VBET sporto lažybų bendrovė – Puiki pasiūla, koeficientai, premijos ir kita

VBET nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Nors VBET savo veiklą pradėjo 2003 metais, į Europą ši lažybų bendrovė atvyko 2015 metais, kai gavo Maltos licenciją. Šiuo metu daugybė žaidėjų jungiasi prie šios bendrovės, kadangi tai vieta, kur galima ne tik atlikti statymus prieš rungtynes, bet ir dalyvauti statymuose gyvai.

Rodyti daugiau

Tai nėra lietuviška bendrovė, todėl dalis žaidėjų Lietuvoje su šia bendrove nėra pažįstami. Mes kviečiame skaityti toliau ir susipažinti su viena iš perspektyviausių ir nuolat tobulėjančia lažybų bendrove. Čia aptarsime registracijos procesą, mokėjimo metodus, premijas ir kita.

Rodyti mažiau
VBET
1
  • Tiesioginės rungtynių transliacijos
  • Pagalba dirba visą parą
  • Platus statymų pasiūla
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

VBET Lietuva registracija – Pradėkite naudotis bendrovės paskyra vos per minutę

Jau visiems yra įprasta, kad norint pradėti naudotis sporto lažybų bendrovės paslaugomis, pirmiausia reikia susikurti paskyrą ir tik tada galima atlikti norimus statymus. VBET šiuo klausimu nėra išimtis – prieš atliekant statymą ir pradedant naudotis bendrovės paslaugomis, reikia susikurti paskyrą.

Džiugu, kad registracijos procesas tikrai nėra sudėtingas, susikurti paskyrą užtrunka mažiau nei minutę. Pirmame registracijos žingsnyje jums reikės įvesti vartotojo vardą, el. pašto adresą, sugalvoti slaptažodį, pasirinkti norimą valiutą ir taip pat matysite langelį, kur turėtų būti įvedamas VBET bonus codes. Dėl to, prieš registruojantis rekomenduojame pasižiūrėti ar yra jus dominantis pasiūlymas.

Suvedę visą informaciją galėsite prisijungti prie savo paskyros ir jau pilnai naršyti svetainėje. Galėsite pasižiūrėti, kokiais mokėjimo metodais galima pasipildyti paskyrą, kokie yra limitai bei rasti atsakymus į kitus klausimus. Tačiau, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad VBET registracija čia dar nėra baigta, kadangi jūsų paskyra nėra pilnai aktyvuota.

VBET
  • Registracijos būdas: Registracijos forma
  • Asmeninė informacija: Vardas, pavardė, gimimo data, adresas, el. pašto adresas
  • Tapatybės patvirtinimas: Taip

VBET prisijungimas jums dar nesuteikia pilnos teisės naudotis visomis paslaugomis – paspauskite ant savo paskyros, įveskite savo asmeninę bei kontaktinę informaciją ir kitoje skiltyje, įkelkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Kai visa tai atliksite, klientų aptarnavimo specialistai peržiūrės jūsų įvestus duomenis ir tada jau galėsite pilnai naudotis savo paskyra.

Jeigu jums vis dar kyla klausimas, kaip prisijungti VBET arba pamiršote įvesti premijos kodą, tuomet susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais, kurie jums padės išspręsti visus su registracija iškilusius klausimus. Viską patvirtinę ir susitvarkę, galėsite pasipildyti paskyrą bei pradėti atlikti norimus statymus, dalyvauti lažybose gyvai bei mėgautis kitomis bendrovės teikiamomis paslaugomis.

