektroninės piniginės sparčiai populiarėja, vis daugiau bendrovių savo žaidėjams suteikia geresnes sąlygas naudojantis „Skrill“ ar kita elektronine pinigine. CBet atsiliepimai apie mokėjimų procesų apdorojimą yra tikrai teigiami, kadangi pasipildyti paskyrą galima populiariausiais mokėjimo metodais ir įnašas atliekamas iš karto.

Pasipildyti paskyrą galima kreditine kortele – minimalus įnešimas 10€, bankiniu pavedimu ir elektronine pinigine „Skrill“ – šiais mokėjimo metodais minimali įnešimo suma 3€. Atlikus įnešimą tokia maža suma, žaidėjai gali be jokių didelių įsipareigojimų išbandyti bendrovės sporto lažybų pasiūlą, susipažinti su svetaine ir nuspręsti ar nori čia žaisti toliau. Taip pat, žaidėjai žinodami, kad gali įsinešti vos nuo 3€, gali jaustis užtikrintai, kadangi bet kuriuo metu galės įsinešti norimą sumą pinigų.

Atlikti pinigų išmokėjimą galima bankiniu pavedimu bei „Skrill“ elektronine pinigine, minimali suma – 10€. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad atlikti pinigų išmokėjimą galima tik tais pačiais mokėjimo metodais, kuriais ir pasipildėte paskyrą. Tai reiškia, kad jeigu atlikote įnešimą bankiniu pavedimu, tik atgal į savo banko paskyrą galėsite išmokėti pinigus. Taip yra todėl, kad bendrovė laikosi pinigų plovimo prevencijos. Kitas svarbus dalykas – nemokamai išmokėti pinigus į banko sąskaitą galite kas 14 dienų, o į „Skrill“ kas 28 dienas. Kiekvienas papildomas pinigų išmokėjimas kainuoja 1.50€.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

Mėgaukitės CBet premijomis naujiems ir esamiems žaidėjams

Bonusai yra tai, į ką žaidėjai atkreipia dažnai dėmesį, kadangi tai puiki galimybė ne tik iš arčiau susipažinti su bendrove, bet tuo pačiu ir pasididinti savo laimėjimo galimybes. CBet visada savo naujiems žaidėjams yra paruošę bent vieną pasiūlymą sporto mėgėjams, tuo tarpu esami žaidėjai nuolat mėgaujasi reguliariai atnaujinamomis premijomis, kurios pritaikytos įdomiausiems sporto įvykiams. Džiugu dėl to, kad CBet aktyviai reaguoja į tai, kas šiuo metu aktualu sporto pasaulyje.

CBet premijos kodas jums bus reikalingas tada, kai norėsite pasinaudoti bent vienu iš pasiūlymų. Šis kodas leidžia sistemai atpažinti, kuriuo pasiūlymu norite pasinaudoti. Dėl to, reikia būti atidiems ir kiekvieną kartą, kai išsirenkate norimą premiją, pasižiūrėkite, koks yra jos kodas. Esami žaidėjai premijos kodą gali įvesti šalia sąskaitos papildymo laukelio. Puikus ėjimas iš bendrovės pusės, kadangi taip žaidėjai visada prisimena, kad reikia pasižiūrėti, koks yra norimo pasiūlymo CBet premijos kodas.

CBet

Nauji žaidėjai gali rinktis vieną iš dviejų bonusų – vienas pasiūlymas paprastesnis, už 10€ įnešimą yra suteikiamas 400% padidinimas ir gaunate 40€ bei papildomai 50 nemokamų sukimų „Prime Zone!” žaidime. Kitas pasiūlymas didesnis, tik šį kartą reikia atlikti bent 30€ įnešimą, o jums už tai bus suteikiama 100% premija iki 75€, 45€ nemokamiems statymams ir 200 nemokamų sukimų tame pačiame žaidime. Žaidėjai pasirinkę sau norimą premiją, turi įvesti atitinkamą premijos kodą - WLCM400 arba WLCMBET75.

