Betfair Lietuvoje – Vienintelė tokia lažybų bendrovė

Betfair nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Didelė tikimybė, kad apie Betfair bendrovę esate girdėję labai daug, tačiau iš arčiau bendrovės nepažįstat, nes ji dažnai atrodo per daug paslaptinga. Ši bendrovė išsiskiria tuo, kad čia galima sakyti, kad yra viena didelė žaidėjų organizuojama lažybų birža, kurioje žaidėjai gali lošti tarpusavyje.

Rodyti daugiau

Tačiau, tai tikrai nėra vienintelė paslauga, kurią teikia ši bendrovė. Šioje apžvalgoje kviečiame jus pagaliau su šia bendrove susipažinti iš arčiau – registracijos procesas, bonusais naujiems ir esamiems žaidėjams, sporto pasiūla ir kita svarbiausia informacija.

Rodyti mažiau
Betfair
1
  • Puikus rinkos pasiūlymas
  • Lažybos biržoje
  • Tiesioginė transliacija
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

Greitas ir patogus registracijos procesas

Kaip ir kitose lažybų bendrovėse, prieš pradedant žaisti reikia susikurti paskyrą. Čia tai padaryti tikrai labai paprasta, kadangi registracija apima vos du žingsnius, todėl sutaupysite laiko kiekviename žingsnyje aktyvuodami telefono numerį arba elektroninį paštą. Čia jau pirmame žingsnyje jums reikės pateikti visą svarbiausią asmeninę ir kontaktinę informaciją apie save – vardas, pavardė, gimimo data, adresas ir mobilaus telefono numeris. Tai informacija, kurios jums reikės apie jus, toliau pildant reikės kurtis Betfair paskyrą ir įvesti – elektroninį paštą, slaptažodį bei susikurti apsauginį klausimą, kuris jums bus reikalingas norint vėliau redaguoti informaciją apie save.

Taip pat, Betfair registracijos metu jums reikės pasirinkti, kokia valiuta norite žaisti – eurais, svarais, JAV, Australijos, Honkongo doleriais, Danijos, Norvegijos, Švedijos kronomis. Kaip matote, pasirinkimas tikrai nėra mažas ir čia rasite populiariausias valiutas Europoje, todėl tikrai galėsite išsirinkti sau labiausiai tinkamą.

Betfair
  • Registracijos būdas: Smart ID, Mobile ID, Standartinis
  • Asmeninė informacija: Vardas, slaptažodis, pilietybė
  • Tapatybės patvirtinimas: nuotrauka

Kitame žingsnyje jūs iš karto galėsite nusistatyti ir savo sąskaitos papildymo limitus. Nepamirškite, kad limitų nusistatymas gali jums padėti būti sėkmingesniu žaidėju, kadangi lošimams skirtų pinigų kontroliavimas yra labai atsakingas dalykas. Viską užpildžius, čia matysite dar vieną langelį, kuris skirtas Betfair premijos kodui, įvedę jį galėsite aktyvuoti pasiūlymą naujiems žaidėjams.

Užbaigus pirmą registracijos etapą, antrame jūsų lauks sąskaitos papildymas. Čia pasirinksite jums patogiausią mokėjimo metodą ir pasipildysite savo paskyrą, o tada iš karto galėsite pradėti atlikti statymus už savo mėgstamiausias sporto šakas. Nepamirškite, kad jeigu norite pilnai naudotis bendrovės paslaugomis, jums reikės aktyvuoti savo paskyrą – į sistemą įkelti asmens tapatybės dokumentą. Pasinaudodami Betfair alternatyvia nuoroda, jūs galėsite prisijungti prie savo paskyros, įkelti dokumentą ir be jokių apribojimų naudotis bendrovės teikiamomis paslaugomis.

