Pinnacle Lietuvoje – Išskirtinė lažybų bendrovė internete

Pinnacle nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Pinnacle lažybų bendrovė visiems yra gerai žinoma kaip aukštų limitų ir didelių sumų bendrovė. Čia žaidžia daugiausiai profesionalų, kadangi jiems nereikia pergyventi dėl limituojamų paskyrų ir gali tiesiog mėgautis sporto lažybomis.

Rodyti daugiau

Anksčiau į Pinnacle registruodavo žaidėjai, kurie statydavo tik ant pagrindinių statymų, kadangi bendrovės pasiūla nebuvo labai plati. Vis tik, bendrovė tobulėja ir dabar pasiūla yra daug platesnė, kas leidžia pritraukti vis daugiau žaidėjų į šią bendrovę. Ką dar reikėtų žinoti apie šią bendrovę? Visa svarbiausia informacija mūsų apžvalgoje – registracijos procesas, mokėjimo metodai, premijos ir kita.

Rodyti mažiau
Pinnacle
1
  • Platus lažybų rinkų pasirinkimas
  • Lengva ir greita registracija
  • Tiesioginės lažybos
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

Pinnacle registracija – Svarbiausia informacija

Kaip ir visose kitose lažybų bendrovėse, prieš pradedant atlikti statymus reikia susikurti paskyrą. Šios bendrovės registracija apima keturis trumpus žingsnius, kuriuos užpildę galėsite mėgautis išskirtinėmis bendrovės paslaugomis. Pirmame žingsnyje jums reikės pateikti savo elektroninį paštą, pasirinkti šalį ir sugalvoti slaptažodį. Tikrai nieko sudėtinga, visur naudojama informacija, tad užtruksite mažiau nei minutę. Antrajame žingsnyje reikės pateikti informaciją apie save – vardas, pavardė, gimimo data. Irgi labai paprastas ir trumpas žingsnelis, todėl iki trečio žingsnio jums reikės tik minutės laiko.

Pinnacle
  • Registracijos būdas: Smart ID, Mobile ID, Standartinis
  • Asmeninė informacija: Vardas, slaptažodis

Trečiame žingsnyje reikės pateikti savo asmeninę informaciją ir svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad čia reikės pasirinkti valiutą, su kuria norėsite atlikti statymus. Valiutų čia tikrai labai daug – rinktis galėsite iš 21 skirtingų valiutų, todėl jeigu nenorite atlikti statymų eurais, tikrai rasite kitą jums tinkančią valiutą. Užpildę savo adresą, keliausite į paskutinį ketvirtą žingsnį, kuriame jūsų laukia dar keli papildomi klausimai. Taip pat, paskutiniame ketvirtame žingsnyje jūs galėsite įvesti Pinnacle premijos kodą, kuris jums aktyvuos bonusą.

Užbaigę ketvirtą žingsnį galėsite pradėti naudotis bendrovės teikiamomis paslaugomis, tačiau prieš tai, reikės dar atlikti sąskaitos papildymą. Nepamirškite, kad prie paskyros po registracijos prisijungti galėsite Pinnacle alternatyviomis nuorodomis. Taip pat, jeigu norite naudotis pilnomis funkcijomis ir turėti paskyrą, kuriai nėra uždėti jokie ribojimai, mes rekomenduojame kuo greičiau aktyvuoti savo paskyrą, o tam reikės į sistemą įkelti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Kai jūsų paskyra bus pilnai aktyvuota, galėsite statymus atlikti be jokių ribojimų ir svarbiausia – mėgautis aukščiausiais limitais rinkoje.

Pinnacle linkai sąskaitos papildymui populiariausiais mokėjimo metodais

Ši bendrovė yra žinoma kaip vieta, kur vyksta statymai itin aukštais limitais, todėl nieko keisto, kad ir prie mokėjimo metodų yra minimi itin dideli limitai, kuriais galima pasipildyti paskyrą. Pavyzdžiui, su kreditine kortele per mėnesį daugiausiai galima į paskyrą įnešti net 50 00€, tuo tarpu bankiniams pavedimams išvis nėra taikomi jokie limitai. Tai tik dar kartą parodo, kad ši bendrovė yra geriausia vieta žaidėjams, kurie atlieka statymus itin didelėmis sumomis.

