Sužinokite daugiau apie Lietuvos lažybų pradininkę – TOPsport apžvalga

TOPsport nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Šioje apžvalgoje rasite viską – nuo to, kaip susikurti paskyrą ir kokios informacijos reikės registruojantis iki lažybų pasiūlos ir puslapio valdymo aptarimo.

Rodyti daugiau

Kadangi lažybų bendrovės konkuruoja tarpusavyje bandydamos prisivilioti naujus žaidėjus, čia mes aptarsime TOPsport premijas bei kitus pasiūlymus, kurie leidžia išsiskirti iš kitų lažybų bendrovių. Ką ypatingo turi pasiūlyti ši bendrovė rasite šioje TOPsport apžvalgoje.

Rodyti mažiau
TOPsport
1
  • Topsport fantasy Premier Lyga 4 sezonas
  • Drops & Wins PragmaticPlay žaidynės
  • Jackpot - visuose EGT žaidimuose
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

Kaip susikurti TOPsport paskyrą

Norint pradėti žaisti lažybų bendrovėje, visada reikia susikurti paskyrą. Jeigu norite, kad paskyra būtų pilnai funkcionuojama, ją reikia patvirtinti tam tikrais dokumentais, todėl šioje dalyje jus supažindinsime su TOPsport registracija. Registracijos procesas čia tikrai nėra sudėtingas, o paskyrą susikurti galite trimis būdais:

Kaip matote, jūsų lažybų paskyra gali būti surišta su „Facebook“ arba „Gmail“. Jeigu pasirinkote vieną iš šių variantų, TOPsport registracija bus paprastesnė, nes visa asmeninė informacija bus iškarto perduota lažybų bendrovei. Pasirinkus pirmąjį registracijos būda – kurti lažybų paskyrą nepriklausomą nuo „Facebook“ ar „Gmail“, jums reikia įvesti savo elektroninį paštą ir slaptažodį. Atlikus šį žingsnį, jums į elektroninį paštą ateis laiškas, kuriame rasite tolimesnius žingsnius registracijai.

Sulaukus el. laiško iš TOPsport ir toliau tęsiant registraciją reikės įvesti šiuos asmeninius duomenis:

TOPsport
  • Registracijos būdas: Smart ID, Mobile ID, Standartinis
  • Asmeninė informacija: Vardas, slaptažodis, pilietybė
  • Tapatybės patvirtinimas: nuotrauka

Vardas, pavardė, šalis, asmens kodas, lytis ir gimimo data. Viską supildžius, jūs būsite nukreipti į paskutinį registracijos žingsnį, kuriame reikės užpildyti savo kontaktinę informaciją:

Viską užpildę jūs galėsite pradėti naudotis lažybų paskyra. TOPsport reglamentas yra dokumentas, kurį prieš užbaigiant registraciją rekomenduojame perskaityti, kadangi ten rasite visas taisykles, kurių laikosi lažybų bendrovė. Tokiu atveju ateityje išvengsite nesklandumų. Taip pat, TOPsport taisykles žinoti irgi būtina norint, kad vartojimo patirtis būtų maloni.

Deja, bet užpildžius registracijos formą jūs iš karto negalėsite pradėti naudotis lažybų bendrovės siūlomis pramogomis, kadangi reikia patvirtinti savo paskyrą. Kaip TOPsport patvirtinti tapatybę – Pagal Lietuvos įstatymus, jums kaip ir kitose lažybų bendrovėse reikės įkelti tapatybę patvirtinantį dokumentą ir tuo pačiu nusifotografuoti save, kad klientų aptarnavimo specialistai galėtų įvertinti ar nėra daroma apgaulė. Įkėlus dokumento ir savo nuotrauką, jūsų paskyra bus aktyvuota ir tada galėsite naudotis pilnomis lažybų bendrovės funkcijomis.

Kaip pasipildyti lažybų sąskaitą ir atlikti išmokėjimą

Kai registracija pilnai baigta, paskyra yra paruošta sąskaitos papildymui. TOPsport lažybų bendrovėje tai padaryti galima kreditine kortele, bankiniu pavedimu, elektroninėmis piniginėmis ir grynais pinigais. Bankai, kuriais galite pasipildyti sąskaitą yra: „Swedbank“, „SEB“, „Luminor“, „Citadele“, „PaySera“, „Danske“, „Šiaulių bankas“, „LKU“, „Medicinos bankas“. Įdomu tai, kad prie šių bankų yra pridėtas ir „Bank of England“, tai yra puikus ėjimas iš šios lažybų bendrovės, kadangi tikrai nemaža dalis lietuvių gyvena Anglijoje ir sąskaitą pasipildyti jiems dabar yra daug paprasčiau.