VBET sporto lažybos – Pasipildykite paskyrą elektroninėmis piniginėmis

Vienas iš svarbiausių aspektų į ką žaidėjai vis dažniau atkreipia dėmesį yra mokėjimo metodai. Ypač svarbu į tai pasižiūrėti renkantis užsienyje veikiančią bendrovę, kadangi čia dažniausiai nėra galimybės paskyros pasipildyti lietuvišku bankiniu pavedimu, todėl lieka kreditinės kortelės arba elektroninės piniginės. Tačiau, užsienio bendrovės dažnai suteikia papildomą galimybę – krypto valiutas. VBET bendrovė galima sakyti, kad šiuo klausimu nėra išimtis, kadangi pasipildyti paskyros bankiniu pavedimu galimybės nėra, o krypto valiuta galima. Prieš registruojantis į šią bendrovę turėtumėte atkreipti į tai dėmesį.

VBET

Paskyrą pasipildyti galima populiariomis elektroninėmis piniginėmis – „Skrill“, „MuchBetter“, „Jeton“, bei „NETELLER“. Minimalus paskyros papildymas prasideda nuo 5€, tačiau norint pasipildyti krypto mokėjimo metodais, tuomet minimali suma vos 1€. Sąskaitos papildymai atliekami iš karto, todėl pilnai atlikę registraciją galėsite nieko nelaukiant pasipildyti paskyrą ir atlikti norimus statymus. Džiugu dėl to, kad nors bendrovė yra veikianti užsienyje, 5€ tikrai nėra didelė pinigų suma, kadangi dažniausiai užsienyje veikiančios bendrovės turi didesnius sąskaitos papildymo limitus.

VBET pinigų išmokėjimas galimas tais pačiais mokėjimo metodais kaip ir sąskaitos papildymas. Minimali išmokėjimo suma yra 10€, o svarbiausia, kad nėra jokio papildomos mokesčio, todėl viskas, ką išmokėsite, viskas pasieks ir jūsų sąskaitą. Taip pat, verta atkreipti dėmesį, kad išmokėjimai apdorojami itin greitai, jie į jūsų paskyrą po išmokėjimo ateis per 12-24 valandas arba dar greičiau.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

VBET premijos kodas – Aktyvuokite naujo žaidėjo pasiūlymą bei pasinaudokite bonusais esamiems žaidėjams

Premijos ir kiti pasiūlymai yra tai, ką žaidėjai itin mėgsta ir dėl ko svarsto pakeisti vieną lažybų bendrovę į kitą. Taip pat, bonusai yra ta vieta, kur skirtingos bendrovės gali nevaržomai konkuruoti, kadangi tai ką jos pasiūlys priklausys tik nuo jų pačių. Jeigu sporto statymų pasiūla gali būti panaši arba koeficientai beveik tokie patys, tai bonusai yra būtent tai, ką nustato pačios lažybų bendrovės.

VBET prisijungimas jums suteikia galimybę gauti naujo žaidėjo premiją – nemokamą statymą iki 20€. Jums tereikia užsiregistruoti, pasipildyti paskyrą bent 20€ suma ir atlikti statymą minimalia 10€ suma. VBET lažybų bendrovė jums suteiks tokio dydžio nemokamą statymą, koks buvo jūsų pirmasis statymas iki 20€.

VBET

Šiuo išskirtiniu naujo žaidėjo pasiūlymu reikia pasinaudoti per 14 dienų, o tai yra puiki galimybė gauti statymą be jokios rizikos. Atliktas pirmasis statymas turi būti su didesniu nei 1.30 koeficientu, o nemokamą statymą gausite vos per 10 minučių. Svarbu atkreipti dėmesį, kad šį statymą reikės panaudoti per 48 valandas, kitaip jis bus anuliuojamas.

Kaip matote, VBET registracija tikrai verta dėmesio, kadangi labai geromis sąlygomis galima pasinaudoti nemokamo statymo galimybe. Panaudoti gautą statymą tikrai nėra sudėtinga, statymą atlikti galite įvairiose sporto šakose, tik ne e-sporto kategorijoje, galite statyti ant paprasto arba kombinuoto statymo, o minimalus koeficientas yra 1.50.

