Megapari Lietuva – Patikimas bukmekeris su tūkstantine skirtingų įvykių pasiūla

Megapari nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Jeigu dar niekada neteko susidurti su Megapari sporto lažybų bendrove, tai esate puikioje vietoje, kadangi čia ne tik suteiksime galimybę iš arčiau susipažinti su šia bendrove, bet ir aptarsime visą svarbiausią informaciją, kuri jums padės susidaryti bendrą vaizdą.

Rodyti daugiau

Ši lažybų bendrovė veikia nuo 2019 metų ir nors atrodo, kad veikla nėra vykdoma ilgai, ji jau dabar gali pasigirti turinti vieną iš didžiausių sporto pasiūlų bei kitomis puikiomis paslaugomis. Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti viską apie premijas, registracijos procesą, mokėjimo metodus ir kita.

Rodyti mažiau
Megapari
1
  • Plati statymų pasiūla
  • Daugybė mokėjimo metodų
  • Tiesioginės transliacijos
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

Megapari alternative links – Susikurkite paskyrą greitai ir patogiai

Kaip jau galėjote suprasti, Megapari yra ne lietuviška lažybų bendrovė, todėl jai žaidėjams iš Lietuvos yra taikomi tam tikri apribojimai, kas reiškia, jog norint apsilankyti šioje svetainėje, vienas iš būdų tai padaryti yra naudoti Megapari mirror nuorodą, kuri atveda į oficialią bendrovės svetainę. Prisijungę prie svetainės, jūs galėsite pamatyti, kokia čia yra plati sporto statymų pasiūla, o norėdami ją išbandyti – kaip ir kitose bendrovėse, jums reikės susikurti paskyrą.

Registracija nėra sudėtinga, o Megapari prisijungimas jums atvers itin daug galimybių – populiariausiais būdais pasipildyti paskyrą, rinktis iš plačios sporto statymų pasiūlos bei stebėti tiesiogines sporto transliacijas.

Megapari registracija prasideda nuo įprastos informacijos pateikimo – jums reikia pasirinkti, ar norite paskyrą susikurti registruodamiesi mobiliuoju telefonu, ar elektroniniu paštu. Pasirinkę elektroniniu paštu, jums reikės įvesti savo vardą, pavardę, elektroninį paštą, pasirinkti šalį, miestą ir kokia valiuta norite žaisti. Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį, kad jeigu norite pasinaudoti vienu iš bendrovės pasiūlymu, čia yra vieta, kur reikia įvesti Megapari promo code. Viską užpildę jūs būsite vienu žingsniu arčiau puikios sporto statymų patirties.

Megapari
  • Registracijos būdas: Įprasta registracijos forma
  • Asmeninė informacija: Vardas, pavardė, adresas, el. paštas
  • Tapatybės patvirtinimas: Taip

Viską užpildę jūs galėsite pradėti naudotis savo paskyra, tačiau jeigu norite, kad jūsų veiksmai nebūtų ribojami ir norite pilnai išnaudoti šios bendrovės teikiamas paslaugas, tuomet, rekomenduojame nieko nelaukti ir savo paskyrą aktyvuoti į sistemą įkėlus asmens tapatybę patvirtinti dokumentą. Kai tai padarysite, Megapari registracija bus pilnai baigta. Jums nebus taikomi jokie ribojimai, o ir atlikti pinigų išmokėjimą galėsite bet kada. Kitaip sakant, anksčiau ar vėliau vis tiek reikės patvirtinti paskyrą, todėl jeigu tai padarysite nieko nelaukdami, nereikės to daryti vėliau, kai jau norėsite atlikti pinigų išmokėjimą.

Megapari paskyrą pasipildykite pačiais populiariausiais mokėjimo metodais

Dabar žaidėjams darosi vis svarbiau, kokiais būdais galima ne tik pasipildyti sporto lažybų bendrovės paskyrą, bet ir atlikti pinigų išmokėjimą. Iš karto reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šioje bendrovėje jūs atlikti pinigų išmokėjimą turite tokiu pačiu būdu, kokiu ir atlikote pinigų įnešimą. Taip yra dėl to, kad bendrovė laikosi pinigų plovimo prevencijos, todėl prieš atlikdami pinigų įnešimą, turėkite tai omenyje. Na, o pasipildyti paskyrą galima ne tik pačiais populiariausiais mokėjimo metodais, bet ir pasinaudoti daugybė kitų mokėjimo tiekėjų paslaugomis.

