1xBet Lietuva apžvalga – Platus sporto šakų ir skirtingų statymų pasirinkimas

1xBet nėra mūsų rekomenduojamų operatorių sąraše! Vietoj to, mes rekomenduojame susikurti paskyrą 7bet! Atidarykite sąskaitą 7bet

1xBet yra gerai žinoma lažybų bendrovė internete, kuri savo žaidėjams suteikia itin plačias galimybes renkantis norimą statymą skirtingose sporto šakose. Galima sakyti, kad šioje bendrovėje kiekvienas sporto lažybomis besidomintis žaidėjas atras sau tinkantį pasirinkimą.

Rodyti daugiau

Ši bendrovė veikia jau ilgus metus, todėl gali užtikrinti saugią ir patikimą aplinką. Jeigu su 1xBet Lietuva norite susipažinti iš arčiau, kviečiame skaityti mūsų sudarytą apžvalgą, kurioje aptarsime visus svarbiausius aspektus – mokėjimo metodus, registracijos procesą, statymų pasiūlą ir net klientų aptarnavimo specialistų darbą.

Rodyti mažiau
1xBet
1
  • Tiesioginės rungtynių transliacijos
  • Mobili programėlė
  • Itin platus statymų pasirinkimas
Licencija
  • Mokėjimo metodai:
*Galioja taisyklės ir statymų reikalavimai! 18+
Akcijos: 1
Sąskaitos papildymas: 1
Pinigų išmokėjimas: 1
Valiutos: 1
Programinė įranga: 1
Paprastumas: 1

1xBet registracija – Atlikite pirmą statymą vos per kelias minutes

Registracijos procesas yra vienas iš aspektų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis naują lažybų bendrovę. Mes savo apžvalgose visada atkreipiame dėmesį į tai, kaip greitai ir patogiai galima susikurti paskyrą, kokios informacijos reikia registracijos metu ir ką daryti vėliau, kad paskyra būtų pilnai aktyvuota. Būtent apie šiuos svarbiausius dalykus ir pakalbėsime šioje dalyje.

1xBet
  • Registracijos būdas: El. paštu, mobiliuoju telefonu, socialiais tinklais, registracija vienu paspaudimu
  • Asmeninė informacija: Vardas, pavardė, el. paštas, tel. numeris, gimimo data, adresas
  • Tapatybės patvirtinimas: Pasas, teisės, asmens tapatybės kortelė

Pirmiausia, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad norint užsiregistruoti šioje lažybų bendrovėje ir sėkmingai žaisti, jums reikės 1xBet alternative links. Šios nuorodos padės jums prisijungti prie bendrovės svetainės, kurioje ir galėsite pradėti registracijos procesą. Jeigu jums tai nėra pirmoji lažybų bendrovė, kurioje planuojate žaisti, yra tikimybė, kad šios svetainės dizainą jau būsite matę. 1xBet naudoja platformą, kuri yra gan populiari tarp lažybų bendrovių internete ir vienas iš šios platformos pliusų – itin greita ir patogi registracija.

Užsiregistruoti šioje bendrovėje galima keliais skirtingais būdais – mobiliuoju telefonu, į kurį gausite SMS žinutę, el. paštu, socialiniais tinklais arba pasinaudoti dar vienu itin greitu metodu – registracija vienu paspaudimu. Paskutiniuoju būdu jums tiesiog automatiškai bus sugeneruotas prisijungimo vardas ir slaptažodis, todėl labai svarbu duomenis išsisaugoti, kadangi kitu atveju 1xBet prisijungimas gali būti nepasiekiamas. Nesvarbu, kurį registracijos būdą pasirinksite, bet kai turėsite prisijungimus prie svetainės, jums savo paskyroje reikės suvesti savo asmeninę ir kontaktinę informaciją.