Išskirti reikėtų tai, kad šioje bendrovėje yra nemažai skirtingų premijų esamiems žaidėjams. Vienas iš pasyvių pasiūlymų – koeficiento padidinimas atliekant kombinuotus statymus. Už kiekvieną papildomą įvykį jūsų koeficientas padidėja. Taip pat, nemažai dėmesio skiriama e-sporto kategorijai, čia galima pasinaudoti išskirtiniu bonusu naujiems žaidėjams ir tuo pačiu esamiems žaidėjams yra premijų e-sporto statymams gyvai, šiuo metu kiekvieną dieną žaidėjai gali gauti vis naują pasiūlymą.

VBET atsiliepimai rodo, kad žaidėjams patinka tai, kad VBET yra „Monaco“ futbolo komandos pagrindinė rėmėja, dėl to žaidėjai gali mėgautis išskirtinėmis premijomis, kai vyksta šios futbolo komandos rungtynės. Pasiūlymų tikrai nemažai, todėl tikrai rekomenduojame į tai atkreipti dėmesį ir pasižiūrėti, galbūt, atrasite sau itin patinkančius bonusus.

VBET sporto lažybos – Platus statymų pasirinkimas įvairiose lygose bei čempionatuose

Statymų pasiūla, galima sakyti, kad yra pagrindinis dalykas, kodėl žaidėjai renkasi tam tikrą bendrovę. Ypač labiau patyrę žaidėjai jau žino, kokie statymai jiems yra aktualūs, kokiose sporto šakose daugiausiai atlieka statymų, todėl rinkdamiesi bendrovę gali iš karto pasižiūrėti ar ten ras tai, kas jiems yra aktualu.

Nauji žaidėjai dažniausiai nėra tikri į ką atkreipti dėmesį ir žiūri, kad būtų kuo didesnis statymų pasirinkimas, kad galėtų atlikti statymus už savo mėgstamas komandas ir kita. VBET tiek labiau patyrusiems žaidėjams, tiek naujiems žaidėjams gali suteikti puikias sąlygas, kadangi čia abi šios žaidėjų grupės ras tai, ko ieško – statymų pasiūla skirtingose sporto šakose itin didelė.

Krepšinio ir futbolo statymai dažniausiai susilaukia daugiausiai dėmesio, todėl žvelgiant į populiariausias šių sporto šakų rungtynes, galima teigti, kad tikrai kiekvienas žaidėjas atras norimą statymą. Pavyzdžiui, eilinėse NBA rungtynėse galima rinktis iš 200 skirtingų statymų, tarp kurių yra statymai susiję su rungtynių rezultatu ir daugybę asmeninės statistikos. Statyti galima tiek už žaidėjų pelnomus taškus, tiek už rezultatyvius perdavimus, atkovotus kamuolius ir kita. VBET LT užtikrina, kad žaidėjai turėtų itin platų pasirinkimą, tai galima matyti ir futbolo rungtynėse.

Futbolo rungtynėse statymų kiekis gali siekti net ir 400-500 skirtingų baigčių, todėl apie statymus už kampinius, geltonas korteles, kiek bus įmušta įvarčių ar koks tikslus rezultatas galite net neabejoti. Čia pasirinkimas itin didelis ir žvelgiant į papildomus pasirinkimus, manau, kad jie nustebins ne vieną žaidėją. Kartais atrodo, kad kai kuriems žaidėjams toks platus pasirinkimas netgi būna per didelis. Mažiau populiarių sporto šakų mėgėjai nusiminti tikrai neturėtų, čia gausus statymų pasirinkimas ir kitose sporto šakose.

Žvelgiant bendrai į tai, kaip šioje bendrovėje atliekamas statymas – jis tikrai patogus. Naršydami pasiūloje tiesiog paspauskite ant norimo statymo ir jis iš karto bus įkeliamas į statymo bilietą, kuriame galėsite pildyti visą informaciją – kiek norite statyti, ar tai kombinuotas statymas ar atskirti. Prie lažybų bilieto visada matysite nustatymus, kuriuose galėsite vos keliais paspaudimais pasikeisti koeficientų rodymą. Taip pat, reikėtų paminėti ir tai, jog čia yra „cashout“ funkcija, kuri dažniau taikoma statymams gyvai, tačiau galite tuo pasinaudoti ir atlikę statymą prieš rungtynes.