Pagirti šią bendrovę galima už tai, kad ji nuolat savo esamiems žaidėjams pateikia išskirtinių pasiūlymų susijusiais su populiariausiais sporto renginiais. CBet prisijungimas jums suteikia rinktis vieną iš aktyvių premijų, o ją panaudoję, galėsite ieškoti kito pasiūlymo, kadangi premijos čia atnaujinamos itin dažnai. Nesvarbu, jums patinka tenisas, futbolas ar dar kita populiari sporto šaka, didelė tikimybė, kad daugiausiai dėmesio susilaukiantiems renginiams CBet bus paruošę bent vieną išskirtinį pasiūlymą.

Taip pat, yra ir pasyvių bonusų, pavyzdžiui, kombinacijos koeficiento padidinimas. Čia darydami kombinaciją iš statymų su didesniu nei 1.30 koeficientu, galite gauti laimėjimo padidinimą. Jeigu į kombinaciją įtrauksite bent 4 statymus, gausite papildomai 4% nuo grynojo pelno, maksimali premija yra atlikus kombinuotą 10 skirtingų įvykių statymą, tokiu atveju gausite net 30% grynojo pelno padidinimą. Daugiausiai šios premijos metu galite laimėti 5000€, o svarbiausia – laimėjimui nėra taikomi jokie papildomi peržaidimo reikalavimai.

CBet sporto lažybų pasiūla ir statymo atlikimas

Nors ši bendrovė yra viena iš jaunesnių Lietuvoje, ji jau dabar gali pasigirti turėdama vieną iš geriausių sporto lažybų pasiūlų tarp visų lietuviškų sporto lažybų bendrovių. Nesvarbu, kokia sporto šaka jums yra mėgstamiausia, čia tikrai turėsite galimybę atlikti statymą bent jau už pagrindines baigtis.

Lietuvoje daug dėmesio yra skiriama krepšinio ir futbolo statymams, todėl nieko keisto, kad šiose sporto šakose pasiūla yra didžiausia. CBet atsiliepimai rodo, kad žaidėjai mėgsta tai, jog yra galimybė atlikti statymą už asmeninę žaidėjų statistiką krepšinio rungtynėse. Čia ne tik galėsite statyti už tai, kiek žaidėjas įmes taškų, bet ir kiek atkovos kamuolių bei atliks rezultatyvių perdavimų. Šią pasiūlą galima rasti populiariausiose krepšinio lygose.

Jeigu pažiūrėtume į futbolo rungtynes, ten pasiūla dar didesnė. UEFA „Čempionų lygos“ rungtynėse arba, kai žaidžia rinktinės atrankos čempionatuose, galima rinktis iš daugiau nei 1000 skirtingų statymų. Tai reiškia, kad jūs galėsite statyti ne tik už tai, koks bus tikslus rezultatas, kiek bus kampinių, ar bus parodyta raudona kortelė, bet ir daugybė kitų pasirinkimų. Tarp statymų galima statyti už tai, kiek žaidėjas įmuš įvarčių, koks bus rezultatas po pirmo kėlinio arba tam tikrą rungtynių minutę.

Norėdami plačiau susipažinti su šios bendrovės pasiūla, jūs galite tiesiog apsilankyti oficialioje svetainėje ir pasižiūrėti į tai, kokie yra suteikiami statymai jums dominančiose lygose arba turnyruose. Kadangi CBet turi lietuvišką licenciją, jums nereikia jokių CBet alternative links, kad galėtumėte prisijungti prie svetainės. Jau užsiregistravę žaidėjai gali statymą atlikti tikrai labai nesudėtingai. Naršydami pasiūloje, paspauskite ant norimo statymo ir jis iš karto atsiras jūsų statymo biliete, beliks įvesti norimą pinigų sumą ir patvirtinti statymą.

Naršydami pasiūloje, galėsite rinktis iš jau pažymėtų populiariausių sporto lygų arba pasidaryti savo mėgstamiausių sporto šakų bei lygų sąrašą ir kitą kartą prisijungę vos keliais spustelėjimais galėsite įsijungti norimas rungtynes. Taip pat, visada galite pasinaudoti pagrindine paieška, kur įvedus komandos arba lygos pavadinimą, jums iš karto iškris ieškoma lyga arba rungtynės. Taip galite greitai sutaupydami laiką surasti tai, ko ieškote.

