Cloudbet Lietuva – Visa svarbiausia informacija apie kriptovaliutų sporto lažybų bendrovę

Cloudbet nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Nors Cloudbet Lietuva savo veiklą pradėjo 2013 metais ir veikia jau tikrai nemažai laiko, nemažai žaidėjų dar nėra girdėję apie šią bendrovę.

Rodyti daugiau

Dabar, kai kriptovaliutos susilaukia vis daugiau dėmesio, tuo pačiu ir ši sporto lažybų bendrovė susilaukia papildomo dėmesio, kadangi Cloudbet yra pilnai kriptovaliutoms sukurta bendrovė. Jeigu domitės šiomis technologijomis ir esate įsitraukę į kripto pasaulį, tuomet Cloudbet bendrovė jums tikrai turėtų palikti įspūdį. Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti visą svarbiausią informaciją apie šią sporto lažybų bendrovę.

Rodyti mažiau
Cloudbet
1
  • Pilnai kriptovaliutų bendrovė
  • Puikios premijos
  • Plati sporto lažybų pasiūla
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

Cloudbet mirror nuoroda – Lengviausias kelias į bendrovės paskyrą

Cloudbet
  • Registracijos būdas: Registracijos forma
  • Asmeninė informacija: El. paštas, gimimo data
  • Tapatybės patvirtinimas: Ne

Kadangi Cloudbet bendrovė neturi Lietuvoje išduotos lošimų licenciją, žaidėjams gali tekti naudoti Cloudbet alternative links, kad pavyktų prisijungti prie šios bendrovės paslaugų iš Lietuvos teritorijos. Prisijungę prie oficialios bendrovės svetainės, prieš pradedant atlikti statymus jums reikės atlikti registraciją. Pats registracijos procesas šioje bendrovė yra labai nesudėtingas, o viena iš to priežasčių – tai pilnai kriptovaliutoms sukurta bendrovė, todėl keliami reikalavimai žaidėjams yra visai kitokie. Paspaudus registruotis, jums reikės įvesti elektroninį paštą ir slaptažodį.

Tai tik pirmas žingsnis registracijos procese, tačiau labai svarbus, kadangi į jūsų elektroninį paštą ateis laiškas, kuriame gausite nuorodą į paskyros aktyvavimą. Dėl to, jums reikia įvesti naudojamą elektroninį paštą, kitu būdu negalėsite prisijungti su pateiktais duomenimis. Kai gausite laišką, jums reikės paspausti ant nuorodos ir bus tęsiama Cloudbet registracija. Viską užpildyti užtruks labai nedaug – mažiau nei minutę laiko, kadangi reikės susikurti savo slapyvardį, įvesti gimimo datą, pasirinkti koeficientų rodymo formatą ir kokiu būdu norite pasipildyti paskyrą.

Kai gausite laišką į elektroninį paštą, patvirtinsite paskyrą, prie jos prisijungsite ir suvesite papildomą informaciją apie save, jūs galėsite pradėti naudotis Cloudbet Lietuva paskyra. Taip, jūs supratote teisingai – daugiau nieko daryti nereikia, ši bendrovė neprašys jūsų pilno vardo ir pavardės, adreso ir kitos įprastos informacijos. Taip yra todėl, kad visi statymai čia atliekami kriptovaliutomis, o kaip žinote, ši technologija garantuoja anonimiškumą. Tad galima sakyti, kad ši bendrovė išsiskiria iš kitų tuo, kad nereikia daryti paskyros aktyvavimo įkeliant asmens dokumentą į sistemą, o tiesiog užsiregistruoti, įsinešti kriptovaliutų ir pradėti žaisti.

Paskyrą pasipildykite įvairiomis kriptovaliutomis, o išmokėjimą atlikite vos per kelias minutes

Kaip jau supratote – Cloudbet yra kriptovaliutų sporto lažybų bendrovė, todėl naujiems žaidėjams gali būti kiek neįprasta, kadangi pasipildyti paskyros dažnai naudojamais mokėjimo metodais galimybės nėra. Jeigu niekur neturite savo kriptovaliutų ir negalite jomis pasipildyti šios bendrovės paskyros, tai padaryti galite kitu būdu. Ši bendrovė suteikia dvi galimybes, kaip galima pasipildyti paskyrą – pirmasis būtų tiesiog susigeneruoti kriptovaliutai pervedimo nuorodą ir atlikti pavedimą, o kitas būdas – pasipildyti paskyrą įprasta valiuta ir ji iškarto bus konvertuojama į kriptovaliutą.

