Intertops Lietuvoje – Ilgametė lažybų bendrovė

Intertops nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Didelė tikimybė, kad Intertops lažybų bendrovę jums yra tekę girdėti, kadangi tai nuo 1996 metų veikianti bendrovė, kuri visus šiuos metus savo klientus džiugina aukščiausia kokybe. Vis tik, jeigu su šia bendrove susipažinti dar neteko, tai šioje apžvalgoje rasite visą svarbiausią informaciją, kuri jums padės susidaryti bendrą nuomonę.

Rodyti daugiau

Sporto lažybų pasiūla, registracijos procesas, mokėjimo metodai, premijos – apie visa tai išsamiai pakalbėsime šioje apžvalgoje.

Rodyti mažiau
Intertops
1
  • 30% kombinuota premija
  • „Xtra“ galimybė
  • 15 € mobiliosios programėlės premija
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

Intertops registracija – Kaip susikurti paskyrą vos per kelias minutes

Dažniausiai prieš pradedant atlikti sporto lažybų statymus kurioje nors bendrovėje, jums pirmiausia reikia susikurti paskyrą. Registracijos procesas dažnai užtrunka vos kelias minutes, todėl nieko keisto, kad ir šioje bendrovėje jūs savo paskyrą galėsite turėti vos per kelias minutes užpildę svarbiausią asmeninę bei kontaktinę informaciją apie save. Iš viso jūsų laukia keturi žingsniai. Pirmame jums tiesiog reikės pasirinkti šalį, iš kurios esate.

Intertops
  • Registracijos būdas: Smart ID, Mobile ID, Standartinis
  • Asmeninė informacija: Elektroninį paštą, Vartotojo vardą, Slaptažodį
  • Tapatybės patvirtinimas: Elektroninį paštą

Antrame žingsnyje reikės įvesti savo elektroninį paštą, vartotojo vardą, slaptažodį, ir pasirinkti vieną iš galimų valiutų – JAV, Kanados doleriai, Danijos, Švedijos, Norvegijos krona, Šveicarijos frankai ir eurai. Valiutų pasirinkimas nėra mažas, todėl, manome, kad tikrai rasite jums patį patogiausią ir priimtiniausią variantą. Apie mokėjimo metodus pakalbėsime šiek tiek vėliau, tačiau jau galima užsiminti, kad pasipildyti paskyrą galima populiariausiais mokėjimo metodais, todėl ir valiutos pasirinkimas nebus sudėtingas.

Trečias žingsnis labai paprastas – čia reikės įvesti savo vardą, pavardę ir gimimo datą. Kaip matote, šiame registracijos procese yra daug žingsnių, tačiau jie labai trumpi ir nesudėtingi. Ketvirtame žingsnyje reikės pateikti savo kontaktinę informaciją – pilną namų adresą ir savo mobilaus telefono numerį. Užpildžius šią informaciją jums atsidarys naujas langas, kuriame galėsite atlikti pirmą savo įnešimą.

Jeigu nenorite pinigų įnešimo atlikti iš karto, tai padaryti galėsite vėliau. Tiesiog išjungiate paskutinį langą ir galite pradėti naršyti po Intertops lažybų bendrovę turėdami jau savo asmeninę paskyrą. Džiugu tai, kad norint užsiregistruoti bendrovėje, šiuo metu jums nereikia Intertops alternative links. Prisijungti prie oficialios svetainės galite tiesiog su oficialia nuoroda, todėl tai dar viena iš priežasčių, kodėl verta išbandyti šią bendrovę.

Intertops įnešimai ir išmokėjimai: Geras skirtingų metodų pasirinkimas

Vis daugiau ir daugiau žaidėjai kreipia dėmesio į tai, kokiais mokėjimo metodais gali pasipildyti savo lažybų bendrovės paskyrą ir kokiais būdais galima atlikti pinigų išmokėjimą. Dabar, kai internete mokėjimo tiekėjų yra labai daug, populiarumo ir Lietuvoje susilaukia elektroninės piniginės, kurios leidžia daug lengviau ir paprasčiau valdyti savo lošimams skirtus pinigus. Dėl to, žaidėjai vis dažniau atkreipia dėmesį, ar galima paskyrą pasipildyti būtent elektroninėmis piniginėmis.