Minimali sąskaitos papildymo suma yra tik 3 €. Daugumoje lažybų bendrovių šis limitas yra daug didesnis, todėl smagu, kad TOPsport suteikia tokią galimybę ir neįpareigoja žaidėjų sąskaitą pildyti didelėmis sumomis. Pasipildyti sąskaitą nieko nekainuoja, nebent atliekate pavedimą iš užsienio banko, tokiu atveju gali kainuoti valiutos keitimas ir reikės susimokėti vienkartinį pavedimo mokestį. Kitais atvejais visi sąskaitos papildymai yra nemokami ir atliekami labai greitai – užtrunka iki kelių minučių.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą

Pinigų išmokėjimas Topsport lažybų bendrovėje nėra sudėtingas. Pasinaudoti galite tais pačiais mokėjimo būdais, kaip ir pasipildant sąskaitą. Taip pat, galite pinigus išsimokėti lažybų punktuose, ten jums bus išmokami gryni pinigai

Išskirtiniai TOPsport bonusai ir kiti pasiūlymai

Pasiūlymai naujokams ir esamiems žaidėjams yra tai, kas leidžia lažybų bendrovėms išsiskirti, todėl čia apžvelgsime, ką TOPsport siūlo savo žaidėjams. Bonusai dažniausiai būna tokie patys, tačiau jie turi savo galiojimo laiką, dėl to mes visada prieš pasinaudojant bonusu rekomenduojame pasitikrinti, kokie šiuo metu yra galimi variantai.

TOPsport

Pilnai užbaigus registraciją, lažybų bendrovė padovanos jums 3000 taškų, kuriuos galėsite iškeisti į įvairius prizus. Šiuos taškus galima kaupti ir dalyvauti lojalumo programoje. TOPsport prisijungimas yra būtinas tam, kad galėtumėte dalyvauti šios lažybų bendrovės lojalumo programoje. Būdami aktyvūs, atlikdami įvairius statymus bei dalyvaudami įvairiuose pasiūlymuose jūs galite kaupti lojalumo taškus. Šiuos taškus jūs galite iškeisti į nuolaidas statymams atlikti. Tai reiškia, kad kaupdami taškus, jūs pasirinksite sau norimą premiją ir nereikės ieškoti TOPsport nuolaidos kodų.

Taip pat, šioje lažybų bendrovėje galima pasinaudoti premija, kuri yra suteikiama tik naujiems vartotojams. Tai yra statymas be rizikos, kurį gausite, kai atliksite registraciją. Jums bus suteikti 7€ nemokamam statymui atlikti, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad statymą atlikti reikės per 24 valandas nuo sutarties pasirašymo pradžios. Esamiems žaidėjams irgi yra įvairių pasiūlymų, vienas iš jų – atlikite statymų už 100€ NBA lygoje ir jums bus suteikta 10€ nuolaida statymui bei 3000 TOP taškų. Su šia nuolaida galėsite padengti 99.99% savo statymo ir panaudoti per 7 dienas nuo nuolaidos gavimo, daugiau nėra jokių papildomų sąlygų.

TOPsport lažybų bendrovė yra viena iš varzyboslazybos.lt organizatorių. Tai yra totalizatorius, kuriame gali dalyvauti kiekvienas. Čia jūs galite žaisti viešoje lygoje, privačioje lygoje ir uždaroje lygoje. Susikūrę savo lygą su draugais galite atlikti spėjimus už artėjančio Europos futbolo čempionato rungtynes. Dalyvavimas totalizatoriuje yra visiškai nemokamas, o už teisingus spėjimus jūs rinksite taškus. Daugiausiai taškų surinkę dalyviai bus apdovanojami TOPsport steigiamais prizais.

Atlikite statymus, kurių daugiau nerasite niekur

Statymų pasiūla yra tai, kuo lažybų bendrovės dažniausiai skiriasi viena nuo kitos. Pasiūla gali skirtis nuo ne tik nuo pačios lažybų bendrovės, bet ir nuo šalies, kurioje ji yra įsikūrusi. Nieko keisto, kad TOPsport lažybų bendrovėje galima rasti plačią krepšinio pasiūlą. Čia galima statyti ne tik už pergalę, kiek komanda pelnys taškų, tačiau ir už asmeninę žaidėjų statistiką. Būtent šie statymai yra labai vertinami, kadangi daugumoje lažybų bendrovių tokių statymų nebūna.