Į tai reikėtų atkreipti dėmesį norint pasipildyti paskyrą ir mažesnėmis sumomis, kadangi minimalūs limitai lyginant su kitomis bendrovėmis čia yra tikrai nemaži. Pavyzdžiui, kreditine kortele mažiausiai pasipildyti galima 20 eurų, bankiniu pavedimu – 100€, tuo tarpu elektroninėmis piniginėmis – „Skrill“, „NETELLER“, „AstroPay“, „ecoPayz“ minimali suma yra tik 10 eurų.

Pinnacle

Mokėjimo metodų, kuriais pasipildyti paskyrą yra tikrai labai daug. Galima sakyti, kad pasipildyti galima beveik visais įmanomais būdais, o prie skirtingų valiutų galima rasti ir dar papildomų mokėjimo metodų. Dauguma metodų paskyrą pasipildyti galima nemokamai, tačiau keliems metodams yra taikomi papildomi mokesčiai – „paysafecard“, „WebMoney“. Vis tik, palyginus su mokesčiais, kurie yra taikomi pasipildyti paskyrą ir atlikti pinigų išmokėjimą, jie skiriasi kaip diena ir naktis.

Atlikti išmokėjimą galima pačiais populiariausiais mokėjimo metodais – lygiai taip pat, kaip ir pasipildyti paskyrą, tačiau labiausiai dėmesį reikėtų atkreipti į tai, kad išmokėjimui yra taikomi itin dideli mokesčiai. Beveik visiems mokėjimo metodams yra taikomas net 12€ išmokėjimo mokestis. Visi žaidėjai tam tikriems mokėjimo metodams gali turėti po vieną nemokamą išmokėjimą per mėnesį, tačiau, jeigu norėsite atlikti antrą išmokėjimą, mokesčiai, kaip matote, tikrai labai dideli.

Tačiau, tokie mokesčiai susiję su tuo, kad išmokėjimo limitai yra milžiniški. Pavyzdžiui, į „NETELLER“ galima atlikti 37,500€ išmokėjimą, o į „Skrill“ net 50 000€, kadangi šioje bendrovėje atliekamos transakcijos didelėmis sumomis, todėl ir mokesčiai tokie dideli.

Kodėl Pinnacle lažybų bendrovė savo žaidėjams nesuteikia premijų

Tikriausiai sunku įsivaizduoti lažybų bendrovę internete, kuri savo žaidėjams nesuteiktų jokių premijų, o ypač naujiems žaidėjams. Tiek geriausios bendrovės, tiek mažiau žinomos bendrovės savo žaidėjus dažniausiai pasitinka su didžiuliais bonusais, skambiomis reklamomis ir patraukliais pasiūlymais, kurie padeda prisivilioti naujus žaidėjus ir tuo pačiu išsaugoti esamus žaidėjus. Lažybų industrija labai konkurencinga, todėl žaidėjai lažybų bendroves be premijų dažniausiai praleidžia pro akis ir ieško bendrovės, kuri turi geriausias premijas. Vis tik, Pinnacle bendrovė yra išimtis.

Ši lažybų bendrovė laikosi tokios pozicijos, kad savo žaidėjams suteikia geriausias sąlygas statymams atlikti ir tai yra jų pagrindinė ir vienintelė premija. Kaip bebūtų keista, bet čia žaidėjai neturi jokių bonusų ir premijų, todėl net ir registruojantis jums Pinnacle premijos kodas nėra reikalingas, kadangi jūs vis tiek neturėsite jokių galimybių aktyvuoti premijos. Toks žingsnis iš bendrovės naujiems žaidėjams gali atrodyti keistai ir neįprastai, tačiau labiau patyrę žaidėjai tai žino ir su tuo yra susigyvenę.

Reikia nepamiršti, kad Pinnacle koncentruojasi į žaidėjus, kurie žaidžia itin didelėmis sumomis ir jiems yra aktualiau aukšti limitai bei neužblokuojamos paskyros, o ne premijos, kurių metu suteikiami keli papildomi šimtai eurų. Deja, bet Pinnacle prisijungimas jums nesuteiks jokių bonusų, tačiau atvers neribotas galimybes pačiuose įvairiausiuose statymuose.

