1xBit Lietuvoje – Išskirtinė krypto valiutų lažybų bendrovė

1xBit nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

Tikriausiai apie krypto valiutas teko girdėti ne kartą – joms populiarėjant, vis daugiau verslų ir įmonių pradeda naudoti tai kaip priimtiną valiutą. Taip pat, vienas iš pagrindinių šios valiutos privalumų – anonimiškumas.

Rodyti daugiau

Nieko keisto, kad populiarėjant šiai valiutai atsiranda ir lažybų bendrovių, kurios suteikia žaidėjams galimybę lažintis ne įprastomis valiutomis, bet krypto. Šioje apžvalgoje mes jus supažindinsime su nauja lažybų bendrovių ateitimi – kokie pliusai atliekant statymus anonimiškai, kokios yra 1xBit bendrovės premijos, registracijos procesas ir kita svarbiausia informacija.

Rodyti mažiau
1xBit
1
  • Platus lažybų rinkų pasirinkimas
  • Lažybos anonimiškumu
  • Lažybos kriptovaliuta
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

1xBit registracija – Asmeninė paskyra vos kelių mygtukų paspaudimu

Jeigu dar nesate susidūrę su krypto valiutų lažybų bendrovėmis, tai registruodamiesi į 1xBit lažybų bendrovę galite labai nustebti, kadangi registracijos procesas čia yra visai kitoks nei įprastose lažybų bendrovėse. Pagrindinė to priežastis – anonimiškumas. Vis tik, norint atlikti statymus šioje bendrovėje, 1xBit registracija yra reikalinga, tačiau, ji apima vos vieną žingsnį - tiesiog paspausti registracijos mygtuką.

1xBit
  • Registracijos būdas: Paspausti registracijos mygtuką
  • Asmeninė informacija: anonimiškumas

Paspaudus svetainėje registruotis, jums atsidarys naujas langas su lentele, kurioje bus langelis, kur turėtų būti įvedamas 1xBit premijos kodas (1xBit promo codes). Jeigu premija pasinaudoti nenorite, tuomet paspauskite užsiregistruoti ir viskas – jūs turite paskyrą šioje bendrovėje. Labai svarbu, kad išsisaugotume jums suteiktus duomenis – bendrovė jums pati suteiks prisijungimo vardą ir slaptažodį. Išsisaugokite tai, kad visada žinotumėte savo prisijungimą ir vėliau nekiltų jokių nesklandumų, kadangi prarasti tokią paskyrą nėra sudėtinga.

Prisijungimas prie savo paskyros nėra sudėtingas – tiesiog kaip ir kitose bendrovėse įvedate savo prisijungimo vardą bei slaptažodį ir galėsite naudotis savo paskyra. Norint prisijungti prie bendrovės svetainės, gali būti reikalingi 1xBit alternative links. Kadangi registracijos procesas tikrai nėra sudėtingas, rekomenduojame daugiau dėmesio skirti savo paskyrai jau po registracijos. Jūs galite prisidėti savo elektroninį paštą, tokiu būdu neprarasite prisijungimų prie savo paskyros. Taip pat, rekomenduojame įsijungti dviejų žingsnių autentifikavimą, kad tikrai niekas kitas negalėtų prisijungti prie jūsų paskyros.

Sąskaitos papildymas ir laimėjimų išmokėjimas populiariausiomis krypto piniginėmis

1xBit

Kaip jau galėjote suprasti, ši bendrovė skirta statymams krypto valiutomis, todėl ir pasipildyti paskyrą galima tik specialiomis krypto elektroninėmis piniginėmis. Jeigu ši lažybų sritis jums yra naujiena, tuomet pradžioje reikės truputį laiko, kol susikursite piniginę, išsirinksite jums labiausiai patinkančią krypto valiutą ir tada galėsite pasipildyti paskyrą. Iš viso paskyrą pasipildyti su daugiau nei 65 skirtingomis „Bitcoin“ krypto valiutų piniginėmis. Būtent ši krypto valiuta yra pati populiariausia ir daugiausiai žaidėjų ją naudoja. Minimali įnešimo suma yra 0,01 mBT – kadangi krypto valiutų kursai nuolat keičiasi, kokia minimali įnešimo suma eurais pasakyti yra sudėtinga.