Kuo labiausiai išsiskiria ši lažybų bendrovė yra tai, kad pratęsimas krepšinio statymuose čia nėra skaičiuojamas. Ką tai reiškia? Jeigu atlikote statymą už suminį komandų taškų mažiau ir rungtynėse yra žaidžiamas pratęsimas, taškai yra skaičiuojami tik bendro laiko. Taip yra daug didesnė tikimybė laimėti statymus, kuriuose statoma už mažiau arba, kad kuri nors komanda nepralaimės tam tikru taškų skirtumu, nes pratęsimo atveju jūsų statymas iš karto yra laimėtas.

Taip pat, papildomą pasiūlą galima rasti krepšinio rungtynėse, kai Lietuvos komandos žaidžia tarptautiniuose turnyruose. Į šių rungtynių pasiūlą lažybų bendrovė įkelia papildomus statymus žaidėjų statistikai. Taip pat, TOPsport reaguoja į aktualias ir daugiau dėmesio sutraukiančias rungtynes, jose irgi galima rasti papildomos pasiūlos, pavyzdžiui, „Ryto“ – „Žalgirio“ rungtynėse, galima atlikti statymus už komandos statistinius rodiklius, kai tuo tarpu kitose LKL lygos rungtynėse tokių statymų nebūna.

Atlikti statymą šioje lažybų bendrovėje tikrai nėra sudėtinga, puslapio valdymas labai patogus, todėl pasirinkus už ką norite statyti, iš karto pamatysite statymą savo lažybų kortelėje. Norint atlikti statymą, reikia būti prisijungus paskyros. O pati lažybų kortelė atrodo taip:

TOPsport lažybų bendrovėje tam tikruose statymuose galima pasinaudoti „Cash-out“ funkcija. Tai funkcija, kurios metu statymui dar nesibaigus, galima pasiimti tuo metu siūlomą pinigų sumą. Tai naudojama, kai yra statomos didelės sumos ir norint apsidrausti yra pasirenkamas saugesnis variantas ir rungtynėms dar nesibaigus pasinaudojama šia funkcija. Dažniausiai laimima suma yra mažesnė, tačiau tai gali jus išgelbėti nuo pralaimėjimo.

Kadangi šioje bendrovėje nėra skaičiuojamas pratęsimas, apie kurį jau šiek tiek pakalbėjome, todėl populiariausi statymai yra atskirai komandų arba bendri suminiai mažiau ir komandų – autsaiderių pliusiniai pranašumai.

Pagrindinė pasiūla krepšinio ir futbolo statymams

TOPsport LT lažybos šiandien yra pasiekiamos beveik visose sporto šakoje ir populiariausiose lygose. Pasiūla tarp skirtingų sporto šakų yra skirtinga, jeigu krepšinio ir futbolo statymuose jūs rasite daugiau pasirinkimų, tai, pavyzdžiui, beisbole jūs galėsite atlikti statymą tik už rungtynių nugalėtoją. Dėl šios priežasties ne visiems žaidėjams tokia sporto lažybų pasiūla tinka, tačiau kiekvienas gali atrasti tam tikrą sporto šaką, kurioje ras tinkamą pasiūlą.

Smagu tai, kad TOPsport aktyviai tiria rinką ir plečia savo pasiūlą. Taip šioje bendrovėje atsirado galimybė statyti už e-sportą. Būtent e-sportui yra sukurta atskira kategorija, kurioje jūs rasite „Counter-Strike:GO“, „Dota 2”, „King of Glory”, „League of Legends“, „Rainbow Six“, „Starcarft 2”, „Valorant“ žaidimus ir jiems sukurtą lažybų pasiūlą.

Virtualaus sporto pasiūlos šioje lažybų bendrovėje nėra, tačiau yra galimybė statyti už šunų ir žirgų lenktynes. Tokios galimybės rasti kitose lažybų bendrovėse beveik nėra, todėl tai leidžia TOPsport bendrovei išsiskirti iš kitų. Lietuvoje populiariausios sporto šakos yra krepšinis ir futbolas, todėl vertinant šių sporto šakų pasiūlą, ji yra tikrai gera, ypač krepšinio rungtynėse, kai jose žaidžia lietuviškos komandos.


TOPsport rungtynės ir statymai gyvai

TOPsport.lt lažybų bendrovėje galima statyti už rungtynes gyvai. Šiems statymams lažybų bendrovė yra sukūrusi atskirą piniginę. Kartais tai būna labai nepatogu, tačiau žaidėjams, kurie mėgsta atskirti lažybų gyvai statymus nuo paprastų statymų, gali būti itin patogu, kadangi pinigai nesimaišo tarpusavyje. Šią funkciją rasite prisijungę prie paskyros ir pasirinkę TOPsport lažybų gyvai kategoriją.