Betfair linkų dėka pasipildykite sąskaitą be jokių ribojimų

Betfair

Paskutiniame registracijos žingsnyje jūs jau turėsite galimybę susidurti su paskyros papildymu. Minėjome, kad pasirinksite sau patogiausią mokėjimo metodą ir atlikti papildymą. Būtent šioje dalyje apie tai ir pakalbėsime plačiau – kokie yra mokėjimo metodai, limitai bei mokėjimų apdorojimo laikas. Lietuvoje įprasta sąskaitą pildyti populiariausiais mokėjimo metodais, o Betfair Lietuva suteikia galimybę ne tik naudoti tuos pačius mokėjimo metodus, bet turi ir papildomų, kurie praplečia žaidėjų galimybes ir leidžia dar patogiau bei greičiau pasipildyti ir atlikti pinigų išmokėjimą.

Pasipildyti paskyrą be jokių abejonių galite kreditinėmis kortelėmis, taip pat, jau minėtu bankiniu pavedimu ir žinoma – elektroninėmis piniginėmis. „Skrill“, „NETELLER“, „paysafecard“ – šiais mokėjimo metodais pildant paskyrą neturėsite jokių nesklandumų. Atlikti išmokėjimą galėsite tais pačiais mokėjimo metodais, o išmokėjimo apdorojimo laikas priklauso nuo to, kokį mokėjimo metodą pasirinksite. Į kreditinę kortelę bei banko sąskaitą pinigai atkeliauja per 2-5 darbo dienas, į elektronines pinigines per 4-24 valandas.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad Betfair laikosi pinigų plovimo prevencijos ir jeigu paskyros papildymui naudojote vieną mokėjimo metodą, tai atlikti išmokėjimą galėsite tik tuo pačiu mokėjimo būdu.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

Pirmo įnašo padvigubinimas ir kiti Betfair pasiūlymai žaidėjams

Ši bendrovė savo žaidėjams, kurie registracijos metu įveda Betfair premijos kodą padvigubina pirmą įnešimą iki 20 eurų. Tai reiškia, kad jūs užsiregistruojate šioje lažybų bendrovėje, atliekate 20 eurų papildymą ir pradedate atlikti statymus turėdami 40 eurų. Šią premiją jums reikės peržaisti 10 kartų per 90 dienų, o mažiausias koeficientas yra 1.60. Premijos sąlygos tikrai labai geros, kadangi lyginant su kitomis lažybų bendrovėmis, jūs turėsite itin daug laiko atlikti peržaidimui, nes būna tokių bendrovių, kur peržaisti turite per 30 dienų arba dar greičiau.

Betfair

Daug bonusų šioje bendrovėje nėra, todėl, jeigu jums labai patinka premijos ir nuolat ieškote bendrovių, kur galėtumėte jomis pasinaudoti, Betfair gali būti, kad nebus geriausias pasirinkimas. Šioje bendrovėje bonusai žaidėjams suteikiami retai, tačiau jie būna labai solidūs ir su puikiomis sąlygomis. Pavyzdžiui, atliekate 20 eurų kombinuotą statymą ir gaunate 5 eurų nemokamą statymą kitai kombinacijai atlikti. Nemokamą statymą gauti labai paprasta, o ir jį panaudoti nėra sunku – kombinacijoje turi būti daugiau nei viena statymas su 1.50 mažiausiu koeficientu. Tokių ir panašių pasiūlymų šioje bendrovėje galima gauti, tačiau jie nėra itin dažni.

Verta paminėti tai, kad Betfair prisijungimas jums suteikia galimybę dalyvauti išskirtinėje lojalumo programoje, kurioje galite kaupti taškus ir juos panaudoti lažybų biržoje, kurioje statymai yra atliekami kitų žaidėjų sukurtais koeficientais. Tai yra išskirtinė šios bendrovės paslauga, kurios susidomėjimas yra labai didelis, todėl būtent šiai biržai yra sukurta lojalumo programa. Nuo kiekvieno statymo jūs gaunate taškus, kuriuos vėliau galite iškeisti į įvairius prizus – dažniausiai į nemokamus statymus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad taškai kaupiasi tik tuomet, kai statymai yra atliekami lažybų biržoje, paprastoje bendrovės pasiūloje atlikti statymai jums taškų į lojalumo programą neprideda.