Plati pasiūla populiariausiose sporto šakose, lygose ir turnyruose

Kalbant apie šios bendrovės pasiūlą pradėti būtų galima nuo to, kad tai tikrai nėra ta bendrovė, kuri turi didžiausią pasiūlą skirtingoms sporto šakoms. Pirmiausia, statymus atlikti galima tik už aukščiausias lygas ir turnyrus, todėl, jeigu ieškote žemesnių lygų, tikėtina, kad šioje bendrovėje jų nerasite. Kitas svarbus dalykas – rungtynių pasiūla. Anksčiau Pinnacle buvo gerai žinoma bendrovė, kurioje atlikti statymus galima tik už pagrindines baigtis ir šioje bendrovėje daugiau nieko nebuvo, tačiau, laikui bėgant Pinnacle savo žaidėjams pristatė papildomą statymų pasiūlą, kuri leidžia atvesti dar daugiau žaidėjų.

Dabar, jeigu pažiūrėtume į populiariausias sporto šakas – krepšinį ir futbolą bei į šių sporto šakų stipriausias lygas, tai čia galima rasti tikrai platų statymų pasirinkimą. NBA lygai, populiariausioms futbolo lygoms statymų pasirinkimas netgi didesnis nei gerai žinomoms sporto lažybų bendrovėms Lietuvoje. Pavyzdžiui, NBA statymuose galima atlikti statymą ne tik už rungtynių baigtį, bet ir asmeninę žaidėjų statistiką.

Šie statymai Lietuvoje yra labai populiarūs ir yra jaučiamas nemažas trūkumas, todėl smagu, kad Pinnacle savo žaidėjams suteikia galimybę atlikti statymą už tai, kiek žaidėjas pelnys taškų, atkovos kamuolių, įmes tritaškių, padarys klaidų ar įmes tritaškių. Čia galima rasti ir kombinuotų statymų į kuriuos įeina keli statistikos rodikliai.

Prisijungę Pinnacle mirror nuoroda, jūs galėsite be jokių ribojimų statyti ne tik už krepšinio ar futbolo, bet ir kitų sporto šakų statymus, kuriuose galima rasti skirtingų baigčių, o ne tik rungtynių nugalėtoją, pranašumą ir įvarčių ar taškų kiekį. Kaip jau ir minėjome, ši lažybų bendrovė paskutiniu metu stipriai padidino savo statymų pasiūlą, todėl čia atsiranda vis daugiau žaidėjų, kurie prisijungia ne tik dėl aukštų limitų, bet ir norėdami pasinaudoti išskirtine pasiūla.

Vis tik, nereikėtų pamiršti, kad vienas iš svarbiausių dalykų šioje bendrovėje yra tai, kad koeficientai yra vieni iš konkurencingiausių visoje rinkoje. Čia statymai dažnai būna įkeliami labai vėlai, tačiau koeficientai tikrai labai dideli. Gali būti, kad už tam tikrą statymą jūs matysite 1.97 ir 1.94 koeficientus, kai kitose bendrovėse jie būtų 1.90 į abi puses geriausiu atveju.


Atlikite statymus 20 ir daugiau skirtingose sporto šakose

Nesvarbu, jūs esate krepšinio, futbolo, rankinio, MMA ar kriketo mėgėjas, šioje bendrovėje jūs rasite statymą už pačias įvairiausias sporto šakas. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pasiūla yra suteikiama tik pačių įvairiausių sporto šakų aukščiausioms lygoms ir turnyrams. Deja, bet Pinnacle neturi pasiūlos antroms, trečioms futbolo ar krepšinio lygoms, todėl jeigu jums aktualu tik stipriausios lygos, čia tikrai rasite šias rungtynes. Lietuvoje statymus populiaru atlikti ant krepšinio, futbolo, teniso ir ledo ritulio – visos šios sporto šakos čia yra, todėl Pinnacle linkai jums suteiks galimybę atlikti statymus ant jūsų mėgstamiausių komandų skirtingose sporto šakose.

