MELbet Lietuva bendrovės apžvalga – Plati sporto statymų pasiūla, premijos ir kita

MELbet nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Sporto lažybos visada susilaukdavo ir vis dar susilaukia itin daug dėmesio, kadangi kai kuriose šalyse ši industrija dar tik bando įsitvirtinti arba plačią ištikimų žaidėjų grupę. Pati lažybų industrija nuolat tobulėja ir nestovi vietoje, kadangi ji yra labai konkurencinga, dėl to, nieko keisto, kad skirtingose lažybų bendrovėse internete galima pamatyti labai skirtingų paslaugų.

Rodyti daugiau

MELbet Lietuva yra viena iš bendrovių, kuri savo žaidėjams suteikia viską, ko galima norėti iš profesionalios bendrovės. Kviečiame skaityti toliau ir susipažinti su bendrovės sporto pasiūla, premijomis, registracijos procesu ir kita svarbiausia informacija.

Rodyti mažiau
MELbet
1
  • Tiesioginės rungtynių transliacijos
  • Plati statymų pasiūla
  • Daugybė premijų
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

MELbet alternative nuoroda registracijai – gaukite galimybę atlikti statymus vos per kelias minutes

Lietuvoje įprasta, kad užsienyje veikiančiose bendrovėse dažniausiai reikia alternatyvių nuorodų, todėl MELbet linkai padės jums pasiekti šios bendrovės oficialią svetainę bei susikurti paskyrą. Žaidėjai, kurie jau turi bent vieną paskyrą kurioje nors bendrovėje žino, koks yra procesas ir jiems nėra nieko keisto, kad reikia įkelti savo dokumentą bei patvirtinti įvestus duomenis, tuo tarpu naujiems žaidėjams, kurie dar niekada niekur nesiregistravo, šis procesas gali atrodyti neįprastai. Vis tik, kad išvengtumėte nepatogumų, šioje dalyje aptarsime kiekvieną registracijos žingsnį, kad jums būtų kuo paprasčiau.

MELbet
  • Registracijos būdas: Vienu paspaudimu, įprasta forma, su socialinio tinklo paskyra
  • Asmeninė informacija: Vardas, pavardė, adresas, gimimo data, el. paštas
  • Tapatybės patvirtinimas: Taip

Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad susikurti paskyrą galite net trimis skirtingais būdais. Pirmasis būdas vadinamas – vienu paspaudimu. Tai reiškia, kad jūs paspaudę registruotis iš karto gausite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį ir taip jau galėsite turėti savo MELbet paskyrą. Kitas būdas įprastinis – jums reikės įvesti savo elektroninį paštą, adresą, vardą, pavardę bei susikurti slaptažodį. Taip pat, jeigu čia bus laukelis, kur galima įvesti MELbet promo code, tokiu būdu jūs galėsite iš karto aktyvuoti premiją.

Dar vienas būdas susikurti paskyrą – pasinaudoti socialiniais tinklais. Tokiu būdu jūs pririšite savo MELbet paskyrą prie savo socialinio tinklo paskyra, jums nereikės įvesti savo asmeninės informacijos, nes bendrovė ją jau paims iš jūsų paskyros, tačiau jums vis tiek reikės patvirtinti savo paskyrą. Jeigu jums nepavyksta prisijungti prie svetainės ir susikurti paskyros, pasinaudokite MELbet alternative links, jie suteiks galimybę prisijungti prie oficialios svetainės ir tada susikurti paskyrą vienu iš jau minėtų būdų.

Kaip pasipildyti MELbet paskyrą ir atlikti pinigų išmokėjimą

Nauji žaidėjai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kokiais būdais galima pasipildyti paskyrą bei atlikti pinigų išmokėjimą. Ilgiau žaidžiantys žaidėjai tikriausiai jau įpratę prie skirtingų mokėjimo metodų, naudoja ne tik įprastus metodus, bet turi ir įvairių elektroninių piniginių paskyras. Registruojantis į užsienyje veikiančią bendrovę labai svarbu patikrinti ar ten yra jums tinkamas mokėjimo metodas. Tai verta padaryti todėl, kad vėliau, kai jau susikursite paskyrą ir norėsite atlikti pavedimą pamatysite, kad nėra jums tinkamo būdo.

MELbet bendrovėje nėra itin daug skirtingų mokėjimo metodų, todėl norint čia žaisti, jums reikės elektroninės piniginės. Tačiau, kuo gali ši bendrovė pasigirti, tai kad savo žaidėjams suteikia galimybę žaisti kritpovaliutomis. Prie svetainės prisijungę pasinaudodami MELbet mirror nuoroda, jūs galėsite paskyrą pasipildyti ne tik „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, bet ir daug mažiau populiariomis kriptovaliutomis – „Ripple“, „TRON“, „Stellar“ ir daugybė kitų. Tad jeigu jūs esate kriptovaliutų mėgėjas ir norite tai sujungti kartu su lažybomis, ši bendrovė tam puikiai tinka.