Išskirtinė Betfair sporto pasiūla, kurią sukurti galite ir patys

Kaip jau supratote, Betfair bendrovėje yra galimybė atlikti statymus dviem skirtingais būdais – įprasta bendrovės lažybų pasiūla arba dalyvaujant lažybų biržoje, kur koeficientus siūlo kiti žaidėjai arba jūs patys. Kalbant apie bendrovės pasiūlą, tai iš viso galite rinktis iš daugiau nei 25 skirtingų sporto šakų, o pasiūla nėra tik už pagrindines rungtynių baigtis, todėl galima rasti ir įdomesnių arba tiesiog papildomų statymų, kurie suteikia žaidėjams daugiau galimybių rinktis.

Išskirti šioje bendrovėje labiausiai reikėtų NBA rungtynių pasiūla, kuri yra aktuali žaidėjams Lietuvoje, kadangi krepšinis čia populiariausia sporto šaka. Taigi, NBA mėgėjai čia gali atlikti statymus ne tik už pagrindines rungtynių baigtis, tačiau rinktis iš daugybės statymų skirtų žaidėjų statistikai.

Betfair linkai leidžia prisijungti prie šios bendrovės ir rinktis iš šių statymų – kiek žaidėjas pelnys taškų, atkovos kamuolių, atliks rezultatyvių perdavimų, įmes tritaškių. Čia netgi yra kombinuoti žaidėjo statymai, kuriuose galima statyti, kiek žaidėjas atkovos kamuolių ir pelnys taškų, o tuo pasiūla dar neužsibaigia. Yra iš karto sukurti bendrovės kombinuoti statymai, kuriuose statoma už komandos pergalę ir žaidėjo pasirodymą, pavyzdžiui, tam tikras žaidėjas pelnys 20 taškų ir jo komanda laimės. Tokia krepšinio pasiūla itin stipriai žavi žaidėjus ir dar labiau įtraukia į bendrovės veiklą.

Išskirtinių statymų yra ne tik krepšinio, bet ir kitose sporto šakose. Futbolo rungtynėse jūs be jokių abejonių galėsite statyti už tai, kiek bus kampinių, kiek bus parodyta kortelių, kiek kris įvarčių ir daugybė kitų pasirinkimų. Futbolo pasiūloje galima pačiam susikurti statymą ir pasidaryti kombinaciją iš tų pačių rungtynių, todėl žaidėjams laisvės šioje bendrovėje tikrai labai daug, o Betfair prisijungimas jums atveria begalines galimybes.

Kalbant apie kitas funkcijas, reikėtų paminėti, kad čia galite naudotis „cashout“ arba kitaip sakant išankstinio išmokėjimo funkcija, kuri leidžia pasiimti dalį laimėjimo dar nesibaigus rungtynėms. Pati pasiūla išdėstyta labai patogiai, todėl viską galėsite susirasti pagal sporto šaką ir šiuo metu vykstančius turnyrus, o pasirinkus norimą statymą, jis iš karto atsiras jūsų statymų kortelėje, kurią visada matysite dešiniame svetainės šone. Jeigu ieškote bendrovės, kurioje yra beribė pasiūla, tuomet tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Atlikite statymus iš daugiau nei 25 skirtingų sporto šakų

Lietuvoje populiariausios sporto šakos lažybose yra krepšinis, futbolas ir tenisas. Šias sporto šakas Betfair bendrovėje rasite be jokių abejonių, o jeigu jums įdomios ir mažiau populiarios šakos, tai čia jų tikrai rasite. Regbis, politika, MMA, auto sportas, golfas, žirgų lenktynės – tai yra tik vienos iš tų sporto šakų, kuriose čia galite atlikti statymus.

Jums Betfair mirror nuoroda suteikia galimybę prisijungti prie šios užsienio bendrovės ir leidžia atlikti statymus užsienyje populiariose sporto šakose. Žirgų lenktynės lietuviškose bendrovėse beveik niekur nėra pasiekiamos, tuo tarpu jeigu domitės šiomis lietuviams egzotiškomis sporto šakomis, tai ši bendrovė pateisins visus jūsų lūkesčius.