Išmokėjimą galėsite atlikti tuo pačiu mokėjimo metodu, kuriuo ir pasipildėte paskyrą. O svarbiausias dalykas, kuris žaidėjams labai patinka naudojant krypto valiutas yra tai, kad pinigų išmokėjimas yra daug greitesnis lyginant su įprastais mokėjimų metodais paprastose lažybų bendrovėse. Kadangi visi mokėjimai atliekami krypto valiutomis per specialias elektronines pinigines, todėl tiek sąskaitos papildymai, tiek pinigų išmokėjimai yra atliekami labai greitai. Tai reiškia, kad daugiau nebereikės laukti 1-5 dienas, kol pinigai pasieks jūsų sąskaitą. 1xBit bendrovėje mokėjimai apdorojami tą pačią dieną.

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

1xBit premijos kodas – Aktyvuokite pasirinktą premiją

Būtų sunku atrasti tokią lažybų bendrovę internete, kuri neturi jokių premijų savo žaidėjams. Dabar, kai lošimų industrija tokia konkurencinga, tai bendrovės daro viską, kad tik labiau išsiskirtų ir pritrauktų naujų žaidėjų dėmesį. Būtent premijos bei kiti pasiūlymai yra tai, kas suteikia puikias galimybes naujiems žaidėjams susipažinti su bendrove iš arčiau, išbandyti jų sporto pasiūlą ir tuo pačiu išnaudojant premiją pasididinti savo laimėjimo galimybes. 1xBit bendrovė nėra išimtis ir čia yra gausu pasiūlymų tiek naujiems, tiek esamiems žaidėjams.

1xBit

Naujiems žaidėjams yra suteikiama įspūdinga premija, kurią pilnai išnaudoti galima per 4 įnešimus. Pirmo įnešimo metu žaidėjai gali gauti 100% dydžio premiją iki 1 BTC. Tuo tarpu per visus keturis įnešimus iš viso galima gauti net iki 7 BTC, kas tikrai yra labai didelė pinigų suma. Tai yra šimtus tūkstančių eurų siekianti premija ir galima sakyti, kad įprastose lažybų bendrovėse tokio dydžio premijų nėra niekur.

Nors oficialios lojalumo programos bendrovėje nėra, tačiau yra taškų kaupimo sistema, kuri realiai ir yra lojalumo programa. Kaupdami taškus žaidėjai gali iškeisti į piniginę premiją arba už taškus pasiimti kurį nors bonuso kodą. Tai puiki galimybė žaidėjams išsirinkti tą pasiūlymą, kuris jiems labiausiai patinka. Lažybų bendrovės, kurios turi lojalumo programas, dažnai ilgiau išlaiko esamus žaidėjus, nes jie labiau įsitraukia į bendrovės veiklą.

Be premijos naujiems žaidėjams ir taškų kaupimo, kuriuos galima iškeisti į įvairias premijas, esami žaidėjai gali pasinaudoti ir dar kitomis premijomis. 1xBit sugalvoja įvairių bonusų tarp kurių – dienos kombinacijos, žaidėjai gali išsirinkti iš bendrovės jau sudarytų kombinacijų, apsidrausti savo statymą, netgi yra galimybė atlikti statymą avansu – tai statymas, kurio suma yra didesnė nei jūs turite laisvų pinigų savo balanse. Apžvelgus pasiūlymus esamiems žaidėjams, galima pasakyti, kad čia jų tikrai netrūksta.