VBET sporto šakos - Pasirinkimas pačiose įvairiausiose lygose

Kai kurie žaidėjai žino, kad jie nori statymus atlikti tik krepšinio arba tik futbolo lygoje ir tai jiems yra aktualiausia, tuo tarpu kiti žaidėjai ieško geriausio statymo varianto skirtingose lygose. Dėl to, VBET tiek vieniems, tiek kitiems žaidėjams yra puikus pasirinkimas, kadangi čia statymus atlikti galėsite tiek populiariausiose sporto šakose – krepšinis, futbolas, tenisas, tiek ir mažiau populiariose – rankinis, tinklinis, amerikietiškas futbolas, golfas, motosportas. Atkreipti dėmesį galima ir į tai, kad atlikti statymus galima ir už pramoginius ar politinius įvykius, todėl tai tik dar kartą parodo, kad pasiūla yra nemaža.

Džiugi žinia yra tai, jeigu jūs esate e-sporto entuziastai ir domitės šia sparčiai populiarėjančia sporto šaka. VBET lažybų bendrovė suteikia ne tik puikų statymų pasirinkimą, bet čia ir nuolat galima rasti įvairias premijai skirtas būtent šiai kategorijai. E-sporto kategorijoje jūsų laukia populiariausi žaidimai su skirtingais turnyrais – e-krepšinis, e-futbolas, „Dota 2”, „Counter Strike: GO“, „League of Legends“ ir kiti. Čia taip pat yra virtualaus sporto kategorija, kas nėra populiaru lietuviškose bendrovėse, todėl čia turėsite puikią galimybę išbandyti bei susipažinti su vis daugiau dėmesio gaunančiu virtualiu sportu.

Populiariausios sporto šakos VBET bendrovėje:


Statymai gyvai ir tiesioginės rungtynių transliacijos

Dabar, kai žmonės yra sukuriamos puikios galimybės stebėti rungtynes tiesiogiai, vis daugiau dėmesio susilaukia ir statymų gyvai kategorija. VBET live lažybos savo žaidėjus pasitinka ne tik su galimybe rinktis iš daugybės skirtingų statymų, bet ir su tiesioginėmis rungtynių transliacijomis. Čia labai patogiai galima įsijungti kalendorių, kuriame parodyta, kokios rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai, o kokiose galima bus stebėti tiesiogiai atnaujinamą statistiką. Pačių rungtynių pasirinkimas itin didelis, galima sakyti, kad beveik už visas rungtynes galima statyti gyvai, kuriose galima statyti ir rungtynėms neprasidėjus.

Smagu tai, kad stebėti gyvai galima ne tik aukščiausio lygio rungtynes, bet ir iš mažiau dėmesio susilaukiančių lygų. Taip suteikiama galimybė žaidėjams įsitraukti į rungtynes, kurios nėra transliuojamos per pagrindinius kanalus. VBET live lažybos suteikia galimybę žaidėjams įsitraukti net ir į tokias rungtynes bei tuo pačiu panaudoti savo analitines žinias ir atlikti geriausią statymą pagal tai, koks yra vaizdas iš rungtynių.


VBET mobilus naršymas naršyklėje – Atlikite statymus jums patogiausiu būdu

Būtų sunku įsivaizduoti bendrovę, kuri savo žaidėjams nesuteikia galimybės statymų atlikti mobiliuoju telefonu. Džiugu, kad dauguma bendrovių kaip tik investuoja ir kuria mobilias programėles, kurios statymų kokybę mobiliuoju telefonu pakelia į dar aukštesnį lygį. VBET mobile svetainės versija veikia puikiai, o kai kuriems žaidėjams ji netgi yra patogesnė nei pilna versija kompiuteriu. Dėl to, jeigu jums aktualu, kad statymus būtų galima atlikti mobiliuoju – VBET yra puikus pasirinkimas. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad prie savo paskyros mobiliuoju galite prisijungti tais pačiais prisijungimo duomenimis, kaip ir pilnoje versijoje.