Jeigu jums patinka šiuo metu sparčiai auganti e-sporto kategorija, tai čia irgi galėsite atlikti statymus už šią sporto šaką. „Counter-Strike: GO“, „League of Legends“, „StarCraft“, „Dota 2” yra vieni iš žaidimų, kurių organizuojamus turnyrus rasite šios bendrovės pasiūloje. Smagu tai, kad atlikti statymus galima ne tik už nugalėtojus, bet yra ir papildomų pasirinkimų, tokių kaip – žemėlapio nugalėtojas, pranašumas, kiek bus sužaista žemėlapių ir dar daugiau įvairių pasirinkimų.


Betfair bendrovėje atlikę statymus gyvai, stebėkite tiesiogines rungtynių transliacijas

Kai bendrovė turi tokią didelę pasiūlą skirtingose sporto šakose, nieko keisto, kad ir statymų gyvai kategorija čia yra labai aktyvi. Bet kuriuo paros metu įsijungę statymus gyvai, jūs čia rasite tuo metu vykstančių rungtynių iš pačių įvairiausių sporto šakų, todėl, kai žais jūsų mėgstamiausia komanda, jūs tikrai galėsite stebėti rungtynes įsijungę statymus gyvai ir laukdami geriausios progos statymui atlikti. Pasiūla vykstant rungtynėms nėra tokia plati kaip prieš joms prasidedant, tačiau už pagrindines baigtis galėsite statyti be jokių abejonių.

Vis tik, smagiausias dalykas kalbant apie statymus gyvai yra tai, kad jūs galėsite ne tik atlikti statymus, bet ir stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas. Žinoma, tikrai ne kiekvienos rungtynės yra rodomos, tačiau iš populiariausių sporto šakų, lygų ir turnyrų tiesioginės transliacijos jūs galite tikėtis.

Prisijungę su Betfair alternative nuoroda jūs galėsite stebėti gyvai Ispanijos krepšinio lygą, Europos taurės turnyrą, Anglijos, Kroatijos, Brazilijos futbolo lygas ir daugybė kitų turnyrų. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad įsijungę sporto pasiūlą jūs galite iš karto matyti, kurios rungtynės bus transliuojamos gyvai – prie jų būna pažymėtas televizorius arba rodyklė, kuri nurodo, kad bus rodoma tiesioginė transliacija.


Betfair mobiliuoju – Savo paskyrą valdykite bet kur ir bet kada

Prie visų bendrovės privalumų reikėtų pridėti ir tai, kad savo žaidėjams ši bendrovė suteikia galimybę naudotis visomis paslaugomis dar patogiau, kadangi ji turi savo Betfair mobile programėlę. Žinoma, svetaine naudotis galima ir tiesiog mobilaus telefono naršykle, ji puikiai optimizuota mobiliems telefonams ir visas valdymas labai panašus į programėlės. Tokiu būdu jums nereikės nieko siųstis, o prie savo paskyros prisijungti galėsite bet kur ir bet kada. Naudodamiesi mobilaus telefono naršykle, galėsite pasinaudoti visomis funkcijomis.

Mobilią bendrovės programėlę galite atsisiųsti tiesiogiai iš svetainės – programėlė pritaikyta „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms, todėl patenkinti bus visi žaidėjai. „Android“ vartotojai atsisiųsti programėlę gali tiesiog paspaudę ant programėlės reklamos, o „iOS“ vartotojai bus nukreipti į „App Store“ iš kurios ir užbaigs atsisiuntimą. Programėlė suteiks galimybę prie paskyros prisijungti dar greičiau, o ir naršymas bus daug patogesnis, kadangi kraunasi viskas greičiau lyginant su naršyklės greičiu.


Svetainės dizainas, funkcionalumas ir visi išskirtinumai

Jeigu norite pamatyti, kaip atrodo solidi svetainė su daugybė funkcijų ir patogiu naršymu, tai Betfair yra tam geras pavyzdys. Šios bendrovės svetainėje yra tikrai visko, tačiau, ko čia nerasite – tai nuolat šviečiančių ir šokinėjančių reklamų, kurios tikrai kartais trukdo naršyti ir ieškoti norimų statymų. Patogus svetainės valdymas pasireiškia nuo pat pradžių – Betfair registracija yra labai greita ir patogi, po kurios seka galimybė naršyti svetainėje be jokių sunkumų.