1xBit lažybų pasiūla ir kaip atlikti statymą

Nors 1xBit turi nemažai išskirtinių privalumų, dėl kurių žaidėjai renkasi šią bendrovę, lažybų pasiūla bei statymo atlikimas vis tiek išlieka vienu iš pagrindinių dalykų į ką visada žaidėjai atkreips dėmesį. Kadangi bendrovių internete yra tikrai nemažai, visada galima palyginti lažybų pasiūlas. Pažvelgus į kelių rungtynių pasiūlą galima pasakyti, kad ši bendrovė turi vieną iš didžiausių pasiūlų tarp skirtingų lažybų bendrovių internete. Čia be jokių abejonių galėsite atlikti ne tik pagrindinius rungtynių statymus, bet ir turėsite itin daug papildomų pasirinkimų.

Krepšinis yra populiariausia sporto šaka Lietuvoje, todėl pažvelgę į šios sporto šakos statymų pasiūlą, galima matyti, kad yra galimybė statyti ne tik už rungtynių nugalėtoją, pranašumą bei kiek bus įmesta taškų, bet yra atskiri statymai kiekvienam kėliniui, kiek bus įmesta taškų pačio rezultatyviausio kėlinuko metu bei kiek bus įmesta taškų per patį nerezultatyviausią kėlinuką. Kokių taškų skirtumu ar intervalu bus laimėtos rungtynės, kėlinys bei pirma rungtynių pusė, statymai už asmeninę žaidėjų statistika – visa tai galima rasti šioje bendrovėje.

Nors pats futbolas Lietuvoje nesusilaukia daug dėmesio, tačiau tai yra viena iš populiariausių sporto šakų statymams atlikti, todėl akivaizdu, kad žaidėjai irgi dažnai tikrina, kokios yra galimybės atlikti statymus šioje sporto šakoje. Jeigu krepšinyje statymų pasirinkimas labai didelis, tai futbolo rungtynėse jų yra dar daugiau. Čia ne tik galima atlikti statymus už nugalėtoją, pranašumą, įvarčių kiekį, kampinius, geltonas ir raudonas korteles, 11m. baudinius, bet ir daugybė kitų statymų – koks žaidėjas ir kiek įvarčių įmuš, koks bus rezultatas tam tikrą minutę, kada bus įmuštas paskutinis įvartis, tikslaus rezultato spėjimas ir dar daug kitų pasirinkimų.

1xBit linkais prisijungę prie šios bendrovės galėsite ne tik atlikti statymus už pačias įvairiausias baigtis, bet ir pasinaudoti išankstiniu išmokėjimu – „cashout“. Tai funkcija, kuri leidžia išsimokėti atliktą statymą dar rungtynėms nepasibaigus. Pats statymo atlikimas tikrai nėra sudėtingas, paspaudus ant norimo statymo, jis iš karto bus įdėtas į jūsų statymų bilietą.

Jeigu norite atlikti kombinuotą statymą, tiesiog paspauskite ant dar vieno papildomo įvykio ir jūsų statymas iš karto taps kombinuotu. Statymų biliete yra laukelis, kuriame galite įvesti premijos kodą, kuris jums pritaikys tam tikrą bonusą jūsų statymui, o tai tikrai labai patogu, kadangi nereikia eiti į atskirą puslapį, kad aktyvuotumėte specialų pasiūlymą.

1xBit bendrovėje atlikite statymus už pačias įvairiausias sporto šakas

Čia be jokių abejonių galėsite atlikti statymus už pačias populiariausias sporto šakas Lietuvoje – krepšinį, futbolą, tenisą bei ledo ritulį. Tačiau, jeigu jums patinka ir yra aktualu mažiau populiarios sporto šakos, tai 1xBit Lietuvoje tam yra puikus pasirinkimas, kadangi čia yra daugybė sporto šakų, kuriose galima atlikti statymus. Australiškas futbolas, beisbolas, paplūdimio tinklinis, biatlonas, kriketas, salės futbolas, golfas, regbis, arklių lenktynės – tai dalis sporto šakų, kuriose žaidėjai gali rasti įvairias lygas ir varžybas bei ant jų atlikti statymus.