Atlikite statymus už populiariausias sporto šakas Lietuvoje

Nors dauguma žaidėjų Lietuvoje kreipia dėmesį į tai, kad būtų galimybė atlikti statymą už krepšinio bei futbolo rungtynes, pasirinkimas šioje bendrovėje yra daug didesnis, o ir patys žaidėjai ieško mažiau populiarių sporto šakų, ypač per didžiuosius turnyrus arba finalus. Kaip žinote, jums nereikia jokių CBet mirror nuorodų, kad galėtumėte prisijungti prie šios bendrovės, todėl naršyti po skirtingas sporto šakų pasiūlas, galite tiesiog atsidarę oficialią nuorodą.

Paminėti reikėtų ir tai, kad čia rasite atskirą e-sporto kategoriją, kurioje galėsite atlikti statymus už populiariausius žaidimus – „Counter-Strike: GO“, „League of Legends“, „StarCraft 2” ir dar daugybė kitų. E-sportas sparčiai populiarėja ir tai jaučiasi net Lietuvoje, nors ir neturime stiprių e-sporto komandų. Žaidėjai stebi mačus internetu ir vis dažniau atlieka statymus. Čia galima lažintis ne tik už pagrindines baigtis, bet yra ir papildomų statymų – kiek bus sužaista žemėlapių, koks bus pranašumas ir kita.

CBet sporto lažybos suteikia jums galimybę atlikti statymą už pačias įvairiausias sporto šakas, tarp kurių yra ir itin mažai dėmesio Lietuvoje susilaukiančios sporto šakos, tokios kaip – kriketas, golfas, šuoliai su slidėmis. Tuo tarpu populiariausiose sporto šakose turėsite galimybę atlikti statymą ne tik už pagrindines baigtis. Penkios sporto šakos, kurios turi puikią pasiūlą šioje bendrovėje yra:


CBet lažybų bendrovėje stebėkite tiesiogines rungtynių transliacijas

Vienas iš didžiausių pliusų šiai bendrovei yra už tai, kad savo žaidėjams suteikia puikias galimybes statymų gyvai kategorijoje. CBet prisijungimas kiekvienam žaidėjui suteikia galimybę atlikti statymus gyvai, o šiose rungtynėse pasiūla dažnai būna labai panaši į tai, kokia buvo suteikiama prieš rungtynes. Dalis statymų gyvai nėra pasiekiami dėl pasikeitusių aplinkybių, tačiau už rungtynių nugalėtoją, skirtingą pranašumą visada galėsite atlikti statymą.

Šioje bendrovėje yra atskirtai išskirtas tiesioginių rungtynių tvarkaraštis. Žaidėjai iš anksto gali pasižiūrėti, kokios rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai bei susiplanuoti laiką taip, kad galėtų stebėti rungtynes CBet platformoje ir tuo pačiu metu atlikti statymus gyvai. Šis bendrovės privalumas suteikia žaidėjams dar daugiau galimybių ir jie labiau įsitraukia į statymus gyvai. Jeigu galimybės stebėti rungtynių tiesiogiai nėra, tuomet žaidėjams yra pateikiama tiesiogiai atnaujinama statistika, tai leidžia susidaryti bent jau bendrą vaizdą iš to, kas tuo metu vyksta rungtynėse.


Statymus atlikite mobiliuoju telefonu bet kur ir bet kada

Jeigu ieškote bendrovės, kurioje be jokių keblumų galėtumėte naršyti pasiūloje mobiliuoju telefonu, mėgautis patogiu valdymu ir net stebėti tiesiogines transliacijas, tai CBet tam yra puikus pasirinkimas. CBet mobile programėlė suteikia „iOS“ ir „Android“ vartotojams išskirtinę galimybę, kadangi atsisiuntę programėlę į mobilų telefoną, jūs galėsite vos keliais spustelėjimais prisijungti prie savo paskyros ir naudotis visomis pilnomis funkcijomis.