Megapari

Megapari Lietuva savo žaidėjams suteikia galimybę pasipildyti paskyrą šiais gerai žinomais mokėjimo metodais – Visa, Mastercard, Skrill, NETELLER, ecoPayz ir daugybė skirtingų kriptovaliutų. Pasidžiaugti galima todėl, kad sąskaitos papildymo limitai yra labai nedideli, o tai reiškia, kad žaidėjai gali atlikę įnešimą išbandyti teikiamas paslaugas ir jeigu bendrovė patinka – bet kada vėl pasipildyti paskyrą ir tęsti statymų atlikimą. Minimalus įnešimas yra vos 1€ ir nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai. Grįžtant prie jau minėtų kriptovaliutų, čia paskyrą pasipildyti galima – BTC, Dogecoin, Litecoin, ETH, Dash, Ripple ir daugybė kitų.

Atlikti pinigų išmokėjimą, jau minėjome, kad ne tik galima, bet ir reikia tuo pačiu mokėjimo metodu. Vis tik, mes tikime, kad tai nesudarys didelių keblumų, kadangi minimali pinigų išmokėjimo suma yra vos 1.50€, jeigu tai darote kreditine kortele. Į Skrill – 2€, į NETELLER – 5€. Tačiau bet kuriuo atveju pinigų išmokėjimo suma yra tikrai labai nedidelė ir tai yra kuo Megapari prisijungimas gali pasigirti, nes tokių mažų limitų kitose bendrovėse reikėtų gerai paieškoti.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

Platus statymų pasirinkimas ir išskirtiniai bonusai

Jau minėjome, kad registracijos metu galima gauti puikų naujo žaidėjo pasiūlymą, kurio metu jūsų pirmas įnešimas bus padidinamas 100% iki 100€. Tai yra geriausias pasiūlymas sporto lažybų mėgėjams šioje bendrovėje, kadangi kiti pasiūlymai suteikiami esamiems žaidėjams ir suteikiama premija tikrai nėra tokia didelė. Paminėti reikėtų ne tik tai, kad kiekvienas žaidėjas savo starto metu gali pasididinti laimėjimų galimybes papildomai paimdami 100€, bet ir kokios yra bonuso sąlygos, kadangi tai yra dalykas, į ką visada reikėtų atkreipti dėmesį.

Pirmiausia, norint aktyvuoti šį pasiūlymą, minimalus sąskaitos papildymas yra vos 1€, o suteiktą premiją reikės peržaisti 5 kartus ant kombinuotų statymų. Kombinuotą statymą turi sudaryti bent 3 įvykiai, kurių koeficientai yra ne mažesni nei 1.40. Pasinaudoti premija reikia per 30 dienų po registracijos, jeigu nespėsite atlikti peržaidimo reikalavimų – visa premijos suma ir jos metu gauti laimėjimai yra anuliuojami. Megapari linkai yra vienas iš būdų, kuriuo galite prisijungti prie šios bendrovės ir pasinaudoti tikrai puikiu naujo žaidėjo pasiūlymu.

Megapari

Ši naujo žaidėjo premija tikrai nėra vienintelis pasiūlymas, kuriuo žaidėjai gali pasinaudoti šioje bendrovėje. Džiugu, kad bendrovė reaguoja į tai, kas šiuo metu aktualu ir premijas pritaiko pagal populiarius sporto renginius. Pavyzdžiui, „Euro 2020” čempionato metu bendrovė pateikė išskirtinį pasiūlymą, kurio metu buvo galima atgauti net 20% nuo atliktų statymų.

Taip pat, čia galima pasinaudoti ir kitais pasiūlymais – dienos kombinacija, kombinuoto statymo koeficiento padidinimu ir dar daug visko. O svarbiausia, šiems pasiūlymams nėra reikalingi Megapari bonus codes, dažniausiai jie aktyvuojasi automatiškai.

Jeigu norite niekada nepraleisti bendrovės bonusų, juos galite užsiprenumeruoti elektroniniu paštu arba mobiliuoju telefonu. Tokiu atveju visada gausite naujienlaiškį apie naujus pasiūlymus ir galėsite būti vieni iš pirmųjų tai išbandę. Jeigu nesate itin aktyvus žaidėjas, tai puiki galimybė nepraleisti puikių pasiūlymų, kadangi kai kurie bonusai būna trumpalaikiai – pritaikyti tam tikros rungtynėms.

Statymus rinktinės iš itin plačios Megapari sporto pasiūlos

Jeigu ieškote bendrovės, kurioje galėtumėte valandų valandas naršyti sporto pasiūloje ir ieškoti geriausio varianto, tuomet Megapari Lietuva yra būtent tai. Čia sporto pasiūla tokia plati, kad kartais rinktis statymus galima iš daugiau nei 1000 skirtingų baigčių. Daugiausiai dėmesio, žinoma, susilaukia krepšinio ir futbolo statymai. Krepšinio statymuose čia galima rasti asmeninę žaidėjų statistiką ne tik NBA lygoje, bet net ir LKL krepšinio lygoje. Ne kiekvienose rungtynėse, tačiau tokią pasiūlą tikrai galima rasti.