Deja, bet šioje bendrovėje pasipildyti paskyros negalima su kreditine kortele ar bankiniu pavedimu, todėl lieka jau minėtos kriptovaliutos bei elektroninės piniginės – „Skrill“, „NETELLER“, „ecoPayz“. Atlikti išmokėjimą galima tais pačiais mokėjimo metodais, todėl, jeigu turite bent vienos iš šios elektroninės piniginės paskyrą, jums sunkumų tikrai nekils. Su „Skrill“ pasipildyti paskyrą galite vos nuo 2€, atlikti išmokėjimą taip pat vos nuo 2€, tuo tarpu „NETELLER“ ir „ecoPayz“ minimali įmoka yra 5€.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

MELbet premijos naujiems ir esamiems žaidėjams

Bonusai ir kiti pasiūlymai yra tai, kas žavi žaidėjus ir tai viena iš priežasčių, kodėl žaidėjai renkasi vieną ar kitą bendrovę. Taip, yra tokių žaidėjų, kuriems bonusai nėra svarbūs, tačiau MELbet prisijungimas jums suteiks galimybę ne tik pasinaudoti naujo žaidėjo premija, tačiau ir vėliau gauti įvairių pasiūlymų, kurie padidins jūsų laimėjimo galimybes. Pirmiausia – labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad naujai užsiregistravę žaidėjai registracijos metu turi įvesti MELbet promo code. Šis kodas leis sistemai atpažinti, kokia premija norite pasinaudoti ir taip iš karto galėsite žaisti bei mėgautis pasirinktu bonusu.

Naujiems žaidėjams MELbet suteikia galimybę pirmą įnašą pasidvigubinti iki 100€, o svarbu, kad minimalus įnešimas yra tik 1€. Tai reiškia, kad jums nėra būtina sąskaitą pasipildyti 100€, jeigu norite aktyvuoti premiją – atlikite tokio dydžio įnešimą, kokį sau galite leisti ir ši lažybų bendrovė jūsų įnešimą padvigubins. MELbet registracija tikrai nėra sudėtinga, todėl šia puikia premija galėsite pradėti naudotis vos po kelių minučių – būtent tiek ir užtrunka registracija šioje bendrovėje.

MELbet

Kalbant apie naujo žaidėjo premiją, reikėtų paminėti ir sąlygas, kadangi tai vienas iš svarbiausių dalykų. Mes visada žaidėjams rekomenduojame prieš aktyvuojant pasiūlymą susipažinti su sąlygomis ir nuostatomis, kadangi tik tada galima normaliai susidaryti bendrą vaizdą, koks yra bonusas.

Kartais premijos atrodo labai patraukliai, tačiau pasižiūrėjus į sąlygas, ne kiekvienas žaidėjas gali sau tai leisti. Šios MELbet Lietuva suteikta premijos suma turi būti peržaista tik 5 kartus. Tai yra tikrai nedaug, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad yra keliami papildomi reikalavimai. Peržaisti reikia atliekant kombinuotus statymus iš bent trijų įvykių, kurių koeficientai yra ne mažesni nei 1.40. Šiam peržaidimui jūs turėsite 30 dienų.

Naujo žaidėjo premija tikrai nėra vienintelis pasiūlymas, kuriuo galite pasinaudoti. MELbet registracija ir paskyros susikūrimas suteiks galimybę rinktis ir iš daugiau bonusų skirtų esamiems žaidėjams. Pavyzdžiui, kiekvieną dieną ši lažybų bendrovė sukuria kombinuotą dienos statymą iš įdomiausių sporto įvykių – jeigu jūsų statymas tą dieną būna sėkmingas, jūs gausite 10% laimėjimo padidinimą. Taip pat, vienas iš įdomesnių pasiūlymų yra statymo draudimas – jį galima nusipirkti tiek paprastam, tiek kombinuotam statymui.

Išskirtinė MELbet statymų pasiūla ir kaip atlikti statymą

Kai kuriems žaidėjams labai svarbu, kad bendrovė turėtų geras premijas ne tik naujiems, bet ir esamiems žaidėjams, tuo tarpu kitiems žaidėjams aktualiausia yra statymų galimybės. Jeigu jie gali atlikti savo mėgstamus statymus, jiems gali būti visai nesvarbu, kokios bendrovėje yra suteikiamos premijos. MELbet registracija suteikia žaidėjams naršyti itin didelėje statymų pasiūloje ir mes būtume tikrai labai nustebę, jeigu šioje bendrovėje nerastumėte savo norimo statymo. Čia pasirinkimas toks didelis, kad kartais naršant pasiūloje išsirinkti norimą statymą būna kaip tik per daug sunku.