Cloudbet

Cloudbet registracija suteikia jums galimybę anonimiškai mėgautis sporto lažybomis, tačiau susikurti paskyrą čia turėtumėte tik tokiu atveju, jeigu esate pasiruošęs žaisti su kriptovaliutomis. Kitu atveju, jums ši bendrovė gali netikti arba reikės įsitraukti į šį naują technologijų pasaulį. Pasipildyti paskyrą galima populiariausiomis kriptovaliutomis – BCH, BTC, ETH, USDT, PAXG, USDC, PAX, DAI, LINK, DOGE, LTC ir DASH. Kriptovaliutų sąrašas šioje bendrovė nuolat didėja, todėl su laiku atsiras dar daugiau pasipildymo galimybių.

Žaidžiant kriptovaliutų bendrovėje reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad paskyros papildymas kai kuriems žaidėjams gali atrodyti ne toks lengvas, kaip naudojantis įprastais mokėjimų metodais, tačiau didžiausi privalumai – saugumas, anonimiškumas ir greitas pinigų pervedimas. Cloudbet prisijungimas jums suteiks ne tik galimybę atlikti statymus šiomis valiutomis, bet ir per kelias minutes atlikti pinigų išmokėjimą. Jeigu įprastais mokėjimo metodais reikia laukti net 1-5 darbo dienas, kol pinigai pasieks jūsų paskyrą, tai šiuo atveju kriptovaliutos suvaikšto daug greičiau ir jums tikrai nereikės laukti kelių dienų, kol išmokėti pinigai pasieks jūsų krypto piniginę.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

Cloudbet bonus codes — Premijos naujiems ir esamiems žaidėjams

Tikriausiai niekam nėra naujiena, kad premijos yra tai, kas žaidėjams itin patinka. Skirtingos bendrovės premijomis vilioja ir bando prisitraukti naujus žaidėjus bei tuo pačiu išsaugoti esamus. Jeigu dar niekada neišbandėte įvairių bonusų, tai šioje bendrovėje jūsų laukia itin puikus pasiūlymas, kuris jums leis išbandyti ir sužinoti, ką reiškia gera premija. Naujus žaidėjus čia pasitinka premija, kurios metu galima gauti net iki 100% premijos jūsų pirmam įnešimui, o suma siekia net 5 BTC. Premijos sąlygos gali atrodyti kiek komplikuotos ir neįprastos, tačiau pasiūlymas tikrai vertas dėmesio.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad norint pasinaudoti šiuo pasiūlymu, jums nėra reikalingas Cloudbet promo code – viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog užsiregistruoti, atlikti bent 0,01 BTC dydžio įnešimą ir premija aktyvuosis automatiškai. Kai kurie žaidėjai nemėgsta premijų ir jie atlieka statymus be jokių papildomų bonusų, tad jeigu jūs esate vienas iš jų ir galvojate – o ką daryti, jeigu aš šio bonuso nenoriu, tai atsakymas labai paprastas – jis jūsų niekam neįpareigoja. Tai išskirtinis bonusas, kadangi čia nėra jokių peržaidimo reikalavimų ir kitų taisyklių, kurios uždeda žaidėjams ribojimus.

Cloudbet

Žaidėjai šia premija pasinaudoti galės net per 365 dienas po aktyvavimo – laikotarpis tikrai ilgas, todėl ramiai ir neskubėdami galėsite žaisti bei mėgautis šios bendrovės teikiamomis paslaugomis. Premija yra gaunama renkant lojalumo taškus, todėl prie to paties galima paminėti, kad Cloudbet login jus iš karto įtraukia ir į lojalumo programą. Atlikdami sporto statymus jūs kaupsite taškus, kurie vėliau bus konvertuojami į premijos sumą – pinigus jūs gausite iš karto į savo pagrindinę paskyros sąskaitą ir jums, kaip minėjome, nereikės nieko peržaisti – galėsite arba atlikti pinigų išmokėjimą, arba toliau atlikinėti sporto statymus.

Ši bendrovė savo žaidėjams gali pasiūlyti ir kitų bonusų, šie jau skirti esamiems žaidėjams. Kaip ir naujo žaidėjo premijai, Cloudbet bonus codes nėra reikalingi, jums užtenka išsirinkti premiją ir paspausti aktyvuoti arba dalyvauti. Sporto lažybų mėgėjai čia gali gauti išskirtinių pasiūlymų NBA statymuose gyvai, specialių premijų pritaikytų konkretiems sporto turnyrams, rungtynėms arba komandoms. Kitaip sakant – veiksmo čia tikrai netrūks.