Jeigu nenorite siųstis programėlės, bendrovės svetainė yra puikiai pritaikyta mobilaus telefono naršyklei, todėl naršydami jausitės taip, lyg būtumėte atsisiuntę programėlę – patogus naršymas, greitas krovimosi greitis. Išskirtinių premijų mobiliems vartotojams nėra, tačiau galite naudotis visais tais pačiais pasiūlymais, kurie suteikiami pilnoje versijoje.


Išskirtinis profesionalus dizainas ir puikus CBet svetainės funkcionalumas

Jeigu ieškote solidžios bendrovės, kuri turėtų išskirtinę svetainę, patogų valdymą ir būtų malonu naršyti, tai CBet yra tai, ko ieškote. Šioje svetainėje nereikės blaškytis tarp daugybės reklamų ir blaškančių nuolaidų. Viskas pasiekiama vos keliais spustelėjimais. Su pagalba darbo valandomis galite susisiekti vieno mygtuko paspaudimu, jeigu nerandate tam tikros lygos ar rungtynių, visada galima pasinaudoti bendrine paieška.

Net CBet registracija užtrunka mažiau nei minutę, todėl nuo to viskas ir prasideda – patogumas žaidėjams suteikiamas nuo pirmų žingsniu šioje svetainėje. Atliekant statymą, galima pasirinkti greituosius mygtukus, kuriuose jau būna įrašyta suma, todėl norėdami atlikti statymą kuo greičiau, galite tiesiog pasirinkti jau pateiktą sumą ir patvirtinti statymą.


Žaisdami CBet jauskitės saugiai ir užtikrintai

Svarbiausias dalykas, į ką žaidėjai turėtų atkreipti prieš registruodamiesi į lažybų bendrovę yra saugumas. Nesvarbu, kokie patrauklūs bonusai jūsų laukia, nesvarbu kokia plati lažybų pasiūla, jeigu bendrovė neturi licencijos, mes tikrai nerekomenduojame į ją registruotis. Žaidžiant nelicencijuotoje bendrovėje gali kilti nesklandumų siekiant atlikti pinigų išmokėjimą, bandant susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais ar dar kas nors kita. Tuo tarpu žaisdami CBet jūs galite jaustis itin saugiai, kadangi bendrovė turi Lietuvoje išduotą lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos licenciją.

Taip pat, verta atkreipti dėmesį į tai, kad CBet priklauso gerai žinomai „Tete-A-Tete“ įmonei, kuri Lietuvoje veiklą vykdo nuo 2003 metų, todėl per tiek metų sukaupta patirtis ir gera reputacija leidžia šiai bendrovei būti patikimu pasirinkimu. Be lietuviškos licencijos ši svetainė užtikrina, kad jūsų asmeninė informacija būtų saugi, tam yra naudojama „SSL“. Jeigu turite klausimų apie atsakingą lošimą, visada galite susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais, kurie nukreips jus į atsakingas organizacijas. Be abejo, čia galite nusistatyti įvairius limitus, kurie padės jums žaisti saugiai.


Su CBet pagalba susisiekite populiariausiais būdais

Lietuvoje įprasta, kad klientų aptarnavimo specialistai nedirba visą parą, todėl, jeigu jums iškilo klausimas kaip prisijungti CBet, atsakymų ieškoti galite dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje arba darbo valandomis susisiekti su bendrovės pagalba. Kadangi nėra reikalingi jokie CBet alternative links, prie šios bendrovės galite prisijungti tiesiog apsilankę oficialioje svetainėje. Vis tiek turint klausimų, su pagalba susisiekti galite pirmadieniais – penktadieniais nuo 09:30 iki 01:00, o šeštadienį ir sekmadienį nuo 10:30 iki 20:00.

Svetainėje galite naršyti lietuvių kalba, bendrovė turi lietuvišką licenciją, todėl be jokių abejonių ir su klientų aptarnavimo specialistais galėsite bendrauti lietuvių kalba. Susisiekti su pagalba galite elektroniniu paštu, gyvu susirašinėjimu bei skambučiu. Net ir naudodamiesi CBet app skirtą „iOS“ arba „Android“ operacinėms sistemoms, galėsite su pagalba susisiekti gyvu susirašinėjimu.