Pirmą statymą atlikti galėsite labai greitai – vos turėsite prisijungimus prie savo paskyros, iš karto galėsite atlikti pinigų įnešimą ir atlikti norimą statymą. Tačiau, jeigu norite, kad jūsų paskyra būtų pilnai aktyvuota ir galėtumėte bet kada atlikti pinigų išmokėjimą, jums reikės pilnai aktyvuoti paskyrą. Kadangi jau žinote, kas yra 1xBet linkai, turite prisijungimą prie savo paskyros, belieka įvestą asmeninę informaciją apie save patvirtinti asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu.

Kaip pasipildyti 1xBet paskyrą ir atlikti pinigų išmokėjimą

Sąskaitos papildymas ir greitas pinigų išmokėjimas yra tai, į ką žaidėjai vis dažniau ir dažniau atkreipia dėmesį. Šiais laikais yra itin platus mokėjimo metodų pasirinkimas, todėl lažybų bendrovės stengiasi savo žaidėjams suteikti kuo platesnį pasirinkimą, kad žaidėjams nebūtų sunkumų siekiant tiek pasipildyti, tiek atlikti pinigų išmokėjimą. Atkreipti dėmesį galima ir į tai, kad kriptovaliutos yra tai, kas šiuo metu atskiria vienas lažybų bendroves nuo kitų. 1xBet Lietuva savo žaidėjams suteikia galimybę pasipildyti paskyrą kriptovaliutomis ir tai jau yra didelis pranašumas prieš kitas bendroves.

1xBet

Šią lažybų bendrovę galima pagirti už tai, kad savo žaidėjams suteikia galimybę tiek pasipildyti, tiek atlikti pinigų išmokėjimą pačiais populiariausiais mokėjimo metodais. Galima sakyti, kad šioje bendrovėje jums nekils jokių sunkumų siekiant pasipildyti paskyrą ir atlikti pirmuosius statymus sporto lažybose. Džiugu ir tai, kad minimali papildymo suma yra vos 1€. Tai reiškia, kad jūs galite pasipildyti paskyrą vos keliais eurais, susipažinti su bendrove iš arčiau, atlikti pirmuosius statymus ir jeigu viskas patinka, jeigu radote čia tai, ko jums reikia iš lažybų bendrovės, tuomet bet kada ir vėl galite pasipildyti paskyrą norima pinigų suma.

Iš viso yra daugiau nei 50 skirtingų mokėjimo būdų, kuriais galima pasipildyti 1xBet paskyrą. Naujiems žaidėjams toks didelis pasirinkimas dažnai būna didelė staigmena, tuo tarpu labiau patyrę žaidėjai džiaugiasi, kad gali naudotis savo mėgstamiausiais mokėjimo metodais. 1xBet prisijungimas ir sąskaitos papildymas yra labai nesudėtingi procesai, kurie iš karto prideda pliusų šiai bendrovei. Populiariausi metodai, kuriais galima pasipildyti paskyrą yra – bankinės kortelės (Visa, Mastercard), elektroninės piniginės (Skrill, NETELLER, ecoPayz) ir daugybė kriptovaliutų (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin ir kt.).

Kaip atlikti sąskaitos papildymą:

Kaip atlikti pinigų išmokėjimą:

1xBet promo code – Puiki naujo žaidėjo premija bei kiti pasiūlymai

Tikriausiai niekam nėra keista, kad bonusai ir kiti pasiūlymai žaidėjams yra beveik pagrindinis faktorius, pagal kurį žaidėjai dažnai priima galutinį sprendimą. Šiais laikais sporto lažybų bendrovės internete savo žaidėjams dažnai suteikia labai panašias galimybes. Statymus rinktis galima tose pačiose sporto šakose, daug kur yra galimybė stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas, todėl premijos ir kiti išskirtiniai pasiūlymai yra tai, kas leidžia atkreipti naujų žaidėjų dėmesį ir taip juos privilioti užsiregistruoti į vieną iš bendrovių.