Mes jau nekalbame apie paprastus statymus – kampiniai, geltonos kortelės, koks bus tikslus rezultatas, kiek bus įmušta įvarčių, kiek komandos pelnys taškų ir panašiai. Mes kalbame apie tai, kad čia yra visiškai visko – pavyzdžiui, krepšinio rungtynėse galima statyti už tai, kiek žaidėjas atkovos kamuolių, atliks rezultatyvių perdavimų, perims kamuolių ar praras kamuolių. Krepšinio mėgėjams šioje bendrovėje statymų yra net per daug. Džiugu tai, kad plati pasiūla yra ne tik populiariausiose sporto šakose, bet ir mažiau dėmesio susilaukiančiose.

Atlikti statymą čia labai nesudėtinga. Naršydami milžiniškoje pasiūloje, jums tereikia paspausti ant norimo statymo ir jis iš karto bus perkeliamas į jūsų statymo bilietą, kuriame įvesite norimą statymo sumą, iš karto matysite, koks yra potencialus laimėjimas ir jeigu jums viskas tinka – galite patvirtinti statymą. Net neabejojame, kad jeigu jau esate kada nors susidūrę su statymų atlikimu, šioje bendrovėje jums tikrai nebus sudėtinga, jeigu statymą atliksite pirmą kartą, tai padaryti irgi nebus sunku, kadangi paspaudę ant norimos baigties, jūs iš karto pamatysite veiksmą statymo biliete ir taip galėsite suprasti, kad paspaudus ant norimo statymo, jis iš karto įdedamas į bilietą.

Paminėti reikėtų ir tai, kad čia galima pasinaudoti „cashout“ funkcija, kuri leidžia išmokėti statymą anksčiau laiko. Tai reiškia, kad dar nepasibaigus rungtynėms, pagal tai, kokie tuo metu yra koeficientai, jūs galėsite atlikti pinigų išmokėjimą. Taip pat, šioje bendrovėje yra jau minėta apsidraudimo funkcija, kuri leidžia apdrausti jūsų statymą. Jeigu jums kyla klausimas, kaip prisijungti MELbet ir išbandyti visus šiuos privalumus, mes rekomenduojame susisiekti su pagalba gyvus susirašinėjimu ir jie jums viską paaiškins. Tačiau, mūsų apžvalgos skiltyje apie registracijos procesą visa informacija pateikta gan aiškiai, todėl sunkumų didelių kilti tikrai neturėtų.

Sporto statymų pasiūloje rasite ne tik populiariausias sporto šakas, bet ir mažiau žinomas

Pagirti MELbet galima už tai, kad žaidėjai šios bendrovės statymų pasiūloje visada ras savo mėgstamą sporto šaką. Nesvarbu, jūs norite statyti už krepšinį, futbolą, tenisą, kriketą, moto sportą ar bet kurią kitą sporto šaką – ji bus MELbet pasiūloje ir pasiekti ją galėsite tikrai nesunkiai. Čia statymą atlikti galės įvairių sporto šakų gurmanai, tad visai nesvarbu ar jums rūpi tik vienos sporto šakos pasiūla, ar kaip tik ieškote bendrovės, kur galėsite statymą atlikti skirtingose sporto šakose – MELbet yra puikus pasirinkimas.

Išskirti reikėtų e-sportą, MELbet bendrovėje yra atskirta kategorija, kur galima rasti būtent e-sporto statymus. Įdomu tai, kad statymus atlikti galite pačiuose įvairiuose žaidimuose – „Counter-Strike: Global Offensive“, „League of Legends“, „NBA 2K21” ir daugybė kitų žaidimų. MELbet linkai suteiks galimybę rasti pačius įvairiausius turnyrus, o smagiausia dalis – galima tiesiogiai stebėti vykstančias rungtynes.