Kompanijos informacija
Pavadinimas CBet
Adresas Vijoklių g. 2, LT-54468, Ramučių k.,Karmėlavos sen., Kauno r.
Įkūrimo data 2016
Licencija Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Nr. DI-779
Telefono numeris +370 700 00777
El. pašto adresas info@cbet.lt
Susisiekimo forma Ne
Gyvas susirašinėjimas Taip

Apibendrinimas

Pilnai apžvelgus šią bendrovę, galima pasakyti, kad nors savo veiklą pradėjo visai neseniai, ją jau dabar galima priskirti prie vienų iš profesionaliausių sporto lažybų bendrovių Lietuvoje. Čia žaidėjai gali ne tik stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas, bet ir naudotis mobilia programėle, kurių tarp lietuviškų bendrovių tikrai nėra daug. Žaidėjams čia dažniausiai nekyla klausimas, kaip prisijungti CBet, kadangi svetainėje viskas pateikiama labai patogiai – registruotis galima vienu iš trijų skirtingų būdų, o paskyrą pasipildyti populiariausiais mokėjimo metodais.

Šią bendrovę rekomenduojame tiems žaidėjams, kuriems svarbu, kad bendrovė turėtų lietuvišką licenciją, su pagalba būtų galima bendrauti lietuviškai, rinktis statymus iš plačios pasiūlos, ypač krepšinio ir futbolo statymuose. Nors su pagalba susisiekti galima tik darbo valandomis, klientų aptarnavimo specialistai yra savo srities specialistai ir jums padės sukurti malonią aplinką.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikrai taip. Statymų gyvai kategorijoje jūs galėsite rinktis iš itin plačios pasiūlos, kuri tam tikrose rungtynėse bus labai panaši kaip ir prieš rungtynių pradžią. Taip pat, paminėti reikėtų tai, jog statymų gyvai kategorijoje galite stebėti tam tikras tiesiogines rungtynių transliacijas. CBet svetainėje galite matyti atskirą kategoriją, kurioje yra pateiktos visos rungtynės, kurios bus transliuojamos tiesiogiai. Tai statymus gyvai padaro dar įdomesniais ir labiau įtraukiančiais.
Tikrai taip. Dabar beveik visos lažybų bendrovės internete naujus žaidėjus pasitinka su išskirtiniu pasiūlymu, o CBet nėra išimtis. Čia žaidėjai gali rinktis vieną iš dviejų premijų skirtų sporto lažyboms – viena premija mažesnė, tačiau jums reikės atlikti tik 10€ įnešimą, kita premija jums suteiks premiją iki 75€, 45€ nemokamiems statymams ir net 200 nemokamų sukimų.
Norėdami užsiregistruoti, turėsite pasirinkti vieną iš trijų būdų – pildyti įprastą registracijos formą, pasinaudoti „Smart-ID“ arba „MobileID“ paslaugomis. Registracija čia labai nesudėtinga, užpildę asmeninę bei kontaktinę informaciją apie save, jums beliks patvirtinti savo tapatybę. Jeigu registruositės įprasta forma, tai patvirtinti tapatybę galėsite „Skype“ skambučiu su klientų aptarnavimo specialistu arba įkelti dokumentą į sistemą. Prisijungiant jums nereikia jokios CBet mirror nuorodos, todėl užsiregistruoti galėsite tiesiog apsilankę oficialioje svetainėje.
Deja, bet su CBet klientų aptarnavimo specialistais susisiekti galima tik darbo valandomis. Gyvu susirašinėjimu, elektroniniu paštu bei skambučiu susisiekti galima pirmadieniais – penktadieniais nuo 09:30 iki 01:00 bei šeštadieniais – sekmadieniais nuo 10:30 iki 20:00. Su pagalba gyvu susirašinėjimu galima susisiekti tiek pilnoje versijoje kompiuteriu, tiek naršant mobilaus telefono naršyklėje.
Pasipildyti paskyrą galima populiariausiais mokėjimo metodais Lietuvoje – kreditine kortele, bankiniu pavedimu bei elektronine pinigine „Skrill“. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad minimali suma pildant kreditine kortele yra 10€, tuo tarpu bankiniu pavedimu arba „Skrill“ – 3€.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top