1xBet

Kaip žinote, norėdami prisijungti prie šios bendrovės svetainės, jums bus reikalinga 1xBet alternative nuoroda. Prisijungę prie svetainės ir nusprendę čia užsiregistruoti, iš karto registracijos metu galėsite pasirinkti naujo žaidėjo premiją, kurios metu jums bus suteikiama 100% iki 100€ premija. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad norėdami pilnai aktyvuoti suteiktą premiją, jums reikės premijos sumą peržaisti penkis kartus kombinuotuose statymuose. Statymą turi sudaryti bent trys įvykiai, su ne mažesniais nei 1,40 koeficientais. Šiam reikalavimui įvykdyti jums bus suteikiama 30 dienų.

Išskirti šioje bendrovėje reikėtų ne tik premiją naujiems žaidėjams, tačiau nesibaigiančius pasiūlymus esamiems žaidėjams. Galima sakyti, kad tai yra viena iš tų lažybų bendrovių, kuri savo esamiems klientams skiria daug daugiau dėmesio nei naujiems. Čia nuolat galima rasti pačių įvairiausių pasiūlymų, kuriems nereikia ir 1xBet bonus codes. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti norimą pasiūlymą ir paspausti aktyvuoti. O specialių pasiūlymų čia tikrai netrūksta – pradedant nuo koeficientų padidinimo, baigiant premijomis e-sporto kategorijai.

Čia kiekvieną dieną galima pasinaudoti vis kitokiu pasiūlymu, o tai reiškia, kad 1xBet visada turi aktyvių pasiūlymų. Dideliems sporto įvykiams bendrovė irgi sugalvoja įvairių pasiūlymų, o tai tik parodo, kad ši įmonė reaguoja į tai, kas vyksta sporto industrijoje ir nori savo žaidėjams suteikti dar daugiau išskirtinių galimybių. Statymai be rizikos, sąskaitos papildymo padidinimai, įvairūs turnyrai ir užduotys, kurias įvykdę gausite skirtingų premijų.

Atlikite pačius įvairiausius statymus skirtingose sporto šakose

Mažiau patyrusiems žaidėjams sporto statymų pasiūla dažnai nėra pirmoje vietoje, kai jie renkasi naują lažybų bendrovę. Premijos, greita registracija ir panašūs dalykai yra tai, į ką dažniausiai atkreipia dėmesį naujokai. Tuo tarpu labiau patyrę žaidėjai dažniausiai dėmesį kreipia būtent į tai, kokius statymus jie galės atlikti tam tikroje bendrovėje. Pačių sporto lažybų bendrovių pasirinkimas yra labai didelis, todėl statymų pasiūla yra vienas iš dalykų, kuris leidžia atskirti vieną bendrovę nuo kitos. Jau minėjome, kaip prisijungti 1xBet, todėl dabar laikas pakalbėti apie tai, kokius statymus čia galima atlikti.

Lietuvoje itin daug dėmesio susilaukia futbolo ir krepšinio statymai, todėl, jeigu pažvelgtume į šias sporto šakas, tai tiek rungtynių, tiek rungtynėms skirtų statymų pasiūla yra tokia plati, kad tikrai kiekvienas žaidėjas atras norimą pasirinkimą. Krepšinio rungtynėse čia galima rinktis iš daugybės skirtingų pranašumų bei suminių daugiau/mažiau statymų. Taip pat pasiekiami žaidėjų statymai už asmeninę statistiką, kuri apima ne tik pelnomus taškus, bet ir atkovotus kamuolius arba atlikti rezultatyvius perdavimus.

Futbolo rungtynėse statymų pasirinkimas dar didesnis. Pasinaudoję 1xBet mirror nuoroda ir prisijungę prie šios bendrovės paskyros, futbolo rungtynėse galėsite statyti ne tik už nugalėtoją ar kiek bus pelnyta įvarčių, bet ir už tai, kuris žaidėjas gaus pirmasis geltoną kortelę, koks bus tikslus rezultatas tam tikrą minutę. Statyti galima už kampinius, kiek bus pražangų pirmame kėlinyje bei visose rungtynėse. Jeigu mėgstate statymus už žaidėjus, čia galėsite statyti ne tik už tai, kuris žaidėjas pelnys įvartį, bet ir už tai, kuris žaidėjas pelnys du ar dar daugiau įvarčių.