Populiariausios sporto šakos:


MELbet statymai gyvai ir tiesioginės rungtynių transliacijos

Vienas iš didžiausių šios bendrovės pliusų – statymų gyvai kategorija. Čia ne tik yra galimybė atlikti statymus už skirtingas baigtis, tačiau žaidėjai gali stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas. Tiesioginį vaizdą iš rungtynių galima matyti labai skirtingose lygose, pavyzdžiui – Maroko, Alžyro, Mali, Lenkijos antros lygos futbolo rungtynių. Tad žaidėjams, kurie domisi ne tik aukščiausio lygio sporto lygomis, šioje bendrovėje bus tikrai labai daug veiklos. Reikia nepamiršti ir to, kad bendrovės į žemo lygio rungtynes kreipia mažiau dėmesio, todėl stebint rungtynes galima pasinaudoti vaizdu ir atlikti pelningą statymą.

Įdomu tai, kad kai statymų gyvai pasiūla yra didesnė nei kai kuriose bendrovėse esanti pasiūla prieš rungtynes. Tai tik parodo, kokia plati MELbet sporto pasiūla yra. Čia savo mėgstamą statymą atras kiekvienas žaidėjas. Taip pat, verta atkreipti dėmesį, kad statymų gyvai ne tik pasiūla plati pačiose rungtynėse, bet ir pačių rungtynių pasirinkimas labai platus – galima statyti ne tik populiariausiose sporto šakose, bet ir e-sporte, krikete, badmintone, beisbole ir daugybėje kitų sporto šakų.


MELbet mobile – atlikite statymus bet kur ir bet kada

Dabar skirtingos lažybų bendrovės investuoja į mobilias programėles, kadangi šiais laikais žaidėjai vis daugiau ir daugiau laiko praleidžia naršydami mobiliuoju telefonu, o ne pilnoje versijoje kompiuteriu, todėl mobilios programėlės leidžia žaidėjams mėgautis geresne patirtimi. MELbet yra viena iš tų bendrovių, kuri turi ne tik puikiai veikiančią MELbet mobile svetainę, bet ir mobilią programėlę pritaikyta „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms. Prie savo paskyros mobiliuoju telefonu galite prisijungti tais pačiais prisijungimo duomenimis kaip ir pilnoje versijoje, todėl be jokių sunkumų galėsite atlikti statymus tiek kompiuteriu, tiek mobiliuoju telefonu.


Išskirtinis MELbet svetainės funkcionalumas

Šios svetainės dizainas ir funkcionalumas yra aukšto lygio, kadangi, pirmiausia, ne tik viskas pateikta labai patogiai, bet ir nėra jokių nereikalingų ir blaškančių reklamų, o tiek statymų pasiūla, tiek informacija yra pateikiama labai patogiai – vos kelių mygtukų paspaudimu galima rasti viską, ko norime. Įdomu tai, kad svetainėje yra papildomi nustatymai, kuriais galite nusistatyti, kokius norite matyti koeficientus, galite išjungti MELbet sukurtą dienos kombinaciją, pasikeisti, kaip bus rodoma rungtynių pasiūla. MELbet prisijungimas suteikia galimybę svetainę susidėlioti svetainę pagal savo prioritetus.


Žaidėjų apsauga ir saugi aplinka statymams atlikti

Žaidėjai prieš užsiregistruodami į bet kurią lažybų bendrovę turėtų patikrinti, ar tai yra licencijuota bendrovė ir ar tai yra saugi aplinka. MELbet turi Kiurasao licenciją, todėl čia žaisti yra patikima ir saugu. Taip pat, nepamirškite, kad čia galima žaisti su kriptovaliutomis, o šis mokėjimo metodas yra itin saugus. Žaidėjų saugumą užtikrina ir tai, kad svetainėje yra naudojamas SSL įskiepis, kuris užšifruoja asmeninę žaidėjų informaciją ir įvykus duomenų nutekėjimui, svarbiausia asmeninė informacija nebus pasiekiama. Jeigu prie svetainės prisijungiate naudodami MELbet mirror nuorodą, tai vis tiek galite jaustis saugiai, kadangi tai yra oficialios bendrovės sukurtos nuorodos, kurios suteikia galimybę prisijungti prie oficialios svetainės.


Su MELbet pagalba susisiekite bet kuriuo paros metu

Šios lažybų bendrovės dar vienas pliusas – visą parą veikianti pagalba. Tai reiškia, kad bet kuriuo paros metu jūs galėsite susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais bei išspręsti jums iškilusį klausimą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad susisiekti su pagalba reikės angliškai, nors svetainė ir turi lietuvišką versiją, pagalbos lietuvių kalba nėra. Būdai, su kuriais galima susisiekti su pagalba yra patys populiariausi, todėl tikrai rasite jums patį tinkamiausią.