Cloudbet sporto lažybų bendrovėje rinktinės statymus iš itin plačios pasiūlos

Sporto pasiūla yra vienas iš svarbiausių dalykų į ką žaidėjai atkreipia dėmesį, kai sprendžia į kurią bendrovę registruotis. Kai kuriems žaidėjams aktualu tai, kad būtų galimybė atlikti statymus už asmeninę žaidėjų statistiką krepšinio statymuose, kai kurie žaidėjai daugiausiai statymų atlieka teniso ar futbolo rungtynėse. Nesvarbu, kokią sporto šaką mėgstate jūs ir kas jums aktualu, kadangi Cloudbet bendrovė visiems savo žaidėjams yra paruošę plačią pasiūlą, kurioje rasite tiek populiarias statymų baigtis, tiek ir papildomas, kurios suteiks žaidėjams daugiau galimybių.

NBA lygoje, kuri yra viena iš populiariausių krepšinio lygų pasaulyje, galėsite statyti ne tik už rungtynių nugalėtoją, pranašumą bei kiek komandos įmes taškų, bet čia yra ir asmeninės žaidėjų statistikos statymų – kiek pelnys taškų, kiek įmes tritaškių, kiek atkovos kamuolių, kiek atliks rezultatyvių perdavimų ir dar kitų papildomų pasirinkimų. Futbolo pasiūloje rasite ne tik įvarčių kiekį, bet ir įvairius pranašumus, tikslų rezultatą, kampinius, korteles ir kita.

Džiugu, kai sporto lažybų bendrovė savo žaidėjams gali pasiūlyti plačią pasiūlą ne tik populiariausiose, bet ir mažiau dėmesio Lietuvoje susilaukiančiose sporto šakose. Pavyzdžiui, amerikietiško futbolo rungtynėse galima statyti ne tik už pagrindines baigtis, bet ir kuri komanda pirma surinks tam tikrą kiekį taškų, taip pat, yra ir ilgalaikių statymų – kas pateks į atkrintamąsias, kas laimės čempionatą, kas taps metų naujoku ir daugybė kitų pasirinkimų.

Pagirti bendrovę galima ir už tai, kad čia yra ne tik pagrindinės baigtys, bet ir pats naršymas statymų pasiūloje tikrai aukšto lygio. Atlikti statymą nėra sudėtinga – prisijungę prie svetainės su Cloudbet mirror nuoroda arba su oficialia nuoroda, galėsite naršyti pasiūloje ir norėdami atlikti statymą, turėsite tiesiog paspausti ant pasirinktos baigties ir jums iš karto iššoks langelis su statymo suma – pasirinkite, kiek norite statyti ir atlikite statymą. Tai tikrai labai paprasta ir patogu.

Statymus atlikite skirtingose sporto šakose

Tikriausiai dabar būtų sunku atrasti lažybų bendrovę, kuri neturėtų plataus pasirinkimo tarp skirtingų sporto šakų – Cloudbet tikrai nėra šiuo klausimu išimtis, čia statymus atlikti galėsite visose Lietuvoje populiariausiose sporto šakose – krepšinis, futbolas, tenisas, ledo ritulys. Taip pat, čia yra gausus kitų sporto šakų pasirinkimas – MMA, beisbolas, amerikietiškas futbolas, boksas, golfas, rankinis ir daugybė kitų. Net neabejojame, kad čia rasite tą sporto šaką, kuri jums įdomi ir aktuali.

Dabar sparčiai populiarėja e-sportas, todėl nieko keisto, kad ši bendrovė daro viską, kad žaidėjai šioje kategorijoje rastų ne tik pačius įdomiausius turnyrus skirtinguose žaidimuose, bet ir statymų pasirinkimas nebūtų labai skurdus. Cloudbet linkai suteikia galimybę prisijungti prie oficialios bendrovės svetainės ir e-sporto kategorijoje atlikti statymus už šiuos žaidimus – „Dota 2”, „League of Legends“, „Counter-Strike: GO“, „Starcraft“, „Overwatch“ ir kiti. Čia taip pat yra ir virtualaus sporto kategorija, kuri dar tik pradeda populiarėti ir su laiku turėtų vis daugiau skirtingų bendrovių suteikti galimybę atlikti statymus šioje kategorijoje.

5 populiariausios sporto šakos Cloudbet bendrovėje


Statymus atlikite ne tik prieš rungtynių pradžia, bet ir gyvai

Tikriausiai visose sporto lažybų bendrovėse galima statymus atlikti ne tik prieš rungtynes, bet ir gyvai. Cloudbet savo žaidėjams irgi suteikia tokią galimybę, todėl, jeigu nespėjote norimo statymo atlikti prieš rungtynes arba rungtynių metu jaučiate, kad norite atlikti papildomą statymą, Cloudbet bendrovėje tai padaryti galėsite be jokių didelių sunkumų. Tiesiog atsidarykite statymų gyvai kategoriją, išsirinkite norimą sporto šaką ir rinktinės iš pagrindinių rungtynių baigčių.