Prie visų statymų pasirinkimų reikia paminėti ir tai, kad čia yra papildomų funkcijų, kurios statymų patirtį padaro dar geresne. Viena iš tokių funkcijų yra išankstinis statymo išmokėjimas (cashout). Tai reiškia, kad dar nesibaigus rungtynėms, jūs jau galėsite išsigryninti statymą. Pačius statymus atlikti yra labai nesudėtinga – pasirinkus norimą įvykį, jis iš karto atsiras jūsų statymo biliete, jeigu pridėsite dar vieną įvykį, statymas iš karto taps kombinuotu.


Sporto statymų pasirinkimas pačiose įvairiausiose sporto lygose

Jeigu lažybų bendrovė suteiktų puikias premijas, turėtų greitą registracijos procesą ir pačius patogiausius mokėjimo metodus, bet itin mažą pasiūlą įvairiose sporto šakose, tikėtina, kad tai tikrai nebūtų dažnas žmonių pasirinkimas. Dėl šios bendrovės šiuo klausimu jaudintis tikrai nereikia, kadangi čia statymus atlikti galima ne tik pačiose įvairiausiose sporto šakose, bet ir sparčiai populiarėjančioje e-sporto kategorijoje, netgi yra ir virtualus sportas. 1xBet linkai suteikia galimybę prisijungti prie bendrovės svetainės ir ieškoti statymų jūsų norimoje sporto šakoje.

Krepšinis, futbolas, ledo ritulys, tinklinis, rankinis, golfas, regbis ar net pramoginiai renginiai bei politika – už visa tai galima atlikti pačius įvairiausius statymus šioje bendrovėje. Čia rasite tiek pačias populiariausias sporto šakas Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Be visa to dar yra virtualaus sporto kategorija, kurioje galima smagiai praleisti laiką laukiant tam tikrų rungtynių.

Populiariausios sporto šakos 1xBet lažybų bendrovėje:

Statymai gyvai ir tiesioginės rungtynių transliacijos

Šiais laikais būtų sunku įsivaizduoti patikimą ir populiarią lažybų bendrovę, kuri savo žaidėjams nesuteiktų galimybės atlikti statymų gyvai. Dabar statymus daugumoje bendrovių galima atlikti net ir prasidėjus rungtynėms, tai reiškia, kad jeigu nespėjote pastatyti prieš rungtynes, nereiškia, kad statymo atlikti nebegalėsite. Žiūrint iš kitos pusės, statymai gyvai suteikia papildomų galimybių atlikti statymus atsižvelgiant į tai, kas tuo metu vyksta rungtynėse. Nemaža žaidėjų dalis savo pagrindinius statymus atlieka būtent statymų gyvai kategorijoje, kadangi jie gali reaguoti į vaizdą aikštėje.

Su 1xBet mirror nuoroda prisijungę prie bendrovės, galėsite ne tik atlikti statymus gyvai, bet ir stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas, kas dar labiau pagerina statymų gyvai patirtį. Atsidarę statymų gyvai kategoriją, jūs matysite prie tam tikrų rungtynių nupieštą televizoriaus ženkliuką, jis reiškia, kad rungtynės yra arba bus transliuojamos tiesiogiai. Pati statymų gyvai kategorija čia irgi yra labai plati. Kai kuriose rungtynėse pasiūla gyvai yra netgi didesnė nei prieš rungtynių pradžią, ypač mažiau populiariose lygose.


Su 1xBet mobilia programėle atlikite statymus bet kur ir bet kada

Šiais laikais ypač daug dėmesio yra skiriama lošimams mobiliuoju telefonu, kadangi dauguma žmonių turi išmaniuosius telefonus, su kuriais iš bet kurios pasaulio vietos, kur yra internetas, gali prisijungti prie savo paskyros ir atlikti norimą statymą ar net stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas. 1xBet mobile svetainė veikia puikiai, tai reiškia, kad savo mobilaus telefono naršyklėje prie savo paskyros galite prisijungti be jokių sunkumų. Telefonu galima naudotis visomis teikiamomis paslaugomis kaip ir pilnoje versijoje kompiuteriu.

