Uniclub lažybų bendrovė – Plati statymų pasiūla ir konkurencingi koeficientai

Uniclub nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Uniclub LT bendrovėje sporto statymų kategorija atsirado visai neseniai, tačiau jau dabar tai yra laikoma viena iš geriausių pasiūlų tarp visų lietuviškų sporto lažybų bendrovių. Pagirti šią bendrovę galima ne tik už puikias galimybes atlikti statymus įvairiose sporto šakose, bet ir todėl, kad čia yra puikūs koeficientai, populiariausi mokėjimo metodai ir itin patogus naršymas mobiliuoju telefonu.

Rodyti daugiau

Kviečiame skaityti toliau ir susipažinti su viena iš perspektyviausių lažybų bendrovių Lietuvoje. Čia aptarsime premijų pasiūlymus, registracijos procesą, klientų aptarnavimo specialistų darbo valandas ir kita.

Rodyti mažiau
Uniclub
1
  • Tiesioginės rungtynių transliacijos
  • Bet Builder funkcija
  • Maži įmokų limitai
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

Uniclub Lietuva greitas ir patogus registracijos procesas

Tikriausiai jau kiekvienam žaidėjui įprasta, kad norint atlikti statymą lažybų bendrovėje pirmiausia reikia susikurti paskyrą. Uniclub registracija tikrai nėra sudėtinga, todėl net neabejojame, kad po kelių minučių galėsite pradėti naudotis šios bendrovės teikiamomis paslaugomis. Iš viso yra vos keli žingsniai – pirmame žingsnyje reikės susikurti vartotojo vardą, slaptažodį bei pateikti el. pašto adresą.

Kitame žingsnyje, kaip jau įprasta, reikės užpildyti savo asmeninę bei kontaktinę informaciją – vardas, pavardė, asmens kodas, adresas, mobilaus telefono numeris. Suvedę visą informaciją, užbaigsite registracijos procesą ir jau beveik galėsite be jokių ribojimų naudotis bendrovės paslaugomis.

Jeigu norite, kad Uniclub registracija būtų pilnai užbaigta, tuomet reikės įkelti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Dėl to, labai svarbu, kad registruodamiesi pateiktumėte teisingą informaciją apie save, kadangi nesutapus pateiktiems duomenimis su įkeltu dokumentu, jūsų paskyra ne tik nebus aktyvuota, bet ir rizikuojate, kad bus pilnai užblokuota, dėl neteisingai pateiktų duomenų. Dėl to, šiuo atveju rekomenduojame būti atidiems, skirti vos kelias minutės dėmesio ir tada be jokių ribojimų naudotis puikia sporto lažybų pasiūla šioje Uniclub bendrovėje.

Uniclub
  • Registracijos būdas: Registracijos formos užpildymas
  • Asmeninė informacija: Vardas, pavardė, gimimo data, asmens kodas
  • Tapatybės patvirtinimas: Taip

Taip pat, atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad jeigu norite pasinaudoti naujo žaidėjo premija, jums registracijos metu, prieš atliekant pinigų papildymą reikės įvesti kodą. Uniclub premijos kodas yra pateikiamas kiekvieno bonuso puslapyje, pasiskaitę aprašymą bei taisykles, ką reikia daryti, jūs visada pamatysite kokį kodą reikia įvesti prieš atliekant sąskaitos papildymą. Jeigu kodo neįvesite, rekomenduojame susisiekti su šios bendrovės pagalba, kuri rankiniu būdu pasistengs jums išspręsti šią susidariusią situaciją, po kurios galėsite ramiai mėgautis puikiu naujo žaidėjo bonusu.

Uniclub sporto lažybos – Pasipildykite paskyrą populiariausiais mokėjimo metodais

Dabar, kai žaidėjai gali rinktis iš daugybės skirtingų bendrovių vis daugiau dėmesio yra kreipiama į kitus kriterijus, o ne tik į tai, kokiose sporto šakose galima atlikti statymus. Mokėjimo metodai yra vienas iš kriterijų, pagal ką žaidėjai renkasi bendrovę. Jeigu anksčiau dažniausiai būdavo naudojamas bankinis pavedimas arba kreditinė kortelė, tai dabar žaidėjai vis dažniau renkasi ir kitus mokėjimo metodus, tarp kurių daugiausiai skirtingų elektroninių piniginių. Žvelgiant į tai, kokiais mokėjimo metodais galima pasipildyti Uniclub paskyrą, tai šią bendrovę tikrai galima pagirti.

Uniclub prisijungimas leidžia žaidėjams pasipildyti paskyrą populiariausiais mokėjimo metodais Lietuvoje – kreditinėmis kortelėmis – „Visa“ ir „Mastercard“, Lietuvoje veikiančiais bankais – „SEB“, „Swedbank“, „Luminor“, „Šiaulių bankas“, „Citadelė“, „Medicinos bankas“, „LKU“, „Paysera“ ir elektroninėmis piniginėmis – „Skrill“ bei „NETELLER“. Pasidžiaugti galima už tai, kad minimali įmoka čia yra vos 2€, tai reiškia, kad žaidėjai be jokių didelių įsipareigojimų gali užsiregistruoti šioje bendrovėje ir išbandyti jos teikiamas paslaugas, o tada bet kada vėl pasipildyti paskyrą iš naujo.

Uniclub pinigu ismokejimas galimas bankiniu pavedimu, „Skrill“, „NETELLER“ ir „Paysera“ mokėjimo metodais. Minimali išmokėjimo suma yra 10€. Jeigu pinigai įnešami iš karto, tai atliekant išmokėjimą pinigų gali tekti palaukti 1-5 darbo dienas. Atkreipti dėmesį reikia ir į tai, kad atlikti statymus galima tik eurais. Dabar vis labiau pradeda populiarėti krypto valiutos lažybų bendrovėse, tačiau šiuo metu šioje bendrovėje naudotis krypto galimybės nėra. Kaip ir sąskaitos papildymui, taip ir išmokėjimui nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

Uniclub premijos naujiems ir esamiems žaidėjams

Tikriausiai niekam nėra keista, kad premijos yra tai, į ką žaidėjai itin dažnai atkreipia dėmesį. Dabar, kai lažybų bendrovių pasirinkimas tikrai nėra mažas, premijos bei kiti pasiūlymai dažnai būna viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žaidėjai iš vienos bendrovės pereina į kitą arba besirinkdami naują bendrovę renkasi pagal premiją naujiems žaidėjams. Nors Uniclub itin didelėmis premijomis pasigirti negali, jos pasižymi labai nesudėtingomis sąlygomis, todėl žaidėjai gali be jokių sunkumų jomis pasinaudoti ir pasididinti laimėjimo galimybes. Skaitykite toliau ir susipažinkite su pagrindiniais pasiūlymais šioje bendrovėje.

Naujo žaidėjo premija šioje bendrovėje keičiasi itin dažnai, todėl jeigu dar neturite susikūrę paskyros, mes rekomenduojame stebėti šios bendrovės pasiūlymus ir jeigu nuspręsite pasinaudoti vienu iš jų, nepamirškite, kad jums reikalingas Uniclub premijos kodas. Šis kodas reikalingas tam, kad sistema galėtų atpažinti, kokiu pasiūlymu jūs norite pasinaudoti. Šiuo metu nauji žaidėjai gali mėgautis 40€ nemokamu statymu, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad pasiūlymas gali greitai pasikeisti. Kalbant apie šiuo metu galiojantį pasiūlymą, naujiems žaidėjams užtenka pasipildyti paskyrą vos 3€ ir už tai jie gaus nemokamą statymą.

Uniclub

Šį statymą išnaudoti galima itin geromis sąlygomis – laimėjimo atveju jums bus pervedamas tik laimėjimas, o jį kartu su pirmo įnešimo suma jums reikės peržaisti vos vieną kartą. Dažniausiai premijas naujiems žaidėjams skirtingose bendrovėse reikia peržaisti daugybę kartų, tuo tarpu čia jūs galite paskyrą pasipildę vos trimis eurais, atlikti sėkmingą statymą, kurio koeficientas negali būti didesnis nei 3.00, o laimėjimą peržaidę tik vieną kartą galėsite mėgautis nemokamais pinigais. Galima sakyti, kad šis bonusas yra beveik tas pats, kas yra premija be jokio įnešimo.

Uniclub Lietuva savo esamiems žaidėjams irgi turi įvairių pasiūlymų. Dažnai tai būna nemokami statymai arba įvairios premijos pinigų įnešimui. Pagirti galima šią bendrovę už tai, kad ji reaguoja į šiuo metu vykstančius sporto įvykius ir pagal tai jie pritaiko įvairias premijas skirtingoms rungtynėms. Deja, bet čia nėra jokios lojalumo ar VIP programos. Pačių premijų kiekis irgi lyginant su kitomis bendrovėmis nėra didelis, tačiau didžiausias pliusas – itin geros bonusų sąlygos.

Atlikite statymą ne tik už pagrindines rungtynių baigtis

Anksčiau buvo įprasta, kad žaidėjai statymus gali atlikti tik už pagrindines rungtynių baigtis. Lietuviškos bendrovės dažniausiai leisdavo atlikti statymą už rungtynių nugalėtoją, pranašumą bei kiek bus įmesta taškų ar įmušta įvarčių. Tačiau, lažybų bendrovėms tobulėjant, didėjo ir pasiūla, kuri dabar yra tokia plati, kad kai kurie žaidėjai niekaip negali išsirinkti sau labiausiai patinkančio statymo.

NBA rungtynėse, kurios Lietuvoje yra itin populiarios, galima rinktis iš daugiau nei 300 skirtingų statymų. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad galima statyti ir už asmeninę žaidėjų statistiką, šie statymai paskutiniu metu itin sparčiai populiarėja.

Pasirinkimo netrūksta ir kitose sporto šakose, pavyzdžiui, populiariausiose futbolo rungtynėse rinktis galima iš daugiau nei 400 skirtingų statymų – nuo to, kiek bus atlikta kampinių bei parodyta kortelių, iki tikslaus rezultato spėjimo, kiek tam tikras žaidėjas įmuš įvarčių, koks bus rezultatas tam tikrą rungtynių laiką ir kita. Jeigu statymų pasirinkimas jums vis dar per mažas, Uniclub suteikia išskirtinę galimybę pasinaudoti „Bet Builder“ funkcija, kuri leidžia pasidaryti statymą iš tų pačių rungtynių. Uniclub atsiliepimai rodo, kad žaidėjai itin mėgstą šią naujai pasirodžiusią funkciją, kadangi pagaliau atsirado galimybę atlikti kombinuotą statymą iš tų pačių rungtynių.

Atlikę statymus gyvai dažniausiai galėsite pasinaudoti „cashout“ funkcija. Dažnai ji yra taikoma ir statymas prieš rungtynes, tai dar viena funkcija, kuri suteikia žaidėjams daugiau galimybių. Visa tai sudėjus į vieną vietą, galima tik dar kartą patvirtinti, kodėl žaidėjai čia mėgsta atlikti statymus, o laimėjimą už sėkmingus statymus išsimokėti populiariausiais mokėjimo metodais. Uniclub pinigų išmokėjimas čia labai nesudėtingas, o maži limitai leidžia pasipildyti paskyrą norint atlikti specifinį statymą.

Uniclub sporto lažybos – Atlikite statymus populiariausiose sporto šakose

Nors krepšinis Lietuvoje yra pati populiariausia sporto šaka, kalbant apie sporto šakas, kuriose yra atliekami statymai, tai daug dėmesio susilaukia krepšinis, tenisas, ledo ritulys bei vis labiau populiarėjantis e-sportas. Galima sakyti, kad tai yra penkios populiariausios sporto šakos Lietuvoje, kuriose žaidėjai atlieka statymus. Tačiau, Uniclub pagirti galima už tai, kad žaidėjams suteikia galimybę statymus atlikti ne tik šiose sporto šakose, bet ir tose, kurios susilaukia mažiau dėmesio.

Rankinis, tinklinis, amerikietiškas futbolas, beisbolas, motosportas ir daugybė kitų sporto šakų galima rasti šios bendrovės pasiūloje. E-sporto kategorijoje žaidėjai lažinasi už populiariausius žaidimus įvairiuose turnyruose. Atkreipti dėmesį reikėtų ir į tai, kad čia galima atlikti statymus ne tik už sportą, bet ir politinius įvykius ar pramoginius renginius. Eurovizija, seimo, prezidento rinkimai ir kita – be jokių sunkumų už tai galima statyti Uniclub bendrovėje.

5 populiariausios sporto šakos Uniclub bendrovėje:


Atlikę statymus gyvai stebėkite tiesiogines rungtynių transliacijas

Žaidėjai vis labiau mėgsta atlikti statymus gyvai ir tuo pačiu stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas. Lažybų bendrovės nuolat tobulėja, todėl ši kategorija yra būtent tai, į ką yra kreipiama daug dėmesio. Bendrovės stengiasi savo žaidėjams suteikti kuo geresnes galimybes stebėti įvairias rungtynes ne tik iš aukščiausių sporto lygų, bet ir mažiau populiarų. Uniclub live lažybos yra tai, kas žaidėjams labai patinka, kadangi šioje kategorijoje galima atlikti labai panašius statymus kaip ir prieš rungtynes. Koeficientai statymų gyvai irgi yra labai konkurencingi.

Prie visa to, kad galima atlikti statymus gyvai, žaidėjai čia turi galimybę stebėti įvairias tiesiogines rungtynių transliacijas. Jeigu rungtynės gyvai nėra transliuojamos, tuomet galima stebėti nuolat atnaujinamą statistiką iš rungtynių. Pačių rungtynių šioje kategorijoje yra itin daug, todėl žaidėjai visada randa ne tik pačias populiariausias rungtynes, bet ir mažiau dėmesio gaunančias rungtynes iš mažiau populiarių sporto šakų.


Uniclub mobilus naršymas – Atlikite statymą bet kur ir bet kada

Šiais laikais būtų sunku įsivaizduoti bendrovę, kuri savo svetainės nebūtų žaidėjams pritaikiusi naudotis mobiliuoju telefonu. Kol vis daugiau bendrovių kuria savo mobilias programėles, kitos bent jau puikiai optimizuoja svetaines, kad naršymas būtų kuo patogesnis. Uniclub mobile svetainė yra itin aukšto lygio, kuri gali būti pavyzdys, kaip turėtų atrodyti naršymas mobiliąją naršykle. Nors bendrovė neturi savo mobilios Uniclub App, Uniclub prisijungimas mobiliuoju galimas tokiais pačiais prisijungimo duomenimis kaip ir pilnoje versijoje.

Prisijungę mobiliuoju jūs galėsite ne tik atlikti sporto statymus, bet ir stebėti tiesiogines rungtynes, pasipildyti paskyrą, atlikti pinigų išmokėjimą bei naudotis visomis kitomis paslaugomis. Kai kurios bendrovės savo žaidėjams suteikia bonusą mobiliems telefonams, Uniclub tokių pasiūlymų neturi, tačiau žaidėjai su mobiliu telefonu gali naudotis visais tais pačiais bonusais kaip ir pilnoje versijoje.


Išskirtinis svetainės dizainas ir funkcionalumas

Pagirti bendrovę galima už tai, kad turi itin inovatyvią svetainę, kuri kraunasi labai greitai tiek kompiuteriu, tiek mobiliuoju telefonu. Be to, kad čia galima naudotis „Bet Builder“ funkcija, kuri yra itin išskirtinė tarp visų lietuviškų bendrovių, galima pagirti Uniclub už labai patogią naršymo patirtį. Uniclub atsiliepimai rodo, kad žaidėjams patinka tai, jog rungtynes galima susirasti ne tik pasinaudojant meniu, bet ir paieška – įvedus norimas rungtynes ar lygą, jūs vos kelių mygtukų paspaudimu galėsite jau naršyti pasiūloje.

Uniclub live lažybos irgi turi išskirtinį dizainą ir funkcionalumą. Čia ne tik galima atlikti statymus gyvai, bet ir matyti tiesiogines rungtynių transliacijas arba stebėti nuolat atnaujinančią statistiką bei taip susidaryti nuomonę apie tai, kas tuo metu vyksta rungtynėse. Uniclub savo žaidėjams yra paruošę daug įvairių funkcijų, kurių žaidėjai kartais net nepastebi, kadangi jos į naršymą įlietos labai patogios, o žiūrint bendrą vaizdą, įvertinimas šiuo klausimu būtų itin didelis.


Žaisdami Uniclub jauskitės saugiai ir užtikrintai

Saugumas ir bendrovės licencija yra vienas iš svarbiausių dalykų į ką žaidėjas turėtų atkreipti dėmesį. Uniclub priklauso UAB „Unigames“ bendrovei, kuri Lietuvoje veiklą vykdo nuo 2001 metų, todėl, galima sakyti, kad tai yra itin patikima bendrovė. Taip pat, Uniclub turi lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos išduotą licenciją, kuri užtikrina, kad veikla yra vykdoma sąžiningai ir legaliai. Susisiekę su bendrovės pagalba visada gausite pagalbą ne tik su bendrovės veikla susijusiais klausimais, bet ir atsakingo lošimo. Jūs būsite nukreipti į atsakingas organizacijas.

Svetainėje galite matyti, kad yra naudojamas SSL įskiepis, kuris užtikrina, kad žaidėjų asmeninė informacija yra užšifruojama ir saugoma. Pasipildyti paskyrą galima populiariausiais mokėjimo metodais, o saugų mokėjimų apdorojimą užtikrina griežtos bendrovės taisyklės. Svarbu, kad tiek atliekant sąskaitos papildymą, tiek išmokėjimą jūsų sąskaitos vardas sutaptų su lažybų paskyros vardu ir pavarde. Užsiregistravę į šią bendrovę ne tik jūs, bet ir Uniclub įsipareigoja laikytis nustatytų taisyklių, o daugiau informacijos galite rasti reglamente.


Su Uniclub pagalba susisiekite populiariausiais būdais

Jeigu jums kyla klausimas, kaip prisijungti Uniclub arba kitų nesklandumų, galite susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais, kurie padarys viską, kad jūsų problema būtų išspręsta. Svarbu atkreipti dėmesį, kad pagalba visą parą nedirba, tai Lietuvoje yra įprasta, todėl dauguma žaidėjų prie to yra pripratę. Pagalbos darbo valandos yra kiekvieną dieną nuo 10:00 iki 22:00. Šiomis valandomis su pagalba galite susisiekti gyvu susirašinėjimu, skambučiu arba „Skype“ skambučiu. Su pagalba bet kuriuo paros metu galima susisiekti el. paštu.

Nors su pagalba susisiekti visą parą galimybės nėra, atsakymo į iškilusį klausimą galite ieškoti dažniausia užduodamų klausimų skiltyje. Taip pat, su klientų aptarnavimo specialistais be jokių abejonių galėsite bendrauti lietuvių kalba. Mes visada susisiekiame su pagalba, kad galėtume patikrinti jų darbo kokybę, tad galime pasakyti, jog klientų aptarnavimo specialistų paklausę kaip prisijungti Uniclub gavome labai greitą ir kokybišką atsakymą. Su pagalba gyvu susirašinėjimu sujungti būsite labai greitai, kadangi eilių beveik nėra.

Kompanijos informacija
Pavadinimas Uniclub, UAB „Unigames“
Adresas Savanorių pr. 38-43, LT-03121 Vilnius
Įkūrimo data 2001m.
Licencija LR LPT NR. DI - 242.
Telefono numeris +370 649 61111
El. pašto adresas pagalba@uniclub.lt
Susisiekimo forma Ne
Gyvas susirašinėjimas Taip

Apibendrinimas

Peržvelgus visą Uniclub bendrovę ir jos teikiamas paslaugas, galima pasakyti, kad ši bendrovė turi vieną iš geriausių sporto statymų pasiūlą tarp visų lietuviškų bendrovių. Tai nėra tik todėl, kad čia yra „Bet Builder“ funkcija, bet ir dėl daugybės Uniclub apžvalgoje aptartų priežasčių. Uniclub priklauso UAB „Unigames“ bendrovei, kuri savo veiklą Lietuvoje vykdo nuo 2001 metų, todėl ilgametė patirtis leidžia savo klientams teikti puikias paslaugas.

Saugų žaidimą užtikrina Lietuvoje išduota licencija, o žaidėjams didelę laisvę suteikia tai, kad paskyrą galima pasipildyti pačiais populiariausiais mokėjimo metodais, kurių minimali suma yra vos 2€. Nors su pagalba susisiekti visą parą galimybės nėra, darbo valandomis tai padaryti galima populiariausiais būdais. Klientų aptarnavimo specialistai yra itin aukšto lygio, todėl jūsų nesklandumai bus išsprendžiami greitai ir kokybiškai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikrai taip. Uniclub bendrovė savo žaidėjams suteikia galimybę ne tik atlikti statymus gyvai, bet ir stebėti tam tikras tiesiogines rungtynių transliacijas. Ši bendrovė savo žaidėjams statymų gyvai kategorijoje leidžia rinktis iš daugybės skirtingų statymų, o pasiūla kartais primena statymų pasiūlą, kuri būna pateikiama prieš rungtynes. Statymai gyvai puikiai pasiekiami ir mobiliuoju telefonu, todėl be jokių problemų galėsite statymą atlikti bet kur ir bet kada.
Jeigu norite Uniclub bendrovėje atlikti pinigų išmokėjimą, tai padaryti galima bankiniu pavedimu, „Skrill“, „NETELLER“ ir „Paysera“ mokėjimo metodais. Jūsų pinigai sąskaitą pasieks per 1-5 darbo dienas, o minimali pinigų išmokėjimo suma yra 10€. Pinigų išmokėjimui nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai. Atliekant pinigų išmokėjimą svarbu, kad pinigai būtų išmokami į sąskaitą, kurios vardas ir pavardė sutampa su jūsų lažybų bendrovės paskyra.
Su Uniclub pagalba galima susisiekti kiekvieną dieną nuo 10:00 iki 22:00. Tai padaryti galima gyvu susirašinėjimu, skambučiu, el. paštu ir „Skype“ skambučiu. Mes rekomenduojame naudoti gyvą susirašinėjimą, kadangi su pagalba sujungti būsite labai greitai. Jeigu problema iškilo ne darbo valandomis, tuomet galite atsakymo paieškoti dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje arba parašyti el. paštą, į kurį bendrovės klientų aptarnavimo specialistai atsakys per 24 valandas.
Taip, Uniclub bendrovėje galima visada atrasti premijų naujiems žaidėjams. Nors pasiūlymai čia nuolat keičiasi ir galioja tikrai ne ilgai, niekada nebūna taip, kad nauji žaidėjai neturi galimybės pasinaudoti kokiu nors pasiūlymu. Dažniausiai naujiems žaidėjams yra suteikiamas nemokamas statymas arba įnašo padidinimas. Atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad premijos čia suteikiamos labai geromis sąlygomis. Šiuo metu žaidėjai čia gali gauti 40€ nemokamą statymą.
Taip. Uniclub bendrovėje galima atlikti statymus ne tik už pagrindines baigtis, bet ir už asmeninę žaidėjų statistika. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl Uniclub patinka žaidėjams, kadangi statymų pasirinkimas čia tikrai didelis. Taip pat, galima pasinaudoti „Bet Builder“ funkcija, kuri leidžia susikurti išskirtinį statymą iš tų pačių rungtynių ir tai dar labiau praplečia statymų pasiūlą ne tik krepšinio rungtynėse.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top