Intertops

Taigi, pasipildyti paskyrą galima kreditinėmis kortelėmis – „Visa“, „Mastercard“, „American Express“, populiariausiomis elektroninėmis piniginėmis – „Skrill“, „NETELLER“, „ecoPayz“ ir mažiau Lietuvoje naudojamos – „Neosurf“, „eZeeWallet“, „Flexepin“. Taip pat, pasipildyti paskyrą galima bankiniu pavedimu ir krypto valiutų piniginėmis. Pildant paskyrą kreditine kortele – minimalus mokėjimas yra 15 eurų, maksimalus – 500€. „Skrill“ minimali suma – 15€, „NETELLER“ – 20€, tačiau nėra maksimalaus limito ir pasipildyti galima bet kokia suma.

Norint atlikti pinigų išmokėjimą labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad jūsų paskyra turi būti pilnai aktyvuota. Minėjome, kad Intertops linkai padės jums prisijungti prie šios lažybų bendrovės, todėl užpildę Intertops registracijos procesą nepamirškite, kad reikia pilnai aktyvuoti paskyrą ir tik tada galėsite atlikti pinigų išmokėjimą. O pinigus išsimokėti galima bankiniu pavedimu, elektroninėmis piniginėmis – „Skrill“, „NETELLER“, „ecoPayz“. Minimali suma elektronine pinigine yra 25€.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti Intertops pinigų išmokėjimą:

Su Intertops premijos kodu aktyvuokite norimą pasiūlymą

Premijos ir kiti pasiūlymai yra tai, kas leidžia žaidėjams dar labiau įsitraukti į bendrovės veiklą ir sporto lažybas padaro daug patrauklesnes. Dabar, kai konkurencija tarp skirtingų bendrovių tikrai didelį, įvairios premijos yra puikus būdas atkreipti naujų žaidėjų dėmesį bei tuo pačiu išsaugoti esamus žaidėjus. Pirmiausia, pažymėti reikėtų tai, kad Intertops savo žaidėjams suteikia galimybę rinktis vieną iš trijų premijų skirtų sporto lažyboms.

Naujiems žaidėjams skirta premija, galima sakyti, kad yra tokia pati, tačiau skiriasi suma, kurią žaidėjas nori aktyvuoti. Kuo didesnė premija, tuo sudėtingesnės sąlygos, todėl žaidėjams yra suteikiama pasirinkimo laisvė, o tai yra puikus būdas išsiskirti iš kitų bendrovių, kadangi tokių pasiūlymų tikrai nėra daug. Žaidėjai šioje bendrovėje gali rinktis iš: 50% įnašo padidinimo iki 200€, 100% padidinimo iki 100€ ir 200% padidinimo iki 50€.

Intertops

Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad prie kiekvieno pasiūlymo yra kitoks Intertops premijos kodas (Intertops bonus codes). Šį kodą jums reikės įvesti specialioje pasiūlymų puslapyje. Būkite atidūs ir nesumaišykite, kitu atveju reikės kreiptis į pagalbą, kad rankiniu būdu būtų ištaisyta situacija. Šis puikus pasiūlymas naujiems žaidėjams nėra vienintelis bonusas, kuriuo galima pasinaudoti Intertops bendrovėje. Naujiems žaidėjams yra skiriama dar viena papildoma premija – 20€ vertės nemokamas statymas. Užsiregistravę ir atlikę pirmą statymą 20€ vertės, jūs galite pasiimti dovanų vieną nemokamą statymą 20€ vertės.

Intertops prisijungimas jums suteiks galimybę mėgautis išskirtiniais pasiūlymais, kurie skiriame esamiems žaidėjams. Daugiausiai pasiūlymų susiję su kombinuotais statymais. Jeigu jūsų kombinuotame statyme vienas pasirinkimas buvo nesėkmingas, galite iš bendrovės gauti nemokamą statymą. Žinoma, tam yra taikomos įvairios sąlygos, tačiau jeigu jūsų statymai atitinka visus reikalavimus, tuomet galite gauti įvairių bonusų.