Pats svetainės dizainas yra šiek tiek neįprastas – jeigu lygintume su kitomis lažybų bendrovėmis, dažniausiai visos sporto šakos, lygos ar turnyrai yra pateikiami kairėje pusėje, tuo tarpu čia viskas yra pateikiama viršuje, todėl yra daugiau vietos pačiame puslapio lange. Na ir žinoma, pagrindinis šios lažybų bendrovės išskirtinumas yra tai, kad čia žaidėjai turi galimybę dalyvauti lažybų biržoje ir patys sudarinėti koeficientus.


Aukščiausio lygio apsauga Betfair lažybų bendrovėje

Prieš registruojantis į naują bendrovę, jūs visada turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kokią licenciją bendrovė turi ir kokiomis priemonėmis užtikrina saugią aplinką. Šiais laikais yra tikrai nemažai svetainių, kuriose jūsų asmeniniai duomenys nėra apsaugoti, o lažybų bendrovėje yra pateikiama visa jūsų asmeninė informacija ir dar papildomi duomenys, kurie veda prie jūsų banko sąskaitos ar kitų mokėjimo metodų. Pirmiausia, ši bendrovė turi dvi licencijas – Maltos ir Didžiosios Britanijos, o tai jau yra geras ženklas, kuris rodo, kad bendrovė yra patikima.

Jūsų visi duomenys šioje bendrovėje yra šifruojami „SSL“, todėl žaisdami galite jaustis saugiai. Taip pat, Betfair bendradarbiauja su įvairiomis organizacijomis, kurios padeda žaidėjams su įvairiais atsakingo lošimo klausimais. Prie bendrovės prisijungę Betfair mirror nuoroda, jūs galėsite ne tik atlikti statymus įvairiose sporto šakose, tačiau jaustis saugiai. Pradedant nuo limitų nustatymų ir baigiant įvairiomis nuorodomis į atsakingo lošimo organizacijas, Betfair tikrai daro viską, kad žaidėjai čia jaustųsi saugiai.


Į visus jūsų klausimus atsakys 24/7 dirbanti pagalba

Klientų aptarnavimo specialistų darbas parodo, kokia profesionali lažybų bendrovė yra. Mes sudarinėdami apžvalgas visada susisiekiame su pagalba, kad galėtume patikrinti, kiek ilgai reikia laukti eilėje, kol susisieksime su klientų aptarnavimo specialistais, taip pat, ar gausime visus atsakymus į klausimus. Susisiekę su pagalba į klausimus gavome išsamius ir kokybiškus atsakymus, todėl darbo kokybę tikrai galima pagirti. Jeigu jums kyla klausimas, kaip prisijungti Betfair ar bet kuris kitas susijęs su jūsų paskyra, visada galite kreiptis į pagalbą.

Susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais galima kiekvieną dieną visą parą, o tai padaryti galima gyvu susirašinėjimu, elektroniniu paštu arba skambučiu. Svarbu atminti, kad pagalba nedirba lietuvių kalba, todėl bendrauti reikės angliškai. Taip pat, bendrovės svetainėje yra labai plati pagalbos kategorija, kur rasite itin daug dažniausiai užduodamų klausimų su išsamiais atsakymais ir nuorodomis, kurios padės išspręsti jums kilusias problemas, todėl jeigu problema nėra labai didelė, prieš susisiekiant su pagalba rekomenduojame susirasti atsakymą patiems.