Dabar lošimų industrijoje sparčiai populiarėja e-sportas, todėl galite nepergyventi – čia ši kategorija labai plati. E-sporto kategorijoje galėsite atlikti statymus už populiariausias lygas bei kitas varžybas žaidimuose – „CS: GO“, „Dota 2”, „League of Legends“, „Rainbow Six“, „Valorant“ ir kiti. O pasiūla šiose varžybose ne ką mažesnė nei futbolo ar krepšinio statymuose – čia galėsite tarp pasirinkimų matysite kiek bus sužaista žemėlapių, kokiu pranašumu bus laimėta, kiek bus sužaista raundų ir daugybę kitų statymų.


1xBit atlikite statymus gyvai ir stebėkite tiesiogines rungtynių transliacijas

Statymų gyvai kategorija sparčiai populiarėja, o prie to daug prisideda tai, kad atsiranda vis daugiau galimybių stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas. 1xBit prisijungimas suteikia galimybę ne tik atlikti statymus gyvai, bet ir stebėti tiesiogines rungtynes. Atsidarę statymų gyvai kategoriją, jūs galėsite matyti, kiek šiuo metu yra vykstančių rungtynių gyvai ir kiek iš jų galima stebėti tiesiogiai. Prie rungtynių yra nupieštas televizorius, kuris reiškia, kad yra galimybė stebėti tiesioginę transliaciją. Tai puikus būdas dar labiau įsitraukti į rungtynes, kuriose atlikote statymą arba dar tik planuojate tai padaryti.

Statymų gyvai kategoriją pagirti galima ne tik už tai, kad čia galima stebėti tiesiogines transliacijas, bet ir todėl, kad statymų pasiūla labai plati. Kai kuriose rungtynėse statymai yra tokie patys kaip prieš rungtynes arba jų yra dar daugiau, todėl jeigu laiku nespėjote atlikti statymo, tai padaryti tikrai be jokių sunkumų galėsite jau rungtynėms prasidėjus. Jeigu stebėti tiesioginės transliacijos negalima, tuomet jūs turėsite galimybę matyti tiesiogiai atsinaujinančią statistiką – taip pat, galima matyti minimalią informaciją apie tai, kur šiuo metu yra kamuolys bei koks veiksmas atliekamas rungtynėse. Tai padeda žaidėjams susidaryti bendrą nuomonę apie tai, kas vyksta.


1xBit mobiliuoju – Statymus atlikite bet kur ir bet kada

Sunku būtų įsivaizduoti tokią lažybų bendrovę, kuri šiuo metu dar neturėtų savo svetainės optimizuotos mobiliems telefonams. Dabar, kai dauguma žaidėjų turi išmaniuosius telefonus, atlikti statymą mobiliuoju yra labai paprasta. Dėl to, žaidėjai visada atkreips dėmesį į tai, ar savo paskyrą galima valdyti mobiliuoju. Mes galime pasakyti tai, kad 1xBit mobile svetainės versija yra puikiai veikianti ir tikrai labai patogi. Tai reiškia, kad be jokių nesklandumų galėsite atlikti statymus, naršyti sporto pasiūloje ir pasinaudoti įvairiais bonusais.

Prie savo paskyros prisijungti mobiliuoju galite tais pačiais prisijungimo duomenimis, o tai reiškia, kad tiek kompiuteriu, tiek mobiliuoju valdysite tą pačią paskyrą. Yra nemažai žaidėjų, kuriems bendrovės svetainės valdymas mobiliuoju yra daug patogesnis nei pilnoje versijoje kompiuteriu. Kaip jau minėjome, 1xBit prisijungimas nesudėtingas, o norint, kad statymų valdymas būtų dar malonesnis, galite atsisiųsti bendrovės mobilias programėles, kurios skirtos „iOS“ ir „Android“ mobiliems telefonams.

Norėdami programėlę atsisiųsti į „iOS“ mobilų telefoną, pirmiausia reikia įsirašyti „TestFlight“ programėlę, visi nurodymai, kaip tai padaryti yra pateikti 1xBit bendrovės svetainėje. Tuo tarpu į „Android“ telefoną programėlę galima atsisiųsti iš oficialios bendrovės svetainės. Naudojantis programėle nereikia jokių 1xBit alternative links, o ir pats valdymas programėle yra daug patogesnis ir malonesnis. Prisijungti galėsite vos keliais paspaudimais, o tada jau visos bendrovės teikiamos paslaugos jums bus prieinamos.