Taip pat, čia žaidėjai gali pasivaržyti tarpusavyje, kuriam pavyks laimėti daugiausiai iš vienos sėkmingos kombinacijos. Intertops organizuoja mėnesinius turnyrus, kuriame kiekvieną mėnesį apdovanoja žaidėją, kuriam pavyko laimėti didžiausią statymą su viena sėkminga kombinacija. Šio turnyro pagrindinis prizas – 1000€. Tai puiki galimybė žaidėjams dar labiau įsitraukti į bendrovės veiklą ir jau prie taip didelio kombinuoto statymo laimėjimo, laimėti dar papildomą sumą pinigų.

Intertops Sporto pasiūla ir kaip atlikti statymą

Renkantis sporto lažybų bendrovę, nieko keisto, kad žaidėjams yra aktuali sporto pasiūla. Kai kurie žaidėjai kreipia dėmesį tik į tam tikras sporto šakas, kadangi tik jose atlieka statymus, tačiau yra ir tokių žaidėjų, kurie nori, kad bendra visų sporto šakų pasiūla būtų patraukli, kadangi statymus atlieka labai įvairius. Intertops registracija leidžia prisijungti prie šios bendrovės ir mėgautis sporto pasiūla iš skirtingų sporto šakų. Nors sporto šakų čia tikrai nemažai, atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad atlikti statymus galima tik už pagrindines baigtis.

Pasiūla įvairiose rungtynėse tikrai nėra didelė ir tai pagrindinis dalykas į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šią bendrovę. Nėra jokių abejonių, kad Lietuvoje krepšinis susilaukia itin daug dėmesio, todėl lietuviškos sporto lažybų bendrovės skiria daug dėmesio šiai sporto šakai, tuo tarpu Intertops Lietuvoje žaidėjams negali pasiūlyti plačios pasiūlos krepšinio statymuose – čia galėsite atlikti statymą už pranašumą, rungtynių nugalėtoją ir rungtynių bendrą taškų skaičių.

Jeigu daugiau dėmesio skiriate futbolo statymams, tuomet čia galimybių turėsite daugiau nei krepšinio statymuose, bet palyginus su kitomis bendrovėmis pasiūla irgi nėra labai didelė. Čia jūs galėsite lažintis už pagrindinius statymus – rungtynių nugalėtoją, kampinius, įvarčių kiekį pirmoje pusėje bei visose rungtynėse. Taip pat, galėsite spėti, koks bus tikslus rezultatas. Teniso statymuose ir galėsite lažintis tik už pagrindinius statymus – nugalėtoją, pranašumą, bei kiek bus sužaista geimų.

Pats valdymas nėra sudėtingas, tačiau reikia šiek tiek laiko, kol priprantama prie kiek seno dizaino. Kaip žinote, Intertops yra viena iš seniausių sporto lažybų bendrovių ir tai labai matosi naršant jų svetainėje. Iš kitos pusės, kadangi nėra jokių ypatingų funkcijų, valdymas nėra sudėtingas ir viską galima greitai susirasti. Kairėje svetainės pusėje yra pateikiamos populiariausios sporto šakos, o jeigu norite greitai susirasti konkrečias rungtynes, visada galima pasinaudoti paieška. Atlikti statymą irgi nėra sudėtinga, pasirinkimus norimą variantą, tiesiog paspaudžiate ir jis iš karto pridedamas į lažybų bilietėlį.

Intertops bendrovėje statymus atlikite populiariausiose sporto šakose

Kalbėdami apie sporto lažybų pasiūla minėjome, kad pasirinkimas nėra labai didelis, tačiau žiūrint į tai, kokiose sporto šakose galima atlikti statymą, tai situacija yra visai kitokia. Intertops prisijungimas suteikia galimybę atlikti statymus populiariausiose sporto šakose Lietuvoje – krepšinio, futbolo ir teniso statymai čia be jokių abejonių yra pasiekiami. Amerikietiškas futbolas, beisbolas, kriketas, rankinis, arklių lenktynės, regbis – tai vienos iš sporto šakų, kuriose irgi galima atlikti statymus.