Nors stebėti tiesioginės rungtynių transliacijos čia negalima, jūs matysite tiesiogiai atnaujinamą rezultatą ir papildomą statistiką, kuri bent šiek tiek gali padėti susidaryti nuomonę apie vykstančias rungtynes. Statymų gyvai kategorija žaidėjus daug labiau įtraukia į pačias rungtynes, kadangi galima pagal savo įžvalgas atlikti norimą statymą ir taip pasididinti laimėjimo galimybes.


Cloudbet mobile – Atlikite statymus bet kur ir bet kada

Tikriausiai nieko keisto, kad šios sporto lažybų bendrovės internetinė svetainė mobiliuosiuose telefonuose veikia puikiai. Dabar, kai dauguma žmonių turi išmaniuosius telefonus ir vis daugiau laiko praleidžia juose, bendrovės daro viską, kad atlikti statymą mobiliuoju būtų kuo patogiau. Nors Cloudbet neturi savo mobilios programėlės, užtat Cloudbet mobile svetainės versija mobilaus telefono naršyklėje veikia puikiai.

Prie savo paskyros tiek mobiliuoju, tiek pilnoje versijoje galėsite prisijungsi su tais pačiais prisijungimo duomenimis, todėl atlikti statymus galėsite bet kada ir bet kur, taip kaip jums patogu. Prie savo paskyros prisijungę mobiliuoju telefonu galėsite naudotis pilnomis bendrovės paslaugomis – atlikti statymus gyvai, pasipildyti paskyrą bei atlikti pinigų išmokėjimą.


Išskirtinis Cloudbet svetainės dizainas ir funkcionalumas

Dabar, kai sporto lažybų bendrovių internete pasirinkimas tikrai nėra mažas, jos stengiasi išsiskirti ne tik puikiomis premijomis, statymų pasiūla, bet ir papildomomis funkcijomis, kurios palengvintų žaidėjams statymų kelią bei būtų maloniau naršyti jų svetainėje.

Cloudbet bendrovėje atlikti statymą labai nesudėtinga, o apsilankius šios bendrovės svetainėje, jums tikrai neturėtų kilti klausimas, kaip prisijungti Cloudbet, kadangi registracija čia itin lengva – įvedę elektroninį paštą ir slaptažodį, po kelių minučių jūs jau turėsite savo sporto lažybų bendrovės paskyrą. Pati svetainės kokybė aukšto lygio, viskas kraunasi greitai ir nors naršyti lietuvių kalba galimybės nėra, čia tikrai rasite viską, ką galima rasti puikioje lažybų bendrovėje internete.


Atlikdami statymus Cloudbet bendrovėje jauskitės saugiai

Žaidžiant ne lietuviškose bendrovėse žaidėjams gali kilti saugumo klausimas ir tai yra pilnai suprantama. Tačiau, nors ir gali reikėti naudoti Cloudbet alternative links, kad pavyktų prisijungti prie bendrovės, tai visai nesumažina žaidėjų saugumo. Ši bendrovė turi net dvi lošimų licencijas, vieną Kiurasao, kitą Juodkalnijos. Taip pat, svetainėje yra SSL įskiepis, kuris užšifruoja visą asmeninę žaidėjų informaciją, kurios beveik ir taip nėra.

Kalbant apie saugią aplinką paminėti galima tai, kad šioje bendrovėje žaidžia anonimiškai – jums nereikia siųsti savo asmens dokumento ar įvesti asmeninę bei kontaktinę informaciją. Kriptovaliutos pasižymi savo anonimiškumu ir saugumu, todėl tiek pinigų pervedimai, tiek statymų atlikimai čia yra tikrai saugūs. Cloudbet linkai suteikia galimybę mėgautis aukščiausio lygio sporto statymais, šioje kriptovaliutoms skirtoje bendrovėje, kuri daro viską, kad užtikrintų saugią žaidėjų aplinką.


Klientų aptarnavimo specialistus pasiekite bet kuriuo paros metu

Lietuvoje įprasta, kad kazino pagalba nedirba visą parą, tačiau pažvelgę į užsienio bendroves, galima matyti, kad čia dažniausiai klientų aptarnavimo specialistai savo žaidėjams yra pasiruošę padėti bet kuriuo paros metu. Taigi, jeigu jums kyla klausimas, kaip prisijungti Cloudbet ar iškilo bet kuri kita problema – jūs visada galite susisiekti su Cloudbet pagalba, o tai padaryti galite gyvu susirašinėjimu arba užpildę kontaktinę formą.

