TOPsport mobiliuoju telefonu – Greita, patogu ir visada šalia

TOPsport nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Galima pasidžiaugti už tai, kad TOPsport yra viena iš nedaugelio bendrovių Lietuvoje, kuri turi savo mobilią programėlę. Tiek mobilioje programėlėje, tiek mobilaus telefono naršyklėje, ši lažybų bendrovė turi išskirtinį dizainą ir veikia puikiai.

Rodyti daugiau

Smagu dėl to, kad net ir turėdami savo programėlę, jie neapleidžia mobilios puslapio versijos, kuri yra prieinama kiekvienam žaidėjui. Tiek programėlėje, tiek naudojantis puslapiu žaidėjai turi visas galimybes naudotis tomis pačiomis funkcijomis, kaip ir pilnoje versijoje. Šiame straipsnyje mes visą dėmesį skirsime TOPsport mobile lažyboms – kaip atsisiųsti, naršymo kokybė ir visa kita.

Rodyti mažiau
TOPsport peržiūra mobiliesiems
TOPsport
1
  • Topsport fantasy Premier Lyga 4 sezonas
  • Drops & Wins PragmaticPlay žaidynės
  • Jackpot - visuose EGT žaidimuose
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+

Mobili TOPsport puslapio versija – Išskirtinė kokybė, dizainas ir malonus naršymas

Daugelis žaidėjų išbandę prie šios bendrovės paskyros prisijungti mobiliuoju telefonu lieka sužavėti. Tai ne tik patogu ir greita, bet iš karto matosi, kad puslapis labai profesionalus. Žaidėjai, kurie galvoja ir renkasi į kokią lažybų bendrovę užsiregistruoti, apsilankę šiame puslapyje bendrovei uždeda labai didelį pliusą. Taip, renkantis lažybų bendrovę labai svarbūs yra ir kiti kriterijai, tačiau visi žaidėjai nori, kad puslapio naršymas būtų malonus, viskas krautųsi greitai, nebūtų sudėtinga surasti norimų rungtynių, o visa tai ir yra šios bendrovės puslapyje. Jeigu dar nebuvote apsilankę bendrovės puslapyje mobiliuoju telefonu, tai tikrai rekomenduojame.

Smagu tai, kad net ir turėdami savo TOPsport app, bendrovė nepamiršta mobiliosios versijos. Nes tikrai labai didelė dalis žmonių neturi mobilios programėlės ir statymus atlieka pasinaudoję telefono naršykle. Dažniausiai, tai yra ta žaidėjų dalis, kuri neatlieka daug statymų ir nėra labai aktyvus, todėl žaidėjai, kurie statymus atlieka tik kartas nuo karto, yra labai patenkinti aukščiausia puslapio kokybe. Šiais laikais, nemažai žmonių neturiu kompiuterių ir visus savo darbus atlieka mobiliaisiais telefonais, todėl faktas, kad mobilioje puslapio versijoje galima naudotis tokiomis pačiomis funkcijomis kaip ir pilnoje versijoje, žaidėjus verčia tik gražiai atsiliepti apie bendrovės profesionalumą.

„TOPsport“ lažybų programa mobiliesiems

Jeigu svarstote parsisiųsti TOPsport app ar naudoti mobilia puslapio versija, tai mes galime pasakyti tik tiek, kad abu pasirinkimai yra tikrai geri. Programėlė turi savo privalumų, tačiau tie pliusai yra bendriniai. Tiek puslapiu, tiek programėle visi žaidėjai gali pilnai išnaudoti visas galimybes – pasipildyti sąskaitą, naršyti pilnoje lažybų pasiūloje, atlikti pinigų išmokėjimą, susisiekti su pagalba ar net užsiregistruoti bei įkelti tapatybę patvirtinantį dokumentą. Šiais laikais mobiliuoju telefonu galima daryti viską, o TOPsport tai tik patvirtina.