Šiuo metu sparčiai populiarėja e-sporto industrija, kurioje nuolat vyksta įvairūs turnyrai. Žmonės vis labiau domisi e-sportu, todėl nieko keisto, kad ir lažybų bendrovės į šią sporto šaką investuoja daugiau resursų. Intertops lažybų bendrovėje galėsite atlikti statymus ir už populiariausius e-sporto turnyrus. Taigi, jeigu jūs domitės arba dar tik planuojate domėtis šia sporto šaka, tai turėkite omenyje, kad šioje bendrovėje galimybė dar labiau įsitraukti į e-sportą tikrai yra.


Atlikite statymus gyvai ir stebėkite tiesiogines rungtynių transliacijas

Dabar, kai dauguma žmonių turi išmaniuosius mobilius telefonus, vis daugiau statymų atliekama mobiliuoju, dėl to statymų gyvai kategorija susilaukia vis daugiau dėmesio. Žaidėjai gali nesudėtingai vykdami namo ar kažkur keliaudami sekti savo mėgstamiausios komandos rungtynes mobiliuoju ir tuo pačiu atlikti statymą gyvai. Intertops prisijungimas nuoroda gali padėti jums prisijungti prie bendrovės statymų gyvai kategorijos, kur jūs galėsite ne tik atlikti statymą, bet ir stebėti tam tikras rungtynes tiesiogiai.

Taip pat, statymų gyvai kategorijoje žaidėjai gali stebėti tiesiogiai atsinaujinantį rezultatą ir kitus statistinius rodiklius. Statymų pasiūla lyginant su pasiūla prieš rungtynes tikrai nėra blogesnė. Kai kuriose rungtynėse pasirinkimas dar didesnis nei prieš rungtynių pradžią. Paminėti reikėtų ir tai, kad pats statymų gyvai kategorijos dizainas yra atsinaujinęs ir šiek tiek išsiskiria iš bendro svetainės vaizdo.


Intertops sporto lažybos jūsų mobiliajame telefone

Būtų sunku įsivaizduoti gerą, patikimą ir didelę žaidėjų auditoriją turinčią lažybų bendrovę, kuri bent jau savo svetainės nėra pritaikiusi mobiliems telefonams. Dabar, kai tikrai nemažai bendrovių turi savo mobilias programėles, tai pagrindiniai konkurentai gali bent jau svetainę pritaikyti mobiliesiems. Ši bendrovė neturi mobilios programėles, tačiau Intertops mobili svetainės versija yra tikrai aukšto lygio. Nors ir reikia prie savo paskyros jungtis mobilaus telefono naršykle, pats valdymas kartais primena kokybišką mobilią programėlę.

Prie savo paskyros mobiliuoju galite prisijungti tais pačiais prisijungimo duomenimis kaip ir pilnoje versijoje, tai reiškia, kad be jokių keblumų galėsite atlikti statymą pilnoje versijoje kompiuteriu, o vėliau stebėti rungtynes mobiliuoju telefonu ir jeigu norėsite, papildomai atlikti statymą gyvai. Prie savo paskyros prisijungę mobiliuoju telefonu galėsite naudotis visomis pilnomis funkcijomis – pasipildyti paskyrą, atlikti statymus, išsimokėti laimėjimą, pasinaudoti premijomis bei susisiekti su bendrovės pagalba.

Svarbu atkreipti dėmesį dar į tai, kad naudojantis Intertops paslaugomis mobiliuoju telefonu, jūs vos keliais paspaudimais rasite norimas rungtynes ar kitą informaciją. Naršymas tikrai labai patogus, kaip ir pilnoje versijoje galima naudotis paieškos laukeliu arba jau iš karto išskirtomis populiariausiomis sporto šakomis ir lygomis. Trumpai apibendrinant galima pasakyti, kad Intertops mobile svetainės versija tikrai patogi naršymui.