Smagu tai, kad galima statyti ne tik už tai, kiek žaidėjas įmes taškų, bet skirtingų žaidėjų taškų pranašumą, kiek bus atkovota kamuolių, atliktų rezultatyvių perdavimų, įmesta tritaškių ir dar daug skirtingų pasirinkimų.

Kalbant apie krepšinio statymus, čia ir tarp pagrindinių baigčių yra labai platus pasirinkimas. Jeigu kai kuriose bendrovėse galima rinktis iš kelių skirtingų pranašumų, tai čia pasirinkimas toks didelis, kad jeigu pagrindinis statymas yra -9 su 1.90 koeficientu, tai galėsite statyti ir -3 su 1.35 ar panašiu koeficientu. Tai labai aktualu žaidėjams, kurie mėgsta tokias mini kombinacijas. Futbolo statymuose pasirinkimas yra ne ką mažesnis – jau nekalbame apie pagrindinius statymus, tokius kaip – kiek bus kampinių, geltonų kortelių, baudų ir kita.

Čia galima statyti už tai, koks bus rezultatas tam tikrą minutę, koks žaidėjas įmuš įvartį, koks bus tikslus rezultatas, ar bus 11m. baudinys ir dar daug visko.

Megapari linkai yra vienas iš būdų, kaip galima prisijungti prie šios bendrovės ir mėgautis įspūdinga sporto statymų pasiūla ne tik jau minėtose krepšinio ir futbolo sporto šakose, bet ir daugybėje kitų. Tenisas, ledo ritulys ar bet kuri kita sporto šaka – čia tikrai turėsite galimybę atlikti statymą ne tik už rungtynių nugalėtoją, bet ir daug papildomų pasirinkimų. Ši bendrovė įdomi tuo, kad kai kurie statymų pasirinkimai gali net kiek nustebinti, kadangi niekada nebūtume pagalvoję, kad gali būti suteikiamas toks statymas. Jeigu turite laiko ir noro naršyti plačioje pasiūloje, ši bendrovė puikius pasirinkimas.

Statymus atlikite tiek populiariausiose sporto šakose, tiek mažai žinomose lygose ar turnyruose

Megapari išsiskiria tuo, kad visai nesvarbu, kokia sporto šaka jums aktuali, čia tikrai rasite pasiūlą toms rungtynėms. Lietuvoje populiariausios sporto šakos yra krepšinis, futbolas, ledo ritulys ir tenisas – visos šios sporto šakos turi milžinišką statymų pasirinkimą. Tačiau, jeigu jums patinka rankinis, golfas, moto sportas, kriketas ar bet kuri kita sporto šaka – čia irgi rasite statymų šiose sporto šakose. Čia toks didelis pasirinkimas, kad netgi yra virtualaus sporto kategorija, ko vis dar nėra daugumoje lažybų bendrovių, kadangi tai vis dar savo populiarumo ieškanti kategorija.

Išskirti reikėtų stipriai populiarėjantį e-sportą, čia jis turi atskirą kategoriją, kurioje atlikti statymus galėsite populiariausiuose e-sporto žaidimuose – Counter-Strike: GO, Dota 2, Call of Duty, League of Legends, Rainbow Six, StarCraft II, VALORANT ir dar daugybė kitų žaidimų. Jeigu e-sportas jums aktualus, tai šioje bendrovėje tikrai be jokių abejonių rasite daug skirtingų statymų. Prisijungę su Megapari mirror nuoroda, jūs galėsite atlikti pačius įvairiausius sporto statymus.

Populiariausios sporto šakos Megapari lažybų bendrovėje:


Atlikę statymus gyvai, stebėkite tiesiogines rungtynių transliacijas

Statymų gyvai kategorija yra tai, kas žaidėjams itin patinka, kadangi tai suteikia galimybę labiau įsitraukti į rungtynes, padaryti savo įžvalgas ir remiantis jomis atlikti statymą. Dabar dauguma žaidėjų statymų gyvai kategorijoje naršo savo mobiliuoju telefonu, kadangi per kompiuterį arba televizorių stebi vykstančias rungtynes. Megapari bendrovėje galėsite viską daryti vienoje vietoje, kadangi čia sporto statymų gyvai kategorija išsiskiria tuo, jog yra galimybė stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas.