Jeigu mėgstate stebėti rungtynes už kurias atlikote statymą, tai šioje lažybų bendrovėje yra galimybė stebėti rungtynes gyvai. Daugumoje rungtynių yra tiesiog rodomi statistiniai rodikliai, tačiau tam tikros rungtynės yra rodomos ir gyvai. TOPsport live lažybas kartu su gyvai transliuojamomis rungtynėmis galite susirasti kalendoriuje, lažybų gyvai kategorijoje. Kalendoriuje yra sąrašas rungtynių, kurias galėsite stebėti gyvai.


Puiki vieta lažyboms mobiliuoju telefonu

Jeigu mėgstate statymus atlikti mobiliuoju telefonu, jums yra džiugi žinia – TOPsport turi ne tik puikiai mobiliems telefonams pritaikytą puslapį, bet ir mobilią programėlę. Mobiliuoju telefonu yra itin patogu ir greita atlikti statymus gyvai, kadangi žiūrint sporto rungtynes, telefonas visada bus po ranka. Atsisiuntus TOPsport programėlę, prisijungti prie paskyros ir atlikti statymą galėsite vos kelių mygtukų paspaudimu, todėl tikrai rekomenduojame pasinaudoti šia galimybe.

Jeigu mobilios programėles atsisiųsti nenorite, tai pasimėgauti TOPsport galimybėmis galite ir tiesiog mobilaus telefono naršykle, kadangi puslapio valdymas yra labai patogus. Veikia labai greitai ir nėra jokių trikdžių.


Itin profesionalus puslapio dizainas

Tik užėjus į TOPsport puslapį, galima pamatyti šios lažybų bendrovės profesionalumą. Naršant puslapyje nėra jokių trikdžių, viskas išdėstyta labai patogiai, o prisijungimas TOPsport lažybų bendrovėje galimas vos keliais mygtukų paspaudimais. Verta paminėti tai, kad visa pasiūla yra labai patogiai išdėstyta į kategorijas, jeigu norite statyti už sportą, lažybas gyvai ar e-sportą, visą pasiūlą rasite paspaudę ant kategorijos.

Šios lažybų bendrovės puslapis išsiskiria tuo, kad yra interaktyvus ir nenuobodus. Nuolat keičiasi nuotraukos su įvairiais pasiūlymais bei naujienomis, naršant po pasiūlą nuolat matysite mirksintį laiką, kuris nurodo, kad rungtynės prasideda netrukus.


Mėgaukitės saugiu lošimu Topsport lažybų bendrovėje

Jeigu kyla klausimų ar ši lažybų bendrovė yra saugi, galime jus iš karto nuraminti, kad TOPsport vykdoma veikla yra ypač saugi. Ji turi Lietuvoje išduotą licenciją, todėl veiklą prižiūri lošimų priežiūros tarnyba, kuri užtikrina, kad viskas būtų atliekama sąžiningai ir saugiai.

Lažybų bendrovės privatumo politikoje galima susipažinti su visa informacija, kurioje aprašoma, kaip yra saugomi jūsų asmeniniai duomenys. Saugumas yra labai svarbi lažybų bendrovės funkcija, ji turi užtikrinti visišką anonimiškumą. Kadangi lažybų bendrovė turi jūsų banko sąskaitos ar kreditinės kortelės duomenis, ji privalo laikytis visų nustatytų normų, kurios užtikrina kliento saugumą. TOPsport bendrovė nėra turėjusi jokių pažeidimų, o jų vykdoma veikla yra skaidri. Todėl naudojantis šios lažybų bendrovės paslaugomis galite būti ramūs, žaisti ir mėgautis lažybomis saugiai.


TOPsport klientų aptarnavimas

Norint susisiekti su TOPsport pagalba reikia atkreipti dėmesį į darbo valandas. Klientų aptarnavimo specialistai gyvu susirašinėjimu yra pasiekiami kiekvieną dieną nuo 09:00 val. iki 24:00 val. Be susirašinėjimo gyvai, yra galimybė nusiųsti elektroninį laišką arba paskambinti. Skambinti irgi reikia darbo valandomis, kitaip susisiekti su pagalba galimybės nebus.