Prieš susisiekiant su pagalba reikėtų žinoti tai, kad, deja, bet galimybės bendrauti lietuvių kalba nėra, todėl su klientų aptarnavimo specialistais reikės bendrauti angliškai. Jeigu norite bandyti informaciją į iškilusią problemą susirasti patys, tai padaryti galite išsamiame dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje, čia Cloudbet specialistai yra pateikę labai daug naudingos informacijos.

Kompanijos informacija
Pavadinimas Cloudbet
Adresas Fransche Bloemweg 4, Kiurasao
Įkūrimo data 2013
Licencija Kiurasao - Nr. 1668/JAZ / Juodkalnija - Nr. 02/01-118/4
El. pašto adresas support@cloudbet.com
Susisiekimo forma Taip
Gyvas susirašinėjimas Taip

Apibendrinimas

Apibendrinant apie Cloudbet sporto lažybų bendrovę būtų galima pasakyti tai, kad tai šiuo metu yra vienas iš geriausių pasirinkimų rinkoje. Kriptovaliutos sparčiai populiarėja, todėl atsiranda įvairių bendrovių, kurios kaip vieną iš mokėjimo metodų pritaiko ir kriptovaliutoms, tačiau, Cloudbet yra pilnai naujai technologijai pritaikyta bendrovė. Žaidėjai čia žaisdami gali jaustis saugiai, bendrovė turi Kiurasao licenciją, o žaisdami anonimiškai jie apsaugo savo asmeninę informaciją.

Nors su kazino pagalba susisiekti lietuviškai galimybės nėra, o svetainėje reikia naršyti angliškoje versijoje, bendrovė turi nemažai pliusų – platų pasiūlos pasirinkimą skirtingose sporto šakose, galimybę atlikti statymus gyvai bei puikią net iki 5 BTC suteikiamą naujo žaidėjo premiją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Deja, bet statymų eurais, doleriais ar kita valiuta šioje bendrovėje atlikti negalima, kadangi tai yra pilnai kriptovaliutoms pritaikyta sporto lažybų bendrovė. Tačiau, jeigu jūs neturite kriptovaliutų ir negalite jų pervesti į savo kazino paskyrą, jūs galite jų nusipirkti šioje bendrovėje – atlikdami paskyros papildymą, jūsų įnešti pinigai bus iš karto konvertuojami į pasirinktą kriptovaliutą su kuria norite atlikti sporto statymus.
Tikrai taip. Pirmiausia, reikėtų paminėti tai, kad Cloudbet turi Kiurasao lošimų licenciją, kuri užtikrina, kad veikla yra vykdoma sąžiningai ir legaliai. Taip pat, šioje bendrovėje žaidėjai žaidžia tik su kriptovaliutomis, o tai užtikrina žaidėjų anonimiškumą – jokiems įsilaužėliams nepavyks gauti jūsų asmeninės informacijos, nenutekės asmeniniai duomenys. Pinigų išmokėjimai atliekami labai greitai, todėl tai tikrai yra saugu aplinka sporto statymams atlikti.
Tikrai taip. Tikriausiai būtų sunku atrasti tokią lažybų bendrovę, kurioje vis dar nebūtų statymų gyvai kategorijos – Cloudbet nėra išimtis ir čia žaidėjai gali mėgautis itin aukšto lygio statymų gyvai kategorija. Atlikti statymus gyvai galima skirtingose sporto šakose, o ir pasiūlą nesudaro tik pagrindiniai statymai, galima rinktis ir iš papildomų variantų, kurių čia tikrai netrūksta.
Su Cloudbet klientų aptarnavimo specialistais susisiekti galite kiekvieną dieną bet kuriuo paros metu, kadangi pagalba dirba visą parą, o tai padaryti galima populiariausiais būdais – gyvu susirašinėjimu arba užpildyti kontaktinę formą. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad su pagalba bendrauti lietuvių kalba galimybės nėra, todėl tai reikės daryti angliškai.
Deja, bet Cloudbet sporto lažybų bendrovės svetainė neturi lietuviškos versijos. Standartinė versija yra angliškai, kurią naudoja daugiausiai žmonių, tačiau taip pat, svetainė yra pritaikyta ir kitoms kalboms – ispanų, vokiečių, italų, prancūzų, švedų, turkų, lenkų, portugalų, rusų, kinų ir dar daugybė kitų. Tad, kaip ir su klientų aptarnavimo specialistais, taip ir naršant svetainėje – lietuvių kalbos, deja, bet nėra.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top