Jeigu norite dar labiau pasigerinti statymų patirtį, tuomet rekomenduojama atsisiųsti 1xBet mobile programėlę, kuri skirta „iOS“, „Windows“ ir „Android“ operacinėms sistemoms. Tai reiškia, kad dabar atlikti statymą šioje bendrovėje galima vos keliais paspaudimais. Su mobilia programėle atlikti statymus yra greičiau, kadangi nereikia jungtis per naršyklę, jums niekada netyčia neišsijungs puslapis naršyklėje, o ir pats valdymas programėlėje yra greitesnis.


Svetainės dizainas ir funkcionalumas – Pasidarykite puslapių išvaizdą pagal savo norus

Jau minėjome, kad šios lažybų bendrovės platforma kai kuriems žaidėjams gali būti matyta, kadangi yra naudojama ir kitose bendrovėse. Jeigu tokią platformą matote pirmą kartą, tai verta atkreipti dėmesį į tai, kad šioje svetainėje yra itin daug funkcionalumo, pagal kurį galite nusistatyti patys, kaip norite matyti statymų ir sporto šakų išdėstymą. Viršutinėje meniu juostoje yra nustatymų mygtukas, kurį paspaudę pamatysite, jog galite pasikeisti svetainės spalvas, išjungti jums nereikalingus dalykus ir, be jokių abejonių, pasirinkti, kokiu formatu norite matyti koeficientus.

Jeigu nieko nenustatinėsite ir naudosite svetainę tokią, kokia ji yra – tai irgi nėra blogas pasirinkimas. Pati svetainė turi labai daug skirtingų funkcijų, dėl kurių gali šiek tiek strigti valdymas. Tačiau žiūrint iš kitos pusės, čia jums niekada nieko netrūks. Taip pat, verta atkreipti dėmesį, kad svetainę valdyti galima ir lietuvių kalba.


1xBet svetainėje jauskitės saugiai ir užtikrintai – Čia yra SSL sertifikatai ir Kiurasao lošimų licencija

Renkantis lažybų bendrovę internete, saugumas turėtų būti pirmoje vietoje. Dabar internete galima rasti daug neaiškių ir nepatikimų bendrovių, kurios žaidėjus dažnai suvilioja itin didelėmis premijomis. Pervesdami savo pinigus į lažybų bendrovę, jūs juk norite, kad jie būtų saugūs ir laimėtus pinigus bet kada galėtumėte išsimokėti be jokių sunkumų. Dėl to, prieš registruojantis į lažybų bendrovę visada reikia atkreipti dėmesį į tai, kokią lošimų licenciją bendrovė turi ir ar naudoja kitus įrankius, kurie apsaugo žaidėjų asmeninę informaciją.

Jau aptarėme, kaip prisijungti 1xBet, o apie tai kalbėdami minėjome, kad užsiregistravus reikia patvirtinti savo asmeninę informaciją, jeigu norėsite atlikti pinigų išmokėjimą. Tapatybės patvirtinimo procesas gali atrodyti varginančiai, tačiau tai daroma ir dėl jūsų saugumo. Juk nenorėtumėte, kad kas nors kitas žaistų jūsų vardu.

Ši lažybų bendrovė turi Kiurasao lošimų licenciją, kuri užtikrina, kad vykdoma veikla yra sąžininga. Bendrovėje sąskaitą pasipildyti galima saugiais mokėjimų metodais, o visa jūsų asmeninė informacija yra šifruojama svetainėje esančiais SSL įrankiais. Taip pat, paskyros nustatymuose visada galima pasirinkti įvairius limitus, kurie padėtų kontroliuoti lošimą. Tai reiškia, kad galite nusistatyti statymų limitus, kiek pinigų galite įsinešti per tam tikrą laiką. O jeigu norite, bet kada galite uždaryti savo paskyrą.