Prie rungtynių, kurias galima stebėti tiesiogiai jūs matysite nupieštą televizoriuką. Jeigu rungtynės nėra transliuojamos gyvai, tuomet jūs galėsite matyti nuolat atsinaujinantį rezultatą bei statistiką iš rungtynių, kuri bent šiek tiek padės susidaryti bendrą vaizdą apie tai, kas tuo metu vyksta.


Megapari mobile – Atlikite statymus bet kada ir bet kur

Dabar vis daugiau žaidėjų statymus atlieka mobiliuoju telefonu, todėl nieko keisto, kad ir lažybų bendrovės daro viską, kad šiuo klausimu savo žaidėjams galėtų sukurti kuo geresnes sąlygas. Megapari savo žaidėjams turi mobilią programėlę, kuri pritaikyta Android operacinei sistemai. Taip pat, jeigu žaidėjai nenori siųsti programėlės į mobilų telefoną, statymus gali atlikti tiesiog prie savo paskyros prisijungę mobilaus telefono naršykle.

Prie savo paskyros mobiliuoju jūs galite prisijungti tais pačiais prisijungimo duomenimis, kaip ir pilnoje versijoje, todėl atlikti statymus galėsite tokiu būdu, kuris jums patogiausias. Taip pat, mobiliuoju telefonu galėsite naudotis visomis paslaugomis, tad be jokių problemų galėsite pasipildyti paskyrą, susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais ar dalyvauti statymuose gyvai. Megapari mobile svetainės versija yra puikiai optimizuota mobiliems, todėl naršymas bus tikrai patogus ir kokybiškas.


Išskirtinis Megapari svetainės funkcionalumas

Visada žavi tokios bendrovių internetinės svetainės, kuriose galima ne tik rasti juodai ant balto pateiktą informaciją, bet galima matyti interaktyvių ir inovatyvių sprendimų. Pavyzdžiui, šios bendrovės svetainėje kiekvienas žaidėjas gali svetainėje esančią informaciją išsidėlioti taip, kaip jie nori patys. Čia yra papildomi nustatymai, kuriuose galite keisti svetainės spalvas, kokius statymus norite matyti, pasididinti šrifto dydį, netgi ar norite matyti komandų logotipus statymo biliete.

Tokios galimybės žaidėjams suteikia išskirtinę patirtį, kurią jie vertina ir leidžia Megapari labiau įsiminti. O ir pats svetainės išplanavimas labai patogus, registracija užtrunka labai greitai, susirasti norimas rungtynes galima keliais paspaudimais arba pasinaudoti paieška.


Atlikdami statymus jauskitės saugiai ir užtikrintai

Saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų renkantis sporto lažybų bendrovę. Visada prieš užsiregistruodami turėtumėte pažiūrėti ar tai yra saugi vieta, kadangi vėliau gali kilti problemų su pinigų neišmokėjimu. Su šia bendrovė problemų kilti tikrai neturėtų, Megapari veikia nuo 2019 metų, per šį laiką nebuvo jokių blogų naujienų iš bendrovės pusės, o Kiurasao lošimų licencija užtikrina, kad bendrovės vykdoma veikla yra sąžininga ir legali.

Čia taip pat naudojamas SSL įskiepis, kuris šifruoja asmeninę žaidėjų informaciją. Jeigu prie svetainės prisijungiate naudodamiesi Megapari alternative links, jūs vis tiek galite jaustis saugiai, kadangi tai oficialios bendrovės nuorodos.

Saugią aplinką užtikrina ne tik reglamentai, bet ir tai, kad bendrovė palaiko atsakingą lošimą. Jeigu turite klausimų dėl atsakingo lošimo, visada galite susisiekti su kazino pagalba ir ji jus nukreips į organizacijas, kurios dirba šiais klausimais ir atsakys jums į visus iškilusius klausimus. Nepamirškite, kad lošimai yra tik pramoga, todėl tai reikėtų daryti labai atsakingai.


Su Megapari klientų aptarnavimo specialistais susisiekite populiariausiais būdais

Žaidžiant ne lietuviškoje bendrovėje labai svarbu žinoti, kad jeigu iškils nesklandumų, visada galima rasti pagalbos. Nors svetainė turi lietuvišką versiją, su pagalba susisiekti lietuviškai galimybės nėra, todėl bendrauti reikės angliškai. Taigi, jeigu jums kyla klausimas, kaip prisijungti Megapari ar kyla kažkokių kitų problemų, su pagalba susisiekti galite gyvu susirašinėjimu arba elektroniniu paštu. Tačiau, atkreipti dėmesį reikia į tai, kad pagalba dirba nuo 11:00 iki 23:00.