Atsisiųskite TOPsport mobiliąją programėlę į „Android“ telefonus

Šios lažybų bendrovės programėlę galima atsisiųsti tiek į „Android“ mobiliuosius telefonus, tiek i „iOS“. Žaidėjai su „Android“ telefonais mobilią programėlę gali atsisiųsti tiesiogiai iš oficialaus bendrovės puslapio. Atsisiųsti galima dviem skirtingais, bet patogiais būdais.

Pirmas variantas – nueiti į TOPsport oficialų puslapį pilnoje kompiuterio versijoje, paspausti ant mobilios programėlės, pasirinkti „Android“ operacinę sistemą ir jums pasirodys QR kodas, kurį nuskenavus savo telefonu, galėsi tiesiai į telefoną atsisiųsti programėlę. Kitas variantas – iš mobilaus telefono nueiti į bendrovės oficialų puslapį ir iškarto į telefoną atsisiųsti TOPsport „Android“ programėlę. Siuntimas tikrai neužtruks ilgai ir vos kelių minučių bėgyje, galėsite naudotis savo paskyra, nes prisijungti galima su tais pačiais prisijungimo duomenimis.

Naudotis TOPsport app yra labai paprasta – čia yra viskas, ko reikia. Vienas iš svarbiausių programėlės dalykų – greitas ir labai patogus naršymas. Pasiūla kraunasi daug greičiau nei mobilioje puslapio versijoje, todėl statymus gyvai galėsite atlikti daug greičiau. Apatinėje juostoje rasite visas svarbiausias nuorodas, ant kurių paspaudę galėsite iš karto persikelti į savo lažybų kortelę, pradinį puslapį ar perskaityti bendrovės siunčiamus pranešimus.

Šiais laikais žmonės visada skuba, todėl programėlėje yra funkcija, kuri leidžia išsaugoti savo prisijungimo duomenis – vos atidarę TOPsport mobiliąją programėlę, iš karto galėsite ir prisijungti prie savo paskyros. Programėlėje yra ir daugiau funkcijų, kurias galėsite pasiredaguoti pagal savo norus.

Jeigu naršant mobilioje programėlėje atsitiko nesklandumų, visada galite susisiekti su pagalba. Vos kelių mygtukų paspaudimu, tiesiogiai iš programėlės galite paskambinti klientų aptarnavimo specialistams arba parašyti į gyvą susirašinėjimą. Tokia galimybė žaidėjams leidžia jaustis saugiai, nes žino, kad visada gali susisiekti su pagalba, net ir naudojantis mobilia programėle. TOPsport „Android“ programėlė yra puikus pavyzdys kitoms lažybų bendrovėms, kaip turėtų veikti ir kokios pagrindinės funkcijos turėtų būti.

Puikiai „iOS“ operacinei sistemai pritaikyta mobili programėlė

TOPsport „iOS“ telefonuose veikia taip pat puikiai kaip ir „Android“ operacinėje sistemoje. Norėdami atsisiųsti šią programėlę į „iPhone“ telefonus ar kitą „iOS“ įrenginį, jūs tai galite padaryti apsilankę oficialiame bendrovės puslapyje. TOPsport savo svetainėje reklamuojama programėlę, todėl ant jos paspaudus, jūs būsite nukreipti į „App Store“ iš kur ir galėsite atsisiųsti.

TOPsport mobiliosios programėlės funkcijos visiškai nenusileidžia pilnai puslapio versijai kompiuteriu. Programėlėje galima daryti viską – naršyti pilnoje pasiūloje, matyti savo statymų istoriją, atlikti statymus, pasipildyti paskyrą bei atlikti išmokėjimus, susisiekti su pagalba – viskas yra vienoje vietoje. Smagu tai, kad net jeigu nesate užsiregistravę ir neturite šios bendrovės paskyros, jūs vis tiek galite atsisiųsti programėlę ir joje naršyti neprisijungus. Taip jūs turite galimybę išbandyti krovimosi greitį, pasižiūrėti ar patinka programėlės dizainas ar randate jums svarbiausius dalykus ir tada nuspręsti ar užsiregistravus šioje bendrovėje verta būtų naudoti mobilią programėlę.