Klientų aptarnavimo specialistai šioje bendrovėje yra pasiekiami gyvu susirašinėjimu, elektroniniu paštu, skambučiu bei galima užpildyti kontaktinę formą svetainėje, paspaudus ant kontaktų skilties. Taigi, jeigu jums kyla klausimas, kaip prisijungti MELbet ar iškilo kažkokia problema, pasinaudokite gyvu susirašinėjimu ir klientų aptarnavimo specialistai padarys viską, kad problema būtų išspręsta.

Mes susisiekėme su pagalba ir patikrinome, kiek laiko reikės laukti, kol būsime sujungti su agentu, tad galime pasakyti, kad laukimo laikas buvo tikrai labai neilgas, o aptarnavimas aukšto lygio.

Kompanijos informacija
Pavadinimas MELbet
Adresas Aristofanous, 219, Mauros Court 140, Flat/Office 202, Strovolos, 2038, Nikosija, Kipras
Įkūrimo data 2012
Licencija Kiurasao
Telefono numeris +442038077601
El. pašto adresas info-en@melbet.org
Susisiekimo forma Taip
Gyvas susirašinėjimas Taip

Apibendrinimas

MELbet yra lažybų bendrovė, kuri kaip ir visos kitos turi savo pliusų ir minusų. Didžiausi šios bendrovės pliusai yra tai, kad žaidėjai gali mėgautis itin plačia statymų pasiūla, statymų gyvai kategorijoje stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas bei statymus atlikti kriptovaliutomis. Kai kuriems žaidėjams minusas gali būti tai, kad nėra galimybės paskyros pasipildyti bankiniu pavedimu. Nors svetainė turi savo lietuvišką versiją, su pagalba susisiekti galima tik anglų kalba.

MELbet turi Kiurasao licenciją, todėl žaisti čia saugu ir patikima. Kiekvienas žaidėjas turi galimybę bet kuriuo paros metu susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais. Taip pat, tiek nauji, tiek esami žaidėjai gali mėgautis įvairiomis premijomis ir kitais bendrovės suteikiamais pasiūlymais. Ši bendrovė puikus pasirinkimas žaidėjams, kurie mėgsta itin plačias pasiūlas su labai įdomiais ir skirtingais statymų pasirinkimais.

Dažniausiai užduodami klausimai

Nauji MELbet lažybų bendrovės žaidėjai gali mėgautis pirmo įnešimo premija. Ši premija padvigubina pirmą įnešimą iki 100€. Tai reiškia, kad jeigu jūs atliksite 50€ dar papildomai gausite 50€. Tai puiki premija susipažinti su kazino ir pasididinti savo laimėjimo galimybes. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad premijai yra taikomas tik 5 kartų peržaidimo reikalavimas, tačiau peržaisti reikia atliekant bent 3 įvykių kombinuotą statymą, kurių koeficientai nėra mažesni nei 1.40.
Tikrai taip. MELbet savo žaidėjams suteikia galimybę pasipildyti paskyrą pačiomis įvairiausiomis kriptovaliutomis, tai reiškia, kad galėsite pasipildyti ne tik „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, bet ir kitomis, kurių yra tikrai labai daug. Pilną kriptovaliutų sąrašą, kuriomis galima pasipildyti paskyrą rasite apsilankę šios bendrovės svetainėje ir paspaudę mokėjimo metodai.
Su MELbet pagalba susisiekti galima bet kuriuo paros metu, todėl tai tikrai didelis pliusas, o tai padaryti galima visais populiariausiais būdais – gyvu susirašinėjimu, skambučiu, elektroniniu paštu arba užpildyti kontaktinę formą. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad susisiekti su pagalba lietuvių kalba galimybės nėra, nors svetainė turi savo lietuvišką versiją, su pagalba reikės bendrauti angliškai.
Tikrai taip. Statymų gyvai kategorija yra vienas iš šios bendrovės pliusų. Čia ne tik rasite daugybę skirtingų rungtynių, bet ir pačiose rungtynėse pasiūla tikrai labai plati. Dar vienas statymų gyvai pliusas yra tai, kad tam tikras rungtynes galima stebėti tiesiogiai, o tai reiškia, kad atlikę statymą, galėsite nieko papildomai nejungdami matyti tiesioginį vaizdą iš rungtynių.
Deja, bet MELbet paskyros pasipildyti bankiniu pavedimu galimybės nėra. Norint pasipildyti šios bendrovės paskyrą, tai padaryti galima tik elektroninėmis piniginėmis bei kriptovaliutomis. Populiariausi mokėjimo metodai, kuriais žaidėjai pildo paskyrą yra „Skrill“, „NETELLER“, „ecoPayz“. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad minimali įnešimo suma su „Skrill“ yra tik 2€. Tai reiškia, kad be jokių didelių įsipareigojimų galėsite išbandyti šią bendrovę.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top