Dizainas ir funkcionalumas – Paprasta ir kokybiška svetainė

Žaidėjams, kurie daug dėmesio skiria dizainui, tikėtina, kad šios bendrovės svetainė nebus pati patraukliausia ir mėgstamiausia, kadangi svetainė yra senesnės versijos. Todėl iš dizaino pusės svetainė tikrai nėra pati patraukliausia, tačiau svarbiausia, kad naršymas čia yra patogus. Funkcionalumas irgi nėra labai ypatingas. Galima rasti visą dominančią informaciją, tačiau ji tikrai galėtų būti pateikta ir šiek tiek patogiau. Dabar naršymas primena senesnius laikus, kai viskas buvo pateikta iš eilės ir bet kaip, tačiau funkcionalumo ir ypatingų savybių nedaug.


Viena iš seniausių ir saugiausių bendrovių internete

Intertops registracija žaidėjams suteikia galimybę čia atlikti statymus ir registruojantis žaidėjai įsipareigoja, kad laikysis bendrovės nustatytų taisyklių. Tačiau, lygiai taip pat ir pati bendrovė turi laikytis taisyklių. Kiekvieną mėnesį šioje bendrovėje yra atliekamas auditavimas, nepriklausomos tarnybos tikrina, kad veikla būtų sąžininga. Iš karto po registracijos galite matyti informaciją apie tai, kad Intertops naudoja „SSL“ ir jūsų informacija yra užšifruota. Taip pat, svetainėje yra atskiras atsakingo lošimo puslapis, kuriame pateikta visa informacija apie tai, ką reikia žinoti ir kokius veiksmus galite atlikti šioje bendrovėje – užsidėti žaidimo, įnešimo limitus ir kita.

Saugų žaidimą užtikrina Intertops turima Kahnawake lošimams skirta licencija. Mes visada rekomenduojame žaidėjams atkreipti dėmesį, kad bendrovė turėtų licenciją, kadangi ji leidžia žaidėjams jaustis saugiai. Taip pat, bendrovės su licencijomis turi laikytis jiems keliamų taisyklių ir tokiu būdu vykdoma veikla yra sąžininga.


Gaukite pagalbą iš klientų aptarnavimo specialistų

Apie klientų aptarnavimo specialistus žaidėjai dažniausiai nepagalvoja tol, kol jiems nereikia su jais susisiekti. Galima sakyti, kad tai yra bendrovės veidas ir jeigu jums kyla klausimas, kaip prisijungti Intertops ar turite bet kurią kitą problemą – klientų aptarnavimo specialistai visada padės jums išspręsti šiuos klausimus.

Intertops pagalba dirba kiekvieną dieną visą parą, todėl susisiekti galite bet kada. O tai padaryti galima keliais skirtingais būdais – gyvu susirašinėjimu, skambučiu, elektroniniu paštu bei skambučiu per „Skype“ programą. Kaip matote, pasirinkimas tikrai nėra mažas, todėl tikrai rasite jums tinkamiausią metodą. Vis tik, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad su pagalba bendrauti reikės anglų kalba arba skambučiu vokiečių kalba.

Mes visada sudarinėdami apžvalgas susisiekiame su pagalba, kad galėtume patys patikrinti, kokios yra eilės laukiant, kol žaidėjai bus sujungiami su klientų aptarnavimo specialistais. Taip pat, ar bendravimas yra profesionalus ir galima gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Mūsų atveju, su pagalba susisiekti pavyko per mažiau nei minutę, o tai reiškia, kad ilgai stovėti eilėje tikrai nereikės. Uždavėme keletą klausimų, kaip prisijungti Intertops, kokius mokėjimo metodus galima naudoti ir nors visa ši informacija yra bendrovės svetainėje, klientų aptarnavimo specialistas pateikė visą aiškią informaciją.