Pasidžiaugti galima ir už tai, kad mobiliuoju jūs ne tik turėsite galimybę atlikti statymus, išsimokėti laimėjimą, bet ir dalyvauti lažybose gyvai bei stebėti tiesiogines transliacijas. Galima sakyti, kad mobiliuoju viskas yra daug paprasčiau, ypač, jeigu naudojate mobilią programėlę, kadangi ji dar labiau įtraukia, galima stebėti rungtynes per visą ekraną.


Nusistatykite svetainės nustatymus pagal savo norus

Ši bendrovė savo žaidėjams suteikia galimybę svetainės nustatymus koreguoti pagal savo norus. Čia ne tik galėsite pasirinkti jums priimtiniausią koeficientų rodymo formatą, bet ir išjungti arba įjungti komandų logotipus, matyti bendrovės sudarytus dienos kombinuotus statymus, pasirinkti šrifto dydį, netgi pasirinkti fono atspalvius. Nustatymų tiek daug, kad kiekvienas žaidėjas gali savo ekrane matyti visai kitokią svetainę ir visa tai pagal jų asmeninius norus.

Taip pat, reikėtų paminėti, jog svetainėje galima naršyti lietuvių kalba, kad nėra dažnas dalykas, kai žaidžiama yra ne lietuviškoje lažybų bendrovėje. Be lietuvių kalbos čia yra dar daugiau nei 50 skirtingų kalbų, kuriomis galima naršyti svetainėje.


1xBit bendrovė užtikrina anonimiškumą ir saugumą

Kaip jau supratote, žaisdami krypto lažybų bendrovėje jūs turėsite visišką anonimiškumą, kadangi norint naudotis pilnomis bendrovės paslaugomis, jums nereikės pateikti jokios asmeninės informacijos apie jus. Turėdami anonimišką paskyrą, jūs galėsite jaustis saugiai dėl to, kad įsilaužimo atveju nebus nutekinta jūsų asmeninė informacija. O atlikdami pavedimus krypto valiutomis, jums nereikės pateikti jokios asmeninės kreditinės kortelės ar banko informacijos. Tačiau, šis anonimiškumas nėra vienintelė saugaus žaidimo priežastis.

Jeigu jums nepavyksta prisijungti prie šios bendrovės svetainės, tuomet 1xBit mirror nuoroda jums gali padėti išspręsti šią problemą. 1xBit linkai yra toks pats saugus būdas žaisti bendrovėje kaip ir prisijungus oficialia nuoroda. Bendrovė turėdama Kiurasao licencija taip pat padidina žaidėjų saugumą, parodydami, kad jie laikosi įstatymų ir lošimų priežiūros tarnybos iškeltų ribojimų, kurių turi bendrovė laikytis, kad ji ir toliau galėtų būti licencijuojama lažybų bendrovė.


Su lažybų bendrovės pagalba susisiekite bet kuriuo paros metu

Į klientų aptarnavimo specialistų darbo kokybę žaidėjai dažniausiai atkreipia dėmesį tik tada, kai jau reikia spręsti tam tikrą iškilusią problemą. Tuo tarpu iki tol, žaidėjai net nežino nei kokios yra darbo valandos, nei kokia darbo kokybė. Mes sudarinėdami apžvalgas, visada susisiekiama su pagalba ir užduodame tam tikrus klausimus, pavyzdžiui, kaip prisijungti 1xBit. Po kelių minučių bendravimo galima susidaryti bendrą nuomonę apie tai, kokia yra bendrovės pagalbos kokybė.