Mes patys susisiekėme su pagalba, uždavėme kelis klausimus ir galime pasakyti, kad klientų aptarnavimo specialistų darbo lygis yra tikrai aukštos kokybės – laukti eilėje reikėjo mažiau nei minutę, o atsakymus į klausimus gavome greitai ir labai profesionaliai. Net jeigu nepasitikite savo anglų kalba – nebijokite bendrauti su pagalba, jie tikrai padės jums išspręsti iškilusias problemas.

Kompanijos informacija
Pavadinimas Megapari
Adresas Telamonos 20 street, Springfield Court, Block C, Office 303, 3055 Limassol, Kipras
Įkūrimo data 2019
Licencija Kiurasao
Telefono numeris Ne
El. pašto adresas support@megapari.com
Susisiekimo forma Taip
Gyvas susirašinėjimas Taip

Apibendrinimas

Apibendrinant apie Megapari lažybų bendrovę galima pasakyti tik teigiamus dalykus. Taip, kaip ir kitos lažybų bendrovės ši irgi turi savo minusų, pavyzdžiui, klientų aptarnavimo specialistai nedirba visą parą, tačiau čia žaidėjai gali mėgautis puikiomis sąlygomis atliekant statymus įvairiose sporto šakose, mėgautis saugia aplinka, kadangi bendrovė veikia nuo 2019 metų ir turi Kiurasao licenciją. Nors pagalba nedirba visą parą, ji visada pasiruošusi jums padėti, jeigu jums kyla klausimas, kaip prisijungti Megapari ar iškilo kitų klausimų – visada gali kreiptis ir jie jums padės.

Čia žaidėjai nuolat mėgaujasi išskirtinėmis premijomis. Jeigu ieškote bendrovės, kur galėtumėte atlikti pačius įvairiausius statymus, paskyrą pasipildyti populiariausiais mokėjimo metodais ir nesivarginti dėl didelių papildymo limitų, tuomet ši bendrovė yra puikus pasirinkimas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikrai taip. Nors Megapari veikia nuo 2019 metų, per šį laikotarpį nėra buvę jokios neigiamos informacijos ar blogų naujienų iš bendrovės pusės. Taip pat, Megapari turi Kiurasao lošimų licenciją, kuri užtikrina, kad veikla vykdoma sąžiningai ir legaliai. Jeigu jums kyla kažkokių nesklandumų, visada galima susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais, kurie padės išspręsti susidariusias problemas.
Tikrai taip. Megapari klientų aptarnavimo specialistai į iškilusias problemas ar kitus klausimus jums gali atsakyti elektroniniu paštu arba gyvu susirašinėjimu. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad galimybės su pagalba bendrauti lietuvių kalba nėra, todėl reikės bendrauti angliškai. Taip pat, pagalba nedirba visą parą, todėl gyvu susirašinėjimu susisiekti galėsite kiekvieną dieną nuo 11:00 iki 23:00.
Pinigų išmokėjimas Megapari bendrovėje tikrai nėra sudėtingas, kaip tik, galima sakyti, kad čia suteikiamos puikios sąlygos pinigų išmokėjimui. Pirmiausia, pinigus išmokėti galima tik tuo pačiu mokėjimo metodu, kuriuo ir atlikote papildymą. Minimali išmokėjimo suma priklauso nuo mokėjimo metodo, tačiau į kreditinę kortelę ji yra vos 1.50€. Atlikti pinigų išmokėjimą galite prisijungę prie savo paskyros ir pasirinkę pinigų išmokėjimą.
Taip. Megapari lažybų bendrovė savo žaidėjams suteikia puikias galimybes atlikti statymus mobiliuoju. Tai padaryti galima arba atsisiuntus Android mobilią programėlę arba tiesiog savo mobilaus telefono naršyklėje apsilankius šios bendrovės svetainėje. Mobiliu telefonu prie savo paskyros prisijungti galite tais pačiais prisijungimo duomenimis kaip ir pilnoje versijoje, todėl be jokių keblumų galėsite atlikti statymus bet kada ir bet kur, taip kaip jums patogu.
Taip. Statymų gyvai kategorija sparčiai populiarėja visame lošimų sektoriuje, todėl ir Megapari daro viską, kad ši kategorija susilauktų kuo daugiau dėmesio, o žaidėjai galėtų mėgautis aukščiausia kokybe. Būtent tiesioginės rungtynių transliacijos yra tai, kas žaidėjus dar labiau įtraukia į statymus gyvai. Stebėti visų rungtynių tiesiogiai galimybių nėra, tačiau tikrai galima matyti rungtynes iš įvairių sporto šakų ir lygų.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top