Pagirti šią bendrovę reikėtų už itin stiprią e-sporto kategoriją. Tai viena iš kategorijų, kurioje yra daugiausiai pasiūlos, todėl be jokių abejonių galėsite atlikti statymus už populiariausius e-sporto žaidimus – „League of Legends“, „Dota 2”, „Madden NFL “, „StarCraft 2”, „Counter Strike: GO“. Smagu ir tai, šiuose žaidimuose ir pati pasiūla yra labai plati – galima statyti už nugalėtoja, pranašumą, kiek bus sužaista žemėlapių, atskirtų žemėlapių nugalėtojai. O ir pranašumų pasirinkimas nėra vienas, pavyzdžiui „League of Legends“ žaidime, pirmo žemėlapio pranašumo statyme yra net 10 skirtingų baigčių.

Išbandyti šioje bendrovėje galite ir tai, kas lietuviškose bendrovėse šiuo metu yra nepasiekiama – virtualus sportas. Pinnacle turi atskirą kategoriją skirtą šiems žaidimams, kurioje jūs galite atlikti statymus už pačias įvairiausias virtualaus sporto šakas – krepšinį, futbolą, stalo tenisą, žirgų lenktynes, auto sportą. Tai smagi kategorija, kurioje yra simuliuojamos rungtynės, o žaidėjai stebėdami gyvai gali atlikti statymus.

Įsitraukite į rungtynes dar labiau – Statymų gyvai kategorija

Statymų gyvai kategorija paskutiniu metu susilaukia itin daug dėmesio, kadangi žaidėjai gauna vis daugiau galimybių stebėti tiesiogines transliacijas, o žiūrint mėgstamos komandos rungtynes labai norisi atlikti vieną ar kelis statymus, kad rungtynės būtų dar įdomesnės. Norėdami naršyti šios bendrovės statymų gyvai kategorijoje yra reikalingas Pinnacle prisijungimas. Jeigu kyla klausimas, kaip prisijungti Pinnacle, tai apie registracijos procesą kalbėjome šios apžvalgos pradžioje, o į pačią bendrovės svetainę prisijungti jums gali padėti Pinnacle alternative nuorodos.

Pasiūla statymų gyvai tikrai nėra didelė, ji dar mažesnė nei prieš rungtynes, tačiau už pagrindines lygas ir turnyrus statymus atlikti galėsite. Stebėti tiesioginių rungtynių transliacijų šioje bendrovėje galimybės nėra, tačiau atlikti statymus gyvai už krepšinio, futbolo, e-sporto bei kitas sporto šakas galėsite. Atsidarę rungtynes, jūs galėsite matyti statistiką, kuri jums gali padėti šiek tiek susidaryti bendrą vaizdą apie tai, kas vyksta rungtynėse.


Pinnacle bendrovėje statymus atlikite mobiliuoju telefonu

Dabar, kai šiuolaikinės technologijos yra taip stipriai pažengusios, dauguma žaidėjų statymus atlieka būtent mobiliuoju telefonu, o ne prie kompiuterio. Dėl to, kiekviena bendrovė, kuri nori būti minima tarp geriausių, privalo turėti puikiai mobiliems telefonams pritaikytą svetainę. Pinnacle yra viena iš tų bendrovių, kuri savo solidų svetainės dizainą ir patogų naršymą perkelia ir į mobilaus telefono naršyklę. Pinnacle mobiliuoju žaidėjai gali naudotis pilnomis funkcijomis – susikurti paskyrą, atlikti pinigų įnešimą, išmokėjimą, naršyti sporto pasiūloje bei atlikti statymus. Todėl jeigu jums aktualu svetainės optimizacija mobiliesiems, šiuo klausimu galite būti ramūs.

Vienas iš dalykų, kurio nėra prie paskyros prisijungus mobiliuoju telefonu, tai statymų gyvai kategorijoje esantis langas, kuriame galima vienu metu stebėti keletą skirtingų rungtynių. Žaidėjai prie kompiuterio gali naudoti „Multi View“, tuo tarpu mobiliesiems telefonams ši funkcija neveikia dėl suprantamų priežasčių – mobilaus telefono ekranas yra tiesiog per mažas šiais funkcijai. Visa kitą Pinnacle mobile naršykle galėsite naudotis. Galima gerų žodžių pasakyti ir puslapio dizainui, kuris sukurtas labai maloniam ir patogiam naršymui mobiliuoju.