Prisijunkite prie VBET svetainės ir naudokitės išskirtiniu funkcionalumu

Visada džiugu ir malonu, kai lažybų bendrovių svetainės turi kažką išskirtinio ir prisijungus nereikia ilgai ieškoti, kur ir kaip atlikti statymą, kur yra pateikiama statymų pasiūla ir kitos kategorijos. Prisijungę prie VBET svetainės jūs iš karto pamatysite visas aktualias kategorijas. Čia e-sportas turi atskirą kategoriją, todėl šios sporto šakos mėgėjams nereikia naršyti pagrindinėje pasiūloje.

Žaidėjai naršydami bet kuriuo metu gali pasikeisti kokiu būdu yra rodomi koeficientai, perjungti svetainės kalbą, ar net svetainės dizainą. Tiek mobiliuoju, tiek pilnoje svetainės versijoje žaidėjai gali greitai susirasti norimas rungtynes pagal sporto šaką, lygą ar čempionatą. Taip pat, visada galima pasinaudoti paieškos funkcija. Galime užtikrinti, kad svetainės funkcionalumas ir patogus išdėstymas tikrai leidžia išnaudoti laiką efektyviai.


Saugų žaidimą užtikrina licencijos ir nepriklausomos testavimo agentūros

Visada renkantis lažybų bendrovę reikia atkreipti dėmesį į tai, kokią ji turi licenciją. Mes rekomenduojame žaisti tik saugiose ir licencijuotuose bendrovėse. VBET be jokių abejonių yra viena iš tokių, savo veiklą pradėję 2003 metais, per tiek laiko užsitarnavo gerą vardą, o turėdami Maltoje išduotą licenciją, gali vadintis tikrai saugia bendrove, kadangi Maltos licencija yra viena iš labiausiai vertinamų licencijų šioje industrijoje. VBET pinigų išmokėjimas galimas tik turint aktyvuotą paskyrą, o tai tik patvirtina, kad bendrovė kreipia dėmesį į saugumą ir bet kam neleidžia naudotis savo paslaugomis.

Saugumą užtikrina ir tai, kad jūsų duomenys yra šifruojami SSL įskiepio dėka, taip pat, svetainėje galima matyti nuorodas į „BeGambleAware“ organizaciją, kuri padeda visais su atsakingu lošimu susijusiais klausimais. Nepamirškite, kad užsiregistruodami į lažybų bendrovę ne tik jūs įsipareigojate laikytis taisyklių, bet ir bendrovė turi savo įsipareigojimus, kurių privalo laikytis, jeigu nori išsaugoti turimą licenciją. Mūsų VBET apžvalga rodo, kad žaidėjai čia žaidžia be jokių problemų ir nėra neigiamos patirties, kurios metu žaidėjai būtų susidūrę su didelėmis problemomis.


Su VBET klientų aptarnavimo specialistais susisiekite visą parą bet kuriuo metu

Užsienyje veikiančios bendrovės išsiskiria tuo, kad savo žaidėjams suteikia galimybę su klientų aptarnavimo specialistais susisiekti bet kuriuo paros metu. Jeigu jums kyla klausimas, kaip prisijungti VBET arba bet kuris kitas klausimas – iš karto susisiekite su pagalba ir tai bus išspręsta. Susisiekti galima gyvu susirašinėjimu, elektroniniu paštu arba paskambinti. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad su pagalba susisiekti lietuvių kalba galimybės nėra, dėl to, pasiruoškite bendrauti angliškai.

Jeigu norite, galite prieš susisiekiant su pagalba atsakymo į iškilusį klausimą paieškoti dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje, čia taip pat galima rasti naudingos informacijos. Vis tik, mes rekomenduojame pasinaudoti gyvu susirašinėjimu, kadangi eilės tikrai nėra ilgos, o klientų aptarnavimo specialistai bendrauja labai maloniai. Jūsų keblumai bus tikrai išspręsti.