Kompanijos informacija
Pavadinimas Intertops
Adresas Woods Centre, St. John‘s, Antigua ir Barbuda
Įkūrimo data 1996
Licencija Kahnawake
Telefono numeris 1-268-484-3100
El. pašto adresas bet@intertops.eu
Susisiekimo forma Ne
Gyvas susirašinėjimas Taip

Intertops apibendrinimas

Intertops yra viena iš seniausių lažybų bendrovių, savo veiklą pradėjusi 1996 veikia jau daugybę metų, o sukaupta patirtis leidžia žaidėjams suteikti puikias paslaugas. Ši lažybų bendrovė nepasižymi plačia sporto statymų pasiūla, tačiau pačių rungtynių su pagrindiniais statymais galima rasti daugybėje sporto šakų. Nors mobilios programėlės bendrovė neturi, svetainė puikiai veikia mobiliuoju telefonu.

Šioje bendrovėje nėra lietuvių kalbos, tai reiškia, kad svetainėje ir su klientų aptarnavimo specialistais bendrauti reikės angliškai. Pasipildyti paskyrą galima populiariausiais mokėjimo metodais, o naujiems ir esamiems žaidėjams nuolat siūlomos įvairios premijos. Intertops registration padės prisijungti prie šios bendrovės ir galėsite žaisti be jokių nesklandumų. Šią lažybų bendrovę rekomenduojame tiems žaidėjams, kurie dažniausiai atlieka statymus tik ant pagrindinių baigčių, skirtingose sporto šakose.

Dažniausiai užduodami klausimai

Intertops lažybų bendrovės paskyrą pasipildyti galima populiariausiais mokėjimo metodais Lietuvoje ir ne tik. Be jokių sunkumų tai padaryti galėsite kreditine kortele bei elektroninėmis piniginėmis – „Skrill“, „NETELLER“, „ecoPayz“. Taip pat, tai padaryti galima ir mažiau Lietuvoje populiariais mokėjimo metodais, tarp kurių yra daugybė skirtingų elektroninių ir krypto valiutų piniginių. Žaisti galima populiariausiomis valiutomis, o minimali įmoka prasideda nuo 10€.
Tikrai ne. Intertops paskyrą susikurti užtrunka vos kelias minutes. Registracijos procese jūsų lauks 4 trumpi žingsniai, kuriuose jums reikės pateikti asmeninę bei kontaktinę informaciją apie save – vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, telefono numerį, elektroninį pašto adresą. Pateikę visą informaciją, jūs galėsite atlikti pinigų įnešimą ir atlikti pirmuosius statymus. Tačiau, jeigu norite naudotis pilnos bendrovės paslaugomis, rekomenduojame kuo greičiau įkelti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir pilnai aktyvuoti savo paskyrą.
Deja, bet Intertops lažybų bendrovėje krepšinio pasiūla nėra didelė. Atlikti statymus galėsite už visas populiariausias ir mažiau žinomas lygas bei rungtynes, tačiau pačiuose įvykiuose statymų nėra daug. Čia galima atlikti statymus tik už pagrindines baigtis – nugalėtojas, pranašumas ir kiek komandos bendrai įmes taškų.
Taip, Intertops turi statymų gyvai kategoriją, kurioje jūs galite rasti daugybę įvykių vykstančių gyvai. Atsinaujinusi kategorija leidžia stebėti tiesiogiai atnaujinančią informaciją, todėl galėsite susidaryti bendrą vaizdą, kas tuo metu vyksta rungtynėse. Kaip žinote, statymų prieš rungtynes ne visada būna daug, tačiau statymų gyvai kategorijoje jų bus tiek pat, o tam tikruose įvykiuose ir dar daugiau.
Pagirti bendrovę reikėtų už tai, kad pagalba dirba visą parą, todėl niekada nekils nesklandumų siekiant išspręsti iškilusias problemas. Susisiekti su pagalba galima visais populiariausiais būdais – gyvu susirašinėjimu, skambučiu, elektroniniu paštu ir „Skype“ skambučiu. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad su pagalba reikės bendrauti angliškai.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top