Klientų aptarnavimo specialistai atsakys į iškilusius klausimus

Žaidėjai dažnai pamiršta, kad renkantis lažybų bendrovę reikia atkreipti dėmesį ir į klientų aptarnavimo specialistų skiltį. Dažnai su pagalba bendrauti nereikia, tačiau ją prisimename tada, kai atsitinka kažkokių neaiškumų. Ypač svarbu, kad klientų aptarnavimo specialistai padėtų tada, kai kyla nesklandumų su pinigų pervedimu ar išmokėjimu. Dėl to, mes darydami lažybų bendrovių apžvalgą, visada patikriname ir klientų aptarnavimo specialistų darbą. Susisekę su jais uždavėme kelis klausimus, į kuriuos gavome greitus ir aiškius atsakymus. Nors svetainėje galima naršyti lietuvių kalba, su pagalba kalbėti reikia angliškai arba rusiškai. Pagalba pasiekiama visą parą bet kuriuo metu, o susisiekti galima šiais būdais:

Kompanijos informacija
Pavadinimas 1xBet
Adresas 7-9 Riga Feraiou, LIZANTIA COURT, Office 310, Agioi Omologites, 1087, Nikosija, Kipras.
Įkūrimo data 2007 m.
Licencija Kiurasao
Telefono numeris +44 127 3256987
El. pašto adresas info-en@1xBet-team.com
Susisiekimo forma Taip
Gyvas susirašinėjimas Taip

Apibendrinimas

1xBet lažybų bendrovėje galima rasti visko, ko tikimės iš geros ir patikimos lažybų bendrovės internete. Čia yra puikios premijos esamiems žaidėjams, viena iš didžiausių sporto statymų pasiūlų visame internete, statymus atlikti galima ne tik skirtingose sporto šakose, bet ir plačioje e-sporto kategorijoje, politikoje bei pramoginiuose renginiuose. Žaidėjai statymus gali atlikti statymų gyvai kategorijoje bei stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas. O visa tai daryti galima tiek pilnoje svetainės versijoje kompiuteriu, tiek mobiliuoju telefonu – naršyklėje arba programėlėje.

Ši bendrovė turi Kiurasao lošimų licenciją, svetainėje galima naršyti lietuvių kalba, tačiau susiekus su pagalba bendrauti lietuviškai galimybės nėra. Savo paskyrą pasipildyti bei atlikti laimėjimo išmokėjimą galima pačiais populiariausiais mokėjimo metodais, tarp kurių yra ir kriptovaliutos. Galime užtikrinti, kad tai saugi, patikima ir daugybę skirtingų pasiūlymų savo žaidėjams turinti bendrovė.

DUK

Taip, 1xBet lažybų bendrovėje statymus mobiliuoju telefonu galima atlikti. Naršyti pasiūloje ir pasirinkti norimą statymą galima tiek mobilaus telefono naršyklėje, tiek atsisiuntus programėlę, kuri pritaikyta „iOS“, „Android“ ir „Windows“ operacinėms sistemoms. Mobiliuoju telefonu galima ne tik atlikti statymus, bet ir naudotis visomis kitomis bendrovės tiekiamomis paslaugomis.
Taip, 1xBet lažybų bendrovėje atlikti statymus yra saugu. Ši bendrovė turi Kiurasao lošimų licenciją, taip pat SSL sertifikatu yra šifruojama asmeninė žaidėjų informacija. Pasipildyti paskyrą galima patikimais mokėjimo metodais, todėl galite būti ramūs – čia jūsų pinigai yra saugūs.
1xBet lažybų bendrovėje galima atlikti pačius įvairiausius statymus krepšinio rungtynėse. Nugalėtojas, pranašumas, suminis daugiau/mažiau, kiekvieno ketvirčio nugalėtojas, kiekvieno ketvirčio pranašumas. Čia taip pat yra platus statymų pasirinkimas asmeninėje žaidėjų statistikoje. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pranašumo statymuose galima rinktis ne iš kelių skirtingų baigčių, bet yra itin platus pasirinkimas su pačiais įvairiausiais koeficientais.
Lažybų bendrovės Lietuvoje
open
Top