Pagalba bendrauja lietuvių kalba, o aptarnavimas yra greitas ir labai malonus. Mes susisiekę su pagalba uždavėme jiems kelis klausimus, tai atsakymai ir malonus bendravimas mums paliko gerą įspūdį. Vienintelis pagalbos trūkumas yra tai, kad ji nedirba visą parą. Jeigu jums iškilo klausimas, o pagalba nedirba, rekomenduojame pasiskaityti dažniausiai užduodamų klausimų skiltį, galbūt, ten rasite atsakymą į jums rūpimą klausimą.

Kompanijos informacija
Pavadinimas TOPsport
Adresas S. Dariaus ir S. Girėno g. 31A, LT-46265 Kaunas
Įkūrimo data 2002
Licencija Licencijuojama Lietuvos Lošimų priežiūros tarnyba, licencijos Nr. 0046
Telefono numeris +370 37 409409
El. pašto adresas pagalba@topsport.lt
Susisiekimo forma Ne
Gyvas susirašinėjimas Taip

Išvados

Kalbant bendrai apie TOPsport lažybų bendrovę galima pasakyti, kad tai yra labai profesionali bendrovė. Matosi, kad yra skiriamas didelis dėmesys produkto vystymui. Nors bendrovė įsikūrusi prieš beveik 20 metų, ji nuolat tobulėja – daugėja e-sporto statymų, gerinamas puslapio funkcionalumas. Šios lažybų bendrovės vienas iš didžiausių pliusų ir tuo pačiu išskirtinumų yra tai, kad krepšinio statymuose yra neskaičiuojamas pratęsimas, dėl šio dalyko TOPsport yra gerai žinoma lošėjų bendruomenėje.

Mes rekomenduojame naudotis šia lažybų bendrove todėl, kad joje rasite išskirtinę pasiūlą Lietuvos komandų rungtynėse, galėsite statymus atlikti mobilioje programėlėje, o lažybų gyvai kategorijoje gyvai stebėti ir tam tikras rungtynes.

Dažniausiai užduodami klausimai apie TOPsport

TOPsport lažybų bendrovėje sąskaitą galite pasipildyti šiais būdais: kreditine kortele, bankiniu pavedimu (visais Lietuvoje veikiančiais bankais ir „Bank of England“), elektroninėmis sąskaitomis („Skrill“, „NETELLER“, „Paysera“, „GiroPay“). Taip pat, sąskaitą pasipildyti galima ir grynais pinigais. Mažiausia sąskaitos papildymo suma yra 3 €. Dažniausiai sąskaitos papildymas įvyksta labai greitai, lėčiau apdorojami gali būti nebent sąskaitos papildymai bankiniu pavedimu, tačiau jeigu naudojate kitą metodą, galite tikėtis pinigų sąskaitoje akimirksniu.
Su TOPsport pagalba susisiekti galima šiais būdais – gyvu susirašinėjimu, paskambinti arba parašyti elektroninį laišką. Mes visada rekomenduojame pasinaudoti gyvu susirašinėjimu, nes tokiu būdu jūsų problema bus išsprendžiama greičiausiai. Jeigu susidūrėte su kiblia situacija, kur reikės daugiau laiko problemos sprendimui – geriau siųsti elektroninį laišką. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad klientų aptarnavimo specialistų darbo laikas yra nuo 09:00 iki 24:00 kiekvieną dieną.
Taip, TOPsport lažybų bendrovė suteikia galimybę stebėti rungtynes gyvai. Deja, bet kiekvienų rungtynių stebėti gyvai galimybės nėra, tačiau atsidarę kalendorių lažybų gyvai kategorijoje rasite rungtynes, kurios bus transliuojamos, tokiu būdu galite susiplanuoti ir žinosite, kada galėsite stebėti tam tikras rungtynes.
Šiuo metu lažybų bendrovė suteikia naujokams nemokamą statymą, tačiau, kad jį gauti reikia pasinaudoti TOPsport premijos kodu. Registracijos metu nuolaidos skiltyje reikia įvesti FAST24H ir jums bus suteiktas nemokamas statymas, kurį turėsite panaudoti per parą laiko. Kiti bendrovės pasiūlymai yra esamiems žaidėjams, todėl užsiregistravus jūs ir negavote jokios premijos.
TOPsport lažybų bendrovėje labiausiai išsiskiria krepšinio ir futbolo sporto šakų pasiūla. Krepšinio pasiūla būna itin plati tada, kai žaidžia Lietuvos komandos arba Lietuvos krepšinio rinktinė, o futbolo pasiūla plati per pačias įdomiausias futbolo rungtynes. „UEFA“ Čempionų lygos rungtynių pasiūloje jūs galite rasti pačius įvairiausius statymus.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top