Solidus ir patogus Pinnacle svetainės dizainas

Pinnacle save pristato kaip profesionalią lažybų bendrovę, o aukšti limitai ir laisvė žaidėjams yra tai, kuo išsiskiria ši bendrovė. Tačiau kalbant apie profesionalumą, labai svarbu, kad tokia bendrovė save ir pateiktų profesionaliai. Šiuo klausimu Pinnacle Lietuvoje tikrai niekuo nenusileidžia kitoms lažybų bendrovėms. Žvelgiant į svetainės dizainą ir funkcionalumą, tai naršymo kokybę galima tikrai pagirti.

Šioje bendrovėje jūs nerasite mirgančių reklamų, kurios dažnai maišosi naršymo metu ir kviečia išbandyti įvairius pasiūlymus. Šios bendrovės svetainėje viskas pateikiama labai paprastai, o tai žaidėjams sukuria jaukią, o svarbiausia – patogią atmosferą. Žaidėjai žinodami, ko atėjo į šią svetainę, gali nesunkiai susirasti ieškomas rungtynes ir atlikti statymą. Pinnacle taip pat nemažai dėmesio skiria įvairioms naujienoms, gidams ir strategijoms, kurias žaidėjai gali skaityti bendrovės svetainės skiltyje.


Pinnacle saugumą užtikrina Curaçao licencija

Mes visada rekomenduojame žaidėjams prieš registruojantis į lažybų bendrovę pasitikrinti, kad tai būtų saugi ir patikima vieta lošimams. Sporto lažybos internete yra labai populiarios, todėl yra tikrai nemažai bendrovių, kurios veikia nelegaliai, o žaidėjai per neapdairumą užsiregistravę į tokias bendroves rizikuoja praprasti savo laimėjimus. Pinnacle bendrovė užtikrina, kad čia jūs jaustumėtės saugiai ir patikimai. Kiurasao licencija užtikrina, kad bendrovės veikla yra sąžininga.

Šioje bendrovėje yra naudojamas „SSL“ įskiepis, kuris šifruoja jūsų asmeninius duomenis. Pinnacle bendradarbiauja su įvairiomis atsakingo lošimo organizacijomis, taip pat, svetainėje galima rasti daug nuorodų, kurios veda į atsakingą lošimą. Atsižvelgiant į tai, galima sakyti, kad ši bendrovė tikrai daug dėmesio skiria savo žaidėjams šiuo klausimu.

Kalbant bendrai apie Pinnacle patikimumą, galime pasakyti, kad tai yra viena iš saugiausių ir patikimiausių lažybų bendrovių internete. Tikriausiai esate girdėję, kad daugumoje bendrovių laiminčių žaidėjų paskyros yra limituojamos, tuo tarpu Pinnacle yra ta bendrovė, kuri savo žaidėjams suteikia galimybę atlikti statymus itin didelėmis sumomis ir dėl to niekada neturėti problemų. Ši bendrovė niekada neturėjo skandalų, todėl reputacija yra tikrai didelė.


Su Pinnacle pagalba susisiekite bet kuriuo paros metu

Kokybiškas klientų aptarnavimo specialistų darbas yra labai svarbus, kadangi galima sakyti, kad tai yra bendrovės veidas ir tiesioginis ryšys su žaidėjais. Mes susisiekėme su pagalba, o norint tai padaryti, pirmiausia reikėjo bendrauti su robotu, kuris vėliau nukreipė į gyvą susirašinėjimą. Uždavėme kelis klausimus ir galime pasakyti, kad gavome greitus ir kokybiškus atsakymus.

Nors Pinnacle savo kontaktų skiltyje suteikia galimybę susisiekti tik užpildžius kontaktinę formą, susisiekti galima ir gyvu susirašinėjimu. Tai padaryti galima dar net neužsiregistravus. Žaidėjams, kuriems kyla klausimas, kaip prisijungti Pinnacle, paspaudus registracijos mygtuką išlenda gyvo susirašinėjimo langelis, kur pagalba padeda ir atsako į visus iškilusius klausimus. Deja, bet lietuvių kalba su pagalba bendrauti galimybės nėra.