Kompanijos informacija
Pavadinimas Betfair
Adresas Triq il-Kappillan Mifsud, St. Venera, SVR 1851, MALTA
Įkūrimo data 1999
Licencija MGA/CRP/131/2006
Telefono numeris +44 20 8834 8060
El. pašto adresas info@betfair.com
Susisiekimo forma Ne
Gyvas susirašinėjimas Taip

Betfair apibendrinimas

Ši bendrovė savo žaidėjus žavi dėl kelių pagrindinių dalykų – itin plačios sporto pasiūlos ir galimybės dalyvauti lažybų biržoje. Žinoma, tai nėra vieninteliai bendrovės pliusai, kadangi čia žaidėjai gali mėgautis patogiu naršymu tiek svetainėje, tiek mobilioje programėlėje. Svetainė paruošta 5 skirtingomis kalbomis, deja, bet lietuvių kalbos nėra. Žaidėjams, kuriems kyla klausimas, kaip prisijungti Betfair atsakymas būtų labai paprastas – prie svetainės prisijungti vienas iš variantų yra alternatyvios nuorodos, o prisijungti prie pačios bendrovės galima užpildžius registraciją, kuri trunka vos kelias minutes.

Jeigu ieškote lažybų bendrovės, kuri suteiktų galimybę stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas, turėtų itin didelę pasiūlą krepšinio rungtynėms ir ypač asmeninei žaidėjų statistikai, tai Betfair yra puikus pasirinkimas. Ši bendrovė pasižymi tuo, kad savo žaidėjams suteikia itin didelę laisvę ir nuolat palaiko ryšį su žaidėjais – kuria įvairias akcijas, kurios galioja tą pačią dieną bei įvairiais būdais bando įtraukti žaidėjus į bendrovės veiklą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikrai taip. Prie savo paskyros žaidėjai prisijungti gali ne tik mobilaus telefono naršykle, tačiau ir atsisiųsti mobilią programėlę, kuri pritaikyta „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms. Tiek programėlėje, tiek prie paskyros prisijungę mobiliąją naršykle, jūs galėsite naudotis pilnomis Betfair funkcijomis, todėl jeigu jums aktuali galimybė statyti mobiliuoju, tai šioje bendrovėje tai jums nesukels jokių sunkumų, o kaip tik naršymo kokybę pakels į aukštesnį lygį.
Žinoma! Tai viena iš bendrovių, kuri skiria itin daug dėmesio gyviems statymams. Nors pasiūla tam tikriems statymams nėra tokia pati, kaip prieš rungtynes, tačiau be jokių abejonių galėsite statyti ant pagrindinių rungtynių baigčių. Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad atlikdami statymus gyvai jūs tuo pačiu galėsite stebėti ir tiesiogines rungtynių transliacijas, kurios dar labiau pagyvina statymų gyvai kategoriją.
Apmokėjimo apdorojimo laikas priklauso nuo to, kokį mokėjimo metodą pasirinksite. Svarbu atminti tai, kad bendrovė vykdo pinigų plovimo prevenciją ir jeigu paskyrą pasipildėte vienu mokėjimo metodu, tai atlikti išmokėjimą galėsite tik tokiu pačiu būdu. Tačiau, apmokėjimai į kreditinę kortelę ir banko sąskaitą įvykdomi per 2-5 darbo dienas, į elektronines pinigines per 4-24 valandas.
Galima sakyti, kad šioje bendrovėje yra viena iš geriausių krepšinio statymų pasiūlų, jeigu jus domina papildomi statymai, tokie kaip asmeninė žaidėjų statistika. Baigčių pagrindiniuose statymuose nėra itin daug, tačiau žvelgiant į papildomus statymus, pasirinkimas čia labai didelis. Jūs galėsite statyti už tai, kiek žaidėjas pelnys taškų, atliks rezultatyvių perdavimų, įmes tritaškių. Taip pat, yra įvairių kombinacijų, kurių metu sukombinuojamas rungtynių nugalėtojas kartu su žaidėjo statistika.
Deja, bet ne. Ši bendrovė savo svetainę yra pritaikiusi skirtingomis kalbomis, vienos iš jų yra – anglų, rusų, vokiečių, ispanų ir portugalų. Dėl to, svarbu atkreipti dėmesį, kad ir su klientų aptarnavimo specialistais susikalbėti lietuviškai galimybės nėra.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top