Kompanijos informacija
Pavadinimas VBET
Adresas Luxe Pavilion, 2nd level, Diamonds International Building, Portomaso, St Julian’s STJ 4010, Malta
Įkūrimo data 2003 m.
Licencija MGA/B2C/292/2015
Telefono numeris +1 (323) 3955131
El. pašto adresas support@vbet.com
Susisiekimo forma Ne
Gyvas susirašinėjimas Taip

Apibendrinimas

Jeigu ieškote sporto lažybų bendrovės, kurioje norite atlikti statymus ne tik už populiariausias sporto šakas, bet ir mažiau dėmesio gaunančias lygas, tai VBET yra puikus pasirinkimas, kadangi čia bendrovė stengiasi pateikti kuo platesnę pasiūlą skirtingose sporto šakose. Svarbu išskirti tai, kad statyti galima ne tik už pagrindines baigtis, bet daug papildomų galimybių – populiariausiose sporto rungtynėse galima rasti šimtais skirtingų statymų.

Savo veiklą pradėję vykdyti 2003 metais, VBET bendrovė pasiekė labai gerų rezultatų ir šiuo metu yra viena iš populiaresnių sporto lažybų bendrovių internete. Turėdama Maltos licenciją, ji gali vadintis tikrai saugia ir patikima bendrove. Kadangi pagalba dirba visą parą, bet kada galėsite susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais ir išspręsti iškilusias problemas. Mes rekomenduojame šią bendrovę žaidėjams, kurie nori mėgautis aukšta statymų kokybe bei konkurencingais koeficientais.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip. VBET lažybų bendrovė savo žaidėjams suteikia galimybę ne tik atlikti statymus gyvai, bet ir stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas. Šioje kategorijoje galima įsijungti kalendorių, kuriame yra parodytos rungtynės, kurios bus transliuojamos tiesiogiai. Taip žaidėjai gali iš anksto žinoti ir laukti tam tikrų rungtynių.
VBET lažybų bendrovėje atlikti pinigų išmokėjimą galima skirtingomis elektroninėmis piniginėmis. Populiariausios yra „Skrill“ ir „NETELLER“. Minimali pinigų išmokėjimo suma yra 10€, o mokėjimai apdorojami per 12-24 valandas. Atlikti pinigų išmokėjimą galima ir dar kitais mokėjimo metodais – „paysafecard“, „MuchBetter“, „Astropay Mobile“, „Jeton“.
Taip, žaisti VBET yra saugu. Savo veiklą bendrovė pradėjo 2003 metais, o šiuo metu turi Maltoje išduotą licenciją, kuri užtikrina, kad bendrovės veikla yra sąžininga ir legali. Svetainėje yra SSL įskiepis, kuris šifruoja asmeninę žaidėjų informaciją, o tai dar labiau užtikrina žaidėjų saugumą. Tai ilgus metus veikianti bendrovė, kuri savo žaidėjams suteikia profesionalias, kokybiškas ir saugias paslaugas.
Deja, bet ne. Su VBET pagalba bendrauti galima angliškai, o susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais galima kiekvieną dieną bet kuriuo paros metu. Susisiekti galima gyvu susirašinėjimu, skambučiu arba elektroniniu paštu. Taip pat, papildomos informacijos galima rasti dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje.
Tikrai taip. VBET lažybų bendrovėje yra labai plati ir atskira e-sporto kategorija, čia žaidėjai gali atlikti statymus už skirtingus žaidimus – e-krepšinį, e-futbolą, „Dota 2”, „Counter Strike: GO“, „League of Legends“ ir kita. Taip pat, ši bendrovė turi atskiras premijas skirtas būtent šiai kategorijai, todėl, jeigu jums patinka e-sportas, VBET yra puikus pasirinkimas.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top