Kompanijos informacija
Pavadinimas Pinnacle (part of Ragnarok Corporation N.V.)
Adresas Pletterijweg 43, Willemstad, Kiurasao
Įkūrimo data 2004
Licencija Kiurasao 8048/JAZ2013-013
El. pašto adresas customerservice@pinnacle.com
Susisiekimo forma Taip
Gyvas susirašinėjimas Taip

Pinnacle apibendrinimas

Tai be jokių abejonių yra viena iš profesionaliausių lažybų bendrovių internete. Didžiausias bendrovės pliusas yra tai, kad čia žaidėjai nėra limituojami ir jie turi galimybę atlikti statymus itin didelėmis sumomis. Smagu, kad bendrovė tobulėja ir nestovi vietoje – padidėjusi sporto pasiūla rodo, kad bendrovė nori pritraukti dar daugiau žaidėjų.

Pinnacle registracija užtrunka vos kelias minutes, todėl tikrai verta turėti šios bendrovės paskyrą ir pasinaudoti itin dideliais koeficientais. Jeigu kyla problemų prisijungiant prie šios bendrovės, reikėtų naudoti Pinnacle mirror nuorodas, kurios suteikia galimybę prisijungti prie svetainės be jokių ribojimų. Mes rekomenduojame naudoti šią svetainę tiems žaidėjams, kurie statymus atlieka ant populiariausių sporto įvykių, lygų ir turnyrų, kadangi čia nėra žemesnių lygų pasiūlos. Taip pat, čia nėra jokių premijų, tačiau jas keičia itin aukšti koeficientai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mokėjimo metodų šioje bendrovėje yra labai daug ir tai priklauso nuo to, kokia valiuta pasipildyti paskyrą norite. Kiekviena valiuta turi skirtingus mokėjimo metodus, tačiau, jeigu kalbėtume apie eurus, tai pasipildyti galima ne tik populiariausiais mokėjimo metodais – bankiniu pavedimu, kreditine kortele, bet ir mažiau žinomomis elektroninėmis piniginėmis. Žinoma, tarp mokėjimo metodų yra ir Lietuvoje naudojamos „Skrill“ ir „NETELLER“.
Galima, tačiau tai priklauso nuo krepšinio lygos. Tokius statymus galima rasti NBA lygoje, čia jums yra suteikiama galimybė statyti už tai, kiek žaidėjas įmes taškų, atliks rezultatyvių perdavimų, blokuos metimų, įmes tritaškių, padarys klaidų. Taip pat, yra kombinuotų statymų, kuriuose iš karto yra naudojami keli statistiniai rodikliai.
Deja, bet šioje lažybų bendrovėje premijų nėra. Pinnacle laikosi tokios pozicijos, kad žaidėjams yra suteikiami itin aukšti koeficientai, kurie atstoja visas premijas. Kad ir kaip bebūtų keista, bet šioje bendrovėje nėra jokių bonusų naujiems žaidėjams ar išskirtinių pasiūlymų esamiems žaidėjams. Šioje bendrovėje žaidėjai koncentruojasi į statymus didelėmis sumomis.
Pagrindinis būdas susisiekti su pagalba yra užpildyti kontaktinę formą, kurioje galite aiškiai nupasakoti visą susidariusią situaciją. Pagalba dirba kiekvieną dieną visą parą, todėl jums į užpildytą kontaktinę formą bus atsakyta elektroniniu paštu. Tačiau, yra galimybė susisiekti su pagalba ir gyvu susirašinėjimu, tai padaryti galima neprisijungus prie bendrovės paskyros. Svarbu atkreipti dėmesį, kad su pagalba lietuviškai bendrauti galimybės nėra.
Tikrai taip. Visu pirma, ši bendrovė turi Kiurasao licenciją, o tai jau yra geras ženklas. Taip pat, puslapyje naudojamas „SSL“, kuris šifruoja jūsų asmeninę informaciją. Bendrovė veikia nuo 2004 metų ir per ši laiką nėra turėjusi jokių skandalų, todėl bendrovės reputacija labai aukštame lygyje. Mes galime patvirtinti, kad tai yra viena iš profesionaliausių ir patikimiausių lažybų bendrovių internete.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top