Norint susisiekti su pagalba, tai padaryti galima bet kuriuo paros metu elektroniniu paštu arba gyvu susirašinėjimu. Tačiau, atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad su klientų aptarnavimo specialistais bendrauti lietuvių kalba galimybės nėra. Tad jeigu jums kyla įvairūs klausimai arba nežinote, kaip prisijungti 1xBit, susisiekti su pagalba galite dar neužsiregistravę ir jie jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

Kompanijos informacija
Pavadinimas 1xBit
Adresas 3055 Levanta Court, Block A, 1st Floor, Office 101, Limasolis, Kipras
Įkūrimo data 2016
Licencija Kiurasao
Telefono numeris Nėra
El. pašto adresas support-en@1x-bit.com
Susisiekimo forma Taip
Gyvas susirašinėjimas Taip

1xBit apibendrinimas

Jeigu ieškote lažybų bendrovės, kurioje norite turėti visišką anonimiškumą, mėgautis plačia sporto pasiūla, atlikti statymus gyvai ir stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas, tuomet 1xBit yra puikus pasirinkimas. Tai bendrovė, kuri užtikrina saugumą ir galimybę lošti pačiomis įvairiausiomis krypto valiutomis. Taip pat, bendrovė turi savo mobilią programėlę, todėl nėra būtinos 1xBit mirror nuorodos. Mobili programėlė pritaikyta „iOS“ ir „Android“ operacinėms sistemoms.

Naršyti svetainėje galima daugiau nei 50 skirtingomis kalbomis, tarp kurių yra ir lietuvių. Tačiau, su pagalba susisiekti lietuviškai galimybės nėra, todėl reikės bendrauti angliškai. Tai padaryti galima gyvu susirašinėjimu bei elektroniniu paštu. Šią bendrovę mes rekomenduojame ne tik todėl, kad tai viena iš populiariausių krypto lažybų bendrovių, bet ir todėl, kad žaidėjai čia nuolat gali mėgautis išskirtinėmis premijomis ir malonia naršymo kokybe.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikrai taip. Žinoma, tai priklauso dar ir nuo to, kurioje bendrovėje jūs tai darote. Tačiau, 1xBit yra licencijuota lažybų bendrovė, todėl čia atlikti statymus krypto valiutomis tikrai yra saugu. Žaidžiant krypto valiutomis svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad jų vertė gali keistis labai greitai, tačiau patys statymai niekuo nesiskiria nuo jų atliekant eurais ar kita valiuta. Taip pat, galima sakyti, kad lošimai krypto valiuta yra saugesni dėl anonimiškumo.
Tikrai taip. 1xBit turi labai plačią statymų gyvai kategoriją, kurioje galima ne tik atlikti statymus, bet ir stebėti tiesiogines transliacijas. Jeigu prieš rungtynes nespėjote atlikti statymo arba matote, kad yra vertės statymui gyvai, šioje kategorijoje jūs rasite daugumą tokių pačių statymų, kurie yra pateikiami ir prieš rungtynes.
Tikrai ne. 1xBit bendrovė suteikia žaidėjams galimybę prisijungti prie šios bendrovės vos vieno mygtuko paspaudimu. Paspaudę užsiregistruoti, jūs iš karto turėsite paskyrą – jums bus suteiktas prisijungimo vardas ir slaptažodis. Jeigu norite, jūs galite ją prijungti prie savo elektroninio pašto ir jį patvirtinti, tai yra vienintelė informaciją, kurią reikia patvirtini, visa kita lieka anonimišką.
Su 1xBit pagalba susisiekti galima elektroniniu paštu arba gyvu susirašinėjimu. Kadangi lietuvių kalba bendrauti galimybės nėra, tai reikės daryti angliškai. Klientų aptarnavimo specialistai šioje bendrovėje yra pasiekiami bet kuriuo paros metu.
Taip. 1xBit savo pasiūloje turi ne tik labai daug skirtingų sporto šakų, bet ir vis labiau populiarėjančią virtualaus sporto kategoriją. Čia yra galimybė atlikti statymus už virtualų krepšinį, futbolą, ledo ritulį, įvairias lenktynes ir daugybę kitų sporto šakų.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top