Dar vienas didelis pliusas į TOPsport „iPhone“ programėlę – naudoti galima net trimis skirtingomis kalbomis. Atsisiuntę programėlę ir atidarę jos pagrindinį puslapį, kairėje kampe galite pasikeisti kalbą į lietuvių, anglų ir rusų. Dabar TOPsport mobile lazybos gali būti pasiekiamos trimis populiariausiomis kalbomis Lietuvoje. Smagu dėl to, kad žaidėjams, kurie nekalba lietuvių kalba, vis tiek yra sudarytos sąlygos naudoti bendrovės programėle, mūsų manymu, tai yra aukšto lygio profesionalumas. Kitas dalykas, kurį turi programėlė – prie jos prisijungti galite naudodami veido atpažinimo funkciją, tai reiškia, kad atidarius programėlę prie jos prisijungti galėsite akimirksniu.

Mobilaus puslapio bei TOPsport mobilios programėlės funkcijų apibendrinimas

Išbandę bendrovės mobilią programėlę galime pasakyti, kad tai yra tikrai labai aukšto lygio programėlė. Lietuvoje lažybų bendrovės programėlių beveik neturi, todėl nors ir konkurencija nėra didelė, galima sakyti, kad TOPsport mobili programėlė yra pati geriausia. Pagrindinės to priežastys – pilnas funkcionalumas, labai patogus ir greitas naršymas, malonus dizainas, galimybė tiesiogiai iš mobilios programėlės paskambinti klientų aptarnavimo specialistams bei susirašyti su pagalba gyvai.

„Esport“ lažybos „TOPsport“ programoje

Taip pat, didelį pliusą uždeda tai, kad programėlėje galima naršyti net trimis skirtingomis kalbomis – lietuvių, anglų ir rusų. Tokia galimybė leidžia pasiekti didesnį ratą žaidėjų, o žaidėjams puiki galimybė pasimėgauti kokybišku produktu.

Parsisiųsti TOPsport app tikrai nėra sudėtinga – „Android“ vartotojai tai gali padaryti tiesiogiai iš oficialaus puslapio, o „iOS“ iš „App Store“. Vos po kelių sekundžių kiekvienas žaidėjas gali prisijungti prie savo paskyros, o jeigu jos neturi, pasinaudoti labai patogiu registracijos procesu. Apibendrinant, tikrai galime pasakyti, kad tai aukšto lygio programėlė, kurią rekomenduojame išbandyti kiekvienam. Net jeigu aktyviai neatliekate statymų, bet kada užsinorėjus pasižiūrėti sporto pasiūlą arba atlikti greitą statymą gyvai, turėsite galimybę savo kišenėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikrai taip, mobiliuoju telefonu krepšinio bei kitų sporto šakų statymus galite atlikti prisijungę prie bendrovės puslapio mobilaus telefono naršykle arba atsisiuntę mobilią programėlę. Mobiliuoju telefonu turėsite prieigą prie pilnos lažybų pasiūlos kaip ir pilnoje versijoje kompiuteriu.
Parsisiųsti TOPsport mobiliaja programele į „Android“ telefonus galite tiesiogiai iš oficialaus lažybų bendrovės puslapio. Galite puslapyje apsilankyti kompiuteriu, paspaudę ant „Android“ ženkliuko jūs mobiliuoju telefonu galėsite nuskenuoti atsiradusį QR kodą arba iš karto mobiliuoju telefonu apsilankyti bendrovės puslapyje ir paspaudus ant „Android“ ženkliuko programėlė atsisiųs į telefoną.
Tikrai taip. Prie savo paskyros prisijungę mobilaus telefono naršykle arba su mobilia programėle, jūs galėsite atlikti pinigų išmokėjimą jums tinkamiausiu mokėjimo metodu. TOPsport suteikia savo vartotojams tokią galimybę, kuri leidžia mobiliuoju telefonu naudotis pilnomis bendrovės teikiamomis